کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
سلام دوستان
به نظرتون یکمی دیر نشده ؟
بابا زود باشید دیگه ؟!
دلمون تنگ شده برا برو بچ با صفا و با مرام سایت .

قربان شما
حاج حسین از دالاس(در آینده )
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، free_free
آقا دیگه قرارو بزاریم توی آمریکا. مدیرای محترم من فکر میکنم جمعه 15 مرداد خوب باشه. اگه موافقید لطفا اعلام کنید که بچه ها برنامه ریزی کنند. البته این فقط یه پیشنهاده. ممنون
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، moeen
(2010-07-15 ساعت 11:34)moeen نوشته:  یادمه قراربود یکی از مدیران سایت(sadra_sepehr)زحمت هماهنگی واسه گردهمایی رو بکشن!
به هر حال ما منتظریم آقای مدیر!CoolBig Grin
راستی مدتیه از sarfarash عزیز خبری نیست!!

دوست عزیزم، من یه چند روزی نبودم الان هم خوشحالم که دوباره پیش دوستان عزیز مهاجرسرایی در خدمت شون هستم Smile

برای گردهمایی هم نیمه اول مرداد ایشالا اگر مشکلی نباشه هماهنگ می کنیم. هم زمان و هم محل رو.
ممنونم که به فکر من بودین Smile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، moeen ، Sooshians ، free_free
(2010-07-18 ساعت 00:07)User نوشته:  
(2010-07-15 ساعت 11:34)moeen نوشته:  یادمه قراربود یکی از مدیران سایت(sadra_sepehr)زحمت هماهنگی واسه گردهمایی رو بکشن!

دوست عزیزم، من یه چند روزی نبودم الان هم خوشحالم که دوباره پیش دوستان عزیز مهاجرسرایی در خدمت شون هستم Smile

برای گردهمایی هم نیمه اول مرداد ایشالا اگر مشکلی نباشه هماهنگ می کنیم. هم زمان و هم محل رو.
دوستان قرار را براي هفته اول مرداد كه تعطيلات تابستونه خيلي از كارخانجات و شركتها هست نزاريد تا دوستاني كه مسافرند از اين گردهمائي محروم نشوند. ممنون
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
(2010-07-18 ساعت 12:05)naeiji1974 نوشته:  

دوستان قرار را براي هفته اول مرداد كه تعطيلات تابستونه خيلي از كارخانجات و شركتها هست نزاريد تا دوستاني كه مسافرند از اين گردهمائي محروم نشوند. ممنون

آره منم با جناب naeji موافقم. واسه هفته اول ممکنه همه هم باخبر نشن.ممنون
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
(2010-07-18 ساعت 16:54)saman33 نوشته:  
(2010-07-18 ساعت 12:05)naeiji1974 نوشته:  

آره منم با جناب naeji موافقم. واسه هفته اول ممکنه همه هم باخبر نشن.ممنون

خدارو شکر که یه نفر پیدا شد که زحمت هماهنگی رو بکشه!
منتظر دیدن همه دوستان تو گردهمایی هستم!!Big GrinCool
دريافت نامه قبولي: پنجشنبه 6خرداد1389
دریافت ویزا:19 شهریور1390
تاریخ ورود به امریکا:1 اسفند 1390
تشکر کنندگان: arash004
سلام
من هم از برندگان 2011 هستن و بی صبرانه منتظر شرکت در گردهم آئی برندگان 2011 هستم خواهشمندم مرا از تاریخ این گرد هم آئی مطلع فرمائید.
با سپاس
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
بنی به درخواست دوستان شرکت کننده در اولین گرده همایی حضوری برندگان 2011 در اصفهان
برای تایین تاریخ و مکان دومین گرده همایی حضوری برندگان در اصفهان لطفا تا تاریخ 2 مرداد این جانب را از حضور خود مطلع گردانده تا هماهنگی های لازم را در جهت تشکیل این گرده همایی انجام داده تا بتوانیم بار دیگر از تجربیات دوستان عزیز بهره مند گردیم به خصوص دوستان 2010
جهت اطلاع حضور خود:
اسم و فامیل
حدود کیس نامبر خود
و شماره تماس خود را
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((به صورت پیام خصوصی)))))))))))))))))))))))))))))))))))
اعلام کرده
تا شما عزیزان ر در جریان گرده همایی قرار داده
با تشکر
و ارزوی موفقییت روز افزون
امیر.
تشکر کنندگان:
بهتره که خوب یه کم محرمانه تر باشه. اونجوری خیال همه بچه ها راحت تره. آقا مهران عزیز من فکر نمی کنم خیلی ضروری باشه بعد از اولین سری کارنت شدن. چون اونموقع زیاد فرقی نداره با الان.

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
سلاممممممممممم من و همسرممممممممممممممم هم برندگان 2011 هستيمممممممممممممممممممممم لطفا ما را هممممممممممممم بي خبر نذاريننن
ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
d_eshel@yahoo.com
تشکر کنندگان:
سلام

اگر جمعه آخر مرداد (27 یا 28 مرداد میشه) قرار بذارین ما هم تهرانیم و شاید بتونیم بیایم. نمی خوام برنامه ای رو اگه فیکس شده به هم بزنم چون به هزار و یک دلیل یهو دیدین نتونستیم بیایم. اما اگر اتفاقی اینطور شد که اون روزها قرار گذاشتین به ما هم خبر بدین. ما دوست داریم بیایم.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان:
(2010-07-21 ساعت 16:12)amir reza نوشته:  دوستان عزیز سلام
بنی به درخواست دوستان شرکت کننده در اولین گرده همایی حضوری برندگان 2011 در اصفهان
برای تایین تاریخ و مکان دومین گرده همایی حضوری برندگان در اصفهان لطفا تا تاریخ 2 مرداد این جانب را از حضور خود مطلع گردانده تا هماهنگی های لازم را در جهت تشکیل این گرده همایی انجام داده تا بتوانیم بار دیگر از تجربیات دوستان عزیز بهره مند گردیم به خصوص دوستان 2010
جهت اطلاع حضور خود:
اسم و فامیل
حدود کیس نامبر خود
و شماره تماس خود را
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((به صورت پیام خصوصی)))))))))))))))))))))))))))))))))))
اعلام کرده
با تشکر
امیر.

درود امیرجان
خوشحالم میبینم اینقدر پر انرژی و با انگیزه هستی . امیدوارم مشکلی برات پیش نیاد و حتما بری آمریکا . شک ندارم اونجا با این روحیه که داری موفق میشی . ولی این که نوشتی (به خصوص دوستان 2010)یعنی اینکه ما 2011 ها نیایم دیگه . باشه منم میرم به عمو اوبا ما شکایت میکنم.
تشکر کنندگان: indmehdi ، Amir78
(2010-07-22 ساعت 02:44)AmericanHamid نوشته:  
جهت اطلاع حضور خود:
اسم و فامیل
حدود کیس نامبر خود
و شماره تماس خود را
اعلام کرده
با تشکر
امیر.

درود امیرجان
خوشحالم میبینم اینقدر پر انرژی و با انگیزه هستی . امیدوارم مشکلی برات پیش نیاد و حتما بری آمریکا . شک ندارم اونجا با این روحیه که داری موفق میشی . ولی این که نوشتی (به خصوص دوستان 2010)یعنی اینکه ما 2011 ها نیایم دیگه . باشه منم میرم به عمو اوبا ما شکایت میکنم.
ما مخلص بچه های 2011 هم هستیم
به خصوص حمید عزیز فقط تو را خدا سریع خبر بدید امدنتان را.
به دوستان دیگر هم خبر بدید.
(2010-07-22 ساعت 09:14)mehran626 نوشته:  فرمایش شما کاملا متین ولی اگر قرار باشه نامحرمی بیاد توجمع هر کار بکنید میتونه بیاد بهر حال اگه یه سری مسایل رو رعایت کنیم مشکلی بوجود نخواهد اومد از جمله حرفهایی که میزنیم ، ظاهر و از این قبیل شاید بهتر باشه اول از همه اهداف گردهمایی رو مشخص کنیم تا هیچکس خارج نزنه. هر کسی میتونه نظر خودشو در خصوص اهداف گردهمایی ارائه بدهد. پیشنهاد میشه مواردی را بیشتر عنوان کنیم که نمیشه از طریق این سایت بدان دست یافت
در ادامه صحبت این دوست عزیزم
دوستان به تجربیات من در 2 صفحه قبل پس از اولین گرده همایی حضوری برندگان 2011 در اصفهان مراجعه کنید تا برخی مسائل این گرده همایی برای همگی روشن بشه.
تشکر کنندگان:
جهت اطلاع حضور خود:
اسم و فامیل
حدود کیس نامبر خود
و شماره تماس خود را
اعلام کرده
با تشکر
امیر.

من هم شرکت میکنم
فقط بهتره در یک روز تعطیل و بعد از ظهر باشه که همه بتونن بیان
از بچه های 2010 در اصفهان فقط من و چند نفر دیگه باقی موندن که سعی میکنم اونا رو هم تشویق کنم بیان . به هر حال فکر میکنم این آخرین فرصت گردهمایی بچه های 2010 و 2011 اصفهان با هم باشه Big Grin
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، indmehdi ، Ashkan78 ، free_free
من اعلام آمادگي كردم. پيام خصوصي هم فرستادم. ديگه ببينيم چي مي شه.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: indmehdi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان