کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
خدا رو شکر امروز بالاخره همه آسیا رو (2010) کارنت کردند. ایشالا سال بعد هم همه آسیا کارنت بشن. ما هم به آرزومون برسیم
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: arash004 ، saman33 ، Sooshians ، abnanta ، pr.kia
دوستان عزیزی که به علت جو سازی بعضی ها کارشون به دیاسپامو.... کشیده شده بود با در نظر گرفتن سال 2010 دقیقا پنج ساله همه آسیا کارنت شدن.پس اگه کیس نامبرتون 5000000000000000 هم هست امیدوار باشین و به خدا توکل کنین... Cool
تشکر کنندگان: abnanta ، WIKIMAN ، moeen ، pr.kia
سلام
4 روز پپیش همه کارنت شدن یعنی 9 جولای اعلام شد پس کیس 2010 بسته شد.Smile
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5092.html

شماره کیس:2011AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 19, 10
کنسولگری:تایلند
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:Tuesday, June 01, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم: sep , 2010
تاریخ مصاحبه: June 02,2011
تاریخ دریافت کلیرنس: sep 02 , 2011
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: boshra
(2010-07-13 ساعت 17:41)Sooshians نوشته:  دوستان عزیزی که به علت جو سازی بعضی ها کارشون به دیاسپامو.... کشیده شده بود با در نظر گرفتن سال 2010 دقیقا پنج ساله همه آسیا کارنت شدن.پس اگه کیس نامبرتون 5000000000000000 هم هست امیدوار باشین و به خدا توکل کنین... Cool
ببخشید مگه کیس نامبر5000000000000000 هم داریم؟Smile
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: Sooshians
سلام.کی میتونه به من بگ که کی کارنت میشم؟شماره من 62xx میباشد .لطفا" به من بگین چطور میتونم اینو بفهمم؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-07-14 ساعت 15:34)peyman74 نوشته:  سلام.کی میتونه به من بگ که کی کارنت میشم؟شماره من 62xx میباشد .لطفا" به من بگین چطور میتونم اینو بفهمم؟ ممنون

سلام
سال پیش سری اول تا 7000 اعلام کردند به احتمال قریب به یقین شما هم جزء سری اول خواهید بود.25 مرداد سری اول را اعلام می کنند.
از طریق سایت زیر می تونید چک کنید:
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: peyman74
سلام

به روال سال گذشته، خيال دارم پيش بيني نفرات Current شده رو هر ماه در اينجا بنويسم.

منتهي قبلش يه سري توضيحات براي دوستان جديد:

1- اين پيش بيني ها بر مبناي يك مدل رياضي ناقص انجام شده كه هر چند در خيلي موارد دقت خوبي دارند، اما قابل اعتماد نيستند. هدف من از اين كار بيشتر تفريح و سرگرمي و سنجش دانش آمار و رياضي خودم هست تا ارائه پيش بيني جدي. بنابراين اينجا بايد شديدا توصيه كنم كه به هيچ عنوان اين پيش بيني ها را مبناي برنامه ريزي خود قرار ندهيد.

2- نتايج اين پيش بيني به صورت دو عدد حد پايين (Lower Limit) و حد بالا (Upper Limit) ارائه مي شود كه حداقل و حداكثر شماره Current شدگان از نظر مدل من مي باشد.

با توضحات بالا، من پيش بيني مي كنم كه براي October 2010 (اعلام شده در Visa Bulletin ماه September):

حد پايين (Lower Limit) براي Current شدن: 6500
حد بالا (Upper Limit) براي Current شدن: 9200
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Hornet ، اليزا ، saman33 ، ParsTrader ، arash004 ، b!ta ، samadi2050 ، moeen ، Linspire ، mh_hshk
بچه ها من شماره ی کیسم 12000 هست.
الان واقعا احتیاج دارم که بدونم به نظرتون مصاحبه ی من چه ماهی هست؟آخه یکی از مدارکم(لیسانس) حاضر نیست و می خوام بدونم تا اون موقع حاضر میشه یا نه.
اگر حدودش رو هم برام بگید،وافعا ممنونتون میشم.یعنی مثلا بهم بگید از چه ماهی تا چه ماهی؟
ممنون از کمکتون
تشکر کنندگان:
(2010-07-15 ساعت 12:49)ali.sh نوشته:  بچه ها من شماره ی کیسم 12000 هست.
الان واقعا احتیاج دارم که بدونم به نظرتون مصاحبه ی من چه ماهی هست؟آخه یکی از مدارکم(لیسانس) حاضر نیست و می خوام بدونم تا اون موقع حاضر میشه یا نه.
اگر حدودش رو هم برام بگید،وافعا ممنونتون میشم.یعنی مثلا بهم بگید از چه ماهی تا چه ماهی؟
ممنون از کمکتون

دوست گرامی
اگربه بولتن ماهmarch توجه کنید می بینید که تا 12000 برای آسیا اعلام شده اما نمیشه گفت که امسال روال کار دقیقا مثل پارساله شما با توجه به شمارتون هنوز وقت دارید و وقتی سری اول اعلام بشود می تونید حدس بزنید که چه ماهی شماره ی شما کارنت میشه بعضی از دوستان معتقدند که امسال شماره های مشابه زودتر از پارسال کارنت می شوند.
(2010-07-14 ساعت 21:54)Ashkan78 نوشته:  من پيش بيني مي كنم كه براي October 2010 (اعلام شده در Visa Bulletin ماه September):

حد پايين (Lower Limit) براي Current شدن: 6500
حد بالا (Upper Limit) براي Current شدن: 9200

سلام
ممنون آقا اشکان.
اما حد پایین را خیلی پایین نگرفتید؟! این با فرضیاتتون که امسال کیس نامبرها زودتر از پارسال کارنت میشند تناقض داره مگه اینکه اینطور در نظر بگیریم که در سری بعد جبران بشه.
یا در پیش بینی محافظه کاری کردید؟Smile
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
دوست خوبم...

اين اعداد همه از يك منحني استخراج مي شن كه پارامترهاي زيادي روش تأثير دارند. ممكنه غلط باشند اما سليقه اي نيستند.

پارامترهاي مربوط به سال جاري روي اين مدل تأثيرات زيادي مي گذارند كه با توجه به نبودن اطلاعات از امسال (به دليل پيش بيني در اولين ماه يا همون پيش بيني در نقطه صفر) اين پارامترها در دست نيستند و دقت مدل پايين مياد. به همين دليل فاصله حد پايين و حد بالا زياد مي شه.

از طرفي، شما داريد با پارسال مقايسه مي كنيد. پارسال اعدادي كه در دو ماه اول بودند، خيلي خارج از منحني بودند (عملا نقاطي بودند كه به هيچ عنوان منحني نرمال نمي تونست از روشون عبور كنه و فقط روي شكل منحني تأثيرگذاري زيادي داشتند).

(2010-07-16 ساعت 10:12)b!ta نوشته:  سلام
ممنون آقا اشکان.
اما حد پایین را خیلی پایین نگرفتید؟! این با فرضیاتتون که امسال کیس نامبرها زودتر از پارسال کارنت میشند تناقض داره مگه اینکه اینطور در نظر بگیریم که در سری بعد جبران بشه.
یا در پیش بینی محافظه کاری کردید؟Smile
تشکر کنندگان: b!ta
سلام دوستان
تا بحث داغه منم سوالم رو بپرسم ؟
کیس 2XXX کی کارنت میشه به نظر شما دوستان ؟

ممنون
تشکر کنندگان: indmehdi
دوست خوب...

اولا Case Number رو به خاطر امنيت خودت كامل جايي ننويس.

بعدش هم... اگه اشتباه نكرده باشه وCase Number حدود 2 هزار داشته باشي (نه بيست هزار)، آماده باش كه توي ماه اكتبر (آغاز دهه دوم مهر تا پايان دهه نخست آبان) بايد بري مصاحبه.

برو واكسناتو بزن، مداركتو ترجمه كن، دنبال Sponsor باش، و از اين كارا تا ببينيم به كجا مي رسي.

موفق باشي.

(2010-07-16 ساعت 11:40)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
تا بحث داغه منم سوالم رو بپرسم ؟
کیس 2XXX کی کارنت میشه به نظر شما دوستان ؟

ممنون
تشکر کنندگان: laili ، indmehdi ، loveusa2010
دوست خوبم

شما زودتر از نوامبر Current نخواهيد شد. همين تور دير از از فوريه. البته صد درصد نمي شه گفت... اما اين يه حدس محكمه.

ضمنا نگران نباش. تو فرم هات مدرك رو هرچي نوشتي، مهم نيست. تو ديپلم داشته باشي، توي مصاحبه به اشكال بر نمي خوري.

(2010-07-15 ساعت 12:49)ali.sh نوشته:  بچه ها من شماره ی کیسم 12000 هست.
ممنون از کمکتون
تشکر کنندگان: indmehdi
سلام دوستان
آیا کسی میدونه چرا بولتن ویزا این ماه هنوز در نیومده ؟
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان:
(2010-07-17 ساعت 21:27)Hornet نوشته:  سلام دوستان
آیا کسی میدونه چرا بولتن ویزا این ماه هنوز در نیومده ؟
سلام
بولتن این ماه که چند روزه اعلام شده! همه قاره ها هم کارنت شدن (بجز کشور اتیوپی)
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5092.html

موفق باشید
تشکر کنندگان: Hornet

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان