کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، maxsupermax ، amir_ebrahimi99 ، bahraam ، sorena ، SH1A2R3 ، mehdiii ، payam62
درمانگاه های مورد تایید سفارت آمریکا در ابوظبی برای انجام آزمایشات پزشکی در شهرهای امارات:
New Medical Center
مکان:ابوظبی
تلفن:6332255-2-0097
OR

Ahalia Hospital
تلفن:6267267-2-0097

OR

DR. J.P.R. McCulloch
تلفن:6262677-2-0097

OR

Oasis Hospital
مکان:العین
تلفن:7221251-3-0097

OR

The Polyclinic
مکان:دوبی
تلفن:2959444-4-0097

OR

Mideast Polyclinic
تلفن:2216888-4-0097
OR

New Medical Center
تلفن:2683131-4-0097
منبع: سایت سفارت آمریکا در ابوظبی
دوستان در مورد درمانگاه ها یا بیمارستان های مورد تائید سفارت آنکارا هم اگه اطلاعاتی دارید لطفا بگید.
تشکر کنندگان: Behinaz ، AMIN3Y ، sorena ، payam62
(2010-05-14 ساعت 10:58)tufarqanli نوشته:  دوستان در مورد درمانگاه ها یا بیمارستان های مورد تائید سفارت آنکارا هم اگه اطلاعاتی دارید لطفا بگید.
1-
Dr. Mehmet Ungan
Dr. Handan Ungan
برای گرفتن وقت از وب سایت و ایمیل زیر استفاده کنید: (البته تاحالا این کسایی که رفتن نیازی به وقت قبلی نداشتن و همینطوری رفتن تو)
http://www.doctorun.com
mungan@duzen.com.tr
آدرس:
Atatürk Bulvarı 237/29
Kavaklıdere, Ankara
تلفن:
4689541-312-0090
2451388-532-0090
ساعات کاری:
روزهای کاری (که همون دوشنبه تا جمعه میشه) از 9 تا 19
شنبه از 10 تا 17

2-
American Hospital
Check up dept., 2ndfloor
وب سایت:
www.americanhospitalistanbul.com
آدرس: (استانبول)
Güzelbahçe Sokak Nişantaşı, İstanbul
تلفن:
3112501-212-0090
3112502-212-0090
3112000-212-0090
برای گرفتن وقت قبلی در روزهای کاری (که همون دوشنبه تا جمعه میشه) از 8تا 18 و شنبه از 8 تا 13 تماس بگیرید
منبع: وب سایت سفارت آمریکا در آنکارا

نقشه آنکارا با توضیحات فارسی که از وبلاگ سفرمن برداشتم که در اون مطب دکتر هم مشخص شده
لینک نقشه آنکارا
سلام

اگه من الان برم پاستور و واکسنها را بخوام بزنم که اگه قبول شدم دیگه برای این کار وقت نذارم امکانش است

ضمنا چه واکسنهایی باید بزنم

و یک بار کارت واکسن بگیرم برای همیشه کافی است
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: Behinaz ، niceboy ، sorena ، SH1A2R3 ، payam62
شما باید گواهی نامه بین المللی ایمن سازی داشته باشید.
اگه نداشته باشید باید همه کارت های واکسن از بچگی تا الان را ببرید انستیتو پاستور تا اونها رو براتون تو یک کارت گواهی نامه بین المللی ایمن سازی وارد کنند و واکسن هایی هم که نیاز دارید را بزنند و وارد کنند. البته بعضی از واکسن ها مثل هپاتیت B باید تو چند نوبت زده بشه که اگه نزده باشید باید با فاصله زمانی مشخص بزنید.
تشکر کنندگان: mohajerusa2011 ، mitr.p ، niceboy ، sorena ، SH1A2R3 ، pooyash ، payam62
(2010-05-14 ساعت 13:26)atm849 نوشته:  شما باید گواهی نامه بین المللی ایمن سازی داشته باشید.
اگه نداشته باشید باید همه کارت های واکسن از بچگی تا الان را ببرید انستیتو پاستور تا اونها رو براتون تو یک کارت گواهی نامه بین المللی ایمن سازی وارد کنند و واکسن هایی هم که نیاز دارید را بزنند و وارد کنند. البته بعضی از واکسن ها مثل هپاتیت B باید تو چند نوبت زده بشه که اگه نزده باشید باید با فاصله زمانی مشخص بزنید.

من کارت واکسن های قدیمم را ندارم پس یعنی برم پاستور بگم خودشون همه کار را ردیف میکنن

این کارت تاریخ انقضا داره یا نه همیشگی است؟
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، payam62
(2010-05-14 ساعت 14:33)ashoury نوشته:  
(2010-05-14 ساعت 13:26)atm849 نوشته:  شما باید گواهی نامه بین المللی ایمن سازی داشته باشید.

من کارت واکسن های قدیمم را ندارم پس یعنی برم پاستور بگم خودشون همه کار را ردیف میکنن

این کارت تاریخ انقضا داره یا نه همیشگی است؟
این کارت همیشگیه
اگه قبلیارو نداری باید بعضی ها رو دوباره بزنی. البته من که رفتم بعضی ها رو که نداشتم گفتم زدم و قبول کرد و برام مهر کرد.
تشکر کنندگان: mohajerusa2011 ، sorena ، SH1A2R3 ، payam62
سلام دوستان
من که تازه نامه قبولیم اومده میتونم بروم و برای کارت واکس بین المللی واسه گرین کارت از الان اقدام کنم؟
انستیتو مدرک خاصی از من نمیخواهد؟

با سپاس
تشکر کنندگان: sorena ، SH1A2R3 ، payam62
[font=Arial]با سلام برای گرفتن وقت در سایت به کدوم قسمت باید بریم ؟؟؟ چه جوری باید رزرو کنیم ؟؟؟
برای انکارا و امارات ؟؟؟؟
[/font]
2013 I WIN
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، payam62
(2010-05-17 ساعت 22:05)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
من که تازه نامه قبولیم اومده میتونم بروم و برای کارت واکس بین المللی واسه گرین کارت از الان اقدام کنم؟
انستیتو مدرک خاصی از من نمیخواهد؟

با سپاس

کارت شناسایی که باید ببریو رو کارت واکسن بین المللی شماره پاسپورت هم میزنن پس داشتن پاسپورت هم لازمه
تشکر کنندگان: loveusa2010 ، sorena ، SH1A2R3 ، payam62
نه مدرک خاصی نمی خوان...

برای گرفتن کارت واکسن هم بله می تونین از الان اقدام کنین... فقط اون واکسنهایی رو هم که باید بزنین رو فراموش نکنین... اول اونا رو بزنین بعد برین کارت رو بگیرین Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
[font=Arial]برادرا سلام
من بچه تازه کار نیستم که کارم رو بلد نباشم و ندونم که کجاها نباید پست بزنم ...که نمیدونم چرا پست هامو پاک میکنید ؟؟؟ اینم اولین فروم نیست که من کار میکنم توش. شاید تو این فروم یه کاربر معمولی باشم ولی تو فروم های دیگه در حد یه مدیر هستم ...
پس خواهشا به جای پاک کردن پست من به سوالم جواب بدید
با تشکر _بابک
[/font]
2013 I WIN
تشکر کنندگان: payam62
(2010-05-20 ساعت 00:33)bobby نوشته:  [font=Arial]برادرا سلام
من بچه تازه کار نیستم که کارم رو بلد نباشم و ندونم که کجاها نباید پست بزنم ...که نمیدونم چرا پست هامو پاک میکنید ؟؟؟ اینم اولین فروم نیست که من کار میکنم توش. شاید تو این فروم یه کاربر معمولی باشم ولی تو فروم های دیگه در حد یه مدیر هستم ...
پس خواهشا به جای پاک کردن پست من به سوالم جواب بدید
با تشکر _بابک
[/font]

دوست عزیز معمولا توی این سایت پستی بی دلیل پاک نمیشه....دلایل پاک شدن پستها یکی از دلایل زیره:
1- ارسال پستهای سی..ا..30
2-ارسال پستهای تبلیغاتی
3-ارسال در تاپیکهای نامربوط (که البته این موضوع تذکر داده میشه تا خود نویسنده اقدام به جابجائی پستش کنه)
4- توهین به اعضا و کل کل در تاپیک

اگه پست شما هیچکدوم از موارد زیر رو نداشته پس امکان پاک شدنش توسط مدیرها صفره .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: sh-b ، R.F ، kianoush ، hvm ، Monica ، bobby ، mehran61 ، megaholding ، Linspire ، mavarfan ، Sooshians ، AMIN3Y ، mr.amir ، nastaran86 ، SH1A2R3 ، payam62
سلام وشب خوش دوستان
سوال داشتم
در تهیه کارت واکسن جه واکسن هایی باید بزنم؟
مدت اعتبار کارت چقدر هستش؟

سپاسگذارم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان