کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور بعد از برنده شدن
(2010-05-23 ساعت 23:58)usa.lover نوشته:  دوستانی که مشکل سربازی دارند، اگر 1 میلیون تومان دارید، تضمینی مشکلتون رو حل میکنم...

کاملاً قانونی...

راستی چه حالی میده وقتی کارت معافی تو جیبت باشه!!! Cool اونم از نوع قدیمیش که بیهوش اند نه هوشمند... Big Grin

راستی من پاسم رو گرفتم، کسی کارتم را نمیخواهد؟ Big Grin

عجب بازار سیاهی راه انداختم ها!!! Smile
--------------------------------------
عزیز جون من پایتم تیر ماه رسید چه نوع معافیتیه پزشکیه Wink من منتظر جوابت هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: lorecance
(2010-06-23 ساعت 22:13)iam_hami نوشته:  
(2010-05-23 ساعت 23:58)usa.lover نوشته:  دوستانی که مشکل سربازی دارند، اگر 1 میلیون تومان دارید، تضمینی مشکلتون رو حل میکنم...

کاملاً قانونی...

راستی چه حالی میده وقتی کارت معافی تو جیبت باشه!!! Cool اونم از نوع قدیمیش که بیهوش اند نه هوشمند... Big Grin

راستی من پاسم رو گرفتم، کسی کارتم را نمیخواهد؟ Big Grin

عجب بازار سیاهی راه انداختم ها!!! Smile
--------------------------------------
عزیز جون من پایتم تیر ماه رسید چع نوع معافیتیه پزشکیه من پدرم کمتر 59 نیاز به مراقبت نداره ...........Wink من منتظر جوابت هستم

منم پایم به من هم خبر بدینBig Grin
پاسخ
این مقاله یکی از دوستان در مورد گرفتن پذیرش از دانشگاهای آمریکا هستش...میتونه مفید باشه واسه دوستان...

فایل‌های پیوست
.pdf   Apply Abroad.pdf (اندازه 83.51 KB / تعداد دانلود: 151)
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
usa.lover

کجایی منتظریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مهدی جان شما اگر دانشجو هستید از راه دوم نمی تونید استفاده کنید ! چون هر کس فقط یک بار می تونه در هر مقطع تحصیلی از معافیت تحصیلی استفاده کنه Smile یعنی به فرض شما اگر از دانشگاه انصراف بدید باید برید خدمت سربازی و نمی تونید از اول برای لیسانس اقدام کنید.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: Elf ، mahdi357 ، lorecance
ببخشید سال پیش یعنی سال 88 یا 87 کی سربازیرو میشد خرید ما خبر نداشتیم؟!؟!
اون واسه دانشجوهای خارج از کشور بود که اونم اگه از سال 84 و قبل ترش از کشور خارج شده بودند نه واسه همه...
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، lorecance
(2010-06-26 ساعت 12:27)mahdi357 نوشته:  بچه من گشتم این دو راه را پیدا کردم:
1- راه اول اینکه 5 میلیون به بهانه سفر علمی،امتحان تافل، یا هر چیز دیگه وثیقه بزرای و بعد که از ایران خارج شدی از ترکیه فلنگ رو ببندی.
این راه که 5 میلیون برای وثیقه بزارم و دیگه برنگردم کاری و ارزون هست ولی خوب نیست. چون برای دیدن خانواده و دوستانم دیگه نمیتونیم به ایران برگردیم. و این خیلی خیلی بده.(من خودم 21 سال دارم). سال پیش که میشد سربازی را خرید امکان خرید سربازی با همین 5 میلیون بود ولی الان نه.

2- را دوم اینکه با 15 میلیون وثیقه یا سند یه ملک برای تحصیل خارج بشم.
فکر میکنم این راه بهتر باشه چون بعد از 5 سال سیتیزن میشیم و با پاسپورت آمریکایی میتونیم به ایران برگردم و برای خروج مجدد از ایران مشکلی نخواهم داشت و میتونم وثیقه ام را هم آزاد کنم(یعنی فکر میکنم که بتونم). در ضمن اینکه در طول این مدت میتونیم به ایران سفر داشته باشیم.
ولی یه مشکل برای من هست. اینم اینه که ممکنه من سال اول را نخوام در آمریکا درس بخونم.چون هزینه تحصیل برای سال اولمون که آمریکا میریم با اتباع خارجی یکی هستش ولی سال بعدش چون بومی اون ایالت محسوب میشیم خیلی کمتره.در ضمن اینکه تو این یه سال هم زبانمون خوب میشه هم یکمی جا میفتیم و یکم پول هم جمع میکنیم.

حالا سوالم اینه که ممکنه ایران بفهمه که من اونجا درس نمیخونم؟؟

---------------------------------------- زنگ تفریح -----------------------------------
و چون صحرای محشر برپا شود گنهکاران گروه گروه به سوی جهنم روند
پس جوانان این مملکت گلایه میدارند که " پروردگارا! ما در زمین از مستضعفین بودیم و حکومت ظالم ما را به گناه در خفا عادت داده بود! "
از حق تعالی عرضه میشود "آیا زمین من گسترده نبود که از شر حکومت ظالم به جایی دیگر سفر کنید"
و جوانان یک صدا گویند "چرا، ما هم سالها در لاتری گرین کارت سالها ثبت نام میکردم و تازه دفعه آخر، برنده هم شدیم.ولی ما که کارت پایان خدمت نداشتیم"
پس خداوند با عتاب از مسئولین بازخواست میکند، که چرا در عوض هیچ از بچه های این مملکت دو سال بیگاری طلب میکردید.

آخر این سربازی منو دق مرگ میکنه.ای خداااااااااااا!

سلام نمی درنم در جریان هستین یا نه ولی بد نیست بگم که کسی که ایرانی باشه به هیچ عنوان نمی تونه با پاسپورت یه کشور دیگه به ایران سفر کنه پس اگر به این قکر هستین که با پاسپورت امریکائی بی خیال سربازی بشین اشتباهه
پاسخ
(2010-06-26 ساعت 14:48)Ali-J نوشته:  مهدی جان شما اگر دانشجو هستید از راه دوم نمی تونید استفاده کنید ! چون هر کس فقط یک بار می تونه در هر مقطع تحصیلی از معافیت تحصیلی استفاده کنه Smile یعنی به فرض شما اگر از دانشگاه انصراف بدید باید برید خدمت سربازی و نمی تونید از اول برای لیسانس اقدام کنید.
کامل متوجه نشدم یعنی من نمیتونم از دانشگاه اونطرف پذیرش بگیرم و به قصد تحصیل و با ادامه معافیت تحصیلی بپرم آمریکا؟ یا تو ایران بخاطره اینکه لیسانسم نصفه هستش به من پاسپورت برای تحصیل در آمریکا نمیدهند؟

(2010-06-26 ساعت 14:49)Elf نوشته:  ببخشید سال پیش یعنی سال 88 یا 87 کی سربازیرو میشد خرید ما خبر نداشتیم؟!؟!
اون واسه دانشجوهای خارج از کشور بود که اونم اگه از سال 84 و قبل ترش از کشور خارج شده بودند نه واسه همه...

ناسلامتی وقتی ما هم برای تحصیل خارج بشیم دانشجویی خارجی میشیم و منظور من هم همین بود البته من این تیکه قبل از سال 84 را خبر نداشتم الان مطلع شدم

به هر حال باید صبر کرد تا زمان سربازی یکی از بچه های مسئولین کشور فرا برسه.شاید شانس ما گفت و ما هم جزء قانون من درآوردی جدید شدیم. انشاا..
(2010-06-26 ساعت 16:36)vicky نوشته:  سلام نمی درنم در جریان هستین یا نه ولی بد نیست بگم که کسی که ایرانی باشه به هیچ عنوان نمی تونه با پاسپورت یه کشور دیگه به ایران سفر کنه پس اگر به این قکر هستین که با پاسپورت امریکائی بی خیال سربازی بشین اشتباهه

فکر کنم شما منظورتون اینه که برای ورود به ایران باید ویزا بگیریم.خوب میگیریم.
پاسخ
بله منظورم همین بود ولی به کسی که ایرانی باشه تو یه پاسپورت دیگه ویزا نمی دن
پاسخ
(2010-06-26 ساعت 17:21)vicky نوشته:  بله منظورم همین بود ولی به کسی که ایرانی باشه تو یه پاسپورت دیگه ویزا نمی دن

اینهمه ایرانی مقیم کشورهای دیگه پس چطوری به ایران میایند؟
پاسخ
خوب معلومه با پاسپورت ایرانیشونBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Elf ، lorecance
(2010-06-26 ساعت 16:41)mahdi357 نوشته:  
(2010-06-26 ساعت 14:48)Ali-J نوشته:  مهدی جان شما اگر دانشجو هستید از راه دوم نمی تونید استفاده کنید ! چون هر کس فقط یک بار می تونه در هر مقطع تحصیلی از معافیت تحصیلی استفاده کنه Smile یعنی به فرض شما اگر از دانشگاه انصراف بدید باید برید خدمت سربازی و نمی تونید از اول برای لیسانس اقدام کنید.
کامل متوجه نشدم یعنی من نمیتونم از دانشگاه اونطرف پذیرش بگیرم و به قصد تحصیل و با ادامه معافیت تحصیلی بپرم آمریکا؟ یا تو ایران بخاطره اینکه لیسانسم نصفه هستش به من پاسپورت برای تحصیل در آمریکا نمیدهند؟

شما می تونید پذیرش بگیرید. ولی چون شما یکبار از معافیت تحصیلی برای لیسانس استفاده کردین، نمی تونید دوباره از این معافیت استفاده کنید.برای این کار باید شما مقطع لیسانس رو تموم کنید و بعد از اون به شما اجازه خروج تحصیلی برای دوره فوق لیسانس می دهند.که خوب این به کار ما گرین کارتی هایی که سال دوم سوم دانشگاه هستیم، نمیاد !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: Elf ، lorecance
(2010-06-26 ساعت 18:43)Ali-J نوشته:  
(2010-06-26 ساعت 16:41)mahdi357 نوشته:  

شما می تونید پذیرش بگیرید. ولی چون شما یکبار از معافیت تحصیلی برای لیسانس استفاده کردین، نمی تونید دوباره از این معافیت استفاده کنید.برای این کار باید شما مقطع لیسانس رو تموم کنید و بعد از اون به شما اجازه خروج تحصیلی برای دوره فوق لیسانس می دهند.که خوب این به کار ما گرین کارتی هایی که سال دوم سوم دانشگاه هستیم، نمیاد !
آقا چرا شما ریسک میکنی. حتی اگه شما پذیرش هم بگیری هر بار که میخوای خارج بشی باید وزارت علوم تایید کنه. بعد 10میلیون هم پول کمی نیست عزیز. شما حالا 2ماه زودتر از خانواده خداحافظی کنSmile
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
پاسخ
بهترین راه برای خودکشی پریدن از برج میلاد و در آغوش گرفتن زمین است .... مرگ راحت و صدالبته با غرور ... جدا از شوخی هیچ وقت دور زدن سربازی راه آسونی نبوده منم فکر می کنم سفر علمی گزینه خوبی باشه اما فکر می کنم سخت گیری کنن.می گم ما که پایان خدمت داریم و کارتمون داره خاک می خوره تو کشو ناممون نمیاد ..... ای خدا ای هوار !!
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdi357 ، laili
برای خودکشی من راه بهتری سراغ دارم.

مواد لازم :

دو عدد خودروی با راننده
چهار عدد زنجیر غیر قابل پاره شدن

طریقه ی کار به این صورت است که دست و پای راستتان را به وسیله دو عدد زنجیر به یکی از خودرو ها می بندید و دست و پای چپتان را هم به وسیله دو زنجیر دیگر به خودروی دیگر می بندید و به دو راننده خودرو دستور می دهید که در خلاف جهت حرکت همدیگر ، حرکت کنند. این راه بهترین و مطمئن ترین راه ممکن است!!!

دوستان در نا امیدی بسی امید است!
پایان شب سیه سپید است!

زمانی که من حتی فکر نمی کردم بتونم کارت معافیت کفالت رو بگیرم با جستجوی زیاد و پرس و جو های زیاد متوجه بندی در قانون شدم که باورم نمی شد. وقتی که یگانه فرزند ذکور و بالای 18 سال خانواده پدری زبر 59 سال تمام داشته باشد و این پدر نیازمند مراقبت باشد کارت معافیت کفالت دائم دریافت می کند. از اونجایی که پدر من خوشبختانه صحیح و سالم بود و تنها ناراحتی اش مشکل دیابت نوع دوم (که با مصرف قرص کنترل می شود) بود ، من فکر نمی کردم بشود این را به عنوان نیازمند مراقبت جا زد و واقعا هم نمی شد ، اما وقتی به آیین نامه بیماری های پدر مراجعه کردم متوجه شدم که بندی به این عنوان دارد :

کلیه ضایعات عروقی مغزی که موجب ناتوانی فرد گردد.

پدر من دو سال قبل از معافیتم سکته ی مغزی خفیفی کرده بود و خوشبختانه در آن زمان صحیح و سالم بود ، من وقتی دیدم راه دیگه ای ندارم بختم را از این راه آزمودم و با توکل به خدا و شانسی 50 ، 50 مدارک را فرستادم و زمانی که در کمیسیون پزشک به پدرم جواب مثبت داد چنان حالی شده بودم و باور نمی کردم که 1000 مرتبه خدا رو شکر کردم.

شما هم نا امید نشوید و راه های مختلف را امتحان کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdi357 ، MOHSEN8766

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان