کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
من كارت واكسنم را از پاستور گرفتم خانم دكتر گفتند من واكسن مننژيت نميخواهد كسي ميدونه براي چه سني اين واكسن لازمه هلال احمر ميگه بايد زد پاستور ميگه 18 سال به بالا لازم نيست كسي اطلاعي داره
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-08-16 ساعت 18:25)رضا باقری نوشته:  سلام به همه دوستان
من 3هفته دیگه روز مصاحبمه تو ابوظبی ... میخواستم بپرسم روز ازمایش تو دبی باید ناشتا باشیم ؟... پلی کلینیک بهتره یا (NMC (new medical center ؟ کی باید جواب ازمایش بگیرم ؟ میاد هتل یا باید حضوری بگیریم ؟
با تشکر فراوان....

نیازی به ناشتا بودن نیست
نمی دونم
بهت میگن که کی باید برگردی برا جواب
هتل؟ اون ویزاس که میاد هتل. جواب آزمایش رو خودتون باید زحمتش رو بکشید.
این مطلب به مراتب گفته شده و تکرار شده.
سفرنامه ها رو بخونید. اونجا بهتر توضیح داده شده.
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، final destination
(2011-08-16 ساعت 18:47)nahid.t نوشته:  من كارت واكسنم را از پاستور گرفتم خانم دكتر گفتند من واكسن مننژيت نميخواهد كسي ميدونه براي چه سني اين واكسن لازمه هلال احمر ميگه بايد زد پاستور ميگه 18 سال به بالا لازم نيست كسي اطلاعي داره

يكي از اعضاي مطلع لطفا بگه بالاخره واكسن منژيت را ميخواد يانه؟
تشکر کنندگان: tamanna ، mea694
یک روز و نیم پیش از دکتر انکارا وقت گرفتم.ولی هنوز ایمیل تائیدش نیومده چکار کنم؟
تشکر کنندگان:
لطفا یکی از دوستان یک نمونه کارت واکسن کامل که مورد تایید سفارت نیز هست ر، اسکنشو بزاره اینجا تا بتونیم استفاده کنیم
ممنون می شم
(2011-08-18 ساعت 13:10)AMI4SAL نوشته:  لطفا یکی از دوستان یک نمونه کارت واکسن کامل که مورد تایید سفارت نیز هست ر، اسکنشو بزاره اینجا تا بتونیم استفاده کنیم
ممنون می شم

من در این پست لیست کامل واکسن هایم را که در کارت بود نوشتم .
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: najibi ، AMI4SAL
(2011-08-18 ساعت 11:54)tamanna نوشته:  یک روز و نیم پیش از دکتر انکارا وقت گرفتم.ولی هنوز ایمیل تائیدش نیومده چکار کنم؟
دیرو زود داره سوخت و سوز نداره میاد .برای من 1 هفته طول کشید .

شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

(2011-08-18 ساعت 11:54)tamanna نوشته:  یک روز و نیم پیش از دکتر انکارا وقت گرفتم.ولی هنوز ایمیل تائیدش نیومده چکار کنم؟
دوست عزیز ، سلام
وقت ما رو بعد از 3 روز تایید کردند
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: final destination ، nahid.t ، tamanna
(2011-08-16 ساعت 18:47)nahid.t نوشته:  من كارت واكسنم را از پاستور گرفتم خانم دكتر گفتند من واكسن مننژيت نميخواهد كسي ميدونه براي چه سني اين واكسن لازمه هلال احمر ميگه بايد زد پاستور ميگه 18 سال به بالا لازم نيست كسي اطلاعي داره

يكي از اساتيد محترم به ما بگه بالاخره واكسن منژيت ميخواد يانه؟
با سلام ٬ من کیس نامبرم ۶۰۰۰ هست به نظر شما من از الان برم دنبال واکسن یا زوده؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-25 ساعت 08:04)nahid.t نوشته:  

يكي از اساتيد محترم به ما بگه بالاخره واكسن منژيت ميخواد يانه؟
بسپاريد به خانم دكتر مهربان.خودش وارده.به ما كه نزد و دكتر اونگان پذيرفت.ما تو آنكارا واكسن نخورديم.

(2011-08-27 ساعت 11:27)VivaRasht نوشته:  با سلام ٬ من کیس نامبرم ۶۰۰۰ هست به نظر شما من از الان برم دنبال واکسن یا زوده؟

اگه منظورت شش هزاره نه شصت هزار،تازه ديرم كردي.زودتر برو دنبال كار واكسن و ترجمه و گردآوري مدارك.ممكنه لازم باشه واكسني رو تو دو مرحله بزني پس عجله كن.
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: najibi ، VivaRasht ، tamanna ، Hornet ، nahid.t
سلام
ما در كارت واكسنمون براي امپول Meningitis ACYW در قسمتManufacturer and batch no مهر نخورده خواستم بدونم مال شما هم مهر نخورده يا دكتر يادش رفته كه مهر بزنه؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-27 ساعت 18:22)mjh نوشته:  سلام
ما در كارت واكسنمون براي امپول Meningitis ACYW در قسمتManufacturer and batch no مهر نخورده خواستم بدونم مال شما هم مهر نخورده يا دكتر يادش رفته كه مهر بزنه؟

منهم توي چند ارسال قبل راجب اين واكسن منژيت پرسيدم از خانم دكتر طاهر نژاد هم پرسيدم گفت براي سنين 11-18سال لازمه شما نمخواهيد
تشکر کنندگان: tamanna ، Donkey chance
سلام به دوستان
کسی میدونه واکسن td چندتا باید بزنیم به چه فاصله ای؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-28 ساعت 11:09)علیرضا م نوشته:  سلام به دوستان
کسی میدونه واکسن td چندتا باید بزنیم به چه فاصله ای؟

سلام من يك بار زدم ولي دكتر ابوظبي يكي ديكه نوشت براي جند ماه بعد
تشکر کنندگان: Donkey chance ، tamanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان