کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
فکر کنم اکثرا برده باشند منم بردم مانعی نداره. انئاع سبزی خشک رو میتونید ببرید.
تشکر کنندگان: zohreh36 ، tamanna
(2012-04-02 ساعت 19:36)hitab نوشته:  فکر کنم اکثرا برده باشند منم بردم مانعی نداره. انئاع سبزی خشک رو میتونید ببرید.
سبزی قرمه سرخ شده چی ایا میشه برد یانه؟ ممنون

تشکر کنندگان:
سلام:
آیا در بدو ورود به آمریکا ( که هنوز گرین کارتمون نیومده ) میشه برای 2-3 ماه آپارتمان ، سوئیت ، اطاق ، .... یا هر جای دیگه ای برای سکونت اجاره کنیم ؟
اگه جواب مثبته میشه از ایران این کار رو انجام بدیم ؟

ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Rainy ، MAHDI2012
سلام
ما 15 روز پیش اومدیم کالیفرنیا شهر سن خوزه....ssn هردومون رسیده ولی از ولکام و گرین خبری نیست Sad داریم هم برمیگردیم. ایشالا سفرنامه رو ایران مینویسم.
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، hoda2012 ، MAHDI2012 ، 3rip ، frozen mind ، tamanna ، Rainy
(2012-04-04 ساعت 20:35)sima s نوشته:  سلام
ما 15 روز پیش اومدیم کالیفرنیا شهر سن خوزه....ssn هردومون رسیده ولی از ولکام و گرین خبری نیست Sad داریم هم برمیگردیم. ایشالا سفرنامه رو ایران مینویسم.
من بودم برنمیگشتم و پیگیری گرین کارتم رو میکردم
ما هم همین کارو کردیم و لحظه اخر برامون رسید
شما مگه 15 روزه رفتیت؟همه ما حداقل یک ماه رو موندند
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: frozen mind ، MAHDI2012 ، tamanna
(2012-03-31 ساعت 13:00)moraddad نوشته:  سلام به دوستان عزیز
کسی میدونه موقع برگشتن اگه ipad یا laptop آکبند تو چمدون باشه تو فرودگاه ایران گیر میدن یا نه؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من دفعه قبل لپ تاپ آوردم و باز کرده بودم، و کارتنش را صاف کردم گذاشتم زیر چمدان که چیزی اتفاق نیفتاد، ولی فردا که عازم ایران هستم دارم آی پد3 آکبند میارم، اگه به من گیر بدن وقتی مستقر بشم به شما خبر میدم.
ولی روی هم رفته اصلا گیر نمیدن.
تشکر کنندگان: hoda2012 ، frozen mind ، MAHDI2012 ، tamanna ، farnaz82
(2012-04-05 ساعت 12:10)apoornaki نوشته:  
کسی میدونه موقع برگشتن اگه ipad یا laptop آکبند تو چمدون باشه تو فرودگاه ایران گیر میدن یا نه؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من دفعه قبل لپ تاپ آوردم و باز کرده بودم، و کارتنش را صاف کردم گذاشتم زیر چمدان که چیزی اتفاق نیفتاد، ولی فردا که عازم ایران هستم دارم آی پد3 آکبند میارم، اگه به من گیر بدن وقتی مستقر بشم به شما خبر میدم.

سلام دوست من
ممنون میشم اگه خبرم بدی

شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: MAHDI2012
حدود 2 هفته است كه نامه ولكام اومده از گرين كارت هم خبري نيست سوشال هم فقط براي همسرم اومده منهم ايرانم از ايران چه جوري ميتونم پيگيري كنم؟
تشکر کنندگان: storagemeter ، MAHDI2012 ، hoda2012 ، tamanna

سلام دوست عزیز،

welcome letter من حدودا ۲۶ روز بعد از سفرم رسید نگران نباشین، ولی کارت سبز من هنوز نیومده و ۲ روز دیگه دارم برمیگردم ایران.خبر جدیدی داشتم بهتون میگم.
شماره کیس: 2012AS00017xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای اول: 4 Aug 2011
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 Nov 2011
تاریخ مصاحبه: January 2012
نتیجه مصاحبه: ویزا یکضرب خانم(برنده اصلی) و برگه آبی (من)
تاریخ دریافت کلیرنس: 19 April
تعداد افراد: 2
جمع تقریبی هزینه ها: مقدمات و بلیط و هتل1,645,000 + سفارت و ...1900$
تشکر کنندگان: tamanna ، nahid.t ، MAHDI2012 ، sima s
(2012-04-05 ساعت 19:37)moraddad نوشته:  
(2012-04-05 ساعت 12:10)apoornaki نوشته:  
ممنون

سلام دوست عزیز

سلام دوست من
ممنون میشم اگه خبرم بدی

سلام
من IPAD NEW آک آوردم و گیر ندادند .
تشکر کنندگان: nahid.t ، MAHDI2012 ، frz61 ، golesang ، hoda2012 ، tamanna

سلام سيما خانم

لطفا ميتونيد همين چند روزي رو كه در اين شهر بودهايد بفرماييد چطور شهريه؟ وضعييت اقامت براي خانواده چطوره؟ وضعييت بيكاري؟ و اجاره منزل يكخوابه حدودا" در ماه چقدره؟
بسيار ممنون ميشيم.
دريافت ويزا: 2011
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست_كوروش بزرگ [/color]
تشکر کنندگان: golesang ، MAHDI2012
(2012-04-06 ساعت 21:29)Lucky Luke نوشته:  

سلام دوست عزیز،

welcome letter من حدودا ۲۶ روز بعد از سفرم رسید نگران نباشین، ولی کارت سبز من هنوز نیومده و ۲ روز دیگه دارم برمیگردم ایران.خبر جدیدی داشتم بهتون میگم.

سلام دوست عزیز
آیا شما بدون گرفتن کارت سبز موقع برگشت از جایی مجوز گرفتین یا به جایی اطلاع دادید ماهم میخواهیم برگردیم و هنوز کارت سبزمان را نگرفتیم ممنون میشم از پاسختون
شماره کیس : 2012AS2XXX
کنسولگری : ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : JULY 27
تاریخ کارنت شدن کیس : AUG 18
تاریخ مصاحبه : OCT
تاریخ دریافت کلیرنس : oct
تاریخ دریافت ویزا : dec
تاریخ ورود به آمریکا :march
تاریخ دریافت گرین کارت : may
تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، golesang
(2012-04-10 ساعت 05:07)talent نوشته:  
(2012-04-06 ساعت 21:29)Lucky Luke نوشته:  

سلام دوست عزیز،

سلام دوست عزیز
آیا شما بدون گرفتن کارت سبز موقع برگشت از جایی مجوز گرفتین یا به جایی اطلاع دادید ماهم میخواهیم برگردیم و هنوز کارت سبزمان را نگرفتیم ممنون میشم از پاسختون
مهر ورودی که توی پاس شما خورده تا یکسال اعتبار داره و گرین کارت محسوب میشه!
ایشان هم احتمالا آدرس دوستان یا آشنایان رو دادند تا اونجا براشون پست بشه و بعد پست کنن ایران و موقع برگشت بع آمریکا هم با گرین وارد میشن
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: golesang ، kamrani.navid ، MAHDI2012
انطور كه من فهميدم اگه بخواهيم گرين كارت را حفظ كنيم بايد قبل از يكسال برگرديم امريكا حالا اين برگشت طول زمان خاصي داره ؟ مثلا بايد يكماه، دوماه بمونيم يا فقط امدنش مهمه ؟
تشکر کنندگان: m9780 ، MAHDI2012
(2012-04-11 ساعت 01:14)nahid.t نوشته:  انطور كه من فهميدم اگه بخواهيم گرين كارت را حفظ كنيم بايد قبل از يكسال برگرديم امريكا حالا اين برگشت طول زمان خاصي داره ؟ مثلا بايد يكماه، دوماه بمونيم يا فقط امدنش مهمه ؟

به همه این سوالات بارها و بارها پاسخ داده شده و فقط با یک جستجوی کوچولو از سایت و ویکی مهاجر میشه به جواب سوالات پی برد.
زمان مهم نیست شما باید شش ماه از سال در امریکا باشید.
ارادتمند.
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، nahid.t ، MAHDI2012

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان