کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كارهايي كه فقط از عهده يك ايراني بر مي آيد!!!
«لولو»ی عزیز سلام
میگم این فیلم دوّمی را از کجا گیر آورده بودی و آپلود کرده بودی؟؟ نگو که کار من نیست که اونجا هم با کد لولو1400 شناختمت ت ت ت ت!!! من بصورت اونلاین دیدم و دیگه دانلودش نکردم؛ برای همین هم صدا نداشت؛ ولی آنقدر خندیدم که حدّ نداشت.....

راستی «رسا» خانم، تعطیلی و بی غمی هم که چیز بدی نیست!!! حالا فکر میکنی هرکی بیشتر فهمید؛ خوششه !!؟؟؟ نه بخدا !! جام غم بیشتری مینوشد.... من یکی که بهشون حسودیم شد.... چی چیه این کلاس مدرک و تحصیلات و خونه و ماشین و.... !!؟؟

لولو جان دفعه ی بعدی خواستی بری دوباره فیلم بگیری منم میام؛ نه واسه ی اینکه ببینم؛ میخوام باهاشون برقصم.... هـــــان... نیناش ناش...ناش ناش..... بزن بر طبل بی عاری، که بی حالی هم عالمی دارد... خب دیگه مثل اینکه دارم میزنم به جاده خاکی...بدرود
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، OverLord ، kianoush ، shahram1347 ، Iman-gta ، mavarfan ، msar
(2010-05-18 ساعت 18:42)lexington نوشته:  «لولو»ی عزیز سلام
میگم این فیلم دوّمی را از کجا گیر آورده بودی و آپلود کرده بودی؟؟ نگو که کار من نیست که اونجا هم با کد لولو1400 شناختمت ت ت ت ت!!! من بصورت اونلاین دیدم و دیگه دانلودش نکردم؛ برای همین هم صدا نداشت؛ ولی آنقدر خندیدم که حدّ نداشت.....

راستی «رسا» خانم، تعطیلی و بی غمی هم که چیز بدی نیست!!! حالا فکر میکنی هرکی بیشتر فهمید؛ خوششه !!؟؟؟ نه بخدا !! جام غم بیشتری مینوشد.... من یکی که بهشون حسودیم شد.... چی چیه این کلاس مدرک و تحصیلات و خونه و ماشین و.... !!؟؟

لولو جان دفعه ی بعدی خواستی بری دوباره فیلم بگیری منم میام؛ نه واسه ی اینکه ببینم؛ میخوام باهاشون برقصم.... هـــــان... نیناش ناش...ناش ناش..... بزن بر طبل بی عاری، که بی حالی هم عالمی دارد... خب دیگه مثل اینکه دارم میزنم به جاده خاکی...بدرود

با درود خدمت آقا معلم عزیز

راستش من افتخار فیلم برداری این کار فوق هنری رو نداشتم ولی چند تا رفیق دارم تقریبا تو همین مایه ها هستن شایدم باحالتر ، وقتی باهاشون هستم گذشت زمان رو احساس نمیکنم ، جاتون خالی

چند تای دیگه هم دارم اگه خواستید براتون آپ میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: morteza_555555 ، lexington ، OverLord ، Iman-gta ، mavarfan ، msar
(2010-05-17 ساعت 22:50)sadra_sepehr نوشته:  فقط یک ایرانی میتونه 16 تا اکانت زاپاس تو یه سایت بسازه و بازم کم نیاره!!!

فقط یک ایرانی میتونه 16 تا اکانت زاپاس رو بن کنه و بازم کم نیاره!!!

(2010-05-18 ساعت 00:41)usa.lover نوشته:  فقط یه ایرانی میتونه عقایدش رو به دیگران تحمیل کنه و زور بگه و اشتباه و زود قضاوت کنه!

فقط یه ایرانی میتونه از موقعیتش سوء استفاده کنه!

فقط یه ایرانی میتونه یه کاری رو بکنه و به دیگران بگه نکن!

نمونه هایش را هم دور و اطراف جمع خودمان داریم میبینیم...

پیروز باشید

اگر یه چیز رو قبول داشته باشیم دنیا گلستان میشه
حرف حضرت علی که می فرمایند هر چه برای خودت می پسندی برای دیگران هم بپسند

و بهتر از اون
خداوند بخشایشگر است
یعنی وقتی خداوند به اون عظمت از این همه کار اشتباه ما میگذره بعد یه " همه میدونند کیو میگم " نمی تونه از یه چیز ساده بگذره این میشه یه ایرونی ............
اول خودمان رو اصلاح کنیم بعد دیگران رو
پاسخ
تشکر کنندگان: morteza_555555 ، lexington ، OverLord ، usa.lover ، Iman-gta ، amir2640 ، msar
(2010-05-18 ساعت 21:10)nini123 نوشته:  
(2010-05-17 ساعت 22:50)sadra_sepehr نوشته:  فقط یک ایرانی میتونه 16 تا اکانت زاپاس تو یه سایت بسازه و بازم کم نیاره!!!

فقط یک ایرانی میتونه 16 تا اکانت زاپاس رو بن کنه و بازم کم نیاره!!!

(2010-05-18 ساعت 00:41)usa.lover نوشته:  فقط یه ایرانی میتونه عقایدش رو به دیگران تحمیل کنه و زور بگه و اشتباه و زود قضاوت کنه!

فقط یه ایرانی میتونه از موقعیتش سوء استفاده کنه!

فقط یه ایرانی میتونه یه کاری رو بکنه و به دیگران بگه نکن!

نمونه هایش را هم دور و اطراف جمع خودمان داریم میبینیم...

پیروز باشید

اگر یه چیز رو قبول داشته باشیم دنیا گلستان میشه
حرف حضرت علی که می فرمایند هر چه برای خودت می پسندی برای دیگران هم بپسند

و بهتر از اون
خداوند بخشایشگر است
یعنی وقتی خداوند به اون عظمت از این همه کار اشتباه ما میگذره بعد یه " همه میدونند کیو میگم " نمی تونه از یه چیز ساده بگذره این میشه یه ایرونی ............

این که خدا بخشایشگر است درسته اما عادل هم هست یعنی نمیگذاره که حق کسی ضایع بشه. حالا اگه کسی به کسی بدی کرد. فکر میکنید خدا باید ببخشه؟! معلومه که نه! خدا از حق کسی نمیگذره. مشکل بعضی از آدمها که یک محیط را به جهنم تبدیل میکنن اینه که به حق دیگران اهمیتی نمیدن! یا بخاطر یک تفکر نادرست مثل چیزی که در مورد زنها ما باهاش مواجه هستیم. یک ملتی را به بدبختی میکشانند. اینها از نظر خدا هم قابل بخشش نیست دیگه چه برسه به من و شما!
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، lexington ، OverLord ، Ashkan78 ، Monica ، Ali Sepehr ، honareirani ، Iman-gta ، mavarfan ، msar
(2010-05-18 ساعت 21:10)nini123 نوشته:  یعنی وقتی خداوند به اون عظمت از این همه کار اشتباه ما میگذره بعد یه " همه میدونند کیو میگم " نمی تونه از یه چیز ساده بگذره این میشه یه ایرونی ............

بله از اشتباهات میشه گذشت ، اما از فحاشی های ناموسی که توی تاپیک ها ، رتبه ها ، پیام خصوصی ها و ... انجام میشه نمی شه گذشت.

امیدوارم در خارج از مهاجرسرا هم با این رفتار شما همین برخورد مخبت آمیز رو کنند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، OverLord ، Monica ، looloo ، shahram1347 ، Iman-gta ، mavarfan ، humsun ، msar
(2010-05-18 ساعت 05:43)rasarasa نوشته:  [quote='hasti_banoo' pid='50082' dateline='1274102150']

فقط یه دختر ایرانی این استعداد رو داره که توی گرمای تابستون چکمه بپوشه و توی سرمای زمستون صندل!
اتفاقا این مورد در مورد اروپا و آمریکا بیشتر صدق می کنه چون در اینجا پوشیدن چکمه قسمتی از تیپشون است،و دیدن یک خانم چکمه پوش با شلوارک کوتاه و آستین حلقه ای زیر آفتاب سوزان لس انجلس کاملا عادیه. من در اروپا هم این طرز لباس پوشیدن رو دیده ام.

[quote]

ااااا ما یه مورد تو دانشگاه دیدیم
انقـــــــــدر خندیدیم بهش (البته جوری که کسی نفهمه حتی خودش) انگار اومده بود اسب سواری (البته همون فرد تو برف کفش روباز پوشیده بود)
البته پوشیدن بلوز های بلند و شلوار گشاد و گنده (رپ) شاید برای خیلی ها معمولی باشه اما هنوز تو بعضی جاها ....
منظور اینه که به منطقه خیلی بستگی داره
شما فکر کن اون دختر لس انجلسی تو برف کفش روباز پوشیده (یه همچین چیزی) Wink
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: loony ، lexington ، Ashkan78 ، OverLord ، shahram1347 ، Iman-gta ، mavarfan ، msar
درود
از اونجایی که این تایپیک در گفتگوی آزاد غیر مهاجرتی بوده و بنده نیز اساس عضویت در فروم مهاجرتی را بر مفید بودن ارسالهایم برای هموطنانم میدانم ,یک تجربه شخصی را که فقط از یه ایرانی بر می آید را توصیف میکنم.
یکی از اون کارهایی که تو ایران ,سر هر کدوم از ماها اومده پارتی بازیه. یا یکیمون ازش یه جورایی نفع برده یا یکی هم مثل من, ازش ضرر کرده.!

تقریبا 1 سال و 4 روز پیش تو یکی از چهارراه های این ایران گل و گلابمون به عنوان یه افسر پلیس(افسر راهنمایی و رانندگی) روزگارمو میگزروندم,به امید اینکه یه روزی این خدمت سربازی دست از سر ما برداره.
ولی مثل اینکه ناف ما رو ,(با وجود اینکه محل استقرار من برای جریمه نوشتن یه چهار راه پایینتر از خونمون بود )با سختی کشیدن بریده بودند.

خلاصه...نزدیک 8 شب بود که چراغ راهنما برای ورودیه یه محور قرمز شد و از شانس من هنگامی که چراغ قرمز شد یکی از این آقایونی که صاحب چند تا کارخونه و پست و مقام بالای دولتی میباشد(احتمالا همه ء دوستان یه چند باری تو تلوزیون ایران مشاهدش کردین ),حوس کرد که از بریدگی آخر بلوار
(چهار راه) هنگام قرمزبودن چراغ, دور 180 بزنه.Sad
از اونجا که دور زدن در چهارراهی که چراغ های آن 4 بانده(یه اصطلاح در میون پلیسها) میباشد ممنوع است من هم طبق مقررات آبگوشتی ایران مشغول انجام وظیفه شدم.و راننده را برای نوشتن جریمه ای که انتظارش را میکشید به سمت راست خیابان هدایت کردم.Wink
خلاصه... بعد از مشاجره لفظی بین من و این آقای خپل,که نوع تخلفش را قبول نمیکرد,با ماشین 120 میلیونی اش یک تیک آف کشیده و به من توصیه ای کرد,که تو دیگه فردا صبح اینجا نیستی.من هم توصیه ایشان را با خنده جواب دادم. ولی غافل از اینکه 6 ماه از زندگی و وقت من به خاطر انجام وظیفه توسط این شخص به پوچی خواهد گذشت.

فردا صبح بدون اینکه جواب سلام منو بگیرن, با دریافت نامه تبعید ,به یکی از دور افتاده ترین مناطق ایران, تبعید شدم.!
شهری بود که خط تلفن برای ثبت نام در لاتری پیدا نکردم!
یکی از کوچکترین دلایل من برای مهاجرت, همین فرار از بند پ است.

موفق باشید
من در جهان یک دوست داشته ام و آن هم خودم میباشم.(نیچه)
پاسخ
فقط یه ایرانی میتونه بدون خواندن کاتالوگ، از یک وسیله ای نه تنها به نحو احسن، بلکه به طور عمیق استفاده کنه! Big Grin

فقط یه ایرانی میتونه بگه : هیچ کجا ایران نمیشه!

فقط یه ایرانی میتونه بگه : کشور من ایران است! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، lexington ، kianoush ، honareirani ، ubk ، ADONIS ، OverLord ، looloo ، Ashkan78 ، Iman-gta ، mavarfan ، *Mohsen* ، msar
و تو این دوره زمونه(!) فقط یه ایرانی میتونه از کشور خودش متنفر باشه . . . !
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، kianoush ، ADONIS ، Monica ، ParsTrader ، laili ، OverLord ، ساشا ، looloo ، Ashkan78 ، payam_prz ، lexington ، mavarfan ، Iman-gta ، behzadb57 ، humsun ، shahin 93 ، *Mohsen* ، mrr777 ، msar
و یک چیز خیلی مهم که فراموش کردم بگم :

فقط یه ایرانی میتونه با چنگ و دندان و هزارتا التماس و تقلب کردن و ... بره یک کشور بهتر و بعد از چند سال هی قر و قر کنه...از آدمهای معمولی گرفته تا شاعرها(از نظر خودشان شاعرند)...
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، looloo ، Ashkan78 ، honareirani ، mavarfan ، Iman-gta ، shahin 93 ، *Mohsen* ، mdtrmd ، msar
اين Post رو خيلي جدي مي زنم...

خيلي هم دلم از اين مساله گرفته.

فقط يه دختر ايراني مثل خانوم ارغوان رضايي مي تونه در مسابقات تنيس فرانسه قهرمان بشه، مثل يه اروپايي با استاندارد بالا زندگي كنه و ورزش كنه، بعدش هم بره با يه شبكه تلويزيوني كه به دلايل هيچ و پوچ حاضر نيست حتي 10 ثانيه از هنر نمايي ارغوان رو پخش كنه مصاحبه كنه، و اون آدم هاي عقب مونده رو توي پيروزي خودش سهيم كنه.

واقعا متأسفم. ما ايراني ها هر جا بريم ايراني هستيم. از ميكرفن و دوربين خوشمون مياد. ولي ارغوان جان... اگه ايران بودي، آيا فرصت داشتي حتي در حد نفر دهم همون مسابقاتي كه الان قهرمانش شدي پيشرفت كني؟

ارغوان خانوم، شما نمي تونستي بگي اگه كار من خوب بوده و شما مي خوايد تحسينش كنيد، چرا حتي 10 ثانيه از بازي هاي منو توي اخبارهاتون نشون نداديد؟؟؟؟؟

اگه هم كارت از نظرشون بد بوده، چرا اينقدر ارزش خودت رو پايين مياري كه با تلويزيوني كه زبانش يك حرف رو مي زنه و عملش يك حرف ديگه مصاحبه مي كني و اون رو در شادي خودت سهيم مي كني؟
[عکس: fullj_getty-tennis-wimbledon-rezai_9_23_38_am.jpg]
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
ميگن يه روز جبرئيل ميره پيش خدا گلايه ميکنه که: آخه خدا، اين چه وضعيه آخه؟ ما يک مشت ايرونی داريم توی بهشت که فکر ميکنن اومدن خونه باباشون! به جای لباس و ردای سفيد، همه شون لباس های مارک دار و آنچنانی ميخوان! بجای پابرهنه راه رفتن کفش آديداس پاشون ميکنن. هيچ کدومشون از بالهاشون استفاده نميکنن، ميگن بدون 'بنز' و 'ب ام و' نميرن! اون بوق و کرنای من هم گم شده... يکی از همين ها دو ماه پيش قرض گرفت و رفت ديگه ازش خبری نشد! آقا من خسته شدم از بس جلوی دروازه بهشت رو جارو زدم... امروز تميز ميکنم، فردا دوباره پر از پوست تخمه و پسته و هسته هندونه و پوست خربزه است! من حتی ديدم بعضيهاشون کاسبی هم ميکنن و حلقه های تقدس بالای سرشون رو به بقيه ميفروشن. چند تاشون کوپون جعلی بهشت درست کردن و به ساکنين بخت برگشته جهنم ميفروشن. چندتاشون دلالی باز کردن و معاملات املاک شمال بهشت ميکنن. يک سری شون حوری های بهشت را با تهديد آوردن خونه شون و اونارو "سرکار" گذاشتن و شيتيلي ميگيرن. بقيه حوری ها هم مرتب ميگن مارو از ليست جيره ايرانيها بردار که پدرمونو درآوردن، اونقدر به ما برنج دادن که چاق شديم و از ريخت افتاديم.
اتحاديه غلمان ها امضاء جمع کرده که اعضا نميخوان به ديدن زنان ايرانی برن چون اونقدر آرايش کردن و اسپری مو سرشون زدن که هاله تقدسشون اتصالی کرده و فيوزش سوخته در ضمن خانمهای ايرونی از غلمانها مهريه ميخوان.
هفته پيش هم چند ميليون نفر تو چلوکبابی ايرانيها مسموم شدن و دوباره مردن. چند پزشک ايرونی به حوری ها بند کردن که الا و بلا بياييد دماغتونو عمل کنيم. به اون يکی حوری گفتن بيا سينه هاتو بزرگ کنيم.
خدا ميگه: ای جبرئيل! ايرانيان هم مثل بقيه، آفریده های من هستند و بهشت به همه انسان ها تعلق داره. اينها هم که گفتی، خيلی بد نسيت! برو يک زنگی به شيطون بزن تا بفهمی درد سر واقعی يعنی چی!!!

جبرئيل ميره زنگ ميزنه به جناب شيطان... دو سه بار ميره روی پيام گير تا بالاخره شيطان نفس نفس زنان جواب ميده: جهنم، بخش ايرانيان بفرماييد؟
جبرئيل ميگه: آقا سرت خيلی شلوغه انگار؟
شيطان آهی ميکشه و ميگه: نگو که دلم خونه... اين ايرونيها اشک منو در آوردن به خدا! ميخوام خودمو بازنشست کنم.
شب و روز برام نگذاشتن! تا صورتم رو ميکنم اين طرف، اون طرف يه آتيشی به پا ميکنن!
تا دو ماه پيش که اينجا هر روز چهارشنبه سوری بود و آتيش بازی!... حالا هم که... ای داد!!! آقا نکن! بهت ميگم نکن!!!
جبرئيل جان، من برم .... اينها دارن آتيش جهنم رو خاموش ميکنن که جاش کولر گازی نصب کنن...
يک عده شون بازار سياه مواد سوختی بخصوص بنزين براه انداختن.
چند تا پزشک ايرونی در جهنم بيمارستان سوانح سوختگی باز کردن و براش تبليغ ميکنن و اين شديدا ممنوعه.
چندتاشون دفتر ويزای مهاجرت به بهشت باز کردن و ارواح مردمو خر ميکنن. بليت جعلی يکطرفه بهشت هم ميفروشن.
يک سری شون وکيل شدن و تبليغ ميکنن که ميتونن پيش نکير و منکر برای جهنمی ها تقاضای تجديد نظر بدن.
چند تاشون که روی زمين مهندس بودن ميگن پل صراط ايراد فنی داشته که اونا افتادن تو جهنم. دارن امضا جمع ميکنن که پل بايد پهن تر بشه.
چند هزار تاشون هم هر روز زنگ ميزنن به 118 جهنم و تلفن و آدرس سفارتهای کانادا و آمريکا رو ميپرسن چون ميخوان مهاجرت کنن.
هرروز هزاران ايرونی زنگ ميزنن به اطلاعات و تلفن آتش نشانی جهنم رو ميخوان
الان مراجع داشتم ميگفت ما کاغذ نسوز ميخواهيم که روزنامه اپوزيسيون بيرون بديم.
ببخش! من برم، بعدا صحبت ميکنيم... چند تا ايرونی دارن کوپون جعلی کولر گازی و يخچال ميفروشن... برم يه چماقی بچرخونم!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
اشکان جان خیلی با حال بود دستت درد نکه روده بر شدم از خنده

این هم یه کلیپ در مورد مقایسه رانندگی بین ایران و اروپا

البته اصل این کلیپ فکر میکنم در مورد مقایسه رانندگی بین ایتالیا و اروپا باشه چون من قبلا همین کلیپ رو با پرچم ایتالیا دیده بودم ولی در مورد خودمون هم فکر مینکنم کاملا صادقه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، OverLord ، honareirani ، lexington ، Iman-gta ، mdtrmd ، msar
من سالها قبل انمیشین کوتاهی رو در مقایسه با ایران و ایتالیا دیدم خیلی باحاله..کار یه انیماتور ایتالیائیه...و تقریبا در همه موارد ایران رو با ایتالیا مقایسه کرده..........اتفاقا تا حد زیادی درسته ایتالیائی ها خیلی شبیه ایرانی ها هستن
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، OverLord ، honareirani ، looloo ، lexington ، WIKIMAN ، sanaz2010 ، Iman-gta ، vahidansari ، mavarfan ، mdtrmd ، msar
(2010-05-24 ساعت 15:44)@Š!M نوشته:  من سالها قبل انمیشین کوتاهی رو در مقایسه با ایران و ایتالیا دیدم خیلی باحاله..کار یه انیماتور ایتالیائیه...و تقریبا در همه موارد ایران رو با ایتالیا مقایسه کرده..........اتفاقا تا حد زیادی درسته ایتالیائی ها خیلی شبیه ایرانی ها هستن

آره. من هم دیدمش. اتفاقا فکر کنم هنوز دارمش! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، OverLord ، Iman-gta ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان