کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
خوش به حال بچه های اصفهان!
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، free_free
خوب دوستان عزیز تهرانی که قصد شرکت در گردهمایی برندگان 2011 (و احتمالا 2010 ) را دارند:

روز پنج شنبه 14 مرداد و یا جمعه 15 مرداد روز پیشنهادی برای این گردهمایی است. مدت زمان آن 60تا 90دقیقه. گردهمایی عصر یکی از این دو روز برگزار خواهد شد.
اما چند نکته:
* روز و ساعت دقیق برای این گردهمایی صرفا از طریق پیام خصوصی به اطلاع خواهد رسید.
* نام واقعی خود را ننویسید.
* دوستانی که قصد شرکت در این گردهمایی را دارند لطفا فقط از طریق پیام خصوصی به بنده اطلاع دهند:
پیام خصوصی ارسالی به این شکل باشد:
در موضوع پیام خصوصی فقط بنویسید "گردهمایی"
در متن نامه این اطلاعات حتما باید ذکر شده باشد:

1- کیس نامبر به همان شکلی که در سایت اعلام کردید بدون دو یا سه رقم آخر (حتما سال آن را بنویسید 2010 یا 2011)

2- روز پیشنهادی 5شنبه 14 مرداد یا جمعه 15 مرداد

3- مکان پیشنهادی

4- منتظر (کلیرنس، مصاحبه) هستید؟ یا ویزا گرفته اید؟

5- لطفا موضوع پیشنهادی خود را برای تعیین موضوعات مورد بحث ارائه دهید.

نمونه پیام خصوصی بنده:
------------------------------------
موضوع: گردهمایی
1- 2011AS000023XX
2-جمعه 15 مرداد
3- یکی از پارک های ترجیحا حومه شهر مثل چیتگر
4- ---
5- کارنت شدن- واکسیناسیون- اعتبار های زمانی ویزای ورود و گرین کارت- شرایط زمانی سیتی زن شدن
-----------------------------------
برنامه دقیق و نهایی پس از دریافت تمامی نظرات، به صورت پیام خصوصی برای دوستان ارسال می شود.

این ارسال همزمان در تاپیک گردهمایی 2011 و 2010 برای اطلاعرسانی قرار می گیرد.
متشکرم

پ.ن.: لینک این پست در تالار 2010
تشکر کنندگان: Linspire ، mohsen mirzaei ، arash004 ، moeen ، suntino
(2010-07-22 ساعت 22:21)ali-n نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 16:12)amir reza نوشته:  دوستان عزیز سلام
بنی به درخواست دوستان شرکت کننده در اولین گرده همایی حضوری برندگان 2011 در اصفهان
برای تایین تاریخ و مکان دومین گرده همایی حضوری برندگان در اصفهان لطفا تا تاریخ 2 مرداد این جانب را از حضور خود مطلع گردانده تا هماهنگی های لازم را در جهت تشکیل این گرده همایی انجام داده تا بتوانیم بار دیگر از تجربیات دوستان عزیز بهره مند گردیم به خصوص دوستان 2010
جهت اطلاع حضور خود:
اسم و فامیل
حدود کیس نامبر خود
و شماره تماس خود را
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((به صورت پیام خصوصی)))))))))))))))))))))))))))))))))))
اعلام کرده
تا شما عزیزان ر در جریان گرده همایی قرار داده
با تشکر
و ارزوی موفقییت روز افزون
امیر.

من هم شرکت میکنم
فقط بهتره در یک روز تعطیل و بعد از ظهر باشه که همه بتونن بیان
از بچه های 2010 در اصفهان فقط من و چند نفر دیگه باقی موندن که سعی میکنم اونا رو هم تشویق کنم بیان . به هر حال فکر میکنم این آخرین فرصت گردهمایی بچه های 2010 و 2011 اصفهان با هم باشه Big Grin

من هم شرکت میکنم.
فقط امیر جان شما که دوباره زحمت برنامه ریزی رو میکشی . تاریخ رو هم مشخص کنید .و منم با صحبت ali-n موافقم.
تشکر کنندگان:
(2010-07-23 ساعت 23:19)User نوشته:  خوب دوستان عزیز تهرانی که قصد شرکت در گردهمایی برندگان 2011 (و احتمالا 2010 ) را دارند:

روز پنج شنبه 14 مرداد و یا جمعه 15 مرداد روز پیشنهادی برای این گردهمایی است. مدت زمان آن 60تا 90دقیقه. گردهمایی عصر یکی از این دو روز برگزار خواهد شد.
اما چند نکته:
* روز و ساعت دقیق برای این گردهمایی صرفا از طریق پیام خصوصی به اطلاع خواهد رسید.
* دوستانی که قصد شرکت در این گردهمایی را دارند لطفا فقط از طریق پیام خصوصی به بنده اطلاع دهند:

1- کیس نامبر به همان شکلی که در سایت اعلام کردید بدون دو یا سه رقم آخر (حتما سال آن را بنویسید 2010 یا 2011)

3- مکان پیشنهادی

نمونه پیام خصوصی بنده:
1- 2011AS000023XX
2-جمعه 15 مرداد
4- ---
5- کارنت شدن- واکسیناسیون- اعتبار های زمانی ویزای ورود و گرین کارت- شرایط زمانی سیتی زن شدن
برنامه دقیق و نهایی پس از دریافت تمامی نظرات، به صورت پیام خصوصی برای دوستان ارسال می شود.

متشکرم

خوش بگذره دوستان. ایشالا گردهم آیی های بعدی ما هم بتونیم بیایم.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: User
(2010-07-23 ساعت 23:19)User نوشته:  خوب دوستان عزیز تهرانی که قصد شرکت در گردهمایی برندگان 2011 (و احتمالا 2010 ) را دارند:

USER جان ميخواستم از همين الان اعلام كنم كه من نميتونم بيام!!! Wink
آخه توي روزهايي كه اعلام كردي من بايد براي گرفتن تست از متقاضيان خوانندگي برم هتل Mayfair دبي!!! (Talent Show) Wink

ولي خارج از شوخي من خيلي دوست دارم بيام اما طبق معمول نميتونم.:
P
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
سلام بچه ها منم تازه به شما ملحق شدم

منم هستم منم با 5شنبه يا جمعه موافقم Tongue
تشکر کنندگان:
[quote='User' pid='64755' dateline='1279910989']
خوب دوستان عزیز تهرانی که قصد شرکت در گردهمایی برندگان 2011 (و احتمالا 2010 ) را دارند:

اما چند نکته:

3- مکان پیشنهادی

نمونه پیام خصوصی بنده:
1- 2011AS000023XX
2-جمعه 15 مرداد
4- ---

با سلام؛
با توجه باینکه تا 20 مرداد کلرنس 2011 اعلام میشه، بهتر نیست گردهمایی یه هفته عقب بیفته؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
از تک تک شما به خاطر اعلام علاقمندی برای شرکت در گردهمایی متشکرم.

دوستان عزیز در اعلام زمان و مکان کاملا آزاد هستند و در نهایت پرطرفدار ترین گزینه ها را اعلام و رای گیری و انتخاب خواهیم کرد.
بنابراین زمان دیگری را نیز می توانید پیشنهاد دهید چنانچه هیچکدام از دو زمان اعلام شده برای شما مقدور نیست.
(2010-07-24 ساعت 16:48)rayan.s نوشته:  [quote='User' pid='64755' dateline='1279910989']
با سلام؛
با توجه باینکه تا 20 مرداد کلرنس 2011 اعلام میشه، بهتر نیست گردهمایی یه هفته عقب بیفته؟
رایان عزیز، احیانا منظورتون سری اول کارنت 2011 نیست؟ اگر بله، فکر می کنم (سال های قبل به این منوال بوده) قبل از 5 آگوست هر سال اولین بولتن برای همان سال منتشر می شود. پس به احتمال زیاد تا آن موقع اولین سری کارنت 2011 اعلام شده!
تشکر کنندگان:
(2010-07-24 ساعت 22:27)User نوشته:  سلام دوستان عزیز

دوستان عزیز در اعلام زمان و مکان کاملا آزاد هستند و در نهایت پرطرفدار ترین گزینه ها را اعلام و رای گیری و انتخاب خواهیم کرد.
بنابراین زمان دیگری را نیز می توانید پیشنهاد دهید چنانچه هیچکدام از دو زمان اعلام شده برای شما مقدور نیست.

در هر صورت من بهتون اطمينان ميدم كه تا دقيقه نود هم شده يه اتفاقي ميفته كه نميتونم بيام! Tongue
اما من از 25 مرداد به بعد احتمالاً بتونم بيام! Wink
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
(2010-07-24 ساعت 15:23)indmehdi نوشته:  
(2010-07-23 ساعت 23:19)User نوشته:  USER جان ميخواستم از همين الان اعلام كنم كه من نميتونم بيام!!! Wink
آخه توي روزهايي كه اعلام كردي من بايد براي كرفتن تست از متقاضيان خوانندكي برم هتل Mayfair دبي!!! (Talent Show) Wink
ولي خارج از شوخي من خيلي دوست دارم بيام اما طبق معمول نميتونم.:
P

مهدی جان، اگر با زمان آن مشکل داری، پیشنهاد یک زمان بده! شاید توی گردهمایی هم یک تست خوانندگی گرفتیم! حالا جدی، خیلی خوشحال میشم شما رو ببینم!
(2010-07-24 ساعت 22:31)indmehdi نوشته:  [quote='User' pid='64920' dateline='1279994249']
سلام دوستان عزیز

در هر صورت من بهتون اطمينان ميدم كه تا دقيقه نود هم شده يه اتفاقي ميفته كه نميتونم بيام! Tongue
اما من از 25 مرداد به بعد احتمالاً بتونم بيام! Wink

بسیار هم خوب! 25 مرداد تاریخ پیشنهادی شماست.
من همه تاریخ ها و مکان های پیشنهادی رو تا 12 مرداد جمع بندی می کنم و به دوستان اعلام می کنم تا مناسب ترین اش رو انتخاب کنیم.

بازم از دوستان ممنونم به خاطر پیام های خصوصی با موضوع گردهمایی. تعداد دوستانی که پیام دادند خیلی زود دورقمی شد! باز هم منتظر پیام های شما هستم.

اما چند نکته:

3- مکان پیشنهادی

نمونه پیام خصوصی بنده:
1- 2011AS000023XX
2-جمعه 15 مرداد
4- ---

متشکرم

تشکر کنندگان:
با سلام و تشكر مخصوص از User بابت زحمتي كه در خصوص هماهنگي متقبل شدن
ما هم جهت شركت در گردهمايي لبيك گفتيم
به اميد ديدار
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
سلام

آقا اگه من بخوام بيام چي كار بايد بكنم ولي هنوز نامه براي من فرستاده نشده ومنتظر ا August هستم
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
بنی به درخواست دوستان شرکت کننده در اولین گرده همایی حضوری برندگان 2011 در اصفهان
برای تایین تاریخ و مکان دومین گرده همایی حضوری برندگان در اصفهان لطفا تا تاریخ 3 مرداد این جانب را از حضور خود مطلع گردانده تا هماهنگی های لازم را در جهت تشکیل این گرده همایی انجام داده تا بتوانیم بار دیگر از تجربیات دوستان عزیز بهره مند گردیم به خصوص دوستان 2010
جهت اطلاع حضور خود:
اسم و فامیل
حدود کیس نامبر خود
و شماره تماس خود را
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((به صورت پیام خصوصی)))))))))))))))))))))))))))))))))))
اعلام کرده
تا شما عزیزان ر در جریان گرده همایی قرار داده
با تشکر
و ارزوی موفقییت روز افزون
امیر.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، AmericanHamid ، mahdi357
(2010-07-25 ساعت 09:36)alisarshar نوشته:  سلام

آقا اگه من بخوام بيام چي كار بايد بكنم ولي هنوز نامه براي من فرستاده نشده ومنتظر ا August هستم

لذتش دو چندانه که منتظر اعلام نتایج توسط اینترنت باشی و اسم و مشخصات رو بزنی ببینی برنده شدی! Smile شما به همان ترتیبی که در پست بالا گفتم یک پیام خصوصی بفرستید. چون کیس نامبر ندارید شماره تایید را بنویسید. اما نه کامل.
تشکر کنندگان: Ashkan78
ظاهرا تمام برنده های ایران از تهران و اصفهان هستند. ای کاش یکم یکنواخت تر توزیع میشد.
دوستان اگه از استان های خراسان برنده ای تو این سایت هست بگه ما هم یه کاری بکنیم والا.

[عکس: dancing1.gif]
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، AmericanHamid

کاربران در حال بازدید این موضوع: