کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
سلام
من سعيد و برنده DV2009 هستم و يك ساله گرين كارت رو گرفتم(ابوظبي) و تا الان 2 بار به آمريكا(كاليفرنيا) سفر كردم دوستاني كه در زمينه‌هاي مختلف سوالي دارند مي‌تونند برام پيام بزارند يا email بفرستند آدرس من:
sodaye_aseman@yahoo.com
خوشحال ميشم بتونم كمكي كرده باشم همونطور كه دوستان پيشين خيلي بهم كمك كردند
اميدوارم دوستان خوبي اينجا پيدا كنم
موفق باشيد
تشکر کنندگان:
(2010-07-03 ساعت 14:46)farshid2011 نوشته:  شماره کیس: 2011AS00027xxx
نامه قبولی: 25May 2010
محل دریافت: تهران
کنسول: آنکارا
ارسال پاکت اول: - 02June 2010 بدستشون رسید
30May 2010
من هم با گردهمایی موافقم
خیلی سوال دارم فکر کنم بقیه بتونن به سوالهام جواب بدن
من تازه اینجا عضو شدم نمی دونم چطور باید فعالیت کنم نمی دونم کی می تونه راهنماییم کنه؟
فرشید عزیز خیلی خوشحالم که شما هم برنده قرعه کشی شدید! بهتون تبریک میگم.
بهترین کار برای شروع به فعالیت اینه که به تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان 2011 سر بزنی و از شماره کیس بقیه برندگان و اینکه کجا نامه قبولی رو دریافت کردند باخبر بشین.

برای پر کردن فرم ها هم دو تاپیک مربوط به فرم 122 و فرم 230 وجود داره که شاید همه سوال های شما اونجا دست کم یکبار پرسیده شده و توسط دوستان جواب داده شده.

به این تالار هم یک نگاهی که بندازی چندین تاپیک وجود داره که هر کدوم در باره یک مساله بحث می کنن.
منتظر پست های شما هستیم
موفق باشید
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، cky ، zara man
سلام
من هم یکی از برندگان 2011 هستم میشه من هم از این گردهمایی مطلع شم؟البته از گردهمایی تو تهران نه تو اصفهان چون من کارمندم و اصفهان خیلی برام دوره...
مرسی
تشکر کنندگان:
(2010-07-03 ساعت 10:07)User نوشته:  
(2010-07-02 ساعت 21:33)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-07-01 ساعت 17:00)xenon نوشته:  تا کی باید سال به سال واسه برنده شدن به انتظار نشست؟

سلام
دوست عزیز
نمیدونم چند ساله که شرکت می کنی ولی من بعد 8 سال برنده شدم.
امیدوارم این اتفاق بزودی برای شما هم بیفته.
راستی از بد شانسی درست اولین سالی که زن گرفتم برنده شدم Tongue
شاید تو هم بخوای این روش رو امتحان کنی Tongue
حالا زنم می گه تو برنده شدی که من برم آمریکا

حالا چرا بد شانسی؟! Wink
(من خانومشونم) ایشون خیلی هم خوش شانسی آوردن. Wink این مساله رو تقریبا 90 آدمهای دورو برمون میگن که قبولیت بیشتر از نصفش به خاطر اینه (یعنی من)Big Grin حاجی خودش هم میدونه. برای شوخی اینجوری نوشتیم. Tongue
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: User ، hasti_banoo ، free_free ، Sooshians
(2010-05-12 ساعت 16:43)sadra_sepehr نوشته:  این تاپیک جهت هماهنگی های لازم جهت برگزاری گردهمایی های برندگان 2011 ایجاد شده است.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
saaaaaaalam.manam movafegham.aalie.baraye hamdige 2a konim.]
شماره کیس:2011AS00033000WinkSmile
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:August 2010
دریافت فرمهای سری اول :August 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه هاBig GrinHL +عکس
تشکر کنندگان:
از تمامی دوستانی که تمایل دارند در اولین گرده همایی حضوری برندگان 2011 در روز 16 تیر در روز 4 شنبه که در اصفهان برگذار میشود
خواهش میکنم برای تعیین مکان و زمان دقیق میتینگ لطفا حضور خود را تا پایان روز 14 تیر به اینجانب اعلام نمایند
طریقه ی اعلام کردن: شماره تلفن خود را به صورت پیام خصوصی برای اینجانب ارسال نموده تا شما را در جریان زمان و مکان دقیق میتینگ مطلع کنم
حضور شما سروران باعث تسلی خاطر کارنت شدن هر چه بهتر بچه ها میشود.
تشکر کنندگان: mahdi357 ، ali-n ، cky
(2010-07-04 ساعت 10:10)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-07-01 ساعت 17:00)xenon نوشته:  تا کی باید سال به سال واسه برنده شدن به انتظار نشست؟

سلام
دوست عزیز

حالا چرا بد شانسی؟! Wink
(من خانومشونم) ایشون خیلی هم خوش شانسی آوردن. Wink این مساله رو تقریبا 90 آدمهای دورو برمون میگن که قبولیت بیشتر از نصفش به خاطر اینه (یعنی من)Big Grin حاجی خودش هم میدونه. برای شوخی اینجوری نوشتیم. Tongue

ببین یاشار اگه تو زن نمیگرفتی برنده نمیشدی و ماری هم اگه با یاشار ازدواج نمی کرد آمریکا رو تو خواب هم نمیدید. پس نتیجه میگیریم که هردوتون به جای نوک زدن به هم از همدیگه تشکر کنیدCool

آرشBig GrinBig Grin
Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: یاشار و ماری
(2010-07-04 ساعت 15:12)free_free نوشته:  
(2010-07-04 ساعت 10:10)یاشار و ماری نوشته:  

سلام
دوست عزیز

حالا چرا بد شانسی؟! Wink

ببین یاشار اگه تو زن نمیگرفتی برنده نمیشدی و ماری هم اگه با یاشار ازدواج نمی کرد آمریکا رو تو خواب هم نمیدید. پس نتیجه میگیریم که هردوتون به جای نوک زدن به هم از همدیگه تشکر کنیدCool

آرشBig GrinBig Grin
Smile

آخه من میگم آدم عاقل که میخاد بره آمریکا که زن نمیگیره. من به عشق آمریکا ازدواج نکردم تا بالاخره سر پیری لاتاری قبول شدم .
تشکر کنندگان: یاشار و ماری
دوستان عزیز همون تاریخ 16 تیر برای اولین میتینگ در اصفهان تصویب شد: در ساعت 3:30 بعد ازظهر
و به دوستانی که شماره های خود را در اختیار این جانب گذاشت بودند با تماس گرفتن از زمان و مکان دقیق میتینگ مطلع شدند.
و دوستانی هم که قصد دارند به گروه بپیوندند با دادن شماره ی خود به صورت پیام خصوصی در اولین فرصت حضور خود را اعلام نمایند
تشکر کنندگان: free_free ، empyrium ، Ashkan78
(2010-07-05 ساعت 12:44)amir reza نوشته:  دوستان عزیز همون تاریخ 16 تیر برای اولین میتینگ در اصفهان تصویب شد: در ساعت 3:30 بعد ازظهر
و به دوستانی که شماره های خود را در اختیار این جانب گذاشت بودند با تماس گرفتن از زمان و مکان دقیق میتینگ مطلع شدند.
و دوستانی هم که قصد دارند به گروه بپیوندند با دادن شماره ی خود به صورت پیام خصوصی در اولین فرصت حضور خود را اعلام نمایند

این کارتون ایول داشتCool
Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز به هر حال که میتینگ اول 2011 در اصفهان خدا را شکر انجام شد و من به شخصه از دوستان شرکت کننده کمال تشکر را دارم
امیدوارم در میتینگ بعدی شما عزیزان هم با شرکت خود به تجربه ما بیفزایید
با تشکر
امیر
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، WIKIMAN ، free_free ، mahdi357 ، AmericanHamid
(2010-07-07 ساعت 20:24)amir reza نوشته:  سلام دوستان عزیز به هر حال که میتینگ اول 2011 در اصفهان خدا را شکر انجام شد و من به شخصه از دوستان شرکت کننده کمال تشکر را دارم
با تشکر
امیر

میشه یه میتینگ نامه بنویسن بذارین همه بخونن
[عکس: kaffeetrinker_2.gif]

تشکر کنندگان:
(2010-07-07 ساعت 20:24)amir reza نوشته:  سلام دوستان عزیز به هر حال که میتینگ اول 2011 در اصفهان خدا را شکر انجام شد و من به شخصه از دوستان شرکت کننده کمال تشکر را دارم
با تشکر
امیر
درود بر امیر
واقعا از امیر برای برگزاری این گردهمایی تشکر میکنم . برای من که فوق العاده بود هم استفاده از تجربه دیگر دوستان و هم بهترین قسمت آشنا شدن با دوستان بسیار خوب و صمیمی . من با این که برای اولین بار بود با این دوستان آشنا می شدم به هیچ وجه احساس غریبی نداشتم .
بازم سپاس امیر جان و دیگر دوستانی که شرکت کردند.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mahdi357
(2010-07-08 ساعت 02:13)AmericanHamid نوشته:  
با تشکر
امیر
درود بر امیر
واقعا از امیر برای برگزاری این گردهمایی تشکر میکنم . برای من که فوق العاده بود هم استفاده از تجربه دیگر دوستان و هم بهترین قسمت آشنا شدن با دوستان بسیار خوب و صمیمی . من با این که برای اولین بار بود با این دوستان آشنا می شدم به هیچ وجه احساس غریبی نداشتم .
بازم سپاس امیر جان و دیگر دوستانی که شرکت کردند.
خواهش میکنم حمید جان من فقط انجام وظیفه کردم و وجود شما نیز باعث گرمی این مجلس شد
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mahdi357
با سلام

وتشکر فراوان از امیر جان و سایر دوستان. جلسه فوق العاده ای بود من که خیلی استفاده کردم. فکر کنم دولت امریکا همه بچه هایی رو که قبول شدنو گلچین کرده چون همه خوش تیپ خوش اخلاق و با شخصیت بودن.من که لذت بردم از اشنایی با دوستان.امیدوارم جلسات بعدی هم با همت امیر جان و یاری بیشتر دوستان دوره قبل پر بار تر بر گذار بشه.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: AmericanHamid

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان