کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كارهايي كه فقط از عهده يك ايراني بر مي آيد!!!
(2010-05-24 ساعت 15:44)@Š!M نوشته:  من سالها قبل انمیشین کوتاهی رو در مقایسه با ایران و ایتالیا دیدم خیلی باحاله..کار یه انیماتور ایتالیائیه...و تقریبا در همه موارد ایران رو با ایتالیا مقایسه کرده..........اتفاقا تا حد زیادی درسته ایتالیائی ها خیلی شبیه ایرانی ها هستن

البته اصلش مقایسه ایتالیا با کشورهای اتحادیه اروپا بود.... Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، یه مهاجر ، Iman-gta ، batis2010 ، msar
یه چیزی بگم؟! شاید هم کار خیلی بدی نکرده باشه اگه به این فکر کنی که برای خیلی ها ممکنه همین سوال پیش بیاد و به تناقض های موجود در سیستم پی ببرن

(2010-05-22 ساعت 17:32)Ashkan78 نوشته:  خيلي هم دلم از اين مساله گرفته.

فقط يه دختر ايراني مثل خانوم ارغوان رضايي مي تونه در مسابقات تنيس فرانسه قهرمان بشه، مثل يه اروپايي با استاندارد بالا زندگي كنه و ورزش كنه، بعدش هم بره با يه شبكه تلويزيوني كه به دلايل هيچ و پوچ حاضر نيست حتي 10 ثانيه از هنر نمايي ارغوان رو پخش كنه مصاحبه كنه، و اون آدم هاي عقب مونده رو توي پيروزي خودش سهيم كنه.

اگه هم كارت از نظرشون بد بوده، چرا اينقدر ارزش خودت رو پايين مياري كه با تلويزيوني كه زبانش يك حرف رو مي زنه و عملش يك حرف ديگه مصاحبه مي كني و اون رو در شادي خودت سهيم مي كني؟
[عکس: fullj_getty-tennis-wimbledon-rezai_9_23_38_am.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، looloo ، Hossein81 ، Iman-gta ، vahidansari ، masih sh ، batis2010 ، msar
(2010-05-25 ساعت 02:45)Monica نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 15:44)@Š!M نوشته:  من سالها قبل انمیشین کوتاهی رو در مقایسه با ایران و ایتالیا دیدم خیلی باحاله..کار یه انیماتور ایتالیائیه...و تقریبا در همه موارد ایران رو با ایتالیا مقایسه کرده..........اتفاقا تا حد زیادی درسته ایتالیائی ها خیلی شبیه ایرانی ها هستن

اره و چقد هم جالب دقیقا ایتالیا با همه کشورای اروپائی فرق داره
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، Iman-gta ، batis2010 ، msar
1- فقط یه ایرانی که اگه تو هر جا ایران اروپا کانادا و..... جای دعوا و اسلحه کشی و چماق کشی شد بره جلو طرفین دعوا رو از هم جدا کنه و آشتی بده
2- فقط یه ایرانی که می تونه کارهای عجیب کنه راستی یه خاطره دوستم می گفت تو سوئد که بوده دید همه ی مردم جمع شدن از یه باجه ی تلفن دارن زنگ می زنن گفت: چی شده گفتن هیچی یه ایرانی اومد این جا یه کاری کرد تلفن مجانی شد! عجب چه کارای که نمیکنیما

3- فقط یه ایرانی که می تونه هر روز با جر و بحث های محیط کنار بیاد

4 - فقط یه ایرانی که وقتی بگن چلو کباب می گه به به بهBig Grin
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، R.F ، sh-b ، Ashkan78 ، looloo ، OverLord ، lexington ، WIKIMAN ، Iman-gta ، vahidansari ، mavarfan ، Snowman ، samira t ، mom ، batis2010 ، rainyboy ، msar
من فكر مي كنم دوربين و ميكروفن ايراني ها رو به سرعت جذب مي كنه! ما ايراني ها به طرز عجيبي دوست داريم روي Air باشيم.

(2010-05-25 ساعت 13:20)lyly نوشته:  یه چیزی بگم؟! شاید هم کار خیلی بدی نکرده باشه اگه به این فکر کنی که برای خیلی ها ممکنه همین سوال پیش بیاد و به تناقض های موجود در سیستم پی ببرن
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
لطفا یه کم هم از کارهای خوبی که فقط یه ایرانی توانایی داره بگید.
مثلا فقط یه ایرانی میتونه هر چی که تو خونه خراب میشه رو خودش تعمیر کنه.شیر اب رو خودش عوض میکنه .سیم وسایل برقی.تعمیر رادیو.مثل داداش من که دوربین شکاری بابا رو باز کرد و چه فاجعه ای به بار اورد...
دلش میخواد به روز ترین و پیشرفته ترین وسایلو داشته باشه .مثلا جدیدترین مبلمانو جدیدترن وسایل برفی جدیدترین مدلهای ماشین جدید ترین گوشی موبایل....
در کل همیشه دنبال بهترینها و جدیدترینهاست.بفیه مردم دنیا هم دوست دارن ولی نه به قد ایرانیها..

بقیه بگن دیگه چی؟
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، Ashkan78 ، OverLord ، kasra ، lexington ، یه مهاجر ، WIKIMAN ، kianoush ، Iman-gta ، vahidansari ، batis2010 ، msar
(2010-05-25 ساعت 02:45)Monica نوشته:  

همینطور که مونیکای عزیز گفتند مقایسه ایتالیا با دیگر کشورهای اروپایی است و یک اثر فلش از برونو بوزتو انیماتور ایتالیایی است و چون پرچم ایتالیا هم سه رنگ مثل پرچم ایران است و همینطور رفتارهایی که به عنوان نمونه نشان میدهند نیز مشابه است آدم یاد ایران می افتد. و واقعا هم در اصل همین طور است. من فکر کنم کشورهایی که گذشته یا تاریخ پر شکوهی داشته اند همه در یک ورطه مشابه گرفتار شدند.
(2010-05-26 ساعت 13:51)Soofia نوشته:  لطفا یه کم هم از کارهای خوبی که فقط یه ایرانی توانایی داره بگید.
مثلا فقط یه ایرانی میتونه هر چی که تو خونه خراب میشه رو خودش تعمیر کنه.شیر اب رو خودش عوض میکنه .سیم وسایل برقی.تعمیر رادیو.مثل داداش من که دوربین شکاری بابا رو باز کرد و چه فاجعه ای به بار اورد...
دلش میخواد به روز ترین و پیشرفته ترین وسایلو داشته باشه .مثلا جدیدترین مبلمانو جدیدترن وسایل برفی جدیدترین مدلهای ماشین جدید ترین گوشی موبایل....
در کل همیشه دنبال بهترینها و جدیدترینهاست.بفیه مردم دنیا هم دوست دارن ولی نه به قد ایرانیها..

بقیه بگن دیگه چی؟

البته تا اونجایی که من میدونم اینکه همه کارهای خونه را خودت انجام بدی در تمام دنیا هست و تازه شهودش در کشورهای دیگه بیشتره. مثلا خودشون خونه را رنگ میزنند خودشون قطعات مهم را عوض می کنند خودشون کابینت خونه را عوض میکنند و مثل اینجا این کارها خیلی هم پر هزینه نیست و راحت و بدون در دسر تعمیرات خونه را به عهده میگیرند. البته در همه دنیا مثل توی ایران کسانی هستند که ترجیح میدهند کاری به این کارها نداشته باشند.
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، OverLord ، lexington ، hasti_banoo ، looloo ، honareirani ، Iman-gta ، vahidansari ، mavarfan ، nastaran86 ، batis2010 ، msar
این لینک اون کلیپ با کیفیت بهترش،
http://www.infonegocio.com/xeron/bruno/italy.html
راستی به بقیه لینکهای زیرشم یه نگاهی بندازید جالبه مخصوصا اون کلیپ Yes & NO
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، Ashkan78 ، OverLord ، laili ، lyly ، Ali Sepehr ، mahdis ، honareirani ، یه مهاجر ، WIKIMAN ، looloo ، Iman-gta ، vahidansari ، mavarfan ، Eskandari ، batis2010 ، msar
(2010-05-26 ساعت 22:27)payam_prz نوشته:  این لینک اون کلیپ با کیفیت بهترش،
http://www.infonegocio.com/xeron/bruno/italy.html
راستی به بقیه لینکهای زیرشم یه نگاهی بندازید جالبه مخصوصا اون کلیپ Yes & NO

کارای بوزتو همش باحاله یه دونه انیمشین داشت درباره افرینش انسان بود اسمش یادم نمیاد فکر کنم ادم و حوا بود اونم خیلی خنده دار بود
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، looloo ، Iman-gta ، mavarfan ، batis2010 ، msar
(2010-05-29 ساعت 16:38)@Š!M نوشته:  کارای بوزتو همش باحاله یه دونه انیمشین داشت درباره افرینش انسان بود اسمش یادم نمیاد فکر کنم ادم و حوا بود اونم خیلی خنده دار بود

اسمش ADAM بود...توی همین لینکی که پیام گذاشته هست.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، looloo ، Iman-gta ، mavarfan ، batis2010 ، msar
دیگه هیچ کاری فقط از ایرانیا بر نمیاد؟ Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: batis2010 ، msar
[عکس: attachment.php?aid=1465]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، looloo ، OverLord ، Iman-gta ، vahidansari ، nastaran86 ، masih sh ، batis2010 ، mdtrmd ، msar ، algh90
در کل ایرانی می تواند . . . Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: batis2010 ، msar
خوب شاید باورتون نشه

من دوستی داشت که بخوبی ورزش می کرد(نقریبا از همه ورزش ها سررشته داشت) ، تحصیلات دانشگاهی داشت، تقریبا همه چیز رو تعمیر میکرد، به کلیه کارهای تخصصی و فنی آشنا بود(بنایی،جوشکاری،برق، تاسیسات،مکانیک و ...) تدریس می کرد و چند تا ساز میزد و هنوز هم هر روز یه چیز جدید ازش میبینم.

تو این مورد من خیلی متعجبم. اون فقط یه بار نگاه میکنه و بار دوم انجام میده...Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، Lamborghini ، vahidansari ، mavarfan ، hamedrouhi ، DLT ، humsun ، batis2010 ، M.Masoud.M ، msar
فقط ایرونی ها هستندنه غلطه باید بگیم همیشه بعضی ایرونیها.......
بله بعضی ایرونی ها هستند
که از خودشون شک دارند و از خودشون بد میگن
همش میترسن نکنه این جوری که ایرونی ها هستند بدباشه
به خودشون اعتماد ندارن چون سالها این طور یاد گرفتند که حتی آش ایرونی را با چنگال فرنگی بخورند
اصلا راه رفتن خودشون را داره یادشون میره
فقط بعضی ایرونی ها هستند که وقتی دیگران خودشون را بالا میبرن که ایرونی را پایین ببرند که بزنند توسرش
سر خودشو خم میکنه چون با همین بد گفتن از خودی ها خودشو پایین میاره .
بعضی ایرونی ها هستند که میترسند بگن اینو دوست ندارم یا اینو دوست دارم چون نکنه بد باشه
دوست داشتنشون تشخیص بدی و خوبی هرعملی را وصل میکنن به اینکه دیگری چی فکر خواهد کرد.
نه اینکه من چی میخوام آیا حق دارم یا نه
اصلا برای تمایل و فکر و تشخیص خودشون حق قائل نمیشوند هرچی دیگران میکنن همون را باید نشان بدهند .
بعضی نه همه ....

چون بعضی دیگر از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند
و هرچی هم کسی آنها را پایین بیارنشون
خودشون میدونن که با ارزشن .و از دیگران هم پشتیبانی میکنند
چون اعتماد به نفس خودشون بالاست.

پاسخ
تشکر کنندگان: Lamborghini ، nicole.gemini ، Hossein81 ، Iman-gta ، batis2010 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان