کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2011-08-28 ساعت 11:09)علیرضا م نوشته:  سلام به دوستان
کسی میدونه واکسن td چندتا باید بزنیم به چه فاصله ای؟

برای من 2 بار بود و دومین بارش بصورت بوستر بود که خانم دکتر لطف کردند تاریخ 1 ماه قبل از مصاحبه را درج کردند.
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: tamanna
آقا کسی میدونه تو مشهد هم میشه کارت بین المللی واکسن رو گرفت ؟ کسی آدرسی داره ؟؟؟؟
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان:
سلام

آیا این صحت دارد برای معاینه پزشکی درآنکارا عکس نیم رخ داده شود اگر پاسخ مثبت است در چند قطعه اگر میشه منبع آن را اعلام کنید چون این موضوع در گفتگوی بچه های2012مطرح است.

سپاس
[عکس: 11964831581145906606.jpg]
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان:
(2011-09-01 ساعت 02:50)mansour*** نوشته:  سلام

آیا این صحت دارد برای معاینه پزشکی درآنکارا عکس نیم رخ داده شود اگر پاسخ مثبت است در چند قطعه اگر میشه منبع آن را اعلام کنید چون این موضوع در گفتگوی بچه های2012مطرح است.

سپاس

من تا حالا این رو نشنیده بودم چه برسه گرفته باشم
اتفاقا عکس باید کاملا از روبرو باشه

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: frozen mind ، mansour*** ، nil2011
سلام.خیر ابوظبی میخاد
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، behzadb57
(2011-08-29 ساعت 11:05)mehdi3261 نوشته:  آقا کسی میدونه تو مشهد هم میشه کارت بین المللی واکسن رو گرفت ؟ کسی آدرسی داره ؟؟؟؟

به حلال احمر مشهد مراجعه کن ولی تا جاییکه من یادمه بچه ها می گفتن یه دکتره حول و حوشه چهارراه دکترا اینکارو می کنه ولی موسسه نیست ولی اگه خواستی مشهد انجام بدی و دکتر برات انجام داد گواهیش رو ببر حلال احمر و یک گواهی کلی بین المللی بگیر
من خودم انیستیتو پاستور تهران رفتم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna
سلام ،دوستان در مورد من در بعضی از سفرنامه ها دیدم که اشاره شده بود به خانم ها واکسن سرطان رحم زده می شه می خواستم بپرسم که آیا به همه زده میشه یا نه رنج سنی خاصی داره ؟و آیا همه آزمایشگاه های دوبی این واکسن رو می زنن یا بعضی جاها برای اینکه پول اضافه بگیرن این رو هم اضافه میکنن؟
(2011-09-05 ساعت 21:42)NMOGHADAM نوشته:  سلام ،دوستان در مورد من در بعضی از سفرنامه ها دیدم که اشاره شده بود به خانم ها واکسن سرطان رحم زده می شه می خواستم بپرسم که آیا به همه زده میشه یا نه رنج سنی خاصی داره ؟و آیا همه آزمایشگاه های دوبی این واکسن رو می زنن یا بعضی جاها برای اینکه پول اضافه بگیرن این رو هم اضافه میکنن؟

تا اونجائی که من تو سفرنامه ها خوندم زیر ۲۷ سال هستش. من خودم ۲۸ هستم و چیزی نزدن Smile
تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، tamanna
واکسن سرطان رحم دیگه چی‌!!!اصلا همچنین چیزی نداریم!به عنوان یک پزشک اینو میگم.اگر سرطانها واکسن داشتند که عالی‌ بود ولی‌ متأسفانه چنین واکسن تا حالا که اخترا نشده.شاید مثلا برای لاتاری سال ۲۰۵۰ اجباری بشهSmile
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
(2011-09-05 ساعت 23:48)cmbt نوشته:  واکسن سرطان رحم دیگه چی‌!!!اصلا همچنین چیزی نداریم!به عنوان یک پزشک اینو میگم.اگر سرطانها واکسن داشتند که عالی‌ بود ولی‌ متأسفانه چنین واکسن تا حالا که اخترا نشده.شاید مثلا برای لاتاری سال ۲۰۵۰ اجباری بشهSmile

این واکسن با نام HPV Vaccine وجود داره دوست عزیز. به لینک زیر میتونید مراجعه کنید و بیشتر بخوانید:
تشکر کنندگان: tamanna ، laili ، HOMAYON53
احتمالا به این دلیل که میربانی این ویروس (HPV) یک عامل خطر برای سرطان سرویکس هست، دوستان به این اسم(واکسن سرطان گردن رحم) ازش یاد می کنن.. :)
Cool
تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، tamanna ، cmbt
(2011-09-03 ساعت 03:09)behzadb57 نوشته:  
(2011-08-29 ساعت 11:05)mehdi3261 نوشته:  آقا کسی میدونه تو مشهد هم میشه کارت بین المللی واکسن رو گرفت ؟ کسی آدرسی داره ؟؟؟؟

به حلال احمر مشهد مراجعه کن ولی تا جاییکه من یادمه بچه ها می گفتن یه دکتره حول و حوشه چهارراه دکترا اینکارو می کنه ولی موسسه نیست ولی اگه خواستی مشهد انجام بدی و دکتر برات انجام داد گواهیش رو ببر حلال احمر و یک گواهی کلی بین المللی بگیر
من خودم انیستیتو پاستور تهران رفتم

دکتر دهقان نیری
میدان بیمارستان امام رضا
ادرس دقیقش رو از 118 بگیر..........فقط کمی هزینه هاش بیشتر از انستیتو پاستوره
موفق باشی
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet
(2011-09-05 ساعت 23:48)cmbt نوشته:  واکسن سرطان رحم دیگه چی‌!!!اصلا همچنین چیزی نداریم!به عنوان یک پزشک اینو میگم.اگر سرطانها واکسن داشتند که عالی‌ بود ولی‌ متأسفانه چنین واکسن تا حالا که اخترا نشده.شاید مثلا برای لاتاری سال ۲۰۵۰ اجباری بشهSmile

دوست عزیز این واکسن چند سالی میشه که اومده تو بازار البته تو ایران من دیدم مردم زیاد اطلاعی ندارن شاید هم کم باشه نمیدونم ولی من تو کشور رومانی زندگی میکنم یه چند سالی هست که اینجا اومده و فقط هم تا 26 سالگی میشه زد موقعی این واکسن اومد اینجا که من دقیقا 26 سالم تموم شده بود ویادمه کلی هم حرص خوردم که نتونستم بزنم اما الان دیگه این واکسن اینجا خیلی عادی شده و همه میزنن تو همه بیمارستانها و مراکز درمانی هم معمولا تبلیغاتش هست
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، laili
(2011-09-18 ساعت 18:17)golesang نوشته:  
(2011-09-05 ساعت 23:48)cmbt نوشته:  واجباری بشهSmile

شده بود ویادمه کلی هم حرص خوردم که نتونستم بزنم اما الان دیگه این واکسن اینجا خیلی عادی شده و همه میزنن تو همه بیمارستانها و مراکز درمانی هم معمولا تبلیغاتش هست
آها منظورتون واکسن ویروسHPV است که یک ریسک فاکتور برای سرطان دهان رحم است که به اسم واکسن سرطان دهان رحم معروف شده.Smile

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: golesang ، tamanna ، Hornet
(2011-09-18 ساعت 18:43)cmbt نوشته:  
(2011-09-18 ساعت 18:17)golesang نوشته:  
(2011-09-05 ساعت 23:48)cmbt نوشته:  واجباری بشهSmile

شده بود ویادمه کلی هم حرص خوردم که نتونستم بزنم اما الان دیگه این واکسن اینجا خیلی عادی شده و همه میزنن تو همه بیمارستانها و مراکز درمانی هم معمولا تبلیغاتش هست
آها منظورتون واکسن ویروسHPV است که یک ریسک فاکتور برای سرطان دهان رحم است که به اسم واکسن سرطان دهان رحم معروف شده.Smile
جایزه نوبل پزشکی دو سال پیش رو به کاشف این واکسن محقق دانشگاه گوتینگن، دادند، کار بزرگی کرده بود.
در ایران هم هست. فکر میکنم حدود 500 هزار تومانی باشه.
2012AS9XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 18 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 26 Jul
کارنت شدن: Sep 7 2011
دریافت نامه دوم: Sep 16 2011
مصاحبه: Nov 3 2011
دریافت کلیرنس: 2012 Jan 6
دریافت ویزا: Feb 24 2012
ورود به آمریکا: March 25 2012
دریافت Apr 1 2012 :SSN
دریافت گرین کارت: