کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
nima.nabizadeh دوست من همینجور که اقای اشکان گفتن لاتاری 2011 مثل سال های پیش نیست روال اروپا را طی می کنه البته نه قطمی می شه گفت
امید داشته باش و مطمعا هستم سال بعد شما امریکا هستین اصلا فکر نکن امسال شما کیس نامبر ها شماره ها بالا است و خیالت راحت که کارنت می شی من مطمعا هستم لاتاری 2009 و 2010 را بخون من هم قبلا حرف شما را می گفتن استرس الکی داشتم و باید بهت بگم انقدر که حرس خوردن قرص سیدولوپرام استفاده می کنم خواهشم از بچه های لاتاری 2011 این است استرس الکی به خودشون راه ندن همه کارنت می شن و امریکا می رن اگر نمی خواین مثل من بشین البته
تشکر کنندگان: Behinaz ، mehdi47 ، manoch ، free_free ، cky ، abnanta ، alirezagh
داداش نااميد نشو100%همه كارنت ميشن آره سال پيش پيام با34000 مثه مرد ويزا گرفت
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان: majid_229997 ، Ashkan78 ، Hornet ، User ، free_free ، cky ، abnanta ، alirezagh ، pr.kia
ممنون دوستان از رهنمای هاتون.فقط من بازم نفهمیدم روندش عوض شده یعنی چه جوری شده؟؟؟
اصلا شما از کجا فهمیدین که روند عوض شده؟؟؟؟و حالا به نظر شما من یک سال بیشتر طول میکشه که برم مصحبه با توجه به اینکه میگن سریع تر شده؟؟؟
تشکر کنندگان: abnanta
با سلام .
امکانش هست یک نفر کارنت شدن و نحوه آگاهی از اونو به من بگه .
ممنونم
(2010-06-22 ساعت 20:46)Vahid-DV2011 نوشته:  با سلام .
امکانش هست یک نفر کارنت شدن و نحوه آگاهی از اونو به من بگه .
ممنونم

سلام دوست عزیز
به صفحه سوم و چهارم همین تاپیک مراجعه کن و این دو تا پست رو بخون.
باز هم سوالی بود بپرس.
موفق باشید
(2010-06-09 ساعت 23:40)nima.nabizadeh نوشته:  ممنون دوستان از رهنمای هاتون.فقط من بازم نفهمیدم روندش عوض شده یعنی چه جوری شده؟؟؟
اصلا شما از کجا فهمیدین که روند عوض شده؟؟؟؟و حالا به نظر شما من یک سال بیشتر طول میکشه که برم مصحبه با توجه به اینکه میگن سریع تر شده؟؟؟

از اونجا که کیس نامبرهای سال گذشته (برای برندگان آسیا) شماره های بسیار بالایی نبودند (مثلا نهایتا تا 35000 هزار). اما امسال برندگانی از آسیا هستند که کیس نامبر 50000 دارند.
به نظر من که چیزی سریعتر نمیشه. چون تعداد ویزاهای در نظر گرفته شده و نیز مدت زمان رسیدگی به برندگان و حتا تعداد برندگان با پارسال یکسانه. یک مثال ساده که راحت تر این قضیه کیس نامبر های بالا روشن بشه:به جای اینکه بگن شماره شناسنامه یک نفر یک، یا دو یا نهایتا 4 رقمیست، اومدن گفتن همه یک شماره ملی 10 رقمی دارند! بنابراین دوستان احساس می کنن که با کیس نامبر های بالا ممکنه به مصاحبه نرسند! به نظر من جای نگرانی نداره.

اشکان عزیز میتونه بهتر توضیح بده این موارد رو.

موفق باشید
تشکر کنندگان: cky ، abnanta
(2010-06-09 ساعت 14:52)majid_229997 نوشته:  nima.nabizadeh دوست من همینجور که اقای اشکان گفتن لاتاری 2011 مثل سال های پیش نیست روال اروپا را طی می کنه البته نه قطمی می شه گفت
امید داشته باش و مطمعا هستم سال بعد شما امریکا هستین اصلا فکر نکن امسال شما کیس نامبر ها شماره ها بالا است و خیالت راحت که کارنت می شی من مطمعا هستم لاتاری 2009 و 2010 را بخون من هم قبلا حرف شما را می گفتن استرس الکی داشتم و باید بهت بگم انقدر که حرس خوردن قرص سیدولوپرام استفاده می کنم خواهشم از بچه های لاتاری 2011 این است استرس الکی به خودشون راه ندن همه کارنت می شن و امریکا می رن اگر نمی خواین مثل من بشین البته
سلام به شما دوست خوبم
مرسی با این راهنمایی صمیمانت
ولی میدونی چییه؟؟
به خدا من زندگیم به خاطر این لاتاری به کل مخطل شده و ترم 4 هم هستم و این اخر ترمییه جوری امتحاناما دادم که از دانشگاه نندازندم بیرون خیلییه
البته عشق امریکاست دیگه فقط اگر این مهاجر سرا و دوستایه گلی مثل شما نبودم که فکر کنم من خود کشی کرده بودم
از اون طرفم که استرس خروج به خاطر سربازی نرفتنم البته در حال حاظر همون جور که گفتم دانشجو هستم و از معافییت تحصیلی استفاده میکنم
و اینکه از طرفی استرس اینکه با کیس نامبر 28xxx کی کارنت میشم چون دونستن حدود کارنت شدنم خیلی به من کمک میکنه به همون دلیل سربازی و ........
و کلا که واقا دارم میفهمم که قبل از هر اسونی یک سختی هست
مرسی
(2010-06-09 ساعت 14:52)majid_229997 نوشته:  nima.nabizadeh دوست من همینجور که اقای اشکان گفتن لاتاری 2011 مثل سال های پیش نیست روال اروپا را طی می کنه البته نه قطمی می شه گفت
سلام به شما دوست خوبم
مرسی با این راهنمایی صمیمانت
ولی میدونی چییه؟؟
به خدا من زندگیم به خاطر این لاتاری به کل مخطل شده و ترم 4 هم هستم و این اخر ترمییه جوری امتحاناما دادم که از دانشگاه نندازندم بیرون خیلییه
البته عشق امریکاست دیگه فقط اگر این مهاجر سرا و دوستایه گلی مثل شما نبودم که فکر کنم من خود کشی کرده بودم
از اون طرفم که استرس خروج به خاطر سربازی نرفتنم البته در حال حاظر همون جور که گفتم دانشجو هستم و از معافییت تحصیلی استفاده میکنم
و اینکه از طرفی استرس اینکه با کیس نامبر 28xxx کی کارنت میشم چون دونستن حدود کارنت شدنم خیلی به من کمک میکنه به همون دلیل سربازی و ........
و کلا که واقا دارم میفهمم که قبل از هر اسونی یک سختی هست
مرسی
تشکر کنندگان: abnanta ، pr.kia
این معادله غیر خطی و چند مجهولی کارنت شدن به نظر من یک تله امنیتی هستش
چون هر سال شماره ها برای مناطق مختلف دنیا متفاوته در حالی که تعداد برنده های هر سال ثابت هستش
بهر حال برای جلوگیری از تقلب و اعمال خلاف و همچنین جلوگیری از نفوذ تروریست ها به شبکه مهاجرت آمریکا بهتره که این قضیه کارنت شدن بصورت یک راز و معما باقی بماند.

نظرتون چیه؟
Cool
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Sooshians ، cky ، abnanta
(2010-06-08 ساعت 13:50)saeedproo نوشته:  دوستان برای کسانی که شمارشون زیر 1000 october میرن مصاحبه یا کارنت میشن تازه؟
سلام دوست من ضمن تبریک برنده شدنت
بایدد بهت بگم طبق امار بدست امده اولین سری اعلامم نتایج کارنت شدن 2011 از تاریخ 25 مرداد شروع خواهد شد و مصاحبه ها از ماه مهر یا همون اکتبر شروع میشه
و اینکه برای سری اول اگر تا حدودی هم مثل پارسال باشه تا 6000 الی 8000 برای اکتبر میرند مصاحبه
شاد باش
این یک دستور است
امیر
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، User ، Sooshians ، cky ، abnanta
سلام
پس با حرفی که amir reza میزنه باید زیر 20000 برا اینطرف سال آماده باشن ؟
شماره کیس: 2011AS00033xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:15may
محل دریافت : تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 06jun 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: 10jun 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:10 jul
تاریخ مصاحبه: 9 August
هزینه ها:1500000 برای یک نفر
تاریخ کلیرنس:27 agust
دریافت ویزا:08 sep
عزیمت:22 nov
سلام به همه دوستان من برنده 2011 هستم نمی دونم اینجا می تونم سوال کنم یا نه
بهر حال شماره کیس من کارنت شده می تونید بگید حالا باید چیکار کنم ؟
ممنون
ببخشید
فکر کنم من دارم اشتباه می کنم . کسی می تونه بگه برنده های 2011 از کی کارنت می شند ؟
(2010-07-01 ساعت 09:18)elena نوشته:  سلام به همه دوستان من برنده 2011 هستم نمی دونم اینجا می تونم سوال کنم یا نه
ممنون
ببخشید
فکر کنم من دارم اشتباه می کنم . کسی می تونه بگه برنده های 2011 از کی کارنت می شند ؟

معمولا 2011 ها از اكتبر مصاحبه هاشون شروع مي شود و از 2 ماه قبل كارنت ميشن وقتي 2010 كارشون تمام شد.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

کسی میدونه هر ماه تقریبا چند نفر کارنت میشن؟(یعنی تفاوت بین عدد ماه پیش . این ماه)
آیا این بازه تقریبا ثابته؟
آیا این تابع خطی هست؟
آیا این تابع پیوسته هست؟

اگر جواب 3 سوال بالا بله باشد هر کسی میتونه کارنت شدنش رو تا حدود زیادی پیش بینی کنه
Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
(2010-06-26 ساعت 18:37)manoch نوشته:  سلام

عزیزم دیگه خودت حسابشا بکن اگر 7000 تا مثل پارسال را برای اولین سری کارنت ها اعلام کنند مسلما
با توجه به گفته دوستان عزیز مبنی بر سریع شدن اعلام کیس نامبر ها در سال جدید من یک محاسبه سر انگشتی کردم که اگر برای مثال نصف ماه اول هم برای ماه دوم اعلام شوند 3500
که البته اگر مثل پارسال که ماه دوم را 200 نفر اعلام کردند نباشه
و برای ماه سوم نیز در بدترین وضع ممکن کارنت ها نصف ماه دوم را اعلام کنند حدود 1500 تا 2000 نفر
و برای ماه چهارم حدود 4000
و برای ماه پنجم حدود 2700
و برای ماه ششم هم 2000
پس تا اول فروردین من احتمال 67% میدهم که تا عدد 20000 الی 22000
را اعلام کرده باشن
ولی خوب اینا همش نظر و حدث و گمان ولی تا 25 مرداد که اولین سری کارنت ها را اعلام میکنند هیچی با قاطعییت نمیشه گفت.
با تشکر
شاد باش
چون این یک دستور است.
(2010-07-01 ساعت 09:46)HOMAYON53 نوشته:  
(2010-07-01 ساعت 09:18)elena نوشته:  سلام به همه دوستان من برنده 2011 هستم نمی دونم اینجا می تونم سوال کنم یا نه
ممنون
ببخشید

معمولا 2011 ها از اكتبر مصاحبه هاشون شروع مي شود و از 2 ماه قبل كارنت ميشن وقتي 2010 كارشون تمام شد.
دوست من شما یا اینکه از برندگان خوش شانس 2010 هستید و در حال حاظر اعلام کارنتی شما اومده و یا اینکه شماره کانفرمیشن شما در سایت به عنوان قبولی در قرعه کشی 2011 خونده شده است برای اینکه اولین اعلام کارنت ها برای برندگان 2011 از 25 مرداد 1389 اغاز میگردد.
با تشکر
امیر
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، omid77 ، User ، abnanta ، khabaloo
(2010-07-08 ساعت 18:45)sorooshii نوشته:  [quote='goli20' pid='53517' dateline='1275216931']

سلام

من یه سوال داشتم.

پدر و مادر من برنده لاتاری شدند ( درواقع پدرم برنده اصلی بود )

سوال داشتم اینکه برای فرزندان بالای 21 سال ( ازجمله بنده ) کی می توانند اقدام کنند؟ و درخواست گرین کارت بدهند ؟

شندیم پدر و مادر برای فرزندان خودشون سریعتر می تونند اقدام کنند ، درسته؟ ( نسبت به اقدام برادر برای خواهر و بالعکس ) درواقع اینکه پدر و مادر برنده شده اند مزیت هستش نسبت به اینکه مثلاً بردار و یا خواهر بنده شود؟ پروسه اقدام سریعتر می شود از طریق پدر و مادر؟

ممنون

سوالتون رو لطفا در یک تاپیک مطرح بفرمایید. در اینجا پاسخ سوالتون رو دادم.
تشکر کنندگان: User ، laili ، WIKIMAN ، abnanta ، امیر مهاجر
(2010-07-06 ساعت 19:07)mehran626 نوشته:  سلام
برداشت من از تعداد کیسهای اعلام شده در 2011 مقادیر زیر است که حدود نیمی از انها ویزا میگیرند که برای ایران 2819 نفر نامه قبولی گرفتند که نیمی در مصاحبه قبول می شوند.فکر می کنم این برداشت درسته. منبع من لینک بولتن ویزاست.
Africa 51004
Asia 14999
Europa 30999
N.America 18
Oceaania 1600
S.America, C.America & Carbean 2001
Total 100621
اگر با توجه به اینکه احتمالاً هر ماه حدود 8.3 درصد ( در سایتش گفته 7 درصد و 6 درصد را برای روز مبادا نگه داشته) سهمیه هر کشور را اعلام میکنند یعنی از ایران هر ماه حدود 235نفر به مصاحبه دعوت می شوند و به عبارت دیگر هر ماه حدود 1250 نفر از اسیا ولی چون نظم شماره کیسها را نمی دانیم نمی توان راحت گفت که چه شماره ایی کی اعلام می شود یعنی نمی دانیم آیا تعدا پرونده های بین 20000 تا 22000 برابر با 8000 تا 10000 هست یا نه؟ به همین دلیل الان نمی توان پیش بینی درستی انجام داد ولی با اعلام شدن اولین سری تا حدودی می توان حدس درستی زد.

(2010-07-07 ساعت 09:05)amir reza نوشته:  
(2010-06-26 ساعت 18:37)manoch نوشته:  سلام

عزیزم دیگه خودت حسابشا بکن اگر 7000 تا مثل پارسال را برای اولین سری کارنت ها اعلام کنند مسلما
با توجه به گفته دوستان عزیز مبنی بر سریع شدن اعلام کیس نامبر ها در سال جدید من یک محاسبه سر انگشتی کردم که اگر برای مثال نصف ماه اول هم برای ماه دوم اعلام شوند 3500
که البته اگر مثل پارسال که ماه دوم را 200 نفر اعلام کردند نباشه
و برای ماه سوم نیز در بدترین وضع ممکن کارنت ها نصف ماه دوم را اعلام کنند حدود 1500 تا 2000 نفر
و برای ماه چهارم حدود 4000
و برای ماه پنجم حدود 2700
و برای ماه ششم هم 2000
پس تا اول فروردین من احتمال 67% میدهم که تا عدد 20000 الی 22000
را اعلام کرده باشن
ولی خوب اینا همش نظر و حدث و گمان ولی تا 25 مرداد که اولین سری کارنت ها را اعلام میکنند هیچی با قاطعییت نمیشه گفت.
با تشکر
شاد باش
چون این یک دستور است.
(2010-07-01 ساعت 09:46)HOMAYON53 نوشته:  
ممنون
ببخشید

دوست من شما یا اینکه از برندگان خوش شانس 2010 هستید و در حال حاظر اعلام کارنتی شما اومده و یا اینکه شماره کانفرمیشن شما در سایت به عنوان قبولی در قرعه کشی 2011 خونده شده است برای اینکه اولین اعلام کارنت ها برای برندگان 2011 از 25 مرداد 1389 اغاز میگردد.
با تشکر
امیر

(2010-07-13 ساعت 08:28)mehran626 نوشته:  دوستان جهت اطلاع کلیه برندگان 2010 در آسیا کارنت شدند به امید کارنت شدن همه برندگان 2011

بابا من که احساس می کنم یه عالمه تناقض بین این حرفا هست
یکی میگه امیدوار باشید چون ایرانی ها به حد زیاد نیستند پس همه برنده میشن یکی میگه نصف اینا ویزا می گرن یکی میگه همه کارنت میشن بالاخره تکلیف ما رو معلوم کنید
تشکر کنندگان: abnanta ، khabaloo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان