کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2011-05-23 ساعت 00:13)Parniyan نوشته:  سلام دوستان
من از کجا میتونم تعطیلیهای رسمی ترکیه را بفهمم؟
آخه برای ماه جولای مصاحبه دارم اما مطمئن نیستم که اگه بخوام برای 2 روز قبلش از دکتر وقت بگیرم روز تعطیل هست یا نه؟
چون میخواستم برای خرید بلیط از الآن اقدام کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

به این لینک سری بزنین:
http://www.takvim.com/2011_takvimi.html

تعطیلات رسمی هر سال هم اینجا:
http://www.takvim.com/resmi_tatiller.php

اگر به ترکی استانبولی آشنایی ندارین، می تونین از تاپیک ترکی استانبولی در سفر استفاده کنین.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: alisarshar ، najibi ، Hornet ، Parniyan ، zerogalaxy ، یاشار و ماری
با سلام
وقت مصاحبه من توی آنکارا روز سه شنبه افتاده از طرفی تو سایت دکتر اونگان نوشته که ویزیت دکتر باید 4 روز کاری فاصله داشته باشه تا روز مصاحبه از اونجایی که شنبه و یکشنبه تعطیل هستند و جزء روز کاری نمیشن به نظر دوستان من کی باید تو آنکارا باشم که کارامو انجام بدم؟

اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.
شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
تشکر کنندگان: najibi
(2011-05-23 ساعت 17:21)frozen mind نوشته:  
(2011-05-23 ساعت 00:13)Parniyan نوشته:  سلام دوستان
من از کجا میتونم تعطیلیهای رسمی ترکیه را بفهمم؟
آخه برای ماه جولای مصاحبه دارم اما مطمئن نیستم که اگه بخوام برای 2 روز قبلش از دکتر وقت بگیرم روز تعطیل هست یا نه؟
چون میخواستم برای خرید بلیط از الآن اقدام کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

به این لینک سری بزنین:
http://www.takvim.com/2011_takvimi.html

تعطیلات رسمی هر سال هم اینجا:
http://www.takvim.com/resmi_tatiller.php

اگر به ترکی استانبولی آشنایی ندارین، می تونین از تاپیک ترکی استانبولی در سفر استفاده کنین.

با اجازه frozen mind عزیز من این مطلب رو اضافه می کنم که شما می تونید از سایت زیر هم برای ترجمه استفاده کنید که خیلی کمک می کنه، در ضمن اگر از مرورگر google chrome استفاده کنید می تونید کل صفحه رو به راحتی ترجمه کنید.

translate.google.com
تشکر کنندگان: najibi ، alisarshar ، frozen mind ، Parniyan ، free_free
سلام به همه دوستان
من چهارشنبه 6 جولای مصاحبه دارم وقت دکتر را باید دوشنبه بگیرم یا زودتر؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-24 ساعت 08:55)shahr نوشته:  سلام به همه دوستان

آیا شما زحمت کشیدین چندتا پست از پستهای این تاپیک رو مطالعه کنین؟ توصیه می کنم این کار رو حتما انجام بدین تا اطلاعات بیشتری علاوه بر پاسخ به این سوالتون بدست بیارین. مطمئن باشید که این اطلاعات موقع مدیکال چک به دردتون می خوره.
F4
[/en]
تشکر کنندگان: mitr.p ، alisarshar ، Parniyan ، najibi
(2011-05-24 ساعت 09:28)frozen mind نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 08:55)shahr نوشته:  سلام به همه دوستان

آیا شما زحمت کشیدین چندتا پست از پستهای این تاپیک رو مطالعه کنین؟ توصیه می کنم این کار رو حتما انجام بدین تا اطلاعات بیشتری علاوه بر پاسخ به این سوالتون بدست بیارین. مطمئن باشید که این اطلاعات موقع مدیکال چک به دردتون می خوره.

بله من تاپیک را خواندم و اگه میشد یک شنبه وقت می گرفتم ولی الان شک دارم که شنبه وقت بگیرم یا دوشنبه (یعنی جمعه بلیط بگیرم یا یکشنبه)Sad
تشکر کنندگان:
سلام.فاصله بین آزمایش های پزشکی (وقت دکتر) با زمان مصاحبه چند روز باید باشه؟ (چند روز قبل مصاحبه باید وقت دکتر گرفت یا آزمایشات را انجام داد)
نتیجه آزمایشات چقدر طول می کشه حاضر شه؟و فقط یک پاکت زرد با سی دی می ده؟
ممنون می شم جواب منو بدین
موفق باشید
از برندگان سال 2011
دریافت ویزا: august 2011
سفر اول nov2011
تشکر کنندگان:
(2011-05-25 ساعت 19:14)respina31 نوشته:  سلام.فاصله بین آزمایش های پزشکی (وقت دکتر) با زمان مصاحبه چند روز باید باشه؟ (چند روز قبل مصاحبه باید وقت دکتر گرفت یا آزمایشات را انجام داد)
موفق باشید

بستگي به بيمارستان يا كلينيكي كه ميري داره بعضي ها 3-4روز طول ميكشه وبعضي ها هم 1روزه ميدن
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: respina31 ، najibi
(2011-05-26 ساعت 08:58)alisarshar نوشته:  
(2011-05-25 ساعت 19:14)respina31 نوشته:  سلام.فاصله بین آزمایش های پزشکی (وقت دکتر) با زمان مصاحبه چند روز باید باشه؟ (چند روز قبل مصاحبه باید وقت دکتر گرفت یا آزمایشات را انجام داد)
موفق باشید

بستگي به بيمارستان يا كلينيكي كه ميري داره بعضي ها 3-4روز طول ميكشه وبعضي ها هم 1روزه ميدن

من انکارا هستم 1 روزه حاضره؟پس 2 روز فاصله کافی است؟فقط یک پاکت زرد با سی دی می ده؟
از برندگان سال 2011
دریافت ویزا: august 2011
سفر اول nov2011
تشکر کنندگان:
(2011-05-26 ساعت 10:26)respina31 نوشته:  
(2011-05-26 ساعت 08:58)alisarshar نوشته:  
موفق باشید

من انکارا هستم 1 روزه حاضره؟پس 2 روز فاصله کافی است؟فقط یک پاکت زرد با سی دی می ده؟

بيمارستان آنكارا رو خبر ندارم ولي بهتره يه سر به تاپيك تجربه مصاحبه در آنكارا بزنيد تا بهتر بتونيد برنامه ريزي كنيد

2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: najibi
بچه ها لازم که عمل جراحی های سر پایی رو هم بگیم بهشون؟
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: REZA1390
(2011-05-26 ساعت 14:04)shiva_h نوشته:  بچه ها لازم که عمل جراحی های سر پایی رو هم بگیم بهشون؟

به هر سوالی که کردن جواب بدین. در این مورد هم حتما سوال خواهند کرد و بهتره جواب درست بدین.
نشین مثل من که پشت دست راستم عمل جراحی سرپایی داشتم و یادم رفت بگم و همه ش می ترسیدم موقع مصاحبه اسکار روی دستمو ببینن و مشکل ساز بشه(که البته آفیسر موقع امضا کردن فرم ۲۳۰ اصلا به دستم توجه نکرد!).
F4
[/en]
تشکر کنندگان: najibi ، shiva_h ، REZA1390
قابل توجه دوستان عازم آنکارا:

دوستان توجه داشته باشید چهارم جولای روز استقلال ترکیه و تعطیل رسمی هست و بدیهی است که دکتر اورانگوتان هم تشریف ندارن و سفارت هم تعطیل است.....
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: ramin_ad ، najibi ، Hornet ، coming soon ، alisarshar ، shahr ، mitr.p ، REZA1390 ، Donkey chance
گرفتن وقت از دکتر چطوریه؟?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
تشکر کنندگان: REZA1390
(2011-05-29 ساعت 13:31)zohre61 نوشته:  گرفتن وقت از دکتر چطوریه؟?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

دوست عزيز اول آرامش خودتو حفظ كن و خونسرد باش بعد الان شما وضعيت كنسول خودتونو مشخص نكردين كه كجا مصاحبه دارين يه امضا براي خودتون درست كنين كه مثل بقيه بچه ها وضعيتتون مشخص باشه . حالا اگر تركيه مصاحبه دارين كه بايد به اين آدرس بريد : http://www.doctorun.com و وقت بگيريد و اگر ابوظبي مصاحبه داريد بهتره NMC بريد كه اونجا وقت نمي خواد صبحش هماهنگ كنيد و بريد با اين حال اينم ايميلشه : hospitaldxb@nmc.ae
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: Hornet ، REZA1390 ، آرتين ، یاشار و ماری ، sara2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان