کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان ما هم به جمع منتظران پیوستیم وجا داره که از ashkan78و بقیه دوستان تشکر کنم ما 17mayمصاحبمون بود و برنده اصلی همسرم.و ما اسپانسر نداشتیم البته میتونستم جور کنم ولی بخاطر اینکه منتی بعدها رو سرمون نباشه قبول نکردم وبه دوستمون که اونجا سیتی زن بود گفتم اگر لازم شد بی زحمت نمیذارم شمارو.ماسه تا سند بردیم که یکیش سه دنگ سه دنگ بود و یک سند شش دنگ بنام خودم و یک سند زمین باز بنام همسرم. و حساب بانکی سپرده مبلغ 20میلیون ویکی 25میلیون بنام همسرم ویک سپرده بنام خودم که اون حسابها تماما مشترک بود به مبلغ 73میلیون.و در روز مصاحبه هم افیسر از همسرم راجع به تاریخ بازنشستگی ایشون پرسیدو اینکه در ادارت چه سمتی داشتی ؟و دقیقا همین سوالهارو از من هم پرسید.وخلاصه برگ ابی و افیسر گفت از یکماه تا دوماه دیگه سایت رو چک کنید. والسلام امیدوارم مفید بوده باشه
دوستان عزیز
بنده هم روز یکشنبه هفته آینده 8 خرداد، ایشالا برای دریافت ویزا با ایران ایر عازم آنکارا هستیم.اگر کمکی باشه در خدمت هستم.
موفق باشین
تشکر کنندگان: alirezagh ، rayan.s ، satusa ، آرتين ، coming soon ، free_free ، arshida ، frozen mind ، zohreh36 ، Linspire ، mml ، farzad-it ، sepinod ، WIKIMAN ، emankh101 ، maaref
با سلام

دوستان عزیز شماره این دوست محترم ( عباس اقا ) در انکارا رو میتونبد بصورت خصوصی برام بفرستید ? در ضمن چطور میتونم در ددمان اتاق رزر کنم اون انگلیسی بلدن ?

با تشکر
تشکر کنندگان: mml ، Hornet ، maaref
درود و سلام
دوستان برای بلیط پرواز چندتا آژانس خوب و ارزان کسی سراغ داره؟من چند جا سوال کردم قیمت ها با هم اختلاف زیادی دارن.مثلا از 360 تا 500 فقط بلیط (رفت و برگشت) علتش چیه؟
من برای آخر خرداد می خوام بلیط بگیرم.باید از الان اقدام کنم یا بزارم چند روز قبلش؟
ممنون
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: mml ، viking ، maaref
سلام دوست خوبم
این گرونی به خاطر سفرهای تابستانیه
خیلی بهتره همین امروز اقدام کنی تا فردا .
هرچی به روز پرواز نزدیکتر بلیط بگیری گرونتر در میاد برات.

امیدوارم امسال برنده بشی دوست خوبم .

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
تشکر کنندگان: Hornet ، cky ، mml ، maaref
(2011-05-23 ساعت 08:56)DLT نوشته:  دوستان عزیز
بنده هم روز یکشنبه هفته آینده 8 خرداد، ایشالا برای دریافت ویزا با ایران ایر عازم آنکارا هستیم.اگر کمکی باشه در خدمت هستم.
موفق باشین

سلام دوست عزیز
خوشحال شدم از اینکه گفتید برای دریافت ویزا میروید
مدت کلیرنس شما چقدر طول کشید؟
(2011-05-23 ساعت 08:56)DLT نوشته:  دوستان عزیز
موفق باشین

سلام دوست عزیز
خوشحال شدم از اینکه گفتید برای دریافت ویزا میروید
مدت کلیرنس شما چقدر طول کشید؟واینکه من نمیتونم سایت رو چک کنم اگر ممکن هست سایت روکه چک کردیدادرسش رو برام بگید؟
ممنون میشوم دوست عزیز
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
تشکر کنندگان: free_free ، Hornet ، mml ، REZA1390
(2011-06-01 ساعت 14:26)viking نوشته:  لطف راهنمایی کنید دوستان
کسی هتل ( الیت ) بوده ؟ اگر بله لطفا بگویید1- اینترنت مجانی دارد . صبحانه اش چطور است ؟ اتاق ها تمیز هستند ؟ نزدیک سفارت و یا مطب اونگان هست . کلا قابل تحمل است یا نه .
هتل آلما چطور ؟
هتل آلما را نمی توانم در یاهو و گوگل پیدا کنم . کسی آدرس سایتش را دارد ؟

سلام دوست عزیز
من هفته گذشته انکارا هتل گلد بودم.در کل هتل تمیز و امنی هست.اینترنت مجانی هم دارد.نزدیک مطب دکتر اونگان و سفارت هم هست.
تشکر کنندگان: mml ، viking
دوستان من شنیدم که معمولا اتاق های اکثر هتل ها Safe Box داره که میشه مدارک,پول و یا چیزهایی که مهمه رو داخلش قرار بدیم .. و اینم شنیدم که بعضی هتل ها این آپشن رو نداره .. سوال کلی بنده این است که کلا وقتی در هتل نیستیم میشه مدارک مهم مثل پاس و .. در هتل بذاریم؟
دوستان ببخشین منو برای سوال ابتداییم ولی ممنون میشم راهنمایی کنین ..
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: mml
(2011-06-02 ساعت 11:14)cky نوشته:  دوستان من شنیدم که معمولا اتاق های اکثر هتل ها Safe Box داره که میشه مدارک,پول و یا چیزهایی که مهمه رو داخلش قرار بدیم .. و اینم شنیدم که بعضی هتل ها این آپشن رو نداره .. سوال کلی بنده این است که کلا وقتی در هتل نیستیم میشه مدارک مهم مثل پاس و .. در هتل بذاریم؟چون شنیدم امنیتش پایینه و ممکنه نیستی بگردن اتاقو ..
دوستان ببخشین منو برای سوال ابتداییم ولی ممنون میشم راهنمایی کنین ..

من تابستان گذشته در یک هتل چهارستاره خیلی عالی در استانبول بودم . انجا گاوصندوق کوچک داشتند که خودت بهش رمز می دادی . ولی باز جرات نکردم پول را در انجا بگذارم . بنظر من این کار را نکن . خدمه این هتل باعث شکست شدن ال سی دی لپ تاپ من شدند وقتی به مسوول هتل خبر دادم فقط یک عذر خواهی کرد و تمام . بنظر من ریسک نکن. پول هایت را در جیبت بگذار. اگر به رسیپشن هتل می دهی شماره دلارههایت را بنویس. بلاخره هر جور ادم پیدا می شود . بهترین این است اموالت جلو چشم خودت باشه.
تشکر کنندگان: cky ، Hornet ، frozen mind ، mml ، free_free ، maaref
2:20 دقیقه یا همین حدود.
با اتوبوس های Havas (هاواش) می تونید به مرکز شهر بیایید و از اونجا تاکسی با قیمت مناسب سوار شید. حدودا تا هتل ۲۰ لیر : اتوبوس + تاکسی
یا اینکه اتوبوس خط ۴۴۲ که خیلی ارزون و مناسب هست رو سوار شید و بیایید میدون کیزیلای از اونجا به همه هتل ها و سفارت و دکتر نزدیکه . حدود ۵ لیر
با تاکسی هم با ۷۰-۹۰ لیر می تونید بیاید هتلتون.
تشکر کنندگان: nastaran86 ، Linspire ، viking ، cky ، mml ، maaref
(2011-06-04 ساعت 22:29)viking نوشته:  
(2011-06-04 ساعت 15:55)WIKIMAN نوشته:  2:20 دقیقه یا همین حدود.
با اتوبوس های Havas (هاواش) می تونید به مرکز شهر بیایید و از اونجا تاکسی با قیمت مناسب سوار شید. حدودا تا هتل ۲۰ لیر : اتوبوس + تاکسی
یا اینکه اتوبوس خط ۴۴۲ که خیلی ارزون و مناسب هست رو سوار شید و بیایید میدون کیزیلای از اونجا به همه هتل ها و سفارت و دکتر نزدیکه . حدود ۵ لیر
با تاکسی هم با ۷۰-۹۰ لیر می تونید بیاید هتلتون.

مدت زمان پرواز از تهران تا انکارا چند ساعت است ؟
اگر ترانسفر تور نیامد دنبالمان از چه طریق می توانیم به هتل های اطراف سفارت برسیم ؟ لطفا روش رسیدن به وسیله : مترو - اتوبوس شماره خط و تاکسی و هزینه هر کدام را بنویسید.

دوست عزیز دیگه راهی به جز راه های بالا می خوای ؟ اون ۲:۲۰ هم منظور ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه اس !!!!! مترو هم نزدیک فرودگاه نیست.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: viking ، mml ، maaref
سلام دوستان
کسی تجربه ای در رابطه با اقامت در هتل رویال داره؟ میخواستم ببینم چطور هتلیه؟ و فاصلش تا سفارت و مطب دکتر چقدر هست؟
ممنون
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
(2011-06-05 ساعت 14:03)Parniyan نوشته:  سلام دوستان
کسی تجربه ای در رابطه با اقامت در هتل رویال داره؟ میخواستم ببینم چطور هتلیه؟ و فاصلش تا سفارت و مطب دکتر چقدر هست؟
ممنون

هتل ساکت، تمیز و کوچیکیه ! به سفارت ۵ دقیقه راه داره و به دکتر ۱۵ دقیقه به خیابان تونالی نزدیکه و از اونور هم تا کیزیلای که میدون مرکزیه شهر هستش هم ۱۰-۱۵ دقیقه. سیستم گرمایشی و کارکنان خوبی هم داره. اگر بچه ندارید خیلی مناسب هستش به نظرم.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: Parniyan ، gadfly ، mml ، nastaran86 ، viking ، maaref
سلام دوستان من برای 20 جولای وقت مصاحبه دارم چند روز زودتر باید انجا باشم تا کارامو انجام بدم
(2011-06-08 ساعت 17:33)viking نوشته:  
(2011-06-01 ساعت 18:42)piboo نوشته:  
(2011-06-01 ساعت 14:26)viking نوشته:  لطف راهنمایی کنید دوستان
کسی هتل ( الیت ) بوده ؟ اگر بله لطفا بگویید1- اینترنت مجانی دارد . صبحانه اش چطور است ؟ اتاق ها تمیز هستند ؟ نزدیک سفارت و یا مطب اونگان هست . کلا قابل تحمل است یا نه .
هتل آلما چطور ؟
هتل آلما را نمی توانم در یاهو و گوگل پیدا کنم . کسی آدرس سایتش را دارد ؟

سلام دوست عزیز
من هفته گذشته انکارا هتل گلد بودم.در کل هتل تمیز و امنی هست.اینترنت مجانی هم دارد.نزدیک مطب دکتر اونگان و سفارت هم هست.

piboo عزیز میشه بگی خودت هتل را رزرو کردی یا با تور ؟

سلام
من خودم گرفتم
شما کی مصاحبه دارید؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان