کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2011-07-13 ساعت 06:43)ramona نوشته:  یه سوال دیگه از دوستانی که کارتشونو گرفتن. ممکنه لیست واکسنتونو اینجا بنویسید؟
لیستی که توی سایت لاتاری دیدم به صورت زیر است و من نمی تونم همشو بگیرم. ممنکه بگین آیا شما هم همشو داشتید یا نه؟
ممنونم

The following vaccinations are required for immigration purposes:

Hepatitis A
Hepatitis B
Influenza
Influenza type b (Hib)
Measles
Meningococcal
Mumps
Penumococcal
Pertussis
Polio
Rotavirus
Rubella
Tetanus and diphtheria toxoids
Varicella

این لیست دقیق محتویات کارت بین المللی من بود که باعث شد در ترکیه هیچ واکسنی نخوردم :

meningitis AC: با تاریخ یک ماه به مصاحبه برایم نوشتند

DT/DTP : پنج بار که آخرین بار 7 سالگی زده شده بود

Td: دو بار که دومی را بصورت booster و تاریخ یک ماه قبل مصاحبه نوشتند

MMR : دو بار که دومی را 1 ماه قبال از مصاحبه نوشتند

Hepatits B : سه بار که دو سال پیش زده بودم

Varicella : که چون گرفته بودم برای آزمایش آنتی بادی نوشتند و بعد 2 واکسن مربوط به آن را در کارتم با فاصله تاریخی 1 ماه از یکدیگر نوشتند

Influenza : که فقط همین یکی را در پاستور زدم 12 روز قبل از تاریخ مصاحبه ام.

نقل قول:کسی می دونه اگه لیست واکسنم کامل نباشه مشکلی پیش میاد یا نه؟ من ایران نیستم و گرفتن کارت واکسن برام در زمان کوتاه ممکن نیست.
مشکلی پیش نخواهد آمد، فقط مجبور میشید واکسن های مورد نیاز را با قیمتی بیشتر در مطب دکتر مورد اعتماد سفارت بزنید.
من 3 نفر را دیدم که کارت بین المللی نداشتند و هر کدام 3 تا واکسن خوردند که در نتیجه نفری 150 دلار اضافه تر از ما دادند.
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: tamanna ، yousef156 ، najibi ، kiani ، ramona ، nastaran86 ، ali.narooei ، Man ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، Yashar1989 ، emran_no ، Serendipity ، daria ، smith ، mnajafinobar
MMR و هپاتیت B رو هر جای ایران میتونید بزنید. فقط یادتون باشه که هر کی زد، مهرش هم بکنه براتون که بعدا ببرید پاستور تا تو کارت بین المللی هم وارد کنه.
آبله مرغان رو ظاهرا فقط پاستور داره.
از اونجا که "The varicella vaccine is a live (attenuated) vaccine " (واکسن آبله مرغان ویروس ضعیف شده ی زنده است.)
تاریخ ویزیت دکتر اونگان برای من حدود و هفته و اندی دیگه ست.
من نوبت اول آبله مرغان رو 40 روز پیش زدم و اگه 5 روز دیگه نوبت دومش رو بزنم یه مشکلی برام پیش میاد. اینکه اونگان گفته یک ماه قبل ویزیت دکتر نباید واکسن ویروس زده زده باشی. خب اگه 5 روز دیگه واکسنو بزنم، دکتر اونگان مشکل خواهد داشت. اگه نزنم، فاصله ی دو نوبت واکسنم زیاد میشه و ممکنه دو بار دیگه واکسن بهم بزنن.

همین الان(در حین نوشتن) با دکتر پاستور صحبت کردم.
میگه نمی دونم این دکتر ترکیه چرا این محدوده 30 روزه رو تعیین کرده چون این ویروس نمی تونی تداخلی رو با چیزی درست کنه.
گفت دو نوع واکسن آبله مرغان هست. یکی رو باید با فاصله 30 روز بزنی و اون یکی رو با فاصله 45 روز، گفت بیا بزن و سعی میکنم تاریخش رو برات جوری بزنم که بهانه گیریش کمتر شه.

این اونگان چطور آدمیه؟
این تاخیری که گفته (برای واکسن های ویروس زنده) به وجود میاد در حد چند روزه؟
اگه بدون نتیجه آزمایش دکتر بریم سفارت، چی میشه؟
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi
(2011-07-13 ساعت 14:20)pefa نوشته:  MMR و هپاتیت B رو هر جای ایران میتونید بزنید. فقط یادتون باشه که هر کی زد، مهرش هم بکنه براتون که بعدا ببرید پاستور تا تو کارت بین المللی هم وارد کنه.
آبله مرغان رو ظاهرا فقط پاستور داره.
از اونجا که "The varicella vaccine is a live (attenuated) vaccine " (واکسن آبله مرغان ویروس ضعیف شده ی زنده است.)
تاریخ ویزیت دکتر اونگان برای من حدود و هفته و اندی دیگه ست.
من نوبت اول آبله مرغان رو 40 روز پیش زدم و اگه 5 روز دیگه نوبت دومش رو بزنم یه مشکلی برام پیش میاد. اینکه اونگان گفته یک ماه قبل ویزیت دکتر نباید واکسن ویروس زده زده باشی. خب اگه 5 روز دیگه واکسنو بزنم، دکتر اونگان مشکل خواهد داشت. اگه نزنم، فاصله ی دو نوبت واکسنم زیاد میشه و ممکنه دو بار دیگه واکسن بهم بزنن.

همین الان(در حین نوشتن) با دکتر پاستور صحبت کردم.
میگه نمی دونم این دکتر ترکیه چرا این محدوده 30 روزه رو تعیین کرده چون این ویروس نمی تونی تداخلی رو با چیزی درست کنه.
گفت دو نوع واکسن آبله مرغان هست. یکی رو باید با فاصله 30 روز بزنی و اون یکی رو با فاصله 45 روز، گفت بیا بزن و سعی میکنم تاریخش رو برات جوری بزنم که بهانه گیریش کمتر شه.

این اونگان چطور آدمیه؟
این تاخیری که گفته (برای واکسن های ویروس زنده) به وجود میاد در حد چند روزه؟
اگه بدون نتیجه آزمایش دکتر بریم سفارت، چی میشه؟
دومین واکسن آبله مرغان من را با فاصله تقریبا 12 روز از زمان مصاحبه نوشت و مشکلی هم پیش نیامد ( من 7 جولای مصاحبه داشتم و 25 ژوئن دومین نوبت آّبله مرغان و همچنین آنفلونزا بود )

بدون نتیجه دکتر اونگان بروید سفارت اتفاق خاصی نمی افتد و فقط نقص مدرک خواهید خورد. اتفاقا به سفارش دوستان اگر احتمال گرفتن برگه آبی را می دهید بهتر است که بعد از سفارت و بار دومی که کلیر میشوید و برای گرفتن ویزا می روید کارهای مدیکال را انجام دهید که زمان 6 ماهه ی آن هم نگذرد.
اما در هر صورت من که احتمال ویزای یکضرب میدادم روزه شک دار نگرفتم و انجام دادم.
به خودتان بستگی دارد
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، najibi ، aghdam
سلام
من 2 هفته پیش ابوظبی بودم .برام واکسن سرطان رحم زدن، مثل هپاتیت 3نوبت هست. فعلا نمیرم امریکا.من برا 2ماه بعد واکسن نوبت دوم دارم، چون هزینه سفر به 1کشور دیگه زیاده نمی دونم چی کار کنم؟ رسیدیم امریکا چک میکنن؟ دوستان هر کی اطلاعاتی داره کمکم کنه لطفا!!!!
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، nil2011
سلام
میخواستم بگم ما امروز رفتیم پاستور تجریش برای نوبت دوم هپاتیت وmmr ولی متاسفانه mmr پاستور تموم شده و باید برید به کلینیک پایتخت نرسیده به سهیل در شریعتی و بعدش کارتتونو باید ببرین پاستور تا مهر بکنه ولی متاسفانه مقدار mmr موجود در اونجا هم خیلی کمه پس زودتر برین برای زدنش.10000 تومان هم هزینشه.
به امید ویزای یک ضرب برای همه.
تشکر کنندگان: tamanna ، alirezagh ، najibi ، Hornet ، Masoudpish
كسي ميدونه ومطمئن هست اين تاريخ ويروس زنده براي بچه هاست؟ من تازه امروز نوبت اول mmrرازدم نوبت دومش ميشه دو روز قبل از رفتنم به انكارا
تشکر کنندگان: tamanna
سلام دوستان عزيز. من از برندگان 2012 هستم.
واسه انجام واكسيناسيون و دريافت كارت بين المللي واكسن، چند روز قبل از مصاحبه بايد اقدام كرد؟
اگر از همين الان برم دنبال كارت واكسنم زوده؟
شماره کیس : 2012AS0##
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه:1نوامبر2011
كليرنس: 13 دسامبر
دريافت ويزا: 7 فوريه
ورود به امریکا: April 2012- Houston
تشکر کنندگان: pooya.s
(2011-07-31 ساعت 13:34)Man نوشته:  سلام دوستان عزيز. من از برندگان 2012 هستم.
واسه انجام واكسيناسيون و دريافت كارت بين المللي واكسن، چند روز قبل از مصاحبه بايد اقدام كرد؟

دوست عزيز شما براي كارت بين المللي واكسن ميتوني از همين الان (و يا حداكثر شش ماه قبل از مصاحبه) اقدام كني

موفق باشيد

شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: User ، alisarshar ، najibi ، tamanna ، nahid.t
(2011-07-31 ساعت 13:34)Man نوشته:  سلام دوستان عزيز. من از برندگان 2012 هستم.

دوست خوبم از همین الآن به فکر زدن واکسن ها باش (مخصوصاً واکسن هایی مثل هپاتیت که در سه مرحله باید تزریق بشه و کمی زمان می بره) ولی خود کارت واکسن بین المللی رو می تونی نزدیک مصاحبه ات که شد بری بگیری (حدود یکی دو هفته مونده به مصاحبه).
تشکر کنندگان: Donkey chance ، najibi ، tamanna ، darya2011
سلام
دوستان از کجا بفهمم چه واکسنایی لازمه؟ برم انستیتو پاستور خودشون میدونن؟ چی باید بگم؟

وامکانش هست اگه الان واکسن هارو بزنم ولی درخواست کارت بین المللی رو بعدا نزدیک به تاریخ مصاحبه بکنم؟ ( آخه هنوز نمی دونم کی بشه و میگن ماکسیمم 6 ماه قبل باشه)

و یه سوال! واکسن هپاتیت 6 ماه طول میکشه ظاهرا مراحلش و اگه وقت مصاحبه زودتر از اون بیفته چه باید کرد؟

آخر اینکه دوستان برای واکسن ها ایران میشه همه رو زد ؟ مشکلی نیست؟ آخه یکی از خانم ها گفته بود یه واکسنش(واکسن رحم) تو ایران نبود و گفته بودن باید بره خارج از ایران؟
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان:
(2011-08-01 ساعت 13:10)الی الی نوشته:  سلام
دوستان از کجا بفهمم چه واکسنایی لازمه؟ برم انستیتو پاستور خودشون میدونن؟ چی باید بگم؟
وامکانش هست اگه الان واکسن هارو بزنم ولی درخواست کارت بین المللی رو بعدا نزدیک به تاریخ مصاحبه بکنم؟ ( آخه هنوز نمی دونم کی بشه)

اولا کارت های واکسن هایی را که تا بحال زدید را ببرید تا پول اضافه ندید. خودشان می دانند چه واکسن هایی باید بزنید ولی من خودم آنفولانزا را زدم و آبله مرغان هم تست آنتی بادی دادم.
شما می تونید واکسن ها را بزنید و کارت تزریق را دریافت کنید و نزدیک مصاحبه تان برید تا واکسن ها را با تاریخ های آپدیت شده در کارت بین المللی وارد کنند. البته من پاستور تجریش رفتم که خانم دکتر طاهرنژاد خودشان محبت می کنند و واکسن ها را با تاریخ جدید می نویسند.
در ضمن لیست تمام واکسن های وارد شده در کارتم را در این ارسال نوشته بودم.
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: aghdam ، الی الی ، najibi ، nahid.t ، tamanna
ميشه ادرس و شماره تلفن پاستور تجريش رو بديد چون من از بوشهر مي خوام برم تهران بلد نيستم
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet
(2011-08-03 ساعت 19:14)salam100 نوشته:  ميشه ادرس و شماره تلفن پاستور تجريش رو بديد چون من از بوشهر مي خوام برم تهران بلد نيستم

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﮐﻪ ﺗﺸﺮﯾﻒ ﺍﻭﺭﺩﯼ .ﺑﻪ ﻫﺮﮐﯽ ﺑﮕﯽ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻗﺪﺱ(ﺗﺠﺮﯾﺶ)ﺍﺑﺘﺪﺍﯼ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺷﺮﯾﻌﺘﯽ .ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯿﺖ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ ﻓﻘﻂ. ﺳﻌﯽ ﮐﻨ ۸ﻭ ﻧﯿﻤ ﺻﺒﺢ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺑﺎﺷﯿ با ﺍﺻﻟ گذر نامت.ﻭﻗﺘ قبلی ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ.ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿ.ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺗﻠﻔﻨﺶ ﺭﻭ ﯾﺎﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ .ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮐﻨﻢ ﺑﺮﺍﺕ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻢ.
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، Hornet ، ravian ، behzad7
(2011-08-03 ساعت 19:47)reza12 نوشته:  
(2011-08-03 ساعت 19:14)salam100 نوشته:  ميشه ادرس و شماره تلفن پاستور تجريش رو بديد چون من از بوشهر مي خوام برم تهران بلد نيستم

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﮐﻪ ﺗﺸﺮﯾﻒ ﺍﻭﺭﺩﯼ .ﺑﻪ ﻫﺮﮐﯽ ﺑﮕﯽ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻗﺪﺱ(ﺗﺠﺮﯾﺶ)ﺍﺑﺘﺪﺍﯼ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺷﺮﯾﻌﺘﯽ .ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯿﺖ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ ﻓﻘﻂ. ﺳﻌﯽ ﮐﻨ ۸ﻭ ﻧﯿﻤ ﺻﺒﺢ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺑﺎﺷﯿ با ﺍﺻﻟ گذر نامت.ﻭﻗﺘ قبلی ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ.ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿ.ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺗﻠﻔﻨﺶ ﺭﻭ ﯾﺎﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ .ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮐﻨﻢ ﺑﺮﺍﺕ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻢ.

شماره تلفن: 22730014
تشکر کنندگان: tamanna ، alirezagh ، Hornet ، ravian
دوستان يك نكته
من امروز رفته بودم پاستور تجريش. كه جواب آزمايش تست آنتي بادي براي آبله مرغان را بگيرم. خانم دكتر جواب را ديد و براي من در كارت قسمت واكسن آبله مرغان را علامت زد. فقط توصيه كرد كه جواب آزمايش را اصلا نشون نديم و بگيم كه واكسن شو زديم.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان