کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2011
(2011-09-29 ساعت 22:57)najibi نوشته:  اگر افردی که در سفارت ا م ر ی کا در کشور های مختلف کار میکنند رفتاری مشابه داشتند که خیلی عالی بود. مثلا شما پاسخی رو که به ایمیل جناب gadfly در دانمارک دادند رو مقایسه کنید با پاسخ های ابوظبی! تفاوت از زمین تا آسمان است. چرا؟مگه هر دو سفارت خانه یک کشور نیستند؟

دقیقا دوست عزیز رفتاری هم که در سفارت آمریکا در رومانی با ما شد بسیار خوب بود کنسول آمریکا واقعا با احترام با ما صحبت و برخورد کرد وقتی صحبت و اتفاقات دوستان رو میخونم به خودم میگم کاش همه ما امکان این رو داشتیم که انتخاب کنیم محل مصاحبه را

تشکر کنندگان: golesang ، free_free ، SH1A2R3 ، maryam58 ، najibi ، gadfly ، Goodie ، California ، afshin4749 ، Hornet ، samadi2050 ، ravian ، tamanna ، behzad7
تاسف و ناراحتی کلمات خیلی خیلی کوچیکی هستن برای این لحظات واقعا اشکم در اومد وقتی این دو خبر رو شنیدم اینقدر حالم گرفته است که حوصله هیچی رو ندارم واقعا آخر این پروسه رو برای هممون تلخ کردن من و همسرم تو این یکسال و اندی واقعا با این سایت و با دوستان خوب نادیدمون زندگی کردیم و الان واقعا برامون قابل تحمل نیست شنیدن این اخبار نمیدونم چی بگم ولی از ته قلبم از خدا میخوام که برای همه این دوستان مخصوصا دکتر گدفلای عزیز که با اونهمه ابراز خوشحالیشون برای کلیر شدنمون مارو شرمنده کردن اینقدر موفقیت و خوشی و خوشبختی بوجود بیاره که هیچوقت حسرت این ناکامی رو نخورن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
(2011-09-29 ساعت 17:56)gadfly نوشته:  دوستان خوبم باز هم سلام

الان رفتم و پاسپورتهایمان را از سفارت گرفتم . خوب غصه خوردن که مشکلی را حل نخواهد کرد. در تمام نوشته هایم یادآوری کرده ام که اینها لحظات غیر قابل بازگشت زندگی مان هستند که باید به شادی سپری شوند . من همیشه و در تمام شرایط ، زندگی را زیبا دیده ام حتی در سخت ترین و کشنده ترین لحظات ! پس دوستان خوب ابوظبی ، دکتر محمودی عزیز، علی آقا سرشار گرامی ، علی899 و سایر دوستان جامانده از قافله سرزمین رویا ، بیایید علی رغم همه تلخی و سختی یی که الان در حال تجربه کردن آن هستیم به شادی ها و زیبایی های زندگی فکر کنیم . بیایید شاد باشیم که یکدیگر را داریم . بیایید خوشحال باشیم که اگر در هر گوشه دنیا که هستیم این همه دوست واقعی داریم که برای شادی های ما شادند و در غمهای ما زودتر از خودمان اشک می ریزند . اینها دلایل بزرگی برای خوشحال بودن و شاد زیستن هستند . پس ضمن قدردانی از اظهار لطف و محبت همه دوستان خوبم که تحمل این لحظات را در این تنهایی برایم بسیار راحت و گوارا نمودند پایان ماراتون لاتاری 2011 را برای تیمهای ابوظبی و کپنهاگ که علی رغم شایستگی در ضربات پنالتی با اختلاف یک گل بازی را واگذار نمودند اعلام می کنم . همچنان منتظر نتیجه بازی همزمان تیم آنکارا هستیم و برای یکایک آنها دعا می کنیم .

همیشه شاد و پیروز باشید
گدفلای (خرمگس) - خبرنگار اعزامی واحد مرکزی خبر مهاجرسرا به کپنهاگ - دانمارک Tongue
دوست عزیز گدفلای
از شنیدن ابن خبر خیلی متاسف شدم . سال پیش در همین زمان من حال امروز شما رو داشتم . تو ادم با روحیه وبسیار قدرتمندی هستی . پارسال در انکارا وظیفه امروز شما رو انجام میدادم و از ادامه مسافرت با دیگر دوستان مهاجرسرا جا موندم . امیدوارم که در تمام مقاطع زندگی موفق باشین .
دوستان حاضر در انکارا وضعیت شما با مراتب امیدوار کننده تره و سفارت تا فردا ساعت 7 تلاششو برای گرفتن وبزا میکنه پس لطفا امیدوار باشین .فردا منتظر خبرای خوب از انکارا هستیممممممممممممممم

دوستان عزیز من پارسال در یکی از شبکه های ما ه وا ره ای برنامه یک وکیل مهاجرتی رو نگاه میکردم ( اسم رو اینجا نمینویسم تا یه موقع تبلیغ به حساب نیاد ) ایشون در اون برنامه گفتن که به اتفاق چند تا از وکلای مهاجرتی مدتی است که در حال مذاکره با اداره مهاجرت آمریکا هستن تا بتونن اونها رو متقاعد کنن تا مسئولیت کلیرنس رو به عهده بگیرن و کسی رو فقط به خاطر اینکه جواب کلیرنسشون تا 30 سپتامبر نیومد رد نکنن و گفتن که روند مذاکرات خیلی رضایت بخش بوده و خیلی امید داشتن که بتونن جواب مثبت ازشون بگیرن ( حالا من نمیدونم آیا ایشون واقعا چنین کاری رو با چند تا از وکلا دارن انجام میدن یا فقط برای تبلیغشون در تلویزیون این حرف رو گفتن ) میخواستم ببینم کسی از دوستان در این مورد اطلاعی نداره ؟ اگر این موضوع حقیقت داشته باشه شاید تاحالا قدمهای مثبتی برداشته باشن و دوستان بتونن از طریق اونها کاری انجام بدن
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، free_free ، gadfly ، ParsTrader ، zohreh36 ، drmahmoodi ، California ، joy ، bfarhadm ، Hornet ، REZA1390 ، shahriar2002 ، ravian ، 1979SAM ، tamanna ، behzad7 ، آرتين
سلام
شنیدن این خبر چنان برایم ناراحت کننده بود که تا چند ساعت دوست نداشتم این تاپیک را بخونم اما واقعیت را هر چند تلخ باید پذیرفت .
اما یک مساله را در نظر بگیرید که من بعید می دانم فردی به دنبال مهاجرت بوده باشد و تنها به شانس خود در لاتاری دل بسته باشد
همه ما می دانیم که احتمال موفقیت در ان بسیار کم می باشد
بنابرای به تمام دوستانی موفق به کسب ویزا نشده اند می گویم که عزیزان انشالله که در این مدت از زمان خود حداکثر بهره را برده اید و زبان اموخته اید که اگر هم چنین نبوده با چند ماه وقت گذاشتن می توانید ایلتس بگیرید و برای کشورهای کانادا و استرالیا و نیوزلند اپلای کنید شاید که در این کشورها شرایط به مراتب والاتری نسبت به امریکا داشته باشید.
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
وقتی این سه جهار صفحه آخر رو خوندم انگاری آب سرد روم ریختن و قلبم مثل یه قوطی مچاله شد..Sad: و بی اختیار یاد روزهای سخت 2010 افتادم

واقعا برام باورنکردنیه که دوستان عزیزی مثل دکتر محمودی و همسرشون،دکتر گادفلای،علی،علی سرشار،هانوک و ...به این وضع روبرو بشن

بهر حال این اتفاق میتونست برای هر کدوم از ماها بیفته (البته برای بعضیها بیشتر) ولی من نمیتونم چیزایی مثل قضا و قدر و سرنوشت و یا حکمت و این چیزها رو قبول کنم و مطمئن هستم دوستان صدمه دیده هم زیاد از این حرفها خوششون نیاد ...

بیشترین عاملی که تا الان مانع ویزا گرفتن شده 3باه بوده است و این قضیه غیر قابل انکار است

جالبه روحیه دکتر گاد فلای و دکتر محمودی و همسرشون اینقدر بالا بود که با خوندن نوشته های اونها روحیه میگرفتم..

دوستان به قضا و قدر و حکمت و ... معتقد نیستم ولی به تلاش و کوشش و ارده پولادین ایمان دارم و اینکه به آنچه بخواهید می رسید و پیروزی های بزرگ در پس ریسک های بزرگ است و هم اینکه زندگی نبردی است برای بقا و این نبرد ادامه دارد . . .

جدول رو در تاپیک مربوطه بروز رسانی میکنم و نتایج نهایی رو آخر این ماراتن نفس گیر اعلام میکنم

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
من در کمال آرامش و با قلبی سرشار از امید و اطمینان این متن رو مینویسم:
نه اینکه ناراحت نباشم !من این رو یک فرصت طلایی برای فرزندم میدونستم که اینده بهتری رو پیدا کنه و مثل نسل ما تاوان کاری رو که نکرده نپردازه.
همه ما میدونیم نسل ما قربانی بازیهایی شده که خودش نقشی درش نداشته؟!
من برای جوونهایی ناراحت شدم که این چندروزه از نزدیک باهاشون اشنا شدم و اگر بگم امریکا لیاقت اونارو نداشت بیراهه نگفته ام!
دوستانی مثل hanok,kamran22,alisarshar,ali899.که هرچی از خوبی و متانتشون بگم بازم کمه.
ولی بعنوان کسی که از نزدیک شاهد این لحظات بودم خدمت دوستان عرض میکنم ما سربلند و سرافراز رفتیم داخل سفارت و قوی و با روحیه اومدیم بیرون. نه التماس کردیم ونه گردنمونو کج کردیم و به ایرانی بودن خودمون هم افتخار میکنیم و من که فکر میکردم باید به دیگران روحیه بدم خودم مورد لطف دوستان قرار گرفتم!
من شرمنده دوستانی شدم که برامون دعا کردند برامون نذر کردن برامون اشک ریختند و اظهار همدردی کردن!
من این خوبیهارو با 50 ایالت امریکا عوض نمیکنم.
بعد ازاینکه برگشتم تحلیل خودم رو از علت طولانی شدن کیس خودم براتون مینویسم.
عزت زیاد
ارادتمند
د.محمودی
30 سپتامبر 2011
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
(2011-09-30 ساعت 01:01)drmahmoodi نوشته:  من در کمال آرامش و با قلبی سرشار از امید و اطمینان این متن رو مینویسم:
نه اینکه ناراحت نباشم !من این رو یک فرصت طلایی برای فرزندم میدونستم که اینده بهتری رو پیدا کنه و مثل نسل ما تاوان کاری رو که نکرده نپردازه.
همه ما میدونیم نسل ما قربانی بازیهایی شده که خودش نقشی درش نداشته؟!
من برای جوونهایی ناراحت شدم که این چندروزه از نزدیک باهاشون اشنا شدم و اگر بگم امریکا لیاقت اونارو نداشت بیراهه نگفته ام!
دوستانی مثل hanok,kamran22,alisarshar,ali899.که هرچی از خوبی و متانتشون بگم بازم کمه.
ولی بعنوان کسی که از نزدیک شاهد این لحظات بودم خدمت دوستان عرض میکنم ما سربلند و سرافراز رفتیم داخل سفارت و قوی و با روحیه اومدیم بیرون. نه التماس کردیم ونه گردنمونو کج کردیم و به ایرانی بودن خودمون هم افتخار میکنیم و من که فکر میکردم باید به دیگران روحیه بدم خودم مورد لطف دوستان قرار گرفتم!
من شرمنده دوستانی شدم که برامون دعا کردند برامون نذر کردن برامون اشک ریختند و اظهار همدردی کردن!
من این خوبیهارو با 50 ایالت امریکا عوض نمیکنم.
بعد ازاینکه برگشتم تحلیل خودم رو از علت طولانی شدن کیس خودم براتون مینویسم.
عزت زیاد
ارادتمند
د.محمودی
30 سپتامبر 2011
وقتی چشمم به اسمتون بالای این متن افتاد بی اراده فریاد زدم دکتر محمودیه و از خوشحالی نمیتونستم متن رو بخونم دکتر محمودی عزیز با خوندن این متن اروم شدم و با تمام وجود امیدوار و نمیدونم چرا تو این لحظات تلخ با دیدن دوباره اسم شما احساس خوبی دارم
با بهترین ارزوها
hedy
تشکر کنندگان: drmahmoodi ، Goodie ، California ، SH1A2R3 ، gadfly ، free_free ، joy ، afshin4749 ، Hornet ، vahidvm60 ، REZA1390 ، shahriar2002 ، ravian ، zohreh36 ، Man ، maryam58 ، tamanna ، آرتين ، 3rip
سلام. الان که اومدم اینجا و این ماجرا را دیدم واقعا متاثر شدم. من ویزا یک صرب گرفتم ولی باور کنین هیچ کاری در این مدت برای رفتن نتونستم بکنم و منتظر بودم پرونده 2011 بسته شه بعد من بتونم برم دنبال کارام چون اصلا دست و دل به هیچ کاری نمی ره.
به هر حال واقعا متاثر شدم و حالم گرفته شد که این وضعیت پیش اومد. واقعا آمریکا لیاقت گرفتن دوستانی مارو -مثل دکترهای عزیز و ...- نداشت من پارسال به دکتر گاتا نیز این رو گفتم. به هر حال خالم گرفته شد. ولی گادفلای درست می گه که زندگی زیبا هست و برعکس فری فری عزیز معتقد به قسمت هستم. ولی این و هم همیشه می گم که معلوم نیست قسمت منی که ویزا گرفته خوشبختی باشه و برای دوست دیگری که موفق نشده . بدبحتی شاید کاملا برعکس باشه. که این را فقط خدا می دونه.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، gadfly ، free_free ، joy ، cmbt ، satusa ، vahidvm60 ، Hornet ، alirezagh ، REZA1390 ، ravian ، zohreh36 ، maryam58 ، 1979SAM ، farnaz82 ، tamanna ، behzad7 ، آرتين ، success ، 2014winner
امیدوارم که همه دوستان به آرزوشون برسن حالا چه قبول شده باشن چه نشده باشن اینکه قبول شده باشی احساس خوبیه
ولی شاید سرنوشت ما اینجا نوشته شده باشه نه تو آمریکا پس بهتره به دید خوب به این قضایا نگاه کنیم میدونم سخته ولی چاره ای نیست
اینم تا جایی که میدونم منتظران هستند که در ظاهر فقط انگارایی ها انتظار میکشن و باقی .......
[عکس: i72875_untitled.jpg]
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
(2011-09-29 ساعت 17:56)gadfly نوشته:  دوستان خوبم باز هم سلام

الان رفتم و پاسپورتهایمان را از سفارت گرفتم . خوب غصه خوردن که مشکلی را حل نخواهد کرد. در تمام نوشته هایم یادآوری کرده ام که اینها لحظات غیر قابل بازگشت زندگی مان هستند که باید به شادی سپری شوند . من همیشه و در تمام شرایط ، زندگی را زیبا دیده ام حتی در سخت ترین و کشنده ترین لحظات ! پس دوستان خوب ابوظبی ، دکتر محمودی عزیز، علی آقا سرشار گرامی ، علی899 و سایر دوستان جامانده از قافله سرزمین رویا ، بیایید علی رغم همه تلخی و سختی یی که الان در حال تجربه کردن آن هستیم به شادی ها و زیبایی های زندگی فکر کنیم . بیایید شاد باشیم که یکدیگر را داریم . بیایید خوشحال باشیم که اگر در هر گوشه دنیا که هستیم این همه دوست واقعی داریم که برای شادی های ما شادند و در غمهای ما زودتر از خودمان اشک می ریزند . اینها دلایل بزرگی برای خوشحال بودن و شاد زیستن هستند . پس ضمن قدردانی از اظهار لطف و محبت همه دوستان خوبم که تحمل این لحظات را در این تنهایی برایم بسیار راحت و گوارا نمودند پایان ماراتون لاتاری 2011 را برای تیمهای ابوظبی و کپنهاگ که علی رغم شایستگی در ضربات پنالتی با اختلاف یک گل بازی را واگذار نمودند اعلام می کنم . همچنان منتظر نتیجه بازی همزمان تیم آنکارا هستیم و برای یکایک آنها دعا می کنیم .

همیشه شاد و پیروز باشید
گدفلای (خرمگس) - خبرنگار اعزامی واحد مرکزی خبر مهاجرسرا به کپنهاگ - دانمارک Tongue
سلام دکتر gadfly عزیز
وقتی پست قبلیتونو خوندم اینقدر حالم بد شد که تا چند لحظه گیج بودم، ولی واقعا روحیه شما قابل تقدیره امیدوارم همیشه تو تمام مراحل زندگیتون شاد و پیروز باشید و سرنوشت بهترین لحظاتو براتون رقم بزنه Smile
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
(2011-09-30 ساعت 01:28)HOMAYON53 نوشته:  سلام. الان که اومدم اینجا و این ماجرا را دیدم واقعا متاثر شدم. من ویزا یک صرب گرفتم ولی باور کنین هیچ کاری در این مدت برای رفتن نتونستم بکنم و منتظر بودم پرونده 2011 بسته شه بعد من بتونم برم دنبال کارام چون اصلا دست و دل به هیچ کاری نمی ره.
به هر حال واقعا متاثر شدم و حالم گرفته شد که این وضعیت پیش اومد. واقعا آمریکا لیاقت گرفتن دوستانی مارو -مثل دکترهای عزیز و ...- نداشت من پارسال به دکتر گاتا نیز این رو گفتم. به هر حال خالم گرفته شد. ولی گادفلای درست می گه که زندگی زیبا هست و برعکس فری فری عزیز معتقد به قسمت هستم. ولی این و هم همیشه می گم که معلوم نیست قسمت منی که ویزا گرفته خوشبختی باشه و برای دوست دیگری که موفق نشده . بدبحتی شاید کاملا برعکس باشه. که این را فقط خدا می دونه.

سلام
این جدول رو از کجا میتونیم ببینیم؟
تشکر کنندگان: free_free ، Rainy ، SH1A2R3 ، tamanna
سلام دوستان خوبم ،

من خواب بودم و به هواي 30 سپتامبر از خواب پريدم و اومدم پاي كامپيوتر تا ببينم كامنتهاي جديد چيه ؟ كه ديدم دل بچه هاي ابوظبي خون شده . دونه دونه خوندم و متاسف شدم . آخه خيلي بي انصافيه كه يكي با اين همه شور و اشتياق و اميد يهو نا اميد بشه حالا هزينه ي اون به كنار . هرچند كه روحيه دوستاني چون دكتر محمودي عزيز و سايرين به نظر محكم ميرسيد ولي !!!!! ....................... خب بالاخره اين دوره هم تموم شد . من فقط اينو ميدونم كه لاتاري يعني شانس !!! اما نه اينكه حريف دست شما رو به نامردي خونده باشه . از نظر منطقي كسي كه قبول ميشه اگه شرايط مندرج در قانون لاتاري رو داشته باشه بايد ويزا بگيره . اين كليرنس ديگه چيه ؟ درسته كه ميگه اين براي شما گارانتي محسوب نميشه ولي آخه مگه ميشه جواب FBI انقدر طول بكشه ؟ اگه بن لادن هم در اين لاتاري شركت كرده بود تا حالا جواب كليرنسش اومده بود !!!!!! آخه يه كسي كه يا درس خونده و يا كار كرده چه خطا و خلافي در سطح جهاني كرده كه بايد اميدش نا اميد بشه ؟ آخه مگه اونا از يه آدم معمولي و يه شهروند عادي چي ميدونن كه يهو دست رد به سينش ميزنن ؟ فكر ميكنم كه براشون ارزش نداره كه شما چه حالي داريد !!! . من خودم و خانومم يه بار براي دانشجويي اقدام كرديم و در دبي از طرف سفارت آ م ر ي ك ا مردود شديم حال خيلي خيلي بدي داشتيم و تنها بوديم نميدونيد چه بر ما گذشته تا صبح كه برگشتيم تهران !!!!! اين همه خرج و اينهمه تلاش بي ثمر ولي گذشت و وقتي به عقب برميگردم فقط خاطراتش توي ذهنم مرور ميشه و ......... به هر صورت به قول معروف اين نيز بگذرد !!!! اميدوارم خود خداوند با قدرتش دلهاي شما خوبان رو آروم كنه . آمين

من هم متاسف شدم! امیدوارم دوستان خوبمون با روحیه خوبی که دارند پیروزی های بزرگتری نصیبشون بشه.
دوستان عزیز گدفلای، علی سرشار، دکترمحمودی، هانوک، علی ۸۹۸، و دوستانی که موفق نشدند ویزا رو دریافت کنند، براتون آرزوی موفقیت می کنم که مطمينا جای دیگری منتظر شماست. امیدوارم سال دیگهخبر بسیار بهتری از شما داشته باشیم.
من بیشتر از همه برای فرزند drmahmoodi ناراحت شدم! امیدوارم شرایط بسیار بهتری حتا از آمریکا (که این روزها اوضاع خوبی نداره) نصیبش بشه.

به قول دوستمون رایان، افرادی با طرز فکر شما هر جا باشند موفق خواهند بود.
منهم به قدري دلم گرفت كه انگار از گرفتن ويزاي خودم شرمندم وقتي به تلاش يكساله و هزينه هاي معنوي و مادي كه دوستان علي الخصوص در اين 10 روز آخر متحمل شدند فكر ميكنم بغضم ميتركه خيلي شرايط بدي بود وقتي همسرم ويزاشو گرفت (2 روز پيش ) باور كنيد با همه نگراني هايي كه داشتم حتي پيش خودم هم براي خوشحالي كردن شرم داشتم با خودم گفتم روز 30 با همه يك هوراي دسته جمعي ميكشيم ولي متاسفانه نشد انگار ما هنوز بايد تاوان خيلي از كارهاي نكرده مان را بدهيم من هميشه بابت ارزي كه از كشور ما به خاطر نبودن سفارت چه بابت ويزاي توريستي و يا مهاجرتي ،تحصيلي و... خارج ميشود افسوس ميخوردم (چه درامدي اين كشور ها صدقه سر ما ايراني ها كسب ميكنند )به هر حال متاسفانه چنين شد اما روز مصاحبه خانمي را ديدم كه برنده 2009 بود و به خاطر نيامدن اف بي اي چك ان سال ويزا نگرفته بود ولي ايشان دوباره سال 2011 برنده شده بودند باز هم كليرنس خورده بودند كه بعد از 10 روز جوابش اومده بود ميخواهم بگم اگر رفتني تو كار باشه حتما دوباره برنده خواهيد شد به اميد روزي كه شما را برنده ويزا گرفته و برنده در تمام مراحل مهم زندگيتان ببينيم

کاربران در حال بازدید این موضوع: