کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به ترکیه را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Ramkal ، mitr.p ، sepeiman ، f.khorasani ، sorena ، sepideh jan
سلام
برای دوستان برنده لاتاری 2011 بحث سفر به ترکیه را شروع میکنیم،که اگه دوستان سوالی داشتن دیگر دوستان و مدیران و ما هم اگه تونستیم جواب بدیم،
برای سفر به آنکارا از طریق زمینی (اتوبوس وقطار)و هوائی(ایران ایر و ترکیش)میشه سفر کرد،معمولا برای سفر برخی از دوستان ترجیح میدن از طریق تور اقدام کنن بعضی هم ترجیح میدن خودشون اقدام کنن
برای هتل هم انتخاب های متنوعی از لحاظ تعداد ستاره هتل ها ،نزدیکی به سفارت و دکتر و هم هزینه وجود داره
بعضی از تور ها که متاسفانه به علت عدم آگاهی افراد مبلغ زیادی برای سفارت و مدیکال و تور خرید می گیرن که هزینه مازاده که بر دوستان تحمیل میکنن
تشکر کنندگان: Sooshians ، User ، ramin2010 ، honareirani ، free_free ، loveusa2010 ، elnaz295 ، Ramkal ، success ، f.khorasani
در مورد آژانس ها دوستان میتونن از این آژانس ها هم قیمت بگیرین
1-سبزینه-88510851-88517593
2-مرادی تور هم که دوستای ما با این تور برای دفعه دوم اومدن از لحاظ برخورد ،خدمات وهزینه ای که گرفته بود اصلا قابل مقایسه با جزیره بهشت نبود،ولی متاسفانه شمارشو ندارم ولی شماره هتل ارگن که باهاش کار میکنه این هست00903124175906الی 9
3-آژانس مسافرتی بیژن که دفترش در آنکارا هست،
شماره هاش00903124195520-00903124195521-00905335400488-00905424213847
تشکر کنندگان: User ، jan ، ADONIS ، free_free ، elnaz295 ، Ramkal ، success ، emankh101 ، owememype ، IrradaArislal ، mercedeh2011
لیست آژانس های معتبر تهران
آناهيتا پرواز 8790346 خ آفريقا - بعد از تقاطع ميرداماد - برج آناهيتا - شماره 183
آهوان 8712928 م آرژانتين - ساختمان آليتاليا - شماره 9
اسکان سفر 8775225 خ وليعصر و ميرداماد - ساختمان اسکان - برج 1
اطلس 2221036 ميرداماد - م مادر- خ شهيد آبکار- شاه نظری - شماره 41
الموت 2718942 م تجريش - ابتدای خ باهنر - شماره 120
بزرگ تهران 8725510 خ وليعصر - نبش استاد مطهری - مرکز خريد بزرگ
بهروز گشت 8277015 کوی نصر - نبش يازدهم - شماره 148
سيرو سمان 2094647 سعادت آباد -خ علامه جنوبی -خ 36غربی - شماره80د سير 6507183 خ ستارخان-خ شهرآرا-بالاترازگذرنامه-نبش16متری محمدی
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: User ، honareirani ، balot ، ADONIS ، elnaz295 ، Ramkal
(2010-06-25 ساعت 04:38)cky نوشته:  لیست آژانس های معتبر تهران
آناهيتا پرواز 8790346 خ آفريقا - بعد از تقاطع ميرداماد - برج آناهيتا - شماره 183
آهوان 8712928 م آرژانتين - ساختمان آليتاليا - شماره 9
اسکان سفر 8775225 خ وليعصر و ميرداماد - ساختمان اسکان - برج 1
اطلس 2221036 ميرداماد - م مادر- خ شهيد آبکار- شاه نظری - شماره 41
الموت 2718942 م تجريش - ابتدای خ باهنر - شماره 120
بزرگ تهران 8725510 خ وليعصر - نبش استاد مطهری - مرکز خريد بزرگ
بهروز گشت 8277015 کوی نصر - نبش يازدهم - شماره 148
سيرو سمان 2094647 سعادت آباد -خ علامه جنوبی -خ 36غربی - شماره80د سير 6507183 خ ستارخان-خ شهرآرا-بالاترازگذرنامه-نبش16متری محمدی

مرسی دوست عزیز

فقط دوستان توجه کنند رقم اول هر شماره تلفن رو تکرار کنند: مثلا شماره تلفن 8277015 به این شکل تغییر کرده:88725510

ایران ایر هم سیستم فروش بلیت الکترونیک داره که میتونین اینترنتی انتخاب و خرید کنید. نیاز به کارت شتاب داره. بلیت رو پرینت می کنید و روز پرواز ارائه میدهید. ایران ایر دات کام
تشکر کنندگان: Sooshians ، balot ، aadine ، elnaz295 ، Ramkal ، mercedeh2011
سلام دوست عزیز.مگه جواب 2011 اومده؟تو سایت گفته 2 جولای به بعد جواب میاد.شما از چه طریقی جواب اول را گرفتید؟
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-06-25 ساعت 15:40)KHV نوشته:  سلام دوست عزیز.مگه جواب 2011 اومده؟تو سایت گفته 2 جولای به بعد جواب میاد.شما از چه طریقی جواب اول را گرفتید؟

سلام دوست عزیز
سوال ها را در تاپیک های مرتبط بپرسید
روی سایت هنوز نه! اما برندگان از طریق نامه پستی از برنده شدن آگاه شدند.
تشکر کنندگان: elnaz295
درورد فراوان به همه دوستان 2011
در مورد روش رفتن به آنکارا من یه تجربه بدست آوردم که میخوام اینجا بگم و میدونم به دردتون می خوره.
البته من از این راه نرفتم ولی از این راه برگشتم و لی فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشه فقط در زمانهای حرکت که اون مشکل رو هم با پرس و جو و آگاهی دقیق از زمان پرواز هواپیما می تونید حل کنید. البته اگه بچه کوچیک دارین من توصیه نمی کنم دیگه به خودتون بستگی داره و اینکه چقدر بچتون اذیت کنه. و یه چیز دیگه اینکه من راه برگشت و هزینه هاش رو مینویسم شما خودتون تبدیل کنین به رفت.
1. از هتل تا فرودگاه آنکارا 50 لیر (شما میتونین با اتوبوس برین که ارزونتر در بیاد)
2. از آنکارا بلیط یکسره به وان نفری 65$ (اگه میدونستیم و دوسره میگرفتیم حدوداً 90$ میشد یعنی هر طرف 45$)
3. تاکسی از فرودگاه به ترمینال مینی بوس های وان 21 لیر (از مینی بوس برداشت بد نکین من خودم وقتی گفتن باید با مینی بوس بری و اتوبوس این ساعت گیرت نمیاد داشتم از غصه دق می کردم ولی ...... از اتوبوسهای ما که بهتر بود)
4. کرایه مینی بوس تا یه شهری با یه اسم شبیه اسمهای روسی که آخرش اُف داشت نفری 15 لیر و 3-4 ساعت مینی بوس سواری
5. کرایه ون از اون شهر تا مرز نفری 7.5 لیر و نیم ساعت تا مرز
6. کرایه تاکسی از مرز تا ارومیه نفری 2500 تومن و نیم ساعت تا ارومیه
من بعداً فهمیدم که میشد ماشین رو هم برد تا مرز و اونجا شبی 2000 تومن ماشین رو توی پارکینگ گذاشت. این راهی بود که ما تجربه کردیم و خیلی هم خوش گذشت, اصلا هم سخت و ناامن نبود و هرجا هم که از هرکدوم این وسیله ها پیاده می شین همونجا کسانی هستن (از تاکسی گرفته تا ون) که شما رو به وسیله بعدی راهنمایی می کنن و نیازی به گشتن و پرس و جو نیست. فقط کافیه بلیط هواپیما رو از اینجا بگیرین که اون هم پیدا کردنش راحته. یه پرواز حدود ساعت 12 و یکی حدود 17 از وان به آنکارا میره که فکر میکنم دومیه بهتر باشه. در ضمن برای بلیط هواپیما از چند جا بپرسین که اگه قرار باشه کلاه سرتون بره از همین هموطنان گرامی خودمون خواهد رفت نه توی ترکیه. بلایی که سر من اومد و یکی از تعاونیهای اتوبوسرانی(هم..ر) می خواست هرطور شده ما یه شب مهمون یکی از هتلهای وان باشیم. ولی موفق نشد اما تونست خرج ما رو زیاد کنه و وقتمونو هم از بین ببره.
IN GOD WE TRUST
شماره کیس: 2010AS118XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 20/6/2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن: مارس
تاریخ دریافت نامه دوم: فوریه
تاریخ مصاحبه: 18/3/2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 7/5/2010
تاریخ دریافت ویزا: 24/5/2010
(2010-06-26 ساعت 10:08)summery_armin نوشته:  4. کرایه مینی بوس تا یه شهری با یه اسم شبیه اسمهای روسی که آخرش اُف داشت نفری 15 لیر و 3-4 ساعت مینی بوس سواری

آرمین جان اسم اون شهر احیانا یوکساکوا نبود؟؟؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: summery_armin ، balot ، elnaz295 ، sasan_rock ، maksheale ، mercedeh2011
دقیقاً درسته صدرا
IN GOD WE TRUST
شماره کیس: 2010AS118XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 20/6/2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن: مارس
تاریخ دریافت نامه دوم: فوریه
تاریخ مصاحبه: 18/3/2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 7/5/2010
تاریخ دریافت ویزا: 24/5/2010
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، elnaz295 ، error ، mercedeh2011
سلام.ما بعد از ۹ سال که مادر بزرگم برامون اقدام کرده بود امسال کارای گرین کارتمون درست شده..هم برای خانواده خودم و هم خانواده خالم اینا.یه چیزی نزدیک ۱۰ نفر هستیم.تاریخ ۱۶ آگوست هم وقت آزمایشگاه داریم.از طریقه آنکارا هم هست می ریم.حالا من نه آنکارا کسی‌ میشناسیم نه نمیدانیم که باید چی‌ کار کنیم اصلا.دنبال یه خونه واسه ۱۱،۱۲ روز هستیم.یا هتلی که نزدیک به سفارت باشه.که خیلی‌ هم گرون نباشه.یه اطلاعاتی هم در رابطه با اینترویو سفارت می‌ خواستم،چه سوالایی اونجا پرسیده می ‌شه و اینا.....؟!و اینکه ما که ۱۶ آگوست وقت آزمایشگاه داریم،جواب بهمون تا ۲۳ آگوست که اینترویو داریم بهمون میدن؟..و اینکه همون تو سفارت تموم می‌ شه کارا یا باید چند روز هم بعد از سفارت منتظر بمونیم؟!بیخشید من واقعا هیچی نمی دونم و بد ترسیدم راستش.... ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه کمکم کنه
تشکر کنندگان: elnaz295 ، f.khorasani
(2010-07-06 ساعت 04:55)Mehdi dboy نوشته:  سلام.ما بعد از ۹ سال که مادر بزرگم برامون اقدام کرده بود امسال کارای گرین کارتمون درست شده..هم برای خانواده خودم و هم خانواده خالم اینا.یه چیزی نزدیک ۱۰ نفر هستیم.تاریخ ۱۶ آگوست هم وقت آزمایشگاه داریم.از طریقه آنکارا هم هست می ریم.حالا من نه آنکارا کسی‌ میشناسیم نه نمیدانیم که باید چی‌ کار کنیم اصلا.دنبال یه خونه واسه ۱۱،۱۲ روز هستیم.یا هتلی که نزدیک به سفارت باشه.که خیلی‌ هم گرون نباشه.یه اطلاعاتی هم در رابطه با اینترویو سفارت می‌ خواستم،چه سوالایی اونجا پرسیده می ‌شه و اینا.....؟!و اینکه ما که ۱۶ آگوست وقت آزمایشگاه داریم،جواب بهمون تا ۲۳ آگوست که اینترویو داریم بهمون میدن؟..و اینکه همون تو سفارت تموم می‌ شه کارا یا باید چند روز هم بعد از سفارت منتظر بمونیم؟!بیخشید من واقعا هیچی نمی دونم و بد ترسیدم راستش.... ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه کمکم کنه

دوست عزیز
اصلا جای هیچ نگرانی نیست..آنکارا شهر خوب با مردمی صمیمیه..کمی فروم هارو بگردین اطلاعات زیادی بدست میارید..هتل تا دلتون بخواد اطراف سفارت با قیمتای از 40-50 دلار به بالا هست..ولی از خونه گرفتن اطلاعی ندارم میتونید از آژانسا کمک بگیرید..سریعتر واسه بلیط اقدام کنید..جواب آزمایش یکی دو روزه حاضر میشه..بعد از مصاحبه ممکنه f..b..i چک بخورید که همونجا بتون میگن و یا اینکه درجا ویزا صادر میشه که اونم حد اکثر 3 روزه میاد به آدرس شما.
موفق باشی
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1220
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
تشکر کنندگان: aadine ، elnaz295 ، f.khorasani ، IrradaArislal
بچه ها یه روزی برسه این تاپیک تا صفحه 200 و بالاتر حجم داشته باشه و توش پر باشه از تجربیات بچه ای 2011 درست مثل معادلش تو 2010

هممون میریم مصاحبه بعدش کلیر میشیم بعدش هم میریم آمریکا

[عکس: bathtime.gif] [عکس: bathtime.gif] [عکس: bathtime.gif] [عکس: bathtime.gif]
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: suntino ، Linspire ، elnaz295 ، success ، Farshid22 ، alinet ، mercedeh2011
جوونها سلام

بیایید یکم این تاپیک رو مطالعه کنید خیلی بدردتون میخوره تو غربت .....

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2294
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان: User ، frozen mind ، suntino ، Ali Sepehr ، elnaz295 ، parastoo2011 ، Kaveh90 ، IrradaArislal ، mercedeh2011
(2010-07-29 ساعت 00:03)ساشا نوشته:  جوونها سلام

بیایید یکم این تاپیک رو مطالعه کنید خیلی بدردتون میخوره تو غربت .....

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2294

سلام
با این وصفی که از زبان انگلیسی ترکیه شنیدم باید بریم این تاپیک رو مطالعه کنیم. من میخوام نوشته های شما رو به شکل یک نوشته قطع جیبی در بیارم و تو سفر همراهم باشه!
من هم توصیه می کنم به دوستان پکه محل مصاحبه اشون آنکاراست، این تاپیک رو مطالعه کنن
تشکر کنندگان: ساشا ، parastoo2011 ، tamanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان