کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به امارات را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: khashayar6310
دوستان کسی تا حالا کنسولگری دبی را انتخاب کرده ؟؟؟؟
من داشتم تو سایت وزارت امور خارجه امریکا نگاه میکردم،هم دبی هست هم ابوظبی
کسی از بچه های سایت تا حالا به اونجا مراجعه کرده برای مصاحبه؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-06-09 ساعت 18:41)mh_hshk نوشته:  دوستان کسی تا حالا کنسولگری دبی را انتخاب کرده ؟؟؟؟

سلام

کارای ویزای مهاجرت رو فقط ابوظبی انجام میده

شما در دوبی میتونین آزمایشات پزشکی رو در کلینیکهایی که مشخص شده انجام بدین ولی در امارات فقط سفارت آمریکادر ابوظبی کار ویزاهای لاتاری که مربوط به مهاجرت هست رو انجام میده و کنسولگری دوبی برای ویزای توریستی و تحصیلی هستش .

چاکریم
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: honareirani ، mh_hshk ، Hornet ، maxsupermax ، elnaz295 ، sare ، najibi ، darya2011 ، kashian ، Mehdiest
(2010-06-09 ساعت 23:13)farzad101 نوشته:  
(2010-06-09 ساعت 18:41)mh_hshk نوشته:  دوستان کسی تا حالا کنسولگری دبی را انتخاب کرده ؟؟؟؟

سلام

کارای ویزای مهاجرت رو فقط ابوظبی انجام میده

شما در دوبی میتونین آزمایشات پزشکی رو در کلینیکهایی که مشخص شده انجام بدین ولی در امارات فقط سفارت آمریکادر ابوظبی کار ویزاهای لاتاری که مربوط به مهاجرت هست رو انجام میده و کنسولگری دوبی برای ویزای توریستی و تحصیلی هستش .

چاکریم

سلام
ممنون ، من فقط دیدم که تب ویزای مهاجرت هم داره ولی کامل نخوندمش
مرسی از راهنمایی شما
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: elnaz295
جالبه بازار سفر به ابوظبی کساد هستش، ظاهرا اکثرا با ترکیه حال می کنن Wink
ولی خوب یه چیزی بگم به کسایی که دارن میرن امارات که خوشحال باشن، میدونین که نمایشگاه GITEX که از نمایشگاه های معروف در صنعت کامپیوتر و الکترونیک هست امسال 17 تا 21 اکتبر در دوبی برگزار میشه
من که به شخصه (چون تاریخ مصاحبم 19 اکتبر هست) یه جوری برنامه ریزی میکنم که حتما این نمایشگاهو برم و اینجوری با یه تیر 2 نشون میزنم Wink
امیدوارم ذکر این نکته برای دوستان علاقمند مفید باشه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، taraneh@mini ، Lamborghini ، maxsupermax ، elnaz295 ، success ، sare ، ali ringo
فقط به یک نکته اشاره کنم که توی تابستان دبی واقعا بسیار شدید گرمه و سفید میرید و سیاه برمیگردید .
ولی بازار ابوظبی هم اصلا کساد نیست چون بیشتر عرب ها از همون جا برای دریافت ویزا اقدام میکنند .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: taraneh@mini ، mh_hshk ، elnaz295 ، kashian
دوستان من برای 25 مهر تور گرفتم که برم دبی (27 مهر مصاحبه دارم) ، امیدوارم همه چی روبه راه باشه
دوستان من برای 25 مهر تور گرفتم که برم دبی (27 مهر مصاحبه دارم) ، امیدوارم همه چی روبه راه باشه
تشکر کنندگان: User ، AmericanHamid ، arash004 ، maxsupermax ، Linspire
[quote='kiarash86' pid='77867' dateline='1285416467']

سلام، منم مصاحبه ام ابوظبيه.واسه مديكال كجا ميريد؟

شماره کیس:2011AS19XXX
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: farbit
(2010-09-27 ساعت 09:50)naeiji1974 نوشته:  [quote='kiarash86' pid='77867' dateline='1285416467']

این نظر شخصیه منه بهترین جا برای مدیکال "نیو مدیال سنتر هستش در خیابان ابوهیل { اگر اشتباه ننوشته باشم } رو به روی هتل رامادا کنتینانتال در سمت دیگر خیابان که هم از نظر قیمت مناسبه هم از نظر تسریع در حاظر شدن جواب که 24 ساعت طول میکشه .
ما هم در همین مرکز پزشکی ازمایش دادیم و خیلی خوب بود .
این نظرشخصی من بود که گفتم شایدبه درد برندگان 2011 هم بخوره .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، kashian
البته اشكان ميگه احتمالا" تاريخ اعتبار مديكال نيومديكال سنتر شش ماهه است كه اين مسئله زياد خوب نيست بايد بررسي بيشتر بررسي بشه
.
(2010-09-27 ساعت 09:57)khashayar6310 نوشته:  
(2010-09-27 ساعت 09:50)naeiji1974 نوشته:  [quote='kiarash86' pid='77867' dateline='1285416467']

این نظر شخصیه منه بهترین جا برای مدیکال "نیو مدیال سنتر هستش در خیابان ابوهیل { اگر اشتباه ننوشته باشم } رو به روی هتل رامادا کنتینانتال در سمت دیگر خیابان که هم از نظر قیمت مناسبه هم از نظر تسریع در حاظر شدن جواب که 24 ساعت طول میکشه .

شماره کیس: 2011AS00005XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:31july2010
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2AUGUST2010
تاریخ کارنت شدن کیس:OCT.2010
تاریخ دریافت نامه دوم:29JAN2011
تاریخ مصاحبه:3FEB2011
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
سلام
آیا کسی آدرس دقیق سفارت آمریکا در ابوظبی رو داره؟ من توی سایت سفارت فقط P.O.Box رو پیدا کردم نه آدرس و در Google Map هم نشون نمی ده!!!!
تشکر کنندگان:
(2010-09-28 ساعت 14:50)lilinejad نوشته:  سلام
آیا کسی آدرس دقیق سفارت آمریکا در ابوظبی رو داره؟ من توی سایت سفارت فقط P.O.Box رو پیدا کردم نه آدرس و در Google Map هم نشون نمی ده!!!!

این آدرس رو ببینید

http://yp.theemiratesnetwork.com/biz/Uni...10522.html
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، najibi ، kashian ، امیر مهاجر
(2010-09-27 ساعت 11:57)kamran22 نوشته:  البته اشكان ميگه احتمالا" تاريخ اعتبار مديكال نيومديكال سنتر شش ماهه است كه اين مسئله زياد خوب نيست بايد بررسي بيشتر بررسي بشه
.
(2010-09-27 ساعت 09:57)khashayar6310 نوشته:  [quote='naeiji1974' pid='78108' dateline='1285564820']
[quote='kiarash86' pid='77867' dateline='1285416467']

اقا خشايار لطفا از روي تاريخ اعتبار ويزاتون چك كنيد ببينيد تاريخ اعتبارش از زمان مديكاله يا از زمان دريافت ويزا

شماره کیس:2011AS19XXX
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
سلام.

1. New Medical Center در دوبی دو تا بیمارستان به نامهای NMC Hospital و NMC Specialty Hospital نزدیک هم داره. هر دو هم کار مدیکال سفارت رو انجام میدن. من خودم از دومی وقت گرفتم.

سایت New Medical Center:

www.nmc.ae

2. آدرس سفارت آمریکا در ابوظبی روی Google Maps:

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s...,54.434069
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، AmericanHamid ، najibi ، kashian ، arash004
با سلام می خواستم بدونم هیچیک از عزیزان تا بحال به سفارت ابوظبی برای مصاحبه سفر نکرده است؟اگر کسی هست لطفا از خاطراتش در امسال و سئوالات پرسیده شده بنویسد .ممنونشم.
M.A
ایران آزادم آرزوست ، روزی که براحتی بتوانم در کشور خودم زندگی کنم و یک خارجی و مهاجر نباشم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان