کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام

ما هم طبق یک ایمیل تقاضای وقت از nmc دوبی رو کردیم که ابتدا2jun رو دادن بعد یک ایمیل دیگه زدییم و گفتیم آقای دکتر ، ای نابغه قرن jun 2 خیلی دیره چون 5 شنبه است و جمعه و شنبه هم که تعطیله ما هم که یکشنبه مصاحبه داریم پس کی جواب رو بگیریم و کی بریم ابوظبی و خلاصه سرتون رو درد نیارم گفتیم که 31 may رو برای ما ok کن که اونم جواب ایمیل و داد وگفت ok . این بود حکایت گرفتن وقت آزمایشات در nmc دبی .
اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

تشکر کنندگان: Hornet ، gadfly ، یاشار و ماری ، najibi ، HAMEDMIM ، naarestan
(2011-05-13 ساعت 11:07)coming soon نوشته:  سلام

ما هم طبق یک ایمیل تقاضای وقت از nmc دوبی رو کردیم که ابتدا2jun رو دادن بعد یک ایمیل دیگه زدییم و گفتیم آقای دکتر ، ای نابغه قرن jun 2 خیلی دیره چون 5 شنبه است و جمعه و شنبه هم که تعطیله ما هم که یکشنبه مصاحبه داریم پس کی جواب رو بگیریم و کی بریم ابوظبی و خلاصه سرتون رو درد نیارم گفتیم که 31 may رو برای ما ok کن که اونم جواب ایمیل و داد وگفت ok . این بود حکایت گرفتن وقت آزمایشات در nmc دبی .

دوست عزیز ممکنه آدرس ایمیل رو بزارین. من به این آدرس
(nmchospt@emirates.net.ae) ایمیل زدم برگشت خورد.ظاهرا ایمیل اشتباهه!
تشکر کنندگان: Hornet ، coming soon
(2011-05-19 ساعت 01:59)najibi نوشته:  

دوست عزیز من به این آدرس ایمیل زدم و جواب گرفتم :

hospitaldxb@nmc.ae

Dr. Vinod Prabhu

موفق باشید
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: coming soon ، najibi ، parastoo2011

To: hospitaldxb@nmc.ae

Subject: Making an appointment for us Medical Examination

Dear Sir/Madam

Regarding my interview date on ------------- for Diversity visa program in USA embassy located in Abu Dhadi which I have informed via KCC E-mail , I will appreciate you if you make an appointment and inform me about our US Medical Examination in your place( Dubai ) .our information is as follows :

1- Name & Surname as a principal applicant in --- yers old.

2- Name & Surname as a beneficiaries in ---- years old.

Best Regard,

اسم دکتر مربوطه :

Dr.Vinod Prabhu

اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

تشکر کنندگان: alisarshar ، najibi ، parastoo2011 ، HAMEDMIM
دوستان
بنده چند وقته که میخوام وقت از دکتر اونگان بگیرم، اما همونطوری که قبلا" هم عرض کردم، بیشتر از 28may وقت نمیده.از هر جا هم که چک کردم همینجوری بود.من 30may آنکارا هستم و میخوام برم دکتر آزمایشات رو تجدید کنم.
میخواهم بدونم که آیا دکتر توی هفته دیگه تعطیله یا خیر؟
کسی اگر اطلاعاتی داره لطف" راهنمایی کنه.
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من وقت مصاحبم افتاده شنبه. اگه پنجشنبه وقت دکتر بگیرم (اونگان)تا جمعه عصر جواب میده؟(تو خیلی از سفرنامه ها یه روزه داده بودن).
میخوام با پرواز 4 شنبه برم و یکشنبه برگردم.
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان:
(2011-05-21 ساعت 12:34)moraddad نوشته:  سلام دوستان. من وقت مصاحبم افتاده شنبه. اگه پنجشنبه وقت دکتر بگیرم (اونگان)تا جمعه عصر جواب میده؟(تو خیلی از سفرنامه ها یه روزه داده بودن).

شما مطمئني وقت مصاحبه تان شنبه است. مگه شنبه سفارت تو آنکارا بازه!!!
شماره کیس:2011AS00028XXX

تشکر کنندگان:
سلام
ممکنه لطفا ادرسی رو که باید از طریق اون از اونگان وقت بگیریم رو بزاری رو سایت . من وقت سفارتم پنجشنبه است اگر یکشنبه اونجا باشم خوبه

با تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-05-21 ساعت 12:53)Alirezajoon نوشته:  سلام
ممکنه لطفا ادرسی رو که باید از طریق اون از اونگان وقت بگیریم رو بزاری رو سایت . من وقت سفارتم پنجشنبه است اگر یکشنبه اونجا باشم خوبه

با تشکر

www.doctorun.com وارد سايت که شديد روي appointment کليک کنيد بقيه اش مشخصه
شماره کیس:2011AS00028XXX

تشکر کنندگان: najibi ، Alirezajoon ، parastoo2011 ، Donkey chance
(2011-05-19 ساعت 07:23)Hornet نوشته:  

دوست عزیز من به این آدرس ایمیل زدم و جواب گرفتم :

hospitaldxb@nmc.ae

Dr. Vinod Prabhu

موفق باشید
دوست عزيز بيمارستان شنبه ها باز مي باشد.

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: najibi
در سایت لاتاری آمریکا گفته شده که: به علت روی دادن اختلال در سیستم قرعه کشی لاتاری، نتایج در 15 جولای 2011 در دسترس خواهد بود. حالا نمیدونم شما این قبولی ها رو از کجا آوردید؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-21 ساعت 13:03)نگار 65 نوشته:  
(2011-05-21 ساعت 12:53)Alirezajoon نوشته:  سلام

با تشکر

www.doctorun.com وارد سايت که شديد روي appointment کليک کنيد بقيه اش مشخصه
یکشنبه عالیه، دوشنبه هم مشکلی نداره

(2011-05-21 ساعت 12:46)نگار 65 نوشته:  
(2011-05-21 ساعت 12:34)moraddad نوشته:  سلام دوستان. من وقت مصاحبم افتاده شنبه. اگه پنجشنبه وقت دکتر بگیرم (اونگان)تا جمعه عصر جواب میده؟(تو خیلی از سفرنامه ها یه روزه داده بودن).

سفارت شنبه تعطیله ، تازه تو را خدا ریسک نکنین شما باید دو روز قبل آزمایشاتونو بدین. ای بابا از دست شما جوونهاSad

شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

تشکر کنندگان:
(2011-05-21 ساعت 14:22)epaaeiz نوشته:  در سایت لاتاری آمریکا گفته شده که: به علت روی دادن اختلال در سیستم قرعه کشی لاتاری، نتایج در 15 جولای 2011 در دسترس خواهد بود. حالا نمیدونم شما این قبولی ها رو از کجا آوردید؟

يه ضرب المثلي ميگه از هر دري بري ميرسد.
دوست عزيز شما در مورد كدوم برندگان صحبت ميكنيد اگر منظورتون بچه هاي اين تاپيك هست كه بهتره نگاهي به تيتر تاپيكهايي كه داخلش هستي بندازي كه همه اينها برندگان سال 2011 هستند نه 2012 كه باطل شده
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: ramin_ad
[/quote]
سفارت شنبه تعطیله ، تازه تو را خدا ریسک نکنین شما باید دو روز قبل آزمایشاتونو بدین. ای بابا از دست شما جوونهاSad

[/quote]

البته دلمون هنوز جوونه اگه سنمون هم رفته باشه بالا. Big Grin
داشتم جواب میدادم که به جان خودم سه بار گفت 7 جولای، یه لحظه دوباره به تقویم نگاه کردم. نمیدونم چرا شنبه دیدم نه 5شنبه. کهولت سن این چیزا رو هم دارهWink
جالب اینجاست که امروز هم رفتم برا بلیط شانس آوردم هنوز پروازای جولای باز نشده بود.Big Grin
بازم ممنون

شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، Parniyan
سلام دوستان
من از کجا میتونم تعطیلیهای رسمی ترکیه را بفهمم؟
آخه برای ماه جولای مصاحبه دارم اما مطمئن نیستم که اگه بخوام برای 2 روز قبلش از دکتر وقت بگیرم روز تعطیل هست یا نه؟
چون میخواستم برای خرید بلیط از الآن اقدام کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
تشکر کنندگان: moraddad