کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان آیا کسی میداند که سفر مستقیم به ابوظبی هاست یا نه؟
تشکر کنندگان: maaref
(2011-01-31 ساعت 04:24)najibi نوشته:  دوستان آیا کسی میداند که سفر مستقیم به ابوظبی هاست یا نه؟

پرواز هواپیمایی الاتحاد میره ابوظبی.موفق باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، armido ، najibi ، maaref ، Lamborghini ، DLT ، User ، kashian
(2011-01-31 ساعت 04:13)najibi نوشته:  
(2011-01-17 ساعت 13:44)Vahid-DV2011 نوشته:  دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارن حتما به nmc برن چون خیلی راحت . سریع و مقرون به صرفه هست .

دوست عزیز میشه آدرس این مرکز رو بزارید؟ برای وقت گرفتن باید تماس گرفت؟

دوبی- تقاطع ابوهیل و صلاح الدین - روبروی هتل رامادا کنتیننتال- ساختمان جاسمین
برای گرفتن وقت ایمیل بزنید:
drshukla@nmc.ae

شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref ، Lamborghini ، usamilad ، najibi ، kashian
دوستان عزیز من ویزام رو گرفتم البته من خانوادگی هستم . فقط خواستم بگم اعتبار ویزا 6 ماه پس از الصاق ویزا در پاس هست .
نکته مهم : برای مدیکال حتما" به nmc بروید . آدرس را در برگه ای بنویسید که برای پیدا کردن آن در دبی با مشکل روبه رو نشوید تا مثل من مجبور بشید اجبارا" به هموطن گرانفروش محبت کنید و به سرمایه اش بیفزایید .
به امید اینکه هر چه زودتر همه شما عزیزان ویزایتان را دریافت کنید .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: alisarshar ، rayan.s ، clear ، maaref ، AmericanHamid ، armido ، Lamborghini ، User ، najibi
(2011-01-31 ساعت 08:37)rayan.s نوشته:  
(2011-01-31 ساعت 04:24)najibi نوشته:  دوستان آیا کسی میداند که سفر مستقیم به ابوظبی هاست یا نه؟

پرواز هواپیمایی الاتحاد میره ابوظبی.موفق باشی

مرسی دوست عزیز.بنده هم چک کردم و ظاهرا الاتحاد روزهای ۴ شنبه به ابوظبی پرواز داره.
تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref ، armido ، Lamborghini ، DLT ، kashian
با سلام.يه سوالي داشتم از كساني كه از سفارت ابوظبي برگه آبي گرفتند:آيا هيچكس تا الان تونسته در سايت مربوطه شماره شو وارد كنه؟چون من هرچي تلاش كردم در قسمتvisa statusوارد كنم errorميده.لطفاااااااا كمك كنيدددد.مرسيSad

تشکر کنندگان: kashian
سلام
بله من برگه آبي گرفتم براي وارد كردن شماره به اين ترتيب عمل كنيد
پنج رقم آخر2011as مثلا اگر كيس نامبر شما 2011as00085456 هست بايد 2011as85456 را وارد كنيد
شاد و پيروز باشيد

(2011-02-07 ساعت 15:50)fereshtehtahiri نوشته:  با سلام.يه سوالي داشتم از كساني كه از سفارت ابوظبي برگه آبي گرفتند:آيا هيچكس تا الان تونسته در سايت مربوطه شماره شو وارد كنه؟چون من هرچي تلاش كردم در قسمتvisa statusوارد كنم errorميده.لطفاااااااا كمك كنيدددد.مرسيSad

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: rayan.s ، armido ، maaref ، najibi
خيلي خيلي ممنون از كمك شما بالاخره موفق شدم .
خانمي كه با ما تو سفارت مصاحبه كرد گفت با شماره سمت راست تو صفحه ابي ويزا را كنترل كنيد و بعد ما مي رفتيم تو سايت سفارت ابوظبي و قسمت چك ويزا را مي زديم و در قسمتي كه نوشته شده immigrant visa case status اول سه حرف را وارد كنيد و بعد 10 تا شماره را كه البته جوابش اين بود كه يك همچين پرونده اي را پيدا نمي كنيم . البته الان هم در همان قسمت فوق بجاي شماره صفه ابي - كيس نامبر را وارد كردم كه براي اولين بار
جواب داد كه پرونده در حال پيگيري است
ولي هنوز هم براي من عجيب است كه چطور از ما حرف و عدد خواسته و جواب داد حالا اياشما هم در همين جا شماره كيس نامبرتون را وارد كرديد ؟خيلي ممنون ميشم كه باز هم كمك كنيد با تشكر خيلي زياد
تشکر کنندگان: maaref ، najibi
سلام.

به سلامتی. امیدوارم به زودی جوابتون بیاد. اما راجع به سایت عرض کنم که این عادی هستش. یعنی تا زمانی که جواب پرونده تون نیومده، میگه پرونده رو پیدا نکرده. به محض اینکه کلیر شدید، نتیجه اعلام میشه و پرونده تون پیدا میشه! Big Grin

در ضمن شماره پرونده هم همان کیس نامبره. یعنی همون کیس نامبر تو برگه آبی درج شده و شماره دیگه ای وجود نداره. این قسمت مطلبتون رو درست متوجه نشدم.
تشکر کنندگان: maaref ، najibi
شماره برگه آبی هما کیس نامبر هست که سه رقم بعد از as آن حذف شده است و در انتهای کیس نامبر با یک فاصله یک عدد اضافه شده است که عدد اضافه شده را نباید وارد می کردید احتمالا اشتباه شما همین بوده ..برای من هم در حال پروسس می زنه .. و تا زمانی که کلیر نشید وضعیت به همین منوال هست..باید مرتب سایت را چک کنید
(2011-02-08 ساعت 12:05)fereshtehtahiri نوشته:  خيلي خيلي ممنون از كمك شما بالاخره موفق شدم .
خانمي كه با ما تو سفارت مصاحبه كرد گفت با شماره سمت راست تو صفحه ابي ويزا را كنترل كنيد و بعد ما مي رفتيم تو سايت سفارت ابوظبي و قسمت چك ويزا را مي زديم و در قسمتي كه نوشته شده immigrant visa case status اول سه حرف را وارد كنيد و بعد 10 تا شماره را كه البته جوابش اين بود كه يك همچين پرونده اي را پيدا نمي كنيم . البته الان هم در همان قسمت فوق بجاي شماره صفه ابي - كيس نامبر را وارد كردم كه براي اولين بار
جواب داد كه پرونده در حال پيگيري است
ولي هنوز هم براي من عجيب است كه چطور از ما حرف و عدد خواسته و جواب داد حالا اياشما هم در همين جا شماره كيس نامبرتون را وارد كرديد ؟خيلي ممنون ميشم كه باز هم كمك كنيد با تشكر خيلي زياد

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: armido ، maaref ، najibi ، kashian
سلام و خسته نابشید به همه
من در تاریخه ۲۲ مارچ مصاحبه دارم ابوظبی از بچههای خوش شانسه لاتاری اگه کسی تو این دوره دوبی هاست لطف کنید و منم خبر بدند.
من دانشجو هستم مالزی و از اینجا میام دوبی خوشحال میشم اگه با کسی آشنا بشم
mamnon
-------------@yahoo.com
دوست عزیز گذاشتن اطلاعت شخصی از جمله ایمیل خلاف قوانین سایت هست. میتوانید از پیام خصوصی استفاده کنید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، maaref
سلام
از بچه هاي مهاجر سرا كسي 13 مارس مصاحبه ندارن؟
ما 13 مصاحبه داريم.اگر كسي هست لطفا خبر بدين كه همه با هم باشيم.
مرسي
کیس نامبر2011AS00015XXX
نامه اول: اواخرخرداد
ارسال فرمها:17 مهر
کارنت :فوریه 2011
نامه دوم: -----
سفارت : ابوظبی
مصاحبه : march 13
تشکر کنندگان: maaref ، kashian
از بچه هاي مهاجر سرا كسي 22 مارس مصاحبه ندارن؟
تشکر کنندگان: maaref
(2011-02-09 ساعت 15:58)raminkhademzadeh نوشته:  سلام و خسته نابشید به همه
من در تاریخه ۲۲ مارچ مصاحبه دارم ابوظبی از بچههای خوش شانسه لاتاری اگه کسی تو این دوره دوبی هاست لطف کنید و منم خبر بدند.
من دانشجو هستم مالزی و از اینجا میام دوبی خوشحال میشم اگه با کسی آشنا بشم
mamnon
-------------@yahoo.com
دوست عزیز گذاشتن اطلاعت شخصی از جمله ایمیل خلاف قوانین سایت هست. میتوانید از پیام خصوصی استفاده کنید.
سلام دوست عزیز. من هم 4روز بعد شما مصاحبه دارم و اگه کمکی از دستم بر میاد مضایقه نمی کنم.
تشکر کنندگان: armido ، maaref ، najibi
دوستان سلام. من به همراه دوستم مهدی که مشخصاتش رو در امضام میبینید 27 فبریه مصاحبه داره که دارم میرم ابوظبی .به محض برگشت سرگذشتمون رو براتون خواهم گفت.بلکه مفید باشه.

با ارزوی موفقیت برای همه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: najibi ، armido ، usa ، satusa ، alisarshar ، maaref ، User ، Hornet ، maryam sadafi ، j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: