کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
سلام
بنده هم یک طرفه گرفتم با Alitalia یک میلیون تقریبا ...و یک ساعت ترانزیت در فرودگاه رم..... اما بعد از دو بار کنسل کردن رزرو ایر فلوت ...
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان: Amir78 ، mr.amir ، hamed_gh ، najibi
خانم گلی شما کدام شهر آمریکا میرید ؟

میشه دقیق بفرمایید تهران به رم با کدام ایرلان هست ؟
تشکر کنندگان:
سلام امیر آقا
من مقصد نهاییم لس انجلس
ایرلاین بنده Alitalia
تهران- رم
یک ساعت هم ترانزیت
رم -لس انجلس

در مورد بدی و خوبیشم ان شآءالله بعد از رسیدن می نویسم
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان: rayan.s ، OMID_R ، mr.amir ، satusa ، peyman74 ، najibi
سلام دوستان
من چند شب پیش برای استقبال کسی رفته بودم IKIA، مهماندارهای KLM را دیدم که بعد از فرود پروازشون از سالن اومدن بیرون و یک سوال و یک نکته برام جالب بود....
1. اصلا چرا از هواپیما پیاده شدن و با همون پرواز برنگشتن هلند؟ یعنی بعد از یک پرواز حدودا 6 ساعته، یه تیم دیگه هواپیما را برمیگردونن؟
2. 80 درصد مهمانداراشون سن بالای 50 سال داشتند.

اگه کسی نظر بده ممنون میشم.
شماره کیس: 2010AS28000
تاریخ مصاحبه:2010August 24+Ankara
تاریخ clear شدن: Sep. 13
تاریخ دریافت ویزا:Sep.16.2010
ورود به سياتل:Feb.04.2011
تشکر کنندگان: mr.amir ، coming soon
mr.amir عزیز

من ماه فوریه میخوام برم seattle و خودم KLM را انتخاب کردم (البته هنوز بلیط نگرفتم)...دو سره 1,400,000 تومان...نظر شما چیه در خصوص Airline-های مختلف به seattle؟؟

راستی کس دیگه ای نیست که بخواد بره seattle؟؟
شماره کیس: 2010AS28000
تاریخ مصاحبه:2010August 24+Ankara
تاریخ clear شدن: Sep. 13
تاریخ دریافت ویزا:Sep.16.2010
ورود به سياتل:Feb.04.2011
تشکر کنندگان: mr.amir ، najibi ، coming soon
(2010-11-27 ساعت 10:42)apoornaki نوشته:  mr.amir عزیز

من ماه فوریه میخوام برم seattle و خودم KLM را انتخاب کردم (البته هنوز بلیط نگرفتم)...دو سره 1,400,000 تومان...نظر شما چیه در خصوص Airline-های مختلف به seattle؟؟

راستی کس دیگه ای نیست که بخواد بره seattle؟؟
دوست عزیز از کدوم آژانس میگیری؟TEL؟

تشکر کنندگان: mr.amir
سلام
من از طریق سایت KLM رزرو میکنم و پولشو تو دفتر KLM واقع در روبروی پارک ملت پرداخت میکنم....بهمین سادگی (تلفن دفترشون 22044757)!!
تشکر کنندگان: mr.amir ، sanaz2010 ، has55 ، peyman74 ، mml ، mitr.p ، najibi ، California ، coming soon ، azish ، silia ، SH1A2R3
سلام دوستانShy
میشه لطفاً یکی از دوستان با سابقه توضیح بدن که چند نوع حساب بانکی در آمریکا هست و ما باید کدام نوع حساب را باز کنیم ؟
و برای داشتن کارت اعتباری هم باید چه نوع حسابی باز کنیم ؟Cool
ممنون میشمSad
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: peyman74 ، optoelec ، najibi ، California ، coming soon ، SH1A2R3
جناب has55 شما میخواید بروید لس آنجلس و من در قسمت پایین بهترین ایرلانها با قیمت ها و نوع هواپیما و ساعت پروار را نوشتم

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2620&page=2

فقط بگم که پرواز ترکیش به لس آنجلس خیلی خسته کننده میباشد ولی هواپیمای خوبی داره .

جناب apoornaki شما بهترین را انتخاب کردین . آفرین . منم با ک ال ام میرم .
تشکر کنندگان: apoornaki ، has55 ، sanaz2010 ، najibi ، California ، SH1A2R3
سلام
من با KLM به دالاس اومدم و یه توقف 2.5 ساعته در آمستردام داشتم ،به نظر من خیلی خوب بود از دوستان دیگه هم که با KLM اومدن پرسیدم ،راضی بودن.
موفق باشید
تشکر کنندگان: emankh101 ، mr.amir ، apoornaki ، success ، peyman74 ، maxsupermax ، mitr.p ، najibi ، California ، goli20 ، SH1A2R3
(2010-11-28 ساعت 22:44)balot نوشته:  سلام
من با KLM به دالاس اومدم و یه توقف 2.5 ساعته در آمستردام داشتم ،به نظر من خیلی خوب بود از دوستان دیگه هم که با KLM اومدن پرسیدم ،راضی بودن.
موفق باشید
و قیمت ؟Wink
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2010-11-28 ساعت 23:13)anab نوشته:  
(2010-11-28 ساعت 22:44)balot نوشته:  سلام
موفق باشید
و قیمت ؟Wink
1720000 رفت و برگشت
موفق باشید
تشکر کنندگان: mr.amir ، apoornaki ، success ، najibi ، California ، SH1A2R3
جناب balot و دیگر دوستانی که ک ال ام یا لوفتهانزا را انتخاب میکنن بدانن که بهتربن را انتخاب کردن چون از تهران با همین ایرلاین هستن تا آمریکا و با خیال راحت پرواز میکنید .

البته ایرلاینهای دیگری هم ماننده امارات / ایرعربیه / بحرینی / قطرایرویز / الاتحاد هم هستن ولی اگر با آنها پرواز کنید 4 الی 6 ساعت به پرواز شما اضافه میشود .

ایرفرانس هم خوب هست ولی از تهران پرواز نداره یا آلیتالیا که من پیشنهاد نمیکنم چون سیستم پذیرایش خوب نیست و رسیدگی به مسافرانش زیاد جالب نیست از تهران پرواز داره .

هواپیمایی ترکیش هم پرواز مستقیم از تهران داره . فقط به شیکاگو و نیویورک داره به لس آنجلس و سانفرانسیسکو نداره .

تشکر کنندگان: balot ، apoornaki ، success ، sorena ، najibi ، California ، SH1A2R3
سلام
دوستانی که مقصدشون دالاس هست،برای گرفتن تاکسی با هزینه کمتر ازفرودگاه،بازکردن حساب بانکی،خرید موبایل اگه نیاز به راهنمایی ،همراهی وکمک دارند ،پیام خصوصی بذارن در خدمتشون هستیم
تشکر کنندگان: DLT ، HOMAYON53 ، mr.amir ، Ashkan78 ، satusa ، AmericanHamid ، rayan.s ، apoornaki ، Mohsen13 ، free_free ، sanaz2010 ، success ، User ، peyman74 ، maxsupermax ، mitr.p ، sorena ، maxsoulfly ، obama ، shahrooz59 ، najibi ، California ، mml ، goli20 ، SH1A2R3 ، moeen ، Man
دوستان سلام
به نظر شما گواهینامه رانندگی رو ایران بگیریم بهتره یا در آمریکا؟؟
شرایط اخذ گواهینامه در امریکا چه جوریه؟؟
تشکر کنندگان: sanaz2010 ، optoelec ، shahrooz59 ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان