کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
(2010-07-26 ساعت 16:47)free_free نوشته:  ظاهرا تمام برنده های ایران از تهران و اصفهان هستند. ای کاش یکم یکنواخت تر توزیع میشد.
دوستان اگه از استان های خراسان برنده ای تو این سایت هست بگه ما هم یه کاری بکنیم والا.

[عکس: dancing1.gif]

آقا این که ناراحتی نداره. یه توک پا تشریف بیارید اصفهان مهمون ما باشید. ما هم آمریکا میایم مهمون شما تلافی میکنیم.Wink اینم که بیشتر برندگان از اصفهان وتهرانند. نشون میده وطن فروشهای غربزده اینجا بیشترند.این که ناراحتی ندارهBig Grin
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، free_free
(2010-07-27 ساعت 01:56)AmericanHamid نوشته:  
(2010-07-26 ساعت 16:47)free_free نوشته:  ظاهرا تمام برنده های ایران از تهران و اصفهان هستند. ای کاش یکم یکنواخت تر توزیع میشد.
دوستان اگه از استان های خراسان برنده ای تو این سایت هست بگه ما هم یه کاری بکنیم والا.

[عکس: dancing1.gif]

آقا این که ناراحتی نداره. یه توک پا تشریف بیارید اصفهان مهمون ما باشید. ما هم آمریکا میایم مهمون شما تلافی میکنیم.Wink اینم که بیشتر برندگان از اصفهان وتهرانند. نشون میده وطن فروشهای غربزده اینجا بیشترند.این که ناراحتی ندارهBig Grin

قربونت برم
میدونم همتون مهمون نوازید . منم بدم نمیاد بیام داداشی ولی این شهر خراب شده ما به کابل و هرات نزدیکتره تا به اصفهان و تهرانBig Grin

تا باشه از این وطن فروش ها و غربزده های باحال باشه
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Ali Sepehr
خوشحال مي شم از ديدار و آشنايي شما همراهان مثبت و پر انرژي، اگه قراري بود ما را هم مطلع كنيد لطفا.

شادان از تهران .
تشکر کنندگان: User
من از مشهدم
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: User
از دوستان ممنونم به خاطر پیام های خصوصی با موضوع گردهمایی. تعداد دوستانی که پیام داده اند زیاد شده و نیاز به هماهنگی بیشتر و همینطور رعایت جوانب احتیاط دارد. در حال حاضر با همکاری مدیران عزیز این سایت در حال هماهنگی بیشتر برای زمان و مکان آن هستیم. اطلاعرسانی فقط با پیام خصوصی صورت می گیرد! باز هم منتظر پیام های شما هستم.

------------------------------------------------------
خوب دوستان عزیز که قصد شرکت در گردهمایی برندگان 2011 (و احتمالا 2010 ) را دارند:

روز پنج شنبه 14 مرداد و یا جمعه 15 مرداد روز پیشنهادی برای این گردهمایی است. مدت زمان آن 60تا 90دقیقه. گردهمایی عصر/صبح یکی از این دو روز برگزار خواهد شد.
اما چند نکته:
* روز و ساعت دقیق برای این گردهمایی صرفا از طریق پیام خصوصی به اطلاع خواهد رسید.
* نام واقعی خود را ننویسید.
* دوستانی که قصد شرکت در این گردهمایی را دارند لطفا فقط از طریق پیام خصوصی به بنده اطلاع دهند:
پیام خصوصی ارسالی به این شکل باشد:
در موضوع پیام خصوصی فقط بنویسید "گردهمایی"
در متن نامه این اطلاعات حتما باید ذکر شده باشد:

1- کیس نامبر به همان شکلی که در سایت اعلام کردید بدون دو یا سه رقم آخر (حتما سال آن را بنویسید 2010 یا 2011)

2- روز پیشنهادی 5شنبه 14 مرداد یا جمعه 15 مرداد

3- مکان پیشنهادی

4- منتظر (کلیرنس، مصاحبه) هستید؟ یا ویزا گرفته اید؟

5- لطفا موضوع پیشنهادی خود را برای تعیین موضوعات مورد بحث ارائه دهید.

نمونه پیام خصوصی بنده:
------------------------------------
موضوع: گردهمایی
1- 2011AS000023XX
2-جمعه 15 مرداد
3- یک محل مناسب Wink
4- ---
5- کارنت شدن- واکسیناسیون- اعتبار های زمانی ویزای ورود و گرین کارت- شرایط زمانی سیتی زن شدن
-----------------------------------
برنامه دقیق و نهایی پس از دریافت تمامی نظرات، به صورت پیام خصوصی برای دوستان ارسال می شود.

این ارسال همزمان در تاپیک گردهمایی 2011 و 2010 برای اطلاعرسانی قرار می گیرد.
متشکرم

پ.ن.: لینک این پست در تالار 2010
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
سلام من هم با نظر شما موافقم. خیلی عالیه من هم دنبال کسی می گردم که مراحلش رو با هم انجام بدیم.
متاسفانه هنوز فرم ها دستم نرسیده و همچنان منتظر هستم.
تشکر کنندگان:
(2010-07-29 ساعت 19:27)fazayel نوشته:  سلام من هم با نظر شما موافقم. خیلی عالیه من هم دنبال کسی می گردم که مراحلش رو با هم انجام بدیم.

دوستان مسلما نیاز به توضیح ندارد که دوستانی که هنوز نامه رو دریافت نکرده اند اما از طریق سایت متوجه شده اند که برنده هستند هم می توانند در گردهمایی شرکت کنند.
تشکر کنندگان:
(2010-07-29 ساعت 19:27)fazayel نوشته:  سلام من هم با نظر شما موافقم. خیلی عالیه من هم دنبال کسی می گردم که مراحلش رو با هم انجام بدیم.

fazayel نوشته: سلام
من هم موافقم ولی هنوز فرم ها دستم نرسیده و کاری را شروع نکردم پیشنهاد شما چیه؟
خوب شما باید ابتدا فرمها را از این سایت دانلود کنید:
dvselectee.state.gov
این دوتا فرم:
فرم 122: http://www.state.gov/documents/organization/80148.pdf
فرم 230: http://travel.state.gov/pdf/DS-0230.pdf

این فرم ها را پر کنید. از آموزش ها داده شده در سایت استفاده کنید. دو تا تاپیک برای این دو تا فرم وجود داره.
دو تا عکس هم باید داشته باشید. عکس جدید. 5 در 5 سانتیمتر
زمینه روشن رو به دوربین چهره کاملا مشخص باشد.

1 آگوست به کی سی سی ایمیل بزنید. تا همون نامه رو به شکل پی دی اف براتون ایمیل کنند. شکاره کیس رو از روی اون بردارید بالای همه صفحات فرم ها بنویسید و با دی اچ ال یا تی ان تی بفرستید. 4-5 روزه میرسه کی سی سی.

بعد دنبال دیگر مدارک باشید. از تاپیک های مختلف می توانید همه اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. اگر هم مشکلی داشتید بپرسید. دوستان شما در مهاجرسرا با نهایت صبر به شما کمک می کنند.
اگر هم مشکلی داشتید در روز گردهمایی که نزدیک است می توانید حضوری از دوستان بپرسید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78
سلام

گردهمایی امروز اصفهان به خوبی انجام شد و به جرأت می تونم بگم باکلاس ترین و مفیدترین گردهمایی بود که تا حالا توی مهاجرسرا دیدم.

ضمن سپاس از امیر خان گل ...
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، indmehdi ، ali-n ، naeiji1974 ، free_free ، AmericanHamid ، Amir78
(2010-07-30 ساعت 17:03)Ashkan78 نوشته:  سلام

گردهمایی امروز اصفهان به خوبی انجام شد و به جرأت می تونم بگم باکلاس ترین و مفیدترین گردهمایی بود که تا حالا توی مهاجرسرا دیدم.

در ادامه صحبت دوست خوبم اشکان، باید بگم میتینگ بسیار عالی و مفید برگزار شد.
لازمه از دوست خوبمون امیر هم خیلی تشکر کنم.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: ramin2010 ، Ashkan78 ، ali-n ، AmericanHamid ، Amir78

مگه کجا برگزار شده که اینقدر باکلاس بوده ؟!!
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان: indmehdi ، ali-n ، Amir78
توی یه رستوران به صرف ناهار (دنگی).

ولی می ارزید. منظم بود. من راضی بودم. حالا شاید چند تا از اصفهانی ها هفته دیگه بیان تهران واسه Meeting تهران. ازشون بپرسید.

(2010-07-30 ساعت 17:29)ramin2010 نوشته:  مگه کجا برگزار شده که اینقدر باکلاس بوده ؟!!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: indmehdi ، ali-n ، Amir78

من فدات بشم اشکان عزیز
من که کاری نکردم
وظیفه بود
همین که با یک دوست گلی مثل شما همنشین بشم ارزش برنده شدن لاتاری را چند برابر میکند
علاوه بر اینکه اشکان واقعا علمش در این زمینه برای همه به درد میخورد
بازم با تشکرRolleyes
تشکر کنندگان: indmehdi ، Ashkan78
با سلام

تشکر از همه بچه های 2010 به خاطر حضورشون و راهنمایهاشون در میتینگ اصفهان. همچنین زحمات امیر جان بابت هماهنگیهای لازمه.

همگی موفق پیروز باشید.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، indmehdi ، AmericanHamid
(2010-07-30 ساعت 18:59)kaveh1979 نوشته:  با سلام

تشکر از همه بچه های 2010 به خاطر حضورشون و راهنمایهاشون در میتینگ اصفهان. همچنین زحمات امیر جان بابت هماهنگیهای لازمه.

همگی موفق پیروز باشید.
[/quote
خواهیش میکنم کاوه جان
وظیفه بود
استفاده کردیم
فدای توWink
(2010-07-30 ساعت 17:23)indmehdi نوشته:  [quote='Ashkan78' pid='65855' dateline='1280493227']
سلام

در ادامه صحبت دوست خوبم اشکان، باید بگم میتینگ بسیار عالی و مفید برگزار شد.
لازمه از دوست خوبمون امیر هم خیلی تشکر کنم.
مهدی جان حضور شما دوستان 2010 باعث شد که واقعا اپدیت بشیم به خصوص در اختیار گذاشتن تجربیات شما و اشکان عزیز و علی جان که از برو بچ 2010 هستید باعث شد که همه ی سوالهایی که بین بچه ها مشترک بود
جواب داده بشهو
و تبببببببببببببببببببببببررررررررررررررررییییییییککککککککککککککک
فراوان که بعد از یک سال استرس و کلیر شدن به هر حال 2 روز پیش کلیرنستون به پایان رسید و دست پر با ویزا برگشتید و حضور یک فرد ویزا گرفته باعث خوشحالی تمام بچه ها در اول جلسه شد
باز هم کلی تشکر از حضورتان
امیرSmile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kaveh1979 ، indmehdi ، AmericanHamid

کاربران در حال بازدید این موضوع: