کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
8tarkhan
عزیز شما تا کی در انکارا هستید؟
و چطور میشه با شما تماس گرفت چون من هفته اینده انکارا هستم اما هیچ جا رو بلد نیستم.در ضمن هتل هم رزرو نکردم ممنون میشم راهنمائی کنید
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
تشکر کنندگان: maaref ، mml
صدای من را از آنکارا هتل اویزلهان میشنوید
هوا خوب و عالیه و یکمی هم سرده
تشکر کنندگان: maaref ، zohreh36 ، sasan_rock ، یاشار و ماری ، sepinod ، REZA1390 ، WIKIMAN ، frozen mind ، free_free ، mml
(2011-05-11 ساعت 13:59)viking نوشته:  سلام به نظر تون اگر کسی چهارشنبه مصاحبه داشته باشه . چه روزی خوب است به انکارا برسه ؟ بچه و خانواده هم همراهش نیست.

اگر دوشنبه آنکارا باشین و مدیکال رو انجام بدین خوبه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: viking ، REZA1390 ، maaref ، mml
(2011-05-11 ساعت 18:12)viking نوشته:  
(2011-05-11 ساعت 14:18)frozen mind نوشته:  
(2011-05-11 ساعت 13:59)viking نوشته:  سلام به نظر تون اگر کسی چهارشنبه مصاحبه داشته باشه . چه روزی خوب است به انکارا برسه ؟ بچه و خانواده هم همراهش نیست.

اگر دوشنبه آنکارا باشین و مدیکال رو انجام بدین خوبه.

ممنون از جوابتون . جواب ازمایش خون را کی می دهند ؟ مگر 48 ساعت طول نمی کشد ؟

اگر همه‌چیز نرمال پیش بره و مشکلی‌ پیش نیاد فردای روزی که آزمایش تان را انجام دادید ساعت ۳ بعد از ظهر دکتر جوابتان را میده.

تشکر کنندگان: frozen mind ، coming soon ، maaref ، mml ، viking
من مخام برای اولین بار تو این سایت بنویسم و به این گروه خیلی خوب ملحق بشم
تشکر کنندگان: tamanna ، free_free ، REZA1390 ، coming soon ، maaref ، mml ، alirezagh
سلام به همه اعضا خوب این سایت.
من تازه با این سایت آشنا شدم و دیدم جای خیلی خوبیه، تصمیم گرفتم تجربیاتم رو برای استفاده بقیه بنویسم.
سال گذشته من توی سایت فهمیدیم که همسرم لاتاری برنده شدند. داستان از اون روز شروع شد. توی اون صفحه ن.شته شده بود که اگه هنوز نامه قبولی رو دریافت نکردید دیر نشده. تا اول آگوست کاهی طول میکشه. بنابراین تا اون موقع به KCC نامه نزنید. ما هم دستمون رو گذاشتیم زیر جونمون و منتظر موندیم اما از نامه خبری نشد که نشد. روز اول آگوست به KCC نامه زدیم و ماجرا رو گفتیم. بعد از 9 روز KCC جواب نامه ما رو داد که "ایرادی نداره. فرمها رو از سایت بگیرید و پر کنید و بفرستید". داستان پر کردن فرمها برای ما که نه کسی بود که کمکهمون کنه و نه حتی آشنای نزدیکی تو آمریکا داشتیم که بتونیم آدرسش رو بدیم، خودش یه قصه مفصل هست. و بالاخره یه آدرس پیدا کردیم( که آشنای یکی از دوستای ما بودن) و فرم ها رو فرستادیم. میتونید حدس بزنید که ما اسپانسر هم نداشتیم. حالا دیگه منتظر بودیم که نامه دوم به آدرس جدید تو آمریکا فرستاده بشه. چند ماه گذشت خبری نشد و ما هم سعی کریم که لاتاری رو فراموش کنیم که ناگهان دوستمون زنگ زدند و گفتند که آشناشون زنگ زدن و گفتن یه نامه از KCC بهشون رسیده. سر از پا نمشناختیم. ازشون خواستیم که در پاکت رو باز کنند و اسکن نامه رو برامون email کنند و بعد نامه رو برامون پست کنند ایران. وقتی ثئشهم رو باز کردم برای اولین بار case number رو دیدم(5XXX)و تاریخ مصاحبه که یک ماه بعد بود. واااااااااااااااای. ما اصلا آماده نبودیم. نه اسپانسر، نه تمکن مالی درست حسابی، نه دارایی قابل توجه، نه کسی که کمکمون کنه. ما آنکارا رو برای مصاحبه انتخاب کرده بودیم که تازه باید 15 روز قبل از مصاحبه مدارک رو می فرستادیم. فکر میکنم می تونید تصور کنید چه حالی داشتیم. خلاصه با کلی دوندگی تونستیم 45 میلیون تو حساب بانکی بگذاریم و حدود 200 هزار دلار هم سند خونه و زمین (همه رو ارزشگذاری کردیم) و مدارک رو به موقع به سفارت فرستادیم. حاللا باید بلیط تهیه میکریم برای ترکیه. آژانس جزیره بهشت که جا داره ازشون تشکر کنم. تور آنکارا و هتل هیلتون که خیلی هم خوب بود.
بقیه داستان رو به زودی مینویسم.
راستی یادم رفت به خاطر غلتهای تایپی عذرخوهی کنم. تایپ فارسی من فاجعه ست. تازه کلی تلاش کردم شده این.
دوستان عزیزم
من دیشب فرودگاه امام بودم، این فرودگاه دوتا پارکینگ داره که برای هر شب استقرار ماشین 4500 تومان هزینه میگیره.
-یک پارکینگ سرپوشیده درست چسبیده به ترمینال مسافر بری است که البته لازم به ذکر این پارکینگ %95 مواقع جا نداره و می بایست حداقل نیم ساعت زمان بذارید تا جا پیدا بشه.
- یک پارکینگ دیگه به نام پارکینگ شماره سه داره، که سربازه و در مقابل ترمینال مسافر بری (اون طرف خیابان اصلی) واقع شده و از اونجا اوتوبوس داره به ترمینال مسافر بری.

برای مسافرت چند روزه، از نظر هزینه، گزینه بهتری نسبت به تاکسی به نظر میرسه
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: REZA1390 ، tamanna ، free_free ، coming soon ، mml ، maaref ، parastoo2011
با سلام
دوستاني كه تركيه رفتن اخيرا . ايا موبايل ايران توي تركيه كار مي كنه ؟
ممنون از راهنماييتون
تشکر کنندگان: coming soon ، mml ، maaref
(2011-05-12 ساعت 16:53)REZA1390 نوشته:  با سلام
دوستاني كه تركيه رفتن اخيرا . ايا موبايل ايران توي تركيه كار مي كنه ؟
ممنون از راهنماييتون

کار میکنه اما هزینش زیاده.
مقروم به صرفه هست که همونجا سیم کارت اعتباری بگیرید.

موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: Hornet ، free_free ، REZA1390 ، coming soon ، Ali Sepehr ، maaref ، mml ، DLT ، parastoo2011
(2011-05-11 ساعت 18:12)viking نوشته:  [جواب ازمایش خون را کی می دهند ؟ مگر 48 ساعت طول نمی کشد ؟

24 ساعت طول مي كشه، ما هم مصاحبه مون 4 شنبه بود، با پرواز يك شنبه هاي ايران اير رفتيم و برگشتيم، 9 شب يكشنبه مي رسي، شبو خوب مي خوابي، صبح دوشنبه سرحال ميري مديكال، سه شنبه بعد از ظهر، مي ري مديكالو مي گيري، 4 شنبه مي ري مصاحبه، شنبه ويزات مياد، يك شنبه هم برميگيردي... فقط به سفارت بگو كه تا قبل از يك شنبه ويزاتو حتماً بفرستن روزهاي 3 شنبه و 5 شنبه و جمعه رو هم وقت داري كه بري خريد و بگردي...
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: REZA1390 ، maaref ، frozen mind ، Hornet ، free_free ، parastoo2011 ، Lemony
با سلام به دوستان عزیز

به تازگی کلیر شدم...در حال آماده شدن برای سفر دوم جهت دریافت ویزا هستم ....

همان سناریو قبلی (اینتر ویو) را در پیش دارم ....هواپیمایی ترکیش-چهارشنبه تا ...یکشنبه... مقصد هتل سگمان...

امیدورام با بچه های مهاجر سرا همسفر باشم..... آروزی موفقیت دارم برای تمامی دوستان

شماره کیس: 2011AS0000143
تاریخ مصاحبه: 11 اسفند 1389
ورود به امریکا(دالاس, تگزاس): 27 مرداد 1390
دریافت گرین کارت: 20 شهریور ماه 1390
دریافت سیتزن شیپ : چندین ماه دیگر انتظار در غربت
تشکر کنندگان: maaref ، frozen mind ، mml ، Hornet ، DLT ، farzad-it ، parastoo2011
(2010-06-25 ساعت 14:33)User نوشته:  
(2010-06-25 ساعت 04:38)cky نوشته:  لیست آژانس های معتبر تهران
آناهيتا پرواز 8790346 خ آفريقا - بعد از تقاطع ميرداماد - برج آناهيتا - شماره 183
آهوان 8712928 م آرژانتين - ساختمان آليتاليا - شماره 9
اسکان سفر 8775225 خ وليعصر و ميرداماد - ساختمان اسکان - برج 1
اطلس 2221036 ميرداماد - م مادر- خ شهيد آبکار- شاه نظری - شماره 41
الموت 2718942 م تجريش - ابتدای خ باهنر - شماره 120
بزرگ تهران 8725510 خ وليعصر - نبش استاد مطهری - مرکز خريد بزرگ
بهروز گشت 8277015 کوی نصر - نبش يازدهم - شماره 148
سيرو سمان 2094647 سعادت آباد -خ علامه جنوبی -خ 36غربی - شماره80د سير 6507183 خ ستارخان-خ شهرآرا-بالاترازگذرنامه-نبش16متری محمدی

مرسی دوست عزیز

فقط دوستان توجه کنند رقم اول هر شماره تلفن رو تکرار کنند: مثلا شماره تلفن 8277015 به این شکل تغییر کرده:88725510

ایران ایر هم سیستم فروش بلیت الکترونیک داره که میتونین اینترنتی انتخاب و خرید کنید. نیاز به کارت شتاب داره. بلیت رو پرینت می کنید و روز پرواز ارائه میدهید. ایران ایر دات کام

تشکر کنندگان: mml ، maaref
سلام دوستان
من برای رزرو بلیط در ماه july اقدام کردم(از اصفهان)، اما قیمت ها خیلی بالا هستن
کسی میدونه دلیلش چیه؟
برای ایران ایر حداقل قیمت450 هزار هست و برای ترکیش 800 هزار.
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
تشکر کنندگان: maaref ، mml
سلام دوست عزيز
دليلش تابستان هست و فصل گردش و قيمتها تو اين فصل براي خيلي از نقاط جهان گران ميشه

موفق باشيد
تشکر کنندگان: Parniyan ، Hornet ، maaref ، mml
(2011-05-16 ساعت 01:08)Parniyan نوشته:  سلام دوستان
من برای رزرو بلیط در ماه july اقدام کردم(از اصفهان)، اما قیمت ها خیلی بالا هستن
کسی میدونه دلیلش چیه؟
برای ایران ایر حداقل قیمت450 هزار هست و برای ترکیش 800 هزار.
سلام ارزانترین نرخ ایران ایر: 295000 تومان/ کلاس m 329000 /وهمین جور به بالا البته بسته به اینکه رفت با چه کلاسی باشه و برگشت با چه کلاسی.
فکر کنم این تورها همه را رزرو می کنند که مسافرها با تور بروند!
تشکر کنندگان: Parniyan ، maaref ، Hornet ، mml

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان