کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
سلام من 2011 ای هستم و Case Number ام 5xxx است با توجه به سرشلوغی kcc و ... اونها. می خواهم بدونم می توان حدود متصور برای زمان مصاحبه ام را بهم بگویید ؟ من چون اسپانسر پیدا نکردم چقدر وقت دارم تا مصاحبه .... لطفا پاسخ را بزرگواری کرده خصوصی بهم برسونید.ممنون
[/size]
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان:
چرا خصوصي؟ مسأله شخصي نيست ...

اما ... قطعا نمي شه گفت ولي به احتمال زياد شما براي همون ماه اول (اكتبر) بايد بري مصاحبه. دير نشده، اما كم كم وقتشه Aponsor رو رديف كني.

(2010-07-19 ساعت 21:24)maxsupermax نوشته:  سلام من 2011 ای هستم و Case Number ام 5xxx است با توجه به سرشلوغی kcc و ... اونها. می خواهم بدونم می توان حدود متصور برای زمان مصاحبه ام را بهم بگویید ؟ من چون اسپانسر پیدا نکردم چقدر وقت دارم تا مصاحبه .... لطفا پاسخ را بزرگواری کرده خصوصی بهم برسونید.ممنون
[/size]
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
سلام واي كه من حسابي گيج شدم شماره كيس ما 40xxx است يعني چي ؟ ممكنه ما كارنت نشيم؟ مگه نميگن 55000 نفر مي خوان پس چرا تا 35000 تا كارنت ميشن؟ اين شماره ها مگه براي كل دنيا نيست ممكنه توي اسيا شماره ما مثلا پايين باشه. از كجا بايد بفهميم كارنت شديم يا نه؟ تو چه سايتي ميزنن كارنت شدن هر ماه رو؟ تو رو خدا درست جواب بديد
تشکر کنندگان:
اشکان جان
با سلام ،با توجه به مدل ریاضی شما من با کیس نامبر 27xxx کی کارنت میشم ؟
با تشکر
شماره کیس: ***2011AS-27
تاریخ دریافت نامه قبولی:9 خرداد 89
تاریخ ارسال نامه اول :7 ژوئن 2010(17 خرداد 89)
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:9 آوریل 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: هنوز نیامده
تاریخ مصاحبه: June 21
تاریخ دریافت کلیرنس: 3 Agust
بعد از 44روز
تاریخ گرفتن ویزا:14و15 اگوست2011
تشکر کنندگان:
انا جان
خیلی به این محاسبات توجه نکن در دوسال اخیر همه از آسیا کارنت شدن و نکته مهم اینکه تعداد قبولیهای ایران از حد تعیین شده (حداکثر 7 در صد برای هر کشور )هم کمتر است .نتیجه :همه کارنت میشن .
شاد باشید
شماره کیس: ***2011AS-27
تاریخ دریافت نامه قبولی:9 خرداد 89
تاریخ ارسال نامه اول :7 ژوئن 2010(17 خرداد 89)
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:9 آوریل 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: هنوز نیامده
تاریخ مصاحبه: June 21
تاریخ دریافت کلیرنس: 3 Agust
بعد از 44روز
تاریخ گرفتن ویزا:14و15 اگوست2011
تشکر کنندگان: Sooshians
ای کاش منم کیس نامبر پایین داشتم و زودتر از این بلا تکلیفی در میومدم.
دوستانی که کیس نامبر بالا دارند از چند جهت تحت فشار قرار میگیرند.

1: دیر کارنت میشن و تا موقع کارنت شدن نمیتونن تمرکز داشته باشن و رو هوا هستن
2:تمام استرس بچه های جلوتر رو اونا لمس میکنن بعلاوه استرس خودشون
3:ممکنه آخر کاری کلیرنس شون دیر بیاد یا ویزا تموم شه یا هزار مشکل دیگه

خیلی ها هم هستند که از شماره پایینشون گله مند هستن مثل دانشجوهای ترم آخر و مشمولین خدمت و ....

ای کاش میشد شماره ها رو با هم عوض کرد
Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: b!ta ، arash004
(2010-07-25 ساعت 19:54)free_free نوشته:  ای کاش منم کیس نامبر پایین داشتم و زودتر از این بلا تکلیفی در میومدم.

خیلی ها هم هستند که از شماره پایینشون گله مند هستن مثل دانشجوهای ترم آخر و مشمولین خدمت و ....

Smile

یه ذره هم به جنبه مثبت این هایی که گفتی فکر کن :
1. دیر تر کارنت میشیم و می تونیم تا اون زمان آمادگی بیشتری برای رفتن و مهاجرت داشته باشیم ، مثلاً یکی مثل من که زبان فارسی هم به زور حرف می زنه! چه برسه به انگلیسی ، این مدت می تونه زمان خوبی برای پیشرفت در این زمینه باشه. کلاً به نظرم مهاجرت یه کوچولو آمادگی هایی می خواهد که 1_1.5 سالی که اینجاییم می تونه خیلی کمک کنه
2. به جای استرس این فرصت را داریم که از تجربیات عینی اونها که امسال جلوتر از ما رفته اند استفاده کنیم و یا خدایی نکرده اگر کسی اشتباهی داشت ، دیگر ما مرتکب نشویم
3. بنظر من اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد ، خواهد افتاد ؛ مثل نامه لاتاری که 2 ماه پیش برای همه ما ها اومده و بر طبق آماری که اینجا خواندم ما ها بین 12.1 میلیون نفر اگر اشتباه نکنم برنده لاتاری _یکی از راحترین راه های ورود به امریکا_ شده ایم . خوش باش دمی که زندگانی این استWink
در ضمن من امضای شما و صد البته سیاوش قمیشی رو خیلی دوست دارم : طاقت بیار رفیق دنیا به کام ماستWink

راستی یه چیز دیگه برای مطلب سومی که فرموده بودید، من هم قبلاً این را بصورت سئوال پرسیده بودم که دیدم بد نیست اینجا با جوابی که yas عزیز( از بچه های 2010) دادند بیاورم:
سئوال : اگر کسی زمان مصاحبه اش ماه های آخر مثلاً سپتامبر 2011 بیفته و FBI چک هم شامل حالش بشه، چی میشه؟؟؟؟
یعنی دیگه باید بیخیاله قضیه بشه و امریکا پر؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب yas :
از نظر تئوری و روی کاغذ! بله. اما از نظر عملی خیر چون کسانی که روزهای آخر مصاحبه دارند کلیر شدن تا اون موقع. در واقع هرچی مصاحبه ها به Sep نزدیک می شن تعداد افرادی که کلیر نمی خورن بیشتر می شه.
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: b!ta ، free_free ، pond56 ، pr.kia
(2010-07-25 ساعت 19:54)free_free نوشته:  ای کاش منم کیس نامبر پایین داشتم و زودتر از این بلا تکلیفی در میومدم.

Smile

free_free عزیز واقعا انتظار سخته مخصوصا اگه مسئله ای به این مهمی باشه.
من وقتی برنده شدم هیچ اطلاعی از روند کار نداشتم و خیلی خوش خیال Coolفکر می کردم حداکثر 2 یا 3 ماه طول میکشه وقتی مهاجرسرا را پیدا کردم تازه فهمیدم چه خبره!خدا را شکر که مهاجرسرا هست و کمک میکنه که این راه طولانی را تنها طی نکنیم.
همین جا از ADMIN عزیز تشکر می کنم که این راه سخت را برای ما هموار کردند انسانیت و بزرگواری واژه هایی هستند که در ذهنم در مورد ایشان نقش بسته است.

ولی free_free جان خوبی شماره ی پایین نداشتن اینه که میشه از تجربیات و اطلاعات دوستان که به مصاحبه میرن که ممکنه با سال قبل متفاوت باشه(البته تفاوت خوب) استفاده کرد.

باشد روزی که از لابی هتل به دیگر دوستان خبر بدیم که وبزامون را تحویل گرفتیم.Big Grin
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، User ، free_free ، arash004 ، Sooshians ، moeen ، Linspire ، pr.kia
دوستان با کیس نامبر ***17 چقد احتمال داره که قبل از عید بهم زمان مصاحبه بدن؟! آخه من خیلی عجله دارم و می خوام به deadline دانشگاهها برسم. می‌ترسم وقتی بهم زمان مصاحبه بدن که نتونم واسه دانشگاه اپلای کنم
تشکر کنندگان:

Smile

من يك اعتقادي دارم اونم اينكه خواست خداوند هرچي كه باشه همون ميشه نه يك ذره اينورتر نه اونورتر. به نظر من شماره كيس بالا و پايين ندارد هر كسي بايد يك زماني در جايي باشد كه معلوم نيست خوشبخت مبشه يا نه پس به قول خودت طاقت بيار رفيق دنيا به كام ماست.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: free_free ، pond56 ، Sooshians ، pr.kia
(2010-07-25 ساعت 22:24)mohsen mirzaei نوشته:  دوستان با کیس نامبر ***17 چقد احتمال داره که قبل از عید بهم زمان مصاحبه بدن؟! آخه من خیلی عجله دارم و می خوام به deadline دانشگاهها برسم. می‌ترسم وقتی بهم زمان مصاحبه بدن که نتونم واسه دانشگاه اپلای کنم

به نظر من شما منتظر زمان مصاحبه نباش! پروسه لاتری یک کانال جداگانه است که بگذارید در مسیر خودش طی بشه و هیچ چیزی رو منوط به اون نکنید. شما از همین الان هم شروع کنید به اپلای کردن. بعد از گرفتن پذیرش ببینید شرایط به چه گونه ای است. اون وقت به فکر بقیه اش باشید.

موفق باشید
تشکر کنندگان: mohsen mirzaei ، Sooshians
(2010-07-26 ساعت 11:04)User نوشته:  
(2010-07-25 ساعت 22:24)mohsen mirzaei نوشته:  دوستان با کیس نامبر ***17 چقد احتمال داره که قبل از عید بهم زمان مصاحبه بدن؟! آخه من خیلی عجله دارم و می خوام به deadline دانشگاهها برسم. می‌ترسم وقتی بهم زمان مصاحبه بدن که نتونم واسه دانشگاه اپلای کنم

به نظر من شما منتظر زمان مصاحبه نباش! پروسه لاتری یک کانال جداگانه است که بگذارید در مسیر خودش طی بشه و هیچ چیزی رو منوط به اون نکنید. شما از همین الان هم شروع کنید به اپلای کردن. بعد از گرفتن پذیرش ببینید شرایط به چه گونه ای است. اون وقت به فکر بقیه اش باشید.

موفق باشید

حرف شما متین، ولی میخوام علاوه بر اینکه از اینجا به عنوان دانشجوی international اپلای میکنم بعد از گرفتن گرین کارت هم به عنوان دانشجوی Permanent Resident اپلای کنم. واسه این بود که میخواستم بدونم زمان مصاحبه من حدودا کی میشه؟
تشکر کنندگان:
(2010-07-26 ساعت 12:24)mohsen mirzaei نوشته:  
(2010-07-26 ساعت 11:04)User نوشته:  

موفق باشید

حرف شما متین، ولی میخوام علاوه بر اینکه از اینجا به عنوان دانشجوی international اپلای میکنم بعد از گرفتن گرین کارت هم به عنوان دانشجوی Permanent Resident اپلای کنم. واسه این بود که میخواستم بدونم زمان مصاحبه من حدودا کی میشه؟

زمان زیادی به انتشار اولین سری بولتن ویزای 2011 نمونده ، (سال های قبل اولین بولتن اول آگوست منتشر می شده) بعد از انتشار این بولتن دقیقتر میشه پیش بینی کرد.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، arash004 ، mohsen mirzaei
خوب دوستان عزیز برندگان 2011 !
خســــــــــــــــــــــــــــــــته نباشــــــــــــــــــــــــــید !
امیدوارم همه دوستان فرم ها را ارسال کرده باشند، فرم ها رسیده باشد، مشکلات سربازی حل شده باشد، و دوستان خوش شانسی که از طریق سایت متوجه برنده شدن خود شده بودند، نامه را زودتر دریافت کنند و فرم ها را زودتر ارسال کنند.

اما به روال هر سال کی سی سی اول آگوست تعدادی شماره کیس را اعلام می کند که برای از اول ماه اکتبر همان سال کارنت می شوند!
و برای امسال اولین روز کاری آگوست یعنی دوشنبه هفته جاری، 11 مرداد اولین بولتن ویزا برای برندگان لاتری 2011 منتشر می شود!

اما آماری از تعداد کیس های کارنت شده در آسیا در سال های گذشته در 7 ماهه اول هر دوره:

[عکس: 1303929199.png]

سال 2008 در اولین بولتن تا شماره 2100 کارنت شدند. سال 2009 تا شماره 2900 و سال 2010 تا شماره رویایی 7000! هر چند که ماه بعدش فقط 200 شماره کارنت شدند.
اما امسال با شماره های کیس تا 50000 کمی پیش بینی سخت تر شده که روال اعلام شماره ها به چه صورت خواهد بود؟
تنها چیزی که می توان پیش بینی کرد این است که احتمالا در بولتن اول، ماه سپتامبر حداقل 3000 و حداکثر تا 7000 کارنت شوند. با این حال این فقط یک پیش بینی بسیار ساده بر اساس داده های بالا است.

دوستان با شماره کیس زیر 5000 باید کم کم دورخیز بردارند!

پس تا روز دوشنبه، روز اعلام اولین سری شماره های کارنت 2011 مراقب ضربان قلبتون باشید!

منبع: http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: Donkey chance ، b!ta ، Sooshians ، bita-p ، loveusa2010
سلام دوستان
من می خواستم بدونم که این جمله چیه ؟
Visa Bulletin for August 2010
کلن ویزا بولتن یعنی چیه؟
کارنت شدن هم لطفا به من توضیح بدید
خیلی خیلی ممنونم
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل