کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
بعد از دریافت ویزای مهاجرت، در اولین سفر به آمریکا مدارک مهاجرتی در فرودگاه تحویل و روند فعال سازی گرین کارت آغاز می شود. برای تبادل نظر در مورد تهیه بلیط، امور گمرکی و امور مربوط به دفتر مهاجرتی در فرودگاه ورودی از این تاپیک استفاده کنید.

ارسالهای غیر مرتبط با موضوع حذف خواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
صدرا می خوای تعداد ارسالاتو بالا ببری یا مدیریتت رو به رخمون بکشی؟ Big Grin
بابا بذار این بنده خداهای 2011 نامه اولشون بیاد بعد غصه بلیط و گمرک و ... بخورنTongue
IN GOD WE TRUST
شماره کیس: 2010AS118XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 20/6/2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن: مارس
تاریخ دریافت نامه دوم: فوریه
تاریخ مصاحبه: 18/3/2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 7/5/2010
تاریخ دریافت ویزا: 24/5/2010
آرمین جان ارسال ها که بالای 1000 تا هست دیگه نیازی به بالاتر رفتن نداره!!!Big Grin

من کلیه تاپیک های مورد نیاز برای انجمن 2011 رو ایجاد کردم تا چیزی کسری نداشته باشه که بعدا فراموش کنیم.

این ارسال چاشنی انفجاری دارد ، لطفا سایر دوستان پست غیرمرتبط ارسال نکنند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
با سلام

دوستان میشه در مورد این فرمهایکه باید در فرودگاه پر کنیم یه توضیحی بدین؟

من اکثر پستها رو خوندم اما یه چیزو متوجه نشدم

تو هواپیما یه فرم میدن که پر کنیم(میشه بگین در چه مورده)
بعدش تو فرودگاه هم یه فرم دیگه (فرم 6059B)
و اگه بگیم بالا تر از 10000$ داریم ایا باید فرم دیگه ای به نام 4790 پر کنیم؟ یا نه.

ممنون از شما
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: najibi ، California ، SH1A2R3 ، Serendipity ، afshinghwink ، alirezanz
(2010-10-30 ساعت 22:31)saeedproo نوشته:  دوستان برای اقامت توی امریکا برای 1 ماه باید چیکار کرد ؟ میگن هتل خیلی گرونه .

دوست عزیز اگه مجرد هستی می تونی Home Share کنی تا هزینه ها پایین
در بیاد

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: free_free ، optoelec ، Iman-gta ، najibi ، California ، REZA1390 ، SH1A2R3 ، shadi6556@yahoo.com ، alirezanz
(2010-10-29 ساعت 17:24)kaveh1979 نوشته:  با سلام

دوستان میشه در مورد این فرمهایکه باید در فرودگاه پر کنیم یه توضیحی بدین؟

من اکثر پستها رو خوندم اما یه چیزو متوجه نشدم

تو هواپیما یه فرم میدن که پر کنیم(میشه بگین در چه مورده)
بعدش تو فرودگاه هم یه فرم دیگه (فرم 6059B)
و اگه بگیم بالا تر از 10000$ داریم ایا باید فرم دیگه ای به نام 4790 پر کنیم؟ یا نه.

ممنون از شما

سلام دوست عزیز تا اونجایی که ما دیدیم به ما 2تا فرم دادن یکیش اطلاعات بود که چیز خاصی نبود یکیش راجع به پول بود که بعد اونرو توی فرودگاه آمریکا تحویل دادیم. ولی چیزی که خیلی حساسن بردن لیمو و تخمه و این چیزهاست یا نبرید یا اگه میبرید حتماً توی فرمی که میدن بگین که همراه دارین وگرنه جریمه میشین
case no: 2010AS00020xxx
همچنان منتظر نامه دوم
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، success ، optoelec ، mitr.p ، najibi ، California ، REZA1390 ، HAMEDMIM ، SH1A2R3 ، Serendipity ، parastoo mohajer ، alirezanz
سلام دوستان یه چیزها هست که وظیفه خودم میدونم بگم چون خیلی خیلی از این سایت استفاده کردم:

1) این یه پروسه زمان بره مخصوصاً برای کیس نامبر های بالا پس اعصاب خودتون رو خورد نکنین و زندگی فعلیتون رو به هیچ وجه تا وقتی ویزا نگرفتین تغییر ندین ولی برای تغییر آماده باشین.
2) با چیزهایی که ما دیدیم سال گذشته همه چیز تا لحظات آخر قابل تغییر و فقط وقتی میتونین مطمئن بشین که ویزا می گیرین و این فقط مختص شما نیست همه این مراحل سخت رو گذروندیم و شما هم میگذرونین.
3) مواظب مخارجتون باشین چون اینجا حداقل تا وقتی همه چیز روی روال بیفته مخارجون بالاست
4) اینجا بدون ماشین زندگی کردن افتضاح
5) وقتی وارد آمریکا میشین شما بهترین طعمه برای همه محسوب میشین و از جاهایی صدمه میخورین که حتی فکرشم نمی کنین مثلاً دادن یه شماره به یه شخص یا شرکت
6) بعد از ورودتون به اینجا یه social security number میگیرین، این شماره خیلی مهم و سری. توضیحاتش مفصله فقط بدونین همه میخوان این شماره رو بدونن
7) بدون داشتن SSN و گرین کارت دنبال باز کردن حساب نرید چون ما خیلی سعی کردیم با پاسپورت و این چیزها ولی نمیشه.
8) اینجا اگه توی حسابتون زیاد پول داشته باشین دیگه نمیتونین از خیلی امکانات مثل وامهای تحصیلی و بیمه و این چیزها استفاده کنین.
9) ببخشید ولی باید بگم اینجا از ایرانیا بیشتر بترسید تا دیگران
10) حتماً سریع برای گواهینامه اقدام کنین چون گواهینامه یه کارت شناسایی خیلی کار راه اندازه اینجا.
11) فراموش کنین اینجا آمریکاس یه چیزهایی می بینید که توی ایران نمیدیدید. 3000$ ما روی یه ماشین از دیلرشیپ رسمی نیسان تخفیف گرفتیم پس کلاس ملاسو بیخیال.
12) اینجا دزسته دروغ کمتر میگن ولی کارشون رو خوب بلدن مخصوصاً فروشنده هاشون. مثلا میگین یه بیمه میخواین واسه ماشین که ماهی 90 دلار بشه میگه داریم ولی لحظه آخر صد تا چیز بهش اضافه میشه.
13) یه چیز خیلی مهم کردیت هست. کردیت شما زمانی باز میشه که شروع کنید یک چیزی رو ماهیانه و روی یک برنامه ای بدید. مثلاً یه وامی رو یا قبض آب خونتون رو. اول که میاین اصلا ً دنبال وام یا لیز کردن نباشین چون کردیت ندارین ولی باید راههایی پیدا کنین که زودتر کردیت بگیرین. راههاش زیاد ولی من 2تاش رو میگم:
1)باز کردن checking account و کار کردن باهاش.
2) داشتن درآمد یعنی income از همه بهتره و بانک خودش بهتون کردیت میده
3) باز کردن secure credit account
4) گرفتنن secure loans for car در federal credit unions
...

14) همه چیز رو با tax برای خودتون حساب کنین تا لحظه آخر شگه نشین مثلاً اگه میرین ماشین بخرین و 12000$ دارین به فروشنده بگین من 10000$ دارم برای خرید با tax و همه مخارجش تا آخرش یه ماشین 12500$ به زور بتونین بخرین و توی محاسبه هاتون همیشه سودهای بالای بانکهای ایران رو حساب کنین، هیچوقت شما نمیتونین 20% سود اینجا بگیرین.
15) بدون داشتن SSN اینجا نمیتونین خط موبایل درست و حسابی بگیرین ولی تا وقتی شمارتون بیاد میتونین زیر مجموعه یکی از آشناهاتون بشین که خط داره وقتیم SSN میاد باید 500$ بیعانه بزارین تا یک سال چون کردیت ندارین و اونها مطمئن نیستن که شما میتونین پول قبضهاتون رو بدین ولی به نطر من 500$ رو بدید چون همین پرداخت قبضهای موبایل کردیت برای شما ایجاد میکنه.
16) مخارج خورد و خوراک و پوشاک از ایران کمتر ولی بنزین تقریباً لیتری 800 تومن، اجاره خونه ها بالاتره، بیمه ها گرونه، قبضهای آب و برق اینها بالاس.
خیلی چیزهای دیگه هم هست ولی بقیه اش رو بعدن میگم فردا امتحان عملی رانندگی دارم خدا به خیر بگذرونه. بابت قلت املائی ها هم ببخشید Big Grin

خوب با نام و یاد خدا رد شدم رانندگی رو دوباره باید امتحان بدم.
یه چیزی که یادم رفت بگم اینه که قبل از اومدن بیشترین زمانتون رو به زبان تخصیص بدین. باور کنید هر چقدر ایران زبان بخونید همونقدر اینجا جلو هستید و اگر زبان نخوندید حتی بعد از 20 سال هم مشکل دارید و نمی تونید راحت صحبت کنید. اگر زبان حتی یه کم هم بلد باشید از همون فرودگاه راحت هستید تا ....

بالاخره قبول شدم رانندگی رو خیر سرم. یه چیز دیگه اینکه انتخاب محل زندگی اینجا خیلی خیلی سخته. همه ایالتها بزرگن و هر کدوم یه شرایطی دارن, توی کالیفرنیا بیشتر یه کسایی می بینید مثل خودمون مهاجر و آدم های اصیل و با فرهنگ آمریکایی واقعاً به ندرت میشه پیدا کرد, ولی خوب خوبیش اینه آدم چون مهاجر و ایرانی اینجا زیاد هست روحیش رو نمیبازه. بعضی منطقه های اینجا از بدترین منطقه های ایران هم بدتره. همین منطقه ای که فعلاً ما توش هستیم تا جایی رو پیدا کنیم یعنی woodland hills وقتی سوار اتوبوس میشی یا میری dmv واسه گواهینامه یا تو خیابون همش از این مکزیکیاو اسپانیشاو این درب و داغونهارو میبینی.
تشکر کنندگان: daryadelan ، MOHSEN8766 ، hasti_banoo ، sam_fisher ، اليزا ، aadine ، satusa ، megaholding ، frozen mind ، kianoush ، bluelady ، aminaran ، loveusa2010 ، Hornet ، Spiritual ، Hossein81 ، hamed_gh ، azin ، babakped ، Linspire ، Jav3 ، shayanm ، kiarash86 ، rayan.s ، maryam_goli ، hanok ، AmericanHamid ، Eskandari ، leaden_boy ، has55 ، vroom ، free_free ، sanaz2010 ، GHANARI ، mitr.p ، success ، saman33 ، peyman74 ، homeless ، Mojtaba72 ، امیلا ، maxsupermax ، alim295 ، optoelec ، goli20 ، armido ، javidk ، Iman-gta ، mahshad ، MeMo ، mina_s ، aminghshiraz ، mohsen mirzaei ، jayjay ، im-i ، najibi ، pr.kia ، f.r ، sorena ، California ، maxsoulfly ، Fred ، maryam58 ، mansoor ، manoch ، obama ، shahrooz59 ، Donkey chance ، funnybluesolea ، پدرام ، nima.nabizadeh ، matin2257 ، jasmine2953 ، alirezagh ، elnaz295 ، REZA1390 ، mehdi47 ، ozr ، SANI HAGHIGHI ، azish ، aghdam ، tata63 ، SH1A2R3 ، kooshiar ، Hamed2420 ، moeen ، Masoudpish ، Serendipity ، ke21 ، lun_john_silver ، mim ، Man ، mohammadm64 ، tartar ، oktay ، a.behzadi ، GreenRoad ، Dr.Fox ، nimanj ، نخجیر ، homayoon13 ، armanbala ، MEHDIREZAEI ، el333 ، mehdiii ، majid.s ، rira1982 ، arman_m ، mo897sa ، tiba ، m0na_000 ، behzad7 ، fiorentina ، parastoo mohajer ، mandy ، javad_hani ، Erfaanism ، محمد2012 ، خانه ، SK89 ، soooli55 ، aydinaghajani ، m_yek ، Behdad Peimani ، alirezanz ، آلیس-1980
سلام
فقط خواستم یه اصلاحی رو گزینه 7 داشته باشم
با پاسپورت و ویزا میشه حساب باز کرد.من خودم باز کردم.فقط مثل اینکه بعضی بانک ها نمیشه. با توجه به تجربه دوستان chase با پاسپورت نمیده ولی bank of america به راحتی میده .البته فقط چون کردیت ندارید فقط debit card بهتون میدن. البته نمیدونم چی شد که من با ssn که رفتم بانک کردیت کارت هم گرفتم.
موفق باشید
(2010-11-06 ساعت 02:24)hamed_gh نوشته:  سلام
فقط خواستم یه اصلاحی رو گزینه 7 داشته باشم
با پاسپورت و ویزا میشه حساب باز کرد.من خودم باز کردم.فقط مثل اینکه بعضی بانک ها نمیشه. با توجه به تجربه دوستان chase با پاسپورت نمیده ولی bank of america به راحتی میده .البته فقط چون کردیت ندارید فقط debit card بهتون میدن. البته نمیدونم چی شد که من با ssn که رفتم بانک کردیت کارت هم گرفتم.
موفق باشید
درست میفرمائید انگار اینجا هم زیاد حساب کتاب نداره چون ما هم bank of america رفتیم با پاسپورت و SSN حساب چکینگ هم باز نکرد ولی wellsfargo رفتیم همه چیز باز کرد. ولی chase مثل اینکه حرفش همه جا یکیه
تشکر کنندگان: hamed_gh ، sorena ، najibi ، California ، REZA1390 ، tata63 ، SH1A2R3 ، alirezanz
سلام به همگی
منم با پاس و سوشیال نامبر تو bank of america حساب e-banking باز کردم شاملsaving & checking که یه کارت debit موقت داد که چند روز بعد اصلیه که اسمم روش بود اومد و چند برگ چک..از پول خودمم هم یه حساب platinium کردیت باز کرد که هنوزم کارتش نیومده..به نظر میاد wells fargo تو جذب مشتری سختگیری کمتری داره.Cool و chaseهم خوب وام میده.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
سلام دوستان
ما سه روز پیش وارد دالاس شدیم ، توی فرودگاه حدود یک ساعت و نیم معطل شدیم اما وسایلمون رو نگشتند ،همسر مهدیس خانم زحمت کشیدند و یه ون رو هماهنگ کرده بودن که به موقع اومد دنبالمون . اول رفتیم از metro pcsموبایل گرفیم دو تا خط با گوشی واینترنت و gps شد 90 دلار ( استفاده نامحدود در یک ماه ) بعد هم رفتیم هتل ، فرداش هم باز همسر مهدیس خانم ( آقا مصطفی ) به همراه بلوط ، ما رو بردند اداره سوشیال و اونجا فرم پر کردیم بعد رفتیم chase بانک حساب چگینگ و سیوینگ همراه با کارت باز کردیم . با همون نامه اداره سوشیال و پاسپورت و رسید خرید تلفن همراه .
از فردا هم باید به دنبال خونه باشیم!
لازم می دونم از مهدیس خانم و همسرشون ، بلوط و سرواین که سنگ تموم گذاشتن و همه دوستان دالاس نشین تشکر کنم ! امیدوارم که بتونم یه روزی زحمتهاشون رو جبران کنم و هم اینکه اگه از دستمون بر بیاد حتماً به دوستانی که بعد از ما میان کمک کنیم !
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
دوستان عزیز
درود
کسانی که قصد دارند نوروز در آمریکا باشند، حواسشون باشه که از الان حتما" بلیط تهیه یا حداقل رزرو کنند.چون قیمت ها خیلی بالا میره از الان به بعد.
موفق باشین
تشکر کنندگان: usa ، has55 ، megaholding ، free_free ، success ، امیلا ، optoelec ، armido ، obama ، Spiritual ، najibi ، SH1A2R3 ، a.behzadi ، alirezanz
سلام مهاجران عزیز
از مدیران عزیز تقاضا دارم در صورت امکان یک قسمت رو برای شرکتهای هواپیمایی و خدمات مسافرتی اختصاص دهند(2011) تا بتونیم راحتتر بلیط تهیه کنیم .ممنون
تشکر کنندگان: mr.amir ، mitr.p ، armido ، shahrooz59 ، najibi ، coming soon ، alirezanz
دوستانی که میخواهند برن لس آنجلس من قیمت پرواز با ایرلاین های مختلف نوشتم :

در مورد انتخاب ایرلاین مناسب برای سفر از تهران به لس آنجلس مربوط به بهمن ماه 1389:

1) امارات:

قیمت مسیر فقط رفت از تهران به لس آنجلس برای ماه فوریه 2011 برابر 1.238.800 تومان هست! ساعت حرکت از تهران 4:10 صبح، ورود به دوبی 6:40 صبح، حرکت از دوبی 8:20 صبح، ورود به لس آنجلس 12:50 ظهر. مدت این پرواز 20 ساعت و 10 دقیقه هست. برای قسمت اول هواپیماهای متفاوتی نظیر Boeing777-300ER، Airbus 330-200 استفاده میشه و برای قسمت دوم هم Boeing777-300ER و یا Boeing7777-200LR

قیمت مسیر رفت و برگشت با امارات مطابق شرایط بالا 1.503.000 تومان هست! یعنی فقط 264.200 تومان فرق بلیت یک طرفه و دو طرفه هست!

2) ترکیش:

قیمت مسیر فقط رفت از تهران به لس آنجلس برای ماه فوریه 2011 برابر1.114.300 تومان هست! ساعت حرکت از تهران 3:40 صبح، ورود به استانبول 5:45 صبح، حرکت از استانبول 11:30 صبح، ورود به شیکاگو 15:40 ظهر، حرکت از شیکاگو 17:15 و ورود به لس آنجلس ساعت 19:39 می باشد. این پرواز دارای 3 تکه بوده و مدت آن 27 ساعت و 29 دقیقه می باشد. برای قسمت اول هواپیماهای متفاوتی نظیر Boeing737-800 و یا Airbud321، برای قسمت دوم از Airbus340 و برای قسمت سوم از Airbus320 استفاده میشود.

قیمت مسیر رفت و برگشت با ترکیش مطابق شرایط بالا 1.530.100 تومان هست! یعنی فقط 415.800 تومان فرق بلیت یک طرفه و دو طرفه هست!

3) KLM:

قیمت مسیر فقط رفت از تهران به لس آنجلس برای ماه فوریه 2011 برابر1.633.500 تومان هست! ساعت حرکت از تهران 2:35 صبح، ورود به آمستردام 5:55 صبح، حرکت از آمستردام 10:50 صبح، ورود به لس آنجلس ساعت 12:50ظهر هست. این پرواز دارای مدت 21 ساعت و 45 دقیقه می باشد. برای قسمت اول هواپیمای MD11، برای قسمت دوم از Boeing747-400Combi استفاده میشود.

قیمت مسیر رفت و برگشت با KLM مطابق شرایط بالا 1.491.600 تومان هست! یعنی بلیت یک طرفه از دو طرفه گرانتر هست!!!!

4) BMI:
شرکت BMI از تهران به لس آنجلس پرواز ندارد.

5) Lufthansa:

قیمت مسیر فقط رفت از تهران به لس آنجلس برای ماه فوریه 2011 برابر1.260.000 تومان هست! ساعت حرکت از تهران 3:10 صبح، ورود به فرانکفورت 6:15 صبح، حرکت از فرانکفورت 10:05 صبح، ورود به لس آنجلس ساعت 12:45ظهر هست. این پرواز دارای مدت 21 ساعت و 5 دقیقه می باشد. برای قسمت اول از تهران به فرانکفورت هواپیمای Airbus340-600، برای قسمت دوم از فرانکفورت به لس آنجلس از Boeing747-400 استفاده میشود.

قیمت مسیر رفت و برگشت با Lufthansa مطابق شرایط بالا 1.663.200 تومان هست! یعنی فقط 403.200 تومان فرق بلیت یک طرفه و دو طرفه هست!

با تشکر از سایت هوا فضا
http://www.aerospacetalk.ir/vb
بلیط شرکت هواپیمایی لوفتهانزا 1 ساله هست .

من اگه بخواهم انتخاب کنم از بین لوفتهانزا و ک ال ام یکی را انتخاب میکردم .

تشکر کنندگان: im-i ، najibi ، coming soon ، afshinghwink ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان