کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
(2011-01-19 ساعت 19:30)maxsupermax نوشته:  
(2011-01-19 ساعت 12:58)مهدی م نوشته:  من در تاریخ 23/10/89 سفارت آمریکا در ابوظبی مصاحبه داشتم
خوشحال خواهم شد سوالات شما را از طریق ایمیل وتماس تلفنی
پاسخگو باشم چون این سایت کمک زیادی به من کرد واز آنجائیکه خود
را یکجوری بدهکار میدانم.

...... ش.....ش.....شش
الو الو صدامو داری ؟
الو....ش..ش.. الو..ش.... مهدی م صدامو داری؟
س.. .ام. .ی شد؟ مفهومه؟
.فر نا.ه .ی شد؟.....سریع برسون بچه ها توخط منتظرن....
محسن محسن ...مهدی******محسن محسن ...مهدی****
مهدی جان به گوشم؟پس چی شد؟
........کجایید ای سبک بالان عاشق!!!!!!
(بخشی ازپشت بی سیم خط مقدم جبهه-آماد و پشتیبانی مهاجرسرا-محل عملیات ابوظبی)

محسن جان اول بگو ببینم تو کرانه های خلیج فارس چیکار میکنی؟
دوم اینکه جنگ تموم شده یه وقت نری اونجا تیر در کنی ها....Tongue
و آخر که باطری بیسیمت ضعیف شده بده سید برات بذاره شارژ که اینجوری شش...ششش نکنهWink
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، drmahmoodi ، maxsupermax ، maaref ، armido ، mh_hshk ، Solitude ، saljoogh
سلام دوستان
خوبين؟ از دوستان اگر چند روز آينده كسي ابوظبي مصاحبه داره ممنون مي شم به من خبر بدين
شاد و پيروز باشيد
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-20 ساعت 15:15)مهدی م نوشته:  RE: سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
سلام ودرود بر همه دوستان مهاجر سرا
من تاریخ 23/10/89 سفارت آمریکا در ابوظبی مصاحبه داشتم (خلاص)
خوشحال خواهم شد به دیگر برندگانی که مصاحبه دارند تجربیات خود را
در اختیارتان قرار دهم. تماس ---------------------ایمیل
---------------------------
شایان ذکر است دوستان سفرنامه های خوبی نوشتند که گویای خیلی
از مسائل می باشد ولی سوالاتی پیش می آید که در سفر نامه وجود ندارد
حال بنده حاضرم بخاطر دینم به این سایت پاسخگو شما عزیزان ازثبت نام تا مصاحبه باشم.
با تقدیم احترام

سلام دوست عزیز
من به نوبه خودم و از طرف تمام بچه های گل این سایت ازت ممنونیم ( با اجازه بقیه دوستان ) حرف شما کاملا" متین ولی اگر که اینجور بود که شما میگین دوستان و مدیران عزیز میبایست فقط یه سفرنامه مینوشتن و بعد اگر سوالی برای کسی پیش اومد اونوقت جواب میدادن.
هر سفرنامه ای که بچه ها مینویسن از دیدگاه و نجربه خودشونه و ما باید با خوندن اونها نکته برداری کرده و استفاده کنیم یک مثال میزنم : ( از من و شما میخواهند که داخل یک اتاق بشویم بعد که بیرون آمدن به هر کدام از ما یک برگه میدهند و میگویند که هر آنچه که در اتاق مشاهده کردید را برایمان بنویس , من و شما چیزی را که مینویسیم از دیدگاه خودمون است در صورتی که هر دو ما وارد یک اتاق شده ایم و نوشتهایمان با هم فرق دارد )
امیدوارم متوجه شده باشی که هر سفرنامه هم به دانش و تجربه دیگران کمک میکنه , پس لطفا" یه سفرنامه خوب و خوشگل برامون بنویس تا دینت را به این بچه ها ادا کنی .
موفق و پیروش باشید
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: User ، rayan.s ، amir53 ، gadfly ، satusa ، maxsupermax ، Hornet ، clear ، maaref ، najibi ، HAMEDMIM
(2011-01-20 ساعت 01:12)mahmood_eng نوشته:  سلام دوستان
خوبين؟ از دوستان اگر چند روز آينده كسي ابوظبي مصاحبه داره ممنون مي شم به من خبر بدين
شاد و پيروز باشيد

سلام،

ما 1 فوریه مصاحبه داریم
تشکر کنندگان: rayan.s ، maxsupermax ، Ashkan78 ، maaref
سلام بزرگان مخصوصا" فری فری گل و بلبلSmile
من از تهران دارم برای مهدی م بیسیم می زنم که سفر نامه شو برسونه برا مابقی (تهیه آتش کنه)Tongue

حاجی هم خودش باطر ی تموم کرده پلاتین چسبونده نیم سوزهBig Grin
شاید این بیسیم ما یه خبری از مهدی م بگیره خب!!!!

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: rayan.s ، Hornet ، R.F ، maaref ، HAMEDMIM
سلام
من 4 ژانويه مصاحبه داشتم ..ريلكس باشيد.. سفرنامه هم نوشتم باز هم اگر سئوالي شما يا ساير دوستان داريد در خدمت هستم
شاد و پيروز باشيد
(2011-01-20 ساعت 16:20)arezoo_zarrabi نوشته:  
(2011-01-20 ساعت 01:12)mahmood_eng نوشته:  سلام دوستان
شاد و پيروز باشيد

سلام،

ما 1 فوریه مصاحبه داریم

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: rayan.s ، R.F ، clear ، shabnam1 ، maaref ، User
یه سوال داشتم این مدت هفت تا هشت هفته بعد از ممصاحبه برای چیه؟ و اگه امکان داره یکم درباره برگه ابی توضیح بدین ممنون میشم.
I have a dream
حالا!!!
تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-26 ساعت 19:32)Iman-gta نوشته:  یه سوال داشتم این مدت هفت تا هشت هفته بعد از ممصاحبه برای چیه؟ و اگه امکان داره یکم درباره برگه ابی توضیح بدین ممنون میشم.
اگر در روز مصاحبه آفیسر تشخیص بده شخص مصاحبه شونده باید پروسه اداریی بیشتری جهت صدور ویزا طی کنه ( که سربازی, کار دولتی و تحصیلات در رشته ایی خاص از جمله این عوامل پروسه اداریی اضافه هستند) برگه آبی را به شخص میده. مدت زمان انتظار برای کلیییر شدن ( یعنی جواب مثبت F.B.I چک ) از 1 هفته تا خدا میداند ادامه داره که اگر در مدت مشخص یعنی 31 سپتامبر جواب نیاد کیس باطل میشه. موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: gadfly ، emankh101 ، Ashkan78 ، maaref ، Iman-gta ، Solitude
هنديه رو مطمئني؟ چون هند و پاكستان سا هاست اجازه شركت در لاتاري ندارند.

(2011-01-17 ساعت 19:04)Vahid-DV2011 نوشته:  اون روز 5 خانواده لاتاری بودن که فکر کنم 3 تا یک ضرب گرفتن البته یکیشون هندی و دیگری عرب بودن 2 تا دیگه هم ایرانی که به خانم یکیشون دادن و همسرشون به خاطر سربازی مشمول کلیرنس شدن و خانواده دیگر هم فکر میکنم برگه آبی گرفتن ولی اونقدر ناراحت بودن که من هم واسشون ناراحت شدم .

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref ، emankh101 ، Iman-gta ، HAMEDMIM
(2011-01-27 ساعت 06:51)Ashkan78 نوشته:  هنديه رو مطمئني؟ چون هند و پاكستان سا هاست اجازه شركت در لاتاري ندارند.

(2011-01-17 ساعت 19:04)Vahid-DV2011 نوشته:  اون روز 5 خانواده لاتاری بودن که فکر کنم 3 تا یک ضرب گرفتن البته یکیشون هندی و دیگری عرب بودن 2 تا دیگه هم ایرانی که به خانم یکیشون دادن و همسرشون به خاطر سربازی مشمول کلیرنس شدن و خانواده دیگر هم فکر میکنم برگه آبی گرفتن ولی اونقدر ناراحت بودن که من هم واسشون ناراحت شدم .
اشکان جان 100 % که نه ولی از نظر قیافه خیلی شبیه هندی ها بودن .خوب احتمال این هم هست که کشوری که اونا در ثبت نام اولیه وارد کردن کشوری بوده که پدر یا مادر برنده اصلی متولد آن کشور بوده . منظورم هست eligible country
تشکر کنندگان: rayan.s ، Linspire ، emankh101 ، Iman-gta ، HAMEDMIM
(2011-01-26 ساعت 19:46)rayan.s نوشته:  
(2011-01-26 ساعت 19:32)Iman-gta نوشته:  یه سوال داشتم این مدت هفت تا هشت هفته بعد از ممصاحبه برای چیه؟ و اگه امکان داره یکم درباره برگه ابی توضیح بدین ممنون میشم.
اگر در روز مصاحبه آفیسر تشخیص بده شخص مصاحبه شونده باید پروسه اداریی بیشتری جهت صدور ویزا طی کنه ( که سربازی, کار دولتی و تحصیلات در رشته ایی خاص از جمله این عوامل پروسه اداریی اضافه هستند) برگه آبی را به شخص میده. مدت زمان انتظار برای کلیییر شدن ( یعنی جواب مثبت F.B.I چک ) از 1 هفته تا خدا میداند ادامه داره که اگر در مدت مشخص یعنی 31 سپتامبر جواب نیاد کیس باطل میشه. موفق باشید

خوب مثلا ملاکشون در مورد کار دولتی چیه؟ کارمند رسمی یا قراردادی؟ یعنی اگه من کارمند قراردادی هما(نه رسمی) بشم امکان داره به من برگه ابی بدن اگه ممکنه راهنمایی کنید.
I have a dream
حالا!!!
تشکر کنندگان:
(2011-01-27 ساعت 22:04)Iman-gta نوشته:  
(2011-01-26 ساعت 19:46)rayan.s نوشته:  

خوب مثلا ملاکشون در مورد کار دولتی چیه؟ کارمند رسمی یا قراردادی؟ یعنی اگه من کارمند قراردادی هما(نه رسمی) بشم امکان داره به من برگه ابی بدن اگه ممکنه راهنمایی کنید.
آقا ایمان قردادی و رسمی نداره وقتی کارمند اداره دولتی باشی شغلتان دولتیه.شما برنده لاتاری هستید؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من هم یه مختصری از ماجرای سفر به ابوظبی رو می نویسم که انشالله مفید واقع بشه واسه سایر دوستان
ما 24 ژانویه مصاحبه داشتیم و من تاریخ 19 پرواز کردم رفتم دوبی. فرداش رفتیم NMC و توصیه میکنم حتما برید همین NMC چون هم خیلی ارزونتر هستش و هم خیلی مودب هستن و کار پزشک هاشون هم خیلی خوبه. بیمارستان مال هندی ها هستش و تقریبا تمامی کارمنداش و دکتر هاش هم هندی هستن. چند تا شعبه داره تو خود دوبی و ابوظبی. اگه میخوای دوبی رو برین فقط یه شعبه کارای سفارت آمریکا رو انجام میده. اتوبوس های خط C3 ایستگاه سر خطشون شون جلوی این بیمارستان هستش. اگه با تاکسی رفتین بگین بیمارستان NMC که تو ساختمان جاسمن jassmene هستش روبروی هتل رامادا کانتیننتال.
بیمارستان وقت گرفتن نمیخواست من صبحش زنگ زدم گفت برای عصر بیاین. یادتون باشه پاسپورت و نامه دوم و کارت واکسیناسیون و سه قطعه عکس رو با خودتون ببرین. ساعت 3:30 رفتیم با همسرم اونجا که خلوت هم بود و تقریبا دو، سه ساعتی کل کارمون طول کشید. برای آبله مرغون احتیاج به مدرکی ندارین همین که پرسیدن بگین قبلا گرفتیم کافیه براشون. بعد از تموم شدن کارها، گفتن جوابتون شنبه شب آماده هستش. این رو هم بگم که خودشون همه چی رو راجع به مورد ما وارد هستن، من رسیدم به پذیرش گفتم hello, I want to.... همین رو گفته بودم گفت lottery green card? یعنی کسایی که زبانشون خوب نیست هم مشکلی ندارن اونجا کافیه اسم لاتاری رو بیارین.
من بعد از گرفتن مدارک پزشکی رفتم صرافی و 38 دلار پول خرد رو جور کردم که تو سفارت موقع حساب کردن معطل نشیم. (برای دو نفر میشه 1638 دلار)
یک شنبه زنگ زدم به خانم ملیکا (خانمی که تو همین مهاجر سرا معرفی شده بود و کارای رفت و آمد متقاضیان رو از دوبی به ابوظبی انجام میده) و گفتم که برای فردا صبح باید بریم ابوظبی. ملیکا هم دوشنبه ساعت 5 اومد ما رو برداشت و ساعت 6:30 رسیدیم جلوی سفارت و دو ساعتی اونجا نشستیم روی نیمکت جلوی سفارت تا تقریبا 8:30 شروع کردن به فرستادن به داخل. ما چون خیلی زود رسیدیم نفر اول بودیم.
هیچ کس دیگه ای هم موردش لاتاری نبود اونروز و اکثرا خانوادگی میخواستن اقدام کنن.
بعدش داخل سفارت رو که دیگه تقریبا همه گفتن، یه اطاقی که پر از باجه هستش و شماره شما رو برای یه باجه ای میخونن و اول یه نفر مدارک شما رو چک میکنه، بعد دوباره میشینین تا شماره رو بخونن و یه نفر انگشت نگاری میکنه و میپرسه مهندس هستین؟ شنیده بودم که بهتره بگین نیستیم و چون رشته من علوم کامپیوتر هستش بهش گفتم که نه ما مهندس نیستیم و رشته ما science هستش و مهندسی حساب نمیشه.
بعد دوباره نشستیم تا شماره رو خوندن برای مصاحبه. گفتش قسم بخورین و یه سری حرف زد و ما هم گفتیم i swear و بعدش سوالات فرمال و همیشگی شروع شد. چند سالته و تاریخ تولدت چیه و چی خوندی تو دانشگاه و فلانی (اسپانسر) کیه و کجا میخوای بری تو آمریکا و چیکار میخوای بکنی اونجا. دو تا سوال مهم هم دارن که اولی اینه که شغل دولتی داشتی که من گفتم نداشتم و سربازی رفتی که اون رو هم گفتم معاف شدم. بعد سوالات مشابه از خانومم پرسید و اون هم جواباش مثل من بود جز قسمت شغل دولتیش که گفت واسه شرکت نفت کار می کنم. بعد به من گفت شما دو تا آپشن دارید :
1- من به شما ویزا بدم و خانومتون بره برای بررسی بیشتر
2- به شما هم ویزا ندم و صبر کنیم تا نتیجه بررسی بیشتر خانومتون بیاد
گفت تو حالت اول شما باید تا 6 ماه حتما برید آمریکا حتی اگه نتیجه خانومتون نیومده باشه هنوز، تو حالت دوم ممکنه از سپتامبر رد بشه و پرونده جفتتون بسته بشه.
من البته میدونستم که این یک روال نرمال هستش و احتمال اینکه به سپتامبر برسیم خیلی خیلی ضعیفه اما باز با خانومم مشورت کردم و نتیجه گرفتیم که من ویزا رو بگیرم و پاسپورت من رو نیگه داشتن و به خانومم برگه آبی رو داد.
بعد گفت چهارشنبه ساعت دو ظهر بیاین بگیرین ویزای خودتونو، من گفتم چهارشنبه صبح پرواز دارم نمیشه زودتر صادر بشه؟ گفت نه. بعد ما برگشتیم دوبی و بلافاصله رفتم هواپیمایی و بلیطم رو انداختم واسه نصفه شب چهار شنبه. یعنی پنج شنبه بامداد ساعت 1 صبح.
فرداش سه شنبه خانوم ملیکا زنگ زد که من رفته بودم ابوظبی و مدارک شما رو گرفتم !!! من تعجب کردم فکر کردم اشتباه میکنه، اما گفت شما مگه فلانی نیستی؟ الان پاسپورت و پرونده ات دست منه !!!
من هم تو دلم فحش دادم به سفارت و عصر که ملیکا اومد ازش مدارکم رو گرفتم و از اون موقع تا چهارشنبه نصفه شب علاف و بیکار تو شهر دوبی چرخیدیم و آخر هم برگشتیم ایران.
این بود انشای من Big Grin
(2011-01-29 ساعت 09:58)payamrad نوشته:  سلام دوستان، من هم یه مختصری از ماجرای سفر به ابوظبی رو می نویسم که انشالله مفید واقع بشه واسه سایر دوستان
ما 24 ژانویه مصاحبه داشتیم و من تاریخ 19 پرواز کردم رفتم دوبی. فرداش رفتیم NMC و توصیه میکنم حتما برید همین NMC چون هم خیلی ارزونتر هستش و هم خیلی مودب هستن و کار پزشک هاشون هم خیلی خوبه. بیمارستان مال هندی ها هستش و تقریبا تمامی کارمنداش و دکتر هاش هم هندی هستن. چند تا شعبه داره تو خود دوبی و ابوظبی. اگه میخوای دوبی رو برین فقط یه شعبه کارای سفارت آمریکا رو انجام میده. اتوبوس های خط C3 ایستگاه سر خطشون شون جلوی این بیمارستان هستش. اگه با تاکسی رفتین بگین بیمارستان NMC که تو ساختمان جاسمن jassmene هستش روبروی هتل رامادا کانتیننتال.
بیمارستان وقت گرفتن نمیخواست من صبحش زنگ زدم گفت برای عصر بیاین. یادتون باشه پاسپورت و نامه دوم و کارت واکسیناسیون و سه قطعه عکس رو با خودتون ببرین. ساعت 3:30 رفتیم با همسرم اونجا که خلوت هم بود و تقریبا دو، سه ساعتی کل کارمون طول کشید. برای آبله مرغون احتیاج به مدرکی ندارین همین که پرسیدن بگین قبلا گرفتیم کافیه براشون. بعد از تموم شدن کارها، گفتن جوابتون شنبه شب آماده هستش. این رو هم بگم که خودشون همه چی رو راجع به مورد ما وارد هستن، من رسیدم به پذیرش گفتم hello, I want to.... همین رو گفته بودم گفت lottery green card? یعنی کسایی که زبانشون خوب نیست هم مشکلی ندارن اونجا کافیه اسم لاتاری رو بیارین.
من بعد از گرفتن مدارک پزشکی رفتم صرافی و 38 دلار پول خرد رو جور کردم که تو سفارت موقع حساب کردن معطل نشیم. (برای دو نفر میشه 1638 دلار)
یک شنبه زنگ زدم به خانم ملیکا (خانمی که تو همین مهاجر سرا معرفی شده بود و کارای رفت و آمد متقاضیان رو از دوبی به ابوظبی انجام میده) و گفتم که برای فردا صبح باید بریم ابوظبی. ملیکا هم دوشنبه ساعت 5 اومد ما رو برداشت و ساعت 6:30 رسیدیم جلوی سفارت و دو ساعتی اونجا نشستیم روی نیمکت جلوی سفارت تا تقریبا 8:30 شروع کردن به فرستادن به داخل. ما چون خیلی زود رسیدیم نفر اول بودیم.
هیچ کس دیگه ای هم موردش لاتاری نبود اونروز و اکثرا خانوادگی میخواستن اقدام کنن.
بعدش داخل سفارت رو که دیگه تقریبا همه گفتن، یه اطاقی که پر از باجه هستش و شماره شما رو برای یه باجه ای میخونن و اول یه نفر مدارک شما رو چک میکنه، بعد دوباره میشینین تا شماره رو بخونن و یه نفر انگشت نگاری میکنه و میپرسه مهندس هستین؟ شنیده بودم که بهتره بگین نیستیم و چون رشته من علوم کامپیوتر هستش بهش گفتم که نه ما مهندس نیستیم و رشته ما science هستش و مهندسی حساب نمیشه.
بعد دوباره نشستیم تا شماره رو خوندن برای مصاحبه. گفتش قسم بخورین و یه سری حرف زد و ما هم گفتیم i swear و بعدش سوالات فرمال و همیشگی شروع شد. چند سالته و تاریخ تولدت چیه و چی خوندی تو دانشگاه و فلانی (اسپانسر) کیه و کجا میخوای بری تو آمریکا و چیکار میخوای بکنی اونجا. دو تا سوال مهم هم دارن که اولی اینه که شغل دولتی داشتی که من گفتم نداشتم و سربازی رفتی که اون رو هم گفتم معاف شدم. بعد سوالات مشابه از خانومم پرسید و اون هم جواباش مثل من بود جز قسمت شغل دولتیش که گفت واسه شرکت نفت کار می کنم. بعد به من گفت شما دو تا آپشن دارید :
1- من به شما ویزا بدم و خانومتون بره برای بررسی بیشتر
2- به شما هم ویزا ندم و صبر کنیم تا نتیجه بررسی بیشتر خانومتون بیاد
گفت تو حالت اول شما باید تا 6 ماه حتما برید آمریکا حتی اگه نتیجه خانومتون نیومده باشه هنوز، تو حالت دوم ممکنه از سپتامبر رد بشه و پرونده جفتتون بسته بشه.
من البته میدونستم که این یک روال نرمال هستش و احتمال اینکه به سپتامبر برسیم خیلی خیلی ضعیفه اما باز با خانومم مشورت کردم و نتیجه گرفتیم که من ویزا رو بگیرم و پاسپورت من رو نیگه داشتن و به خانومم برگه آبی رو داد.
بعد گفت چهارشنبه ساعت دو ظهر بیاین بگیرین ویزای خودتونو، من گفتم چهارشنبه صبح پرواز دارم نمیشه زودتر صادر بشه؟ گفت نه. بعد ما برگشتیم دوبی و بلافاصله رفتم هواپیمایی و بلیطم رو انداختم واسه نصفه شب چهار شنبه. یعنی پنج شنبه بامداد ساعت 1 صبح.
فرداش سه شنبه خانوم ملیکا زنگ زد که من رفته بودم ابوظبی و مدارک شما رو گرفتم !!! من تعجب کردم فکر کردم اشتباه میکنه، اما گفت شما مگه فلانی نیستی؟ الان پاسپورت و پرونده ات دست منه !!!
من هم تو دلم فحش دادم به سفارت و عصر که ملیکا اومد ازش مدارکم رو گرفتم و از اون موقع تا چهارشنبه نصفه شب علاف و بیکار تو شهر دوبی چرخیدیم و آخر هم برگشتیم ایران.
این بود انشای من Big Grin

سلام اقا پیام
خیلی تبریک میگم از بابت ویزای شما و امیدوارم به زودی خانمتون هم ویزاشونو بگیرن
ما هم تو همین هفته مصاحبه داشتیم و دقیقا زمانی که خانم ملیکا به شما گفتن که مدارک شما رو گرفتن ما توی ماشین ایشون بودیم...Cool
نمیدونم تو این مدت تو مهاجرسرا چی گذشته ، باید سر فرصت نگاه کنم . امیدوارم که بچه های منتظر ،کلیرنسون اومده باشه تو این مدت و خبر های خوش زیاد بوده باشهSmile
به هرررررررررررررررررر حال اومده بودم خبر بدم که :
ما یه ضرب ویزا گرفتیم
حالا هووووووووووووووووووووووووووورا
به زودی چند تا نکته در رابطه با سفرمون در قالب سفرنامه براتون میذارم...
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: rayan.s ، naeiji1974 ، payamrad ، gadfly ، Ashkan78 ، b!ta ، hamed_gh ، hasti_banoo ، coming soon ، pr.kia ، mh_hshk ، HAMEDMIM ، Solitude
(2010-10-25 ساعت 22:35)kiarash86 نوشته:  
(2010-10-24 ساعت 23:50)ehsan.birjandian نوشته:  کیارش جان بهتون تبریک میگم
ان شا الله بزودی ویزاتون بیاد .
میخواستم بپرسم که در مورد اسپانسر مدرک خاصی ازتون نخواستن ؟؟؟ یا اینکه رو این قضیه حساس باشند ؟؟؟

خیلی ممنونم
مدرک خاص که نه ، همون مدارکی که مد نظرشون بود کافی بود
فرم I-134 + مدارک مالیاتی 3 سال اخیر اسپانسر
(البته تو ایمیلی که سفارت ابوظبی در مورد مدارک مورد نیاز اسپانسر به من زده بود نوشته بود فرم I-134 و مدارک مالیاتی 2009)
ولی خوب من 3سال اخیر رو داشتم

سلام
مگه فرمهاي ماليتي و I134 با خودمون بايد ببريم؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: maaref ، HAMEDMIM

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان