کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
دوستان
کسی هست که جدیدا" برای پاس سفید یا همون re-entry permit اقدام کرده باشه؟اشکالی داره که دفعه اول میری اقدام نکنی و سری دوم که میری(6 ماه بعدش) اقدام کنی؟امکان داره که دچار دردسر بشی؟من شنیدم که تا 2-3 بار رو بری بیای کاری ندارند.
ممنون
تشکر کنندگان: coming soon
دوستانی که میخواهند بروند سانفرانسیسکو .

تهران به سانفرانسیسکو مطابق زیر هست:

با Lufthansa:

پرواز ازتهران با ایرباس 340، ساعت 3:10 صبح، ورود به فرانکفورت 6:15 صبح، پرواز از فراکفورت با بوئینگ 747ساعت 10:10 صبح و ورود به سانفرانسیسکو ساعت 12:35 ظهر.
قیمت رفت و برگشت با لوفتهانزا حدودا 1.700.000 تومان (1207 یورو برای تاریخ 1 فوریه 2011)

دو مورد KLM هم :

پرواز ازتهران با MD11، ساعت 2:35 صبح، ورود به آمستردام 5:55 صبح، پرواز از آمستردام با MD11 ساعت 11:15 ظهر و ورود به سانفرانسیسکو ساعت 13:30 بعدازظهر.
قیمت رفت و برگشت با KLM حدودا 1.422.000 تومان (1355 nدلار برای تاریخ 1 فوریه 2011)

من اگر باشم KLM رو انتخاب می کنم چون هزینه اون خیلی مناسب تر هست.

همه دوستان دقت کنند :

امارات / قطر ایرویز / بحرینی / الاتحاد / و پروازهای کشورهای جنوب ایران 5 الی 4 ساعت پروازشان بیشتر طول میکشه

ک ال ام و لوفتهانزا بلیط اوپن دارن از اونها میتوانید بگیرید

شما پول خرج میکنید و سعی کنید بهترین را انتخاب کنید

ک ال ام و لوفتهانزا از تهران به سوی لس آنجلس / سانفرانسیسکو / شیکاگو / نیویورک / لاس وگاس / بوستن پرواز مستقیم دارن ( با یک توقف در آمستردام و فرانکفورت )

من هرساله 28 پرواز داخلی خارجی انجام میدم از دوستان خواهش میکنم با قطر ایزویز یا الاتحاد پرواز نکنن پروازشون بیشتر طول میکشه .

پروازهای مانند نیوزلند از ایران پرواز ندارن من برای راحتی شما پیشنهاد میدم . از همین تهران میتوانید با یک ایرلاین خوب به آمریکا سفر کنید .

برای برگشتتون هم خیلی مهمه شما خسته هستید حال 2 ایرلاین عوض کنید و 22 ساعت داخل هواپیما باشید بهتره یا با یک ایرلاین از آمریکا به هلند یا آلمان بیاین بعد از همون جا به تهران .

خودم از این ایرلاینها فقط : ک ال ام و لوفتهانزا را انتخاب میکنم .

بی ام ای به لس آنجلس پرواز نداره .

سلام. آیا باید اولین سفر به همون جایی باشه که تو فرم ها نوشتیم؟ اگه جای دیگه ای بریم گرین کارت به همون جا میاد یا جایی که تو فرم ها نوشتیم؟
راستی یکی از دوستام از طریق مسکو رفت کالیفرنیا. کسی اطلاعاتی داره؟
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: California ، coming soon
(2010-11-23 ساعت 12:19)moraddad نوشته:  سلام. آیا باید اولین سفر به همون جایی باشه که تو فرم ها نوشتیم؟ اگه جای دیگه ای بریم گرین کارت به همون جا میاد یا جایی که تو فرم ها نوشتیم؟

نه لزومی نداره.
احتمالا با Aeroflot رفته، قیمتش پایینه ولی تاخیرای زیادی داره.
تشکر کنندگان: mr.amir ، najibi ، coming soon
(2010-11-23 ساعت 12:26)MOHSEN8766 نوشته:  
(2010-11-23 ساعت 12:19)moraddad نوشته:  سلام. آیا باید اولین سفر به همون جایی باشه که تو فرم ها نوشتیم؟ اگه جای دیگه ای بریم گرین کارت به همون جا میاد یا جایی که تو فرم ها نوشتیم؟

نه لزومی نداره.
احتمالا با Aeroflot رفته، قیمتش پایینه ولی تاخیرای زیادی داره.

ممنون محسن جان
یعنی گرین کارت به همون شهری که وارد میشی میاد؟
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان:
(2010-11-23 ساعت 12:42)moraddad نوشته:  ممنون محسن جان
یعنی گرین کارت به همون شهری که وارد میشی میاد؟

گرین کارت و snn به آدرسی که تو فرمهای اولیتون نوشتید ارسال میشه ولی هم در مصاحبه و هم در فرودگاه قابل تغییر هست
تشکر کنندگان: rayan.s ، success ، peyman74 ، optoelec ، mitr.p ، najibi ، California
دوست عزیز
فکر کنم که یه صفر آخر رو اضافه گذاشتی.چون اینجوری بلیط شما میشه 15 میلیون تومان.
تشکر کنندگان: rayan.s ، najibi ، coming soon
جالبه الان قیمت بلیط یه طرفه از تهران به سانفرانسیسکو رو توی سایت KLM چک کردم برای 1 فوریه یه طرفه 1486 دلار بود دو طرفه 1356 دلار!!!
http://www.klm.com/travel/ir_en/index.htm

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir ، Linspire ، sanaz2010 ، najibi ، coming soon ، Serendipity
دوستان
به نظر من درباره پرواز باید به چند نکته دقت کافی داشته باشین.من مسافرت های متعددی را با ایرلاین های مختلف تجربه کردم.پرواز یکی از مهمترین ایتمهای سفر است، اون هم سفر طولانی و خسته کننده ای مثل آمریکا.پروازهایی که از فرودگاههای اروپایی انجام میشه معمولا خوبه.
مسیر به دوقسمت تقریبا" مساوی(منهای اون سر آمریکا) شکسته میشه و میتونین استراحتی رو داشته باشین.انرژی بگیرین و دوباره به مسیرتون ادامه بدین.چرخی توی فرودگاه اروپایی بزنین و سرگرم باشین.
اما یه نکته فراموش نشه که حداقل حداقل 3-4 ساعت رو به مسیرتون بابت stop اضافه کردین.
اما در خصوص ایر لاینش دقت کنین.چون اگر که دقت نکنین باعث خستگیتون میشه و اعصاب و روانتون بهم میریزه.مثلا" آلیتالیا که افتضاح محضه.klm هم پروازاش همه ایر باس کوچیکه و برای اونایی که مثل ما بچه دارند مناسب نیست و اصلا" امکانات مناسبی رو در اختیار شما نمیگذارند.اما توی همه اینها از همه بهتر british airways هست که اگر توی سایتش برین میتونین ببینین که تمام هواپیماهاشون توی خط آمریکا غول پیکرند.این یه حسن بسیار عالی و مهم است.قیمتش هم یکم گرونه ولی میارزه.اما lufthansa هم خوبه اما قیمتش خیلی الکی گرونه و صندلی های economy یش هم بسیار تنگ.من اگر خودم بچه نداشتم حتما" حتما" با british میرفتم.البته طرف ایرانش رو هم bmi نمیگرفتم، و با ایران ایر میرفتم.مسیر های خارجی و اروپایی ایران ایر عالیه.codeshare هم با british داره.
اما توی عربی ها فقط qatar airways توشون عالیه.من با emirates هم مسیر طولانی رفتم.خوب هم هست.پذیرایی،هواپیمای 777 غول پیکر،خدمه خوب و...
اما به خیلی از مسیرها مثلا" واشنگتن پرواز نداره.
اما قطری به نظر من هم قیمتش خوبه هم کیفیت پروازش.
موفق باشین
سلام. سؤالی از دوستان داشتم در مورد اولین سفر برای فعال سازی و دریافت گرین کارت. ما برای اولین سفرمان فقط می تونیم حدود سه هفته در آمریکا بمونیم و محبوریم برگردیم ایران. سؤالم اینه که آیا گرین کارت باید حتماً قبل از برگشتن به ایران به دستمون رسیده باشه یا اینکه می تونیم برگردیم و بعداً گرین کارت را که با پست به دست اقواممان می رسه از آنها بگیریم؟ از راهنمایی دوستانی که در این مورد تجربه یا اطلاعات دارند ممنون می شم.
تشکر کنندگان: optoelec ، sorena ، shervean ، mim
دوستان هرگونه سوال از ایرلاین ها و بلیط ها دارید من در خدمتتون هستم .

جناب DLT

ما ایرباس کوچک نداریم . کوچکترین ایرباس 320 هست و 319 که البته در هلند و ک ال ام ایرباس 320و 319 نداره و ایرباس این شرکت 330 هست که خیلی بزرگ هست . هواپیمایی ک ال ام ایرباس 319 / 320 خود را به آفریقا و کنیا فروخت .

هلند چند سالی هست که ایرباس 320 نداره ( دقت کنید در ارسال اطلاعات صحیح بدهید )

لطفا اطلاع رسانی دقیق داشته باشید اون هواپیمایی که شما دیدید فوکر70 هست هواپیمای 2 موتوره و نقلی . که پروازهای داخلی هلند و پروازهای کوچک را انجام میده من با این هواپیما از آمستردام به بروکسل پرواز داشتم . پرواز ک ال ام تهران به آمستردام با md - 11 و آمستردام به لس آنجلس با بوئینگ 747 و بقیه شهرهای آمریکا بوینگ 777 و 747 و ایرباس 330 .

ناوگان ک ال ام : http://en.wikipedia.org/wiki/KLM

خطوط ک ال ام و لوفتهانزا برای سفر به آمریکا بهترین هستن چون از ایران پرواز دارن و فقط شما یک توقف در آلمان یا هلند دارید . بچه هم داشته باشید بازهم این دو ایرلاین خوب هستن .

بازهم میگم پرواز با شرکت های عربی باید 4 الی 5 ساعت بیشتر داخل هواپیما باشید من ک ال ام را انتخاب کردم .

در مورد قیمتها یک نکته بگم که قیمت بلیط 2 طرفه از یک طرفه ارزونتره درمیاد شما رفت و برگشت بگیرید ارزونتر درمیاد تا اول رفت بگیرید بعد از آمریکا برگشت بگیرید .

در خدمت شما دوستان هستم

تشکر کنندگان: MOHSEN8766 ، saeedproo ، apoornaki ، maxsupermax ، shaan ، Donkey chance ، najibi ، coming soon ، tata63
جناب mr.amir
بنده اصلا" اطلاعاتم در حد شما نیست!!!! اما فقط اینو بگم که جهت اطلاعتون و اینکه دیگه اطلاعات غلط به دیگران منتقل نکنیم،کوچکترین ایرباس 318 است.که گنجایش 107 و 117 مسافر رو در دو کلاس 2و1 داره و اما ایر باس 319 که شما اشاره کردید کنجایش 124و134 مسافر رو داره.320 که دیگه جای خود داره. پس به این نتیجه میرسیم که قاعدتا" و با این سواد کم بنده کوچکترین ایر باس 318 است.
در ضمن مقایسه من با بویینگ 777-300er بود که 451 مسافر رو در 2 کلاس و 361 مسافر رو در 3 کلاس در خودش جا میده.
فوکر 70 هم فقط مسیر داخل اروپا رو حداکثر میتونه ساپورت کنه.اونم نه مسیرهای دور.

تشکر کنندگان: rayan.s ، najibi ، coming soon
Virgin Atlantic Airways فرودگاه مرکزش لندن هست ایرباس 340 و بوینگ 747 داره ایرلاین خوبی هست فقط از ایران پرواز نداره باید بروید لندن و از اونجا پرواز کنید saeedproo عزیز خوشت میاد خودتو عزیت کنی ؟

شما میخوای بری سانفرانسیسکو از بین ک ال ام / لوفتهانزا / اتریشیان ایرلاین یکی را انتخاب کن .

ک ال ام و لوفتهانزا در طول هفته به تهران پروازهای زیادی دارن . من چون میگم این دو ایرلاین چون از ایران پرواز دارن ولی اگه بخوای پول خرج کنی پیش نهاد میدم با هواپیمایی دلتا پرواز داشته باش .

شما میگویید ایرباس کوچک من باید تمام ایرباسها رو بنویسم ؟ 318 . 319 . 320 .
ک ال ام ایرباس 318 / 319 / 320 / 321 نداره .

اروپا خیلی کوچک هست و فوکر 70 پروازهای داخلی و کم مسافت را انجام میده .

این سایت را ببین که هلند با ایرباس کوچک پرواز نداره http://casper.frontier.nl/eham .

فوکر 70 پروازهای لیدز / بروکسل / آخن / روتردام / دوسلدرف امروز صبح ک ال ام را از آمستردام انجام داد .

در مورد کلاس هواپیماها 777 الان 3 سری تولید میشه .

دوستان این سایت پروازهایی که از اروپا در حرکت هستن را نشون میده بسیاز زیبا و خوب هست http://casper.frontier.nl
تشکر کنندگان: emankh101 ، apoornaki ، Linspire ، shahrooz59 ، Donkey chance ، najibi ، coming soon
mr.Amir عزیز؛برای بی جنبه هایی مثل منTongue که میخوان برن نیان چه پیشنهادی دارید؟ دوطرفه بگیریم بعد پس بدیم بهتره؟ مرسی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir ، sib 24 ، peyman74 ، mitr.p ، najibi ، coming soon
من چاکره شما هستم مهندس شما استادی

اگه ک ال ام گرفتی سلام منو به مهمانداراش برسون خیلی زیباهستن .

میتونی یک سر را کنسل کنی ببین بلیطت چارتر نیست ؟

اگه دیگه نمیای همون یک سره را بگیر .
تشکر کنندگان: rayan.s ، coming soon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان