کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور بعد از برنده شدن
اقا کسی از سفارت امریکا تو سوریه خبری نداره ؟
راه اندازی شده ؟ پذیرش داره ؟
شاید ما ها که مشکل خدمت داریم اگه, شاید , شانس داشتم, خدا خواست برنده شدیم در
سال اینده اونجا رو انتخاب کنیم که مشکل کمتری داشته باشیم ؟؟؟؟
آنان که گذشته را بیاد نمی آورند محکوم به تکرار آنند
پاسخ
تشکر کنندگان: lorecance
Sadمن یک تازه وترد هستم و خیلی از این سایت خوشم اومده واقعا عالیه
می شه در زمینه سر بازی من رو کمک کنین. شوهر من باید بره سربازی و این خیلی از برنامه هامون رو واسه مهاجرت عقب می ندازه
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ممنون از توضیحاتتون
همسر من تازه فارغ التحصیل شده(پزشکی) ونه شرایط کفالت رو داره و نه بیماری خاصی . فکر کنم بهترین راه همون پول باشه ولی من کسی رو سراغ ندارم Sad
شما بهم معرفی کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-05-23 ساعت 23:58)usa.lover نوشته:  دوستانی که مشکل سربازی دارند، اگر 1 میلیون تومان دارید، تضمینی مشکلتون رو حل میکنم...

کاملاً قانونی...

راستی چه حالی میده وقتی کارت معافی تو جیبت باشه!!! Cool اونم از نوع قدیمیش که بیهوش اند نه هوشمند... Big Grin

راستی من پاسم رو گرفتم، کسی کارتم را نمیخواهد؟ Big Grin

عجب بازار سیاهی راه انداختم ها!!! Smile

سلام
می شه به من هم راهش رو یاد بدین من یک میلیون رو دارمD:
پاسخ
(2010-06-13 ساعت 12:48)vicky نوشته:  سلام
ممنون از توضیحاتتون
همسر من تازه فارغ التحصیل شده(پزشکی) ونه شرایط کفالت رو داره و نه بیماری خاصی . فکر کنم بهترین راه همون پول باشه ولی من کسی رو سراغ ندارم Sad
شما بهم معرفی کنین
خوب همسرتون باید طرحشو بره حتی اگه سربازیشونم نرن طرح هست اگه طرحم نرن مدارک فارغ التحصیلیشونو نمیدن!به هر حال هر دو به گردنشونو باید هر دو رو بپیچونین!
پاسخ
(2010-06-13 ساعت 14:01)burax نوشته:  
(2010-06-13 ساعت 12:48)vicky نوشته:  سلام
ممنون از توضیحاتتون
شما بهم معرفی کنین
خوب همسرتون باید طرحشو بره حتی اگه سربازیشونم نرن طرح هست اگه طرحم نرن مدارک فارغ التحصیلیشونو نمیدن!به هر حال هر دو به گردنشونو باید هر دو رو بپیچونین!

سلام
مدرک رو میشه با وثیقه ازاد کرد و طرح رو نرفت تازه اگه سرباز نباشه می تونه در طول طرحش کارای سفارت رو بکنه و دو سال عقب نیافته
پاسخ
خوب بگو ما چی کار کنیم ؟
وکیل بگیریم ؟
خودمونو به مریضی بزنیم ؟
پارتی پیدا کنیم ؟
یا اصلا بریم دفترچه عزام به خدمت رو بگیریم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
پس نتیجه مهم اخلاقی >> اگه نه پارتی داری نه مریضی داری نه می تونی وکیل بگیری و . . . . ( مثل من )
زحمت می کشیم می ریم دفتر پلسی + 10 دفترچه اعزام می خریم انشالله پیش به سوی دشمن حمله می کنیم .
البته من اینهایی که گفتی ندارم . ولی بابام بازنشسته ارتش . سابقه خدمت تو پایگاه هوایی شیراز و دزفول رو داره .
دنبالشم ببینم شاید بشه کاری کرد Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-06-06 ساعت 22:14)mahdi357 نوشته:  با یه مختصص یه صحبت چند دقیقه ایی مبنی بر اینکه بهترین راه با شرایط موجود من یعنی "دانشجوی سربازی نرفته " اینه که اسپانسرم در یکی از دانشگاههای آمریکا برای من بورسیه تحصیلی بگیره(حالا چی هست و چچوری میدن را نمیدونم) و بعد که کارهامو کردم و رفتم آمریکا، با 5 همون میلیون وثیقه ام و با کمک یه وکیل اینور میتونم سربازیمو بخرم.(ظاهرا شرایطش خیلی خوبه)
حالا قرار شده هفته آینده ایشون را حضوری ببینم تا ببینم راهکار چطوره.
کسی نظری در این رابطه نداره؟

دوست عزیز من سلام
منم دقیقا با تو هم دردم
و راهی که تو میخواهی بری را پیش گرفتم
فقط تو را خدا هر اطلاعاتی به دستت رسید منا هم خبر کن
امریکا میبینمت
(2010-05-28 ساعت 23:16)atm849 نوشته:  
(2010-05-28 ساعت 23:07)saeedproo نوشته:  دوستان اگر کسی کیسش مثلا 900 باشه کی کارنت میشه ؟
اکتبر

دوست من ضمن تبریک حدودا هفته اول مهر
راستی خواهیشن هر بثی را تو لینک خودش مطرح کنید
پاسخ
سلام، من ترم آخر هستم در lottory برنده شدم ،سربازی نرفتم،آیا امکانش هست که برم ابوظبی visa بگیرم بعد از ۲سال خدمت، برم امریکا اگه نه .آیا من بعد گرفتن visa اگه فورا برم امریکا فورا greencard میدن ؟و این که پولی که وثیقه میزارن و میشه پس گرفت؟یعنی این که برم امریکا برگردم پس میدن؟و این که من sponser ندارم ممکنه visaندن؟ممنون از راهنمائی
پاسخ
(2010-06-15 ساعت 11:43)iman-tajzade نوشته:  سلام، من ترم آخر هستم در lottory برنده شدم ،سربازی نرفتم،آیا امکانش هست که برم ابوظبی visa بگیرم بعد از ۲سال خدمت، برم امریکا اگه نه .آیا من بعد گرفتن visa اگه فورا برم امریکا فورا greencard میدن ؟و این که پولی که وثیقه میزارن و میشه پس گرفت؟یعنی این که برم امریکا برگردم پس میدن؟و این که من sponser ندارم ممکنه visaندن؟ممنون از راهنمائی

سلام با عرض تبریکات ویژه...
اول از همه اینکه جواب تمام سوالات شما در این سایت وجود داره پس عمیقا!
بهتون توصیه میکنم تاپیک 2010 و 2011 رو هرچی که هست بخونید.
در مورد سوالاتون مختصرا عرض کنم:
1-نخیر امکانش نیست..6 -12 ماه (بسته به expire مدیکالتون) وقت داری پاتو رو
تو حاک امریکا بزاری.
2-بعله! بهتون گرین کارت میدن ربطی به سربازی رفتن یا نرفتن نداره
3-نخیر پولتون خورده خواهد شد...حالا یا 15 م یا 5 م...
4-بحث اسپاسر بسیار گسترده خواهد بود...در تاپیک مربوطه دنبال کنید ولی
خلاصه کلام:
الف)اسپانسر داشته باشید..!
ب)انواع و اقسام سندیات مربوط به تامین مالی زندگیتون در آمریکارو داشته باشید!
20 هزار دلار تمکین مالی (حساب بانکی با گردش مالی هرچه طولانی تر)
سند خونه و....

موفق باشیدRolleyes
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: iman-tajzade ، lorecance
مناجات نامه:

اخه خدا جون,این ملت آش خور!(توهین نیست به معنیه سرباز صفره این واژه! کسایی که تازه باید کچل کنن برن آموزشی!) رو قبول کردی..پس منو چرا نمی قبولونی؟! بابا من اینهام ..اینجام..به جون خودت 1 ماه بیشتر سربازیم نمونده...من خود هدفم..خود
خال سیاه به خودت صاف چسپیدم رو مگسک اخه لامسب بزن..بزن...
نمیزنی!؟ فقط آش خور هارو میزنی؟! پس چرا 2 سال پیش منو نزدی!؟ منم عین اینا بودم...نبودم!؟
باشه قبول نکن... دارم برات..!!!
(2010-06-15 ساعت 17:10)iman-tajzade نوشته:  بسیار ممنونم از راهنمائی شما ،فقط من یک سوال دیگه داشتم این که در نامه من فرمی وجود نداره ،فقط نوشته شده به ابوظبی مراجعه کنم ،من تا کی مهلت دارم به ابوظبی برم؟ case number man =2011as00044276

شما باید 2 تا فرم رو از سایتی که تو نامتون نوشته دانلود و پر کنی با 2 تا عکس 5x5 بفرستی...
حالا کو تا کارنت شدن و مصاحبه....تا 2 ماه دیگه وقت داری واسه فرستادن فرمهای اول..
بازم توصیه میکنم سایت رو کامل مطالعه کن همه ی اینا به طور کامل توضیح داده شده
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: iman-tajzade ، lorecance
بسیار ممنونم و متشکر ازشما
پاسخ
تشکر کنندگان:
من یه راه واسه خروج کسایی که می خوان با پاس زیارتی برن دیگه بر نگردن پیدا کردم با هزینه کم تر .
کسی خواس به من email بده بهش بگم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-06-18 ساعت 09:56)iman-tajzade نوشته:  من قسمت لاتاری از آغاز تا پایان رو خوب مطا لعه کردم .با توجه به روند کاری که شما نوشتی (که برای 2009 )باید فرم ها داخل بسته پستی باشه که به منزل میرسه. اما برای من(2011) فرم نبود و شما گفتید که از سایت دانلود کنم و پر کنم ،اما به نظر میاد که که دران سایت نوشته شده باید مدارک همراه با فرم پست شه آیا من درست متوجه شدم ؟ یا در مرحله اول فقط تکمیل فرم و ارسال ان کافیست( بدون مدارک )؟ با تشکر از شما
لطف کنید نظم تاپیک رو به هم نزنید..........و سوالاتونو تو تاپیک خودش مطرح کنید....شما ها هنوز اول راهینا.....بزارین تاپیکاتون مرتب باشه تا همه استفاده کنن
ممون از همهBig Grin
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان