کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
(2010-07-29 ساعت 22:25)Vahidn نوشته:  سلام دوستان
من می خواستم بدونم که این جمله چیه ؟
Visa Bulletin for August 2010
کلن ویزا بولتن یعنی چیه؟
کارنت شدن هم لطفا به من توضیح بدید
خیلی خیلی ممنونم

دوست عزیز در صورت مطالعه کامل این تاپیک و تاپیک مشابه در انجمن سال 2010 پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: User
با توجه به غیر خطی بودن داده ای جدول فوق نمی توان به جرات گفت که بولتن از چه شمارهایی شروع می شود و هر ماه چقدر افزایش دارد.
بنظر من:
افزایش ماهانه این شماره ها فقط بر اساس شماره دهی اولیه kcc به برندگان و ظرفیت های محل های مصاحبه (با توجه به انتخاب برندگان) و توزیع مناسب ازدحام مصاحبه در طول بازه های زمانی است.

Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، OMID_R
سلام دوستان
امروز اول اوگست هستش .
پس چرا خبری تو سایتشون نیست ؟
بابا مردیم از استرس؟!

به امید دیدار
تشکر کنندگان:
امروز يكشنبه هست و تعطيل. تازه ساعت اونا 8 ساعتو نيم از ما عقب تره. يعني صبح كه شما منتظر بودي (اگه تعطيل هم نبود) صبح كله سحر اونا بود.

تازه، Bulletin ويزا زودتر از هفتم ماه سابقه نداشته اعلام بشه. خيلي الان سايت تغيير بكنه براي August مي زنن Coming Soon!!!!

(2010-08-01 ساعت 18:15)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
امروز اول اوگست هستش .
بابا مردیم از استرس؟!

به امید دیدار
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: loveusa2010
(2010-08-01 ساعت 18:22)Ashkan78 نوشته:  امروز يكشنبه هست و تعطيل. تازه ساعت اونا 8 ساعتو نيم از ما عقب تره. يعني صبح كه شما منتظر بودي (اگه تعطيل هم نبود) صبح كله سحر اونا بود.

تازه، Bulletin ويزا زودتر از هفتم ماه سابقه نداشته اعلام بشه. خيلي الان سايت تغيير بكنه براي August مي زنن Coming Soon!!!!

(2010-08-01 ساعت 18:15)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
امروز اول اوگست هستش .
بابا مردیم از استرس؟!

به امید دیدار

در تایید حرف های اشکان:
KCC نوشته: After August 15, 2010, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، loveusa2010 ، Sooshians ، maxsupermax
و اینچنین شد که ما از استرس مردیم !
تشکر کنندگان: Sooshians
ما که به Coming soon هم راضی هستیم!
تشکر کنندگان:
ببخشید که من خیلی ابتدایی هستم در ظنز اما این پست طنز گونه حاصل همه تلاش های سلول های خاکستری من در این زمینه بود:

سوال های کاربران پس از انتشار اولین بولتن 2011:

- من کارنت شدم الان چکار کنم؟
- دارم از استرس می میرم فوری جوابمو بدید: من کارنت شدم چکار کنم؟
- لطفا برنده های قدیمی جواب بدن: من با کیس 2011AS00049600 دقیقا کی کارنت میشم؟ آخه میخوام برای دانشگاه و زندگیم برنامه ریزی کنم؟
- پس چرا هیچکس جواب منو نمیده؟
- بچه ها من دیشب خواب دیدم کارنت شدم، باید به کی سی سی اطلاع بدم؟ لطفا متن نامه شو برام بفرستید!
- چرا من کارنت نشدم؟ یکی نیست جوب منو بده؟
- ...

و همزمان بعضی از کوارنتیون (جمع محدب مکسر کارنت شدگان) به تاپیک خلاصه پیشرفت مراجعه کرده، پست خود را پیدا کرده و آپدیت می کنند! بعضی ها می نویسند کارنت: August 2010 (این کلمه کارنت رو هم همچین ایتالیک می نویسند که انگار از زمان تولد کارنت بوده اند!) بعضی ها هم جلوی کارنت می نویسند: به زودی!

و از فرداش حس می کنند اطرافیانشون جور دیگه ای بهشون نگاه میکنند!!!Big Grin
(2010-08-01 ساعت 23:26)User نوشته:  - من کارنت شدم الان چکار کنم؟
- لطفا برنده های قدیمی جواب بدن: من با کیس 2011AS00049600 دقیقا کی کارنت میشم؟ آخه میخوام برای دانشگاه و زندگیم برنامه ریزی کنم؟
- بچه ها من دیشب خواب دیدم کارنت شدم، باید به کی سی سی اطلاع بدم؟ لطفا متن نامه شو برام بفرستید!
- ...

البته حیدر جان اینا عنوان تاپیک هاییه که ساخته میشه و صدرا سریعا حذفشون می کنه Big Grin

ولی نگران نباشید از اشکان بپرسید که این همه وقت کارتن خواب بود بالاخره کارتن شد دیر و زود داشت ولی سوخت و سوز نداشت . بالاخره خورخه هوای همه رو دارهSmile
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: User ، Ashkan78

این عالیییییییییییییییییییییی بودددددBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: User ، Sooshians ، free_free ، 2112 ، Amir78
(2010-08-01 ساعت 23:30)sadra_sepehr نوشته:  
(2010-08-01 ساعت 23:26)User نوشته:  - من کارنت شدم الان چکار کنم؟
- ...

البته حیدر جان اینا عنوان تاپیک هاییه که ساخته میشه و صدرا سریعا حذفشون می کنه Big Grin

ولی نگران نباشید از اشکان بپرسید که این همه وقت کارتن خواب بود بالاخره کارتن شد دیر و زود داشت ولی سوخت و سوز نداشت . بالاخره خورخه هوای همه رو دارهSmile

تاپیک ها با تو! فکر کنم از فردای روز کارتن شدن باید دم در ورودی کشیک بدیم!
اما یک چیزی خیلی خقیقت داره اون هم اینه:
Sadra_sepehr نوشته: صدرا سریعا حذفشون می کنه

من هم دارم همین فکرو می کنم! اشکان باید جور این تاپیک رو بکشه!
lol@ کارتن شد! Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
ما که چشمون آب مروارید گرفت بس که زل زدیم به این بولتن که یه تکونی بخوره...
حتی از comming soon هم خبری نیست....
تا آخر سپتامبر انجمن 2010 رو گل میگیرن و مسدودش میکنن(دیگه بچه های 2010 راحت میشن) در عوض همه میریزن تو این بولتن 2011..[عکس: 4chsmu1.gif]
اونوقت هر کی کارنت بشه بقول یوزر عزیز یه بادی به غب غب میندازه و منتظر بره مصاحبه...
وای چه شود
[عکس: balloons.gif]
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2010-08-01 ساعت 23:26)User نوشته:  ببخشید که من خیلی ابتدایی هستم در ظنز اما این پست طنز گونه حاصل همه تلاش های سلول های خاکستری من در این زمینه بود:

سوال های کاربران پس از انتشار اولین بولتن 2011:

- من کارنت شدم الان چکار کنم؟
- ...

و همزمان بعضی از کوارنتیون (جمع محدب مکسر کارنت شدگان) به تاپیک خلاصه پیشرفت مراجعه کرده، پست خود را پیدا کرده و آپدیت می کنند! بعضی ها می نویسند کارنت: August 2010 (این کلمه کارنت رو هم همچین ایتالیک می نویسند که انگار از زمان تولد کارنت بوده اند!) بعضی ها هم جلوی کارنت می نویسند: به زودی!

و از فرداش حس می کنند اطرافیانشون جور دیگه ای بهشون نگاه میکنند!!!Big Grin

Big Grin دمت گرم اینارو خیلی باحال گفتی .این یک واقعیت است که موارد اورژانسی و قلب و عروقی و آپاندیسیت زود باید جواب بگیرند .توخواب یابیداری جواب گرفتن برای کارنتیون (لفظ وارده به انجمن مورد تائید است .موافقم در استفاده گسترده) از اوجب واجبات است .
بزرگان سایت قبول زحمت می کنند ؟؟؟؟؟؟Big Grin
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: User
امروز AUG 2 شد.پس چرا خبری از کارنت شدن 2011 نیست توی سایت!؟
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان:
(2010-08-02 ساعت 20:11)مهسا ح نوشته:  امروز AUG 2 شد.پس چرا خبری از کارنت شدن 2011 نیست توی سایت!؟

User نوشته: و مهمتر اینکه اضافه کرده اند که مصاحبه ها از اکتبر شروع میشه و اولین بولتن 15 آگوست منتشر میشه! 15 روز خماری بیشتر!
تشکر کنندگان: maxsupermax

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان