کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اثبات حضور همسر در آمريكا (Domicil)
(2017-04-11 ساعت 06:13)armehraboon نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 04:00)mahziar_69 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی
نامزد بنده دیروز با ‎NVC‎ تماس گرفت و تلفنی بهش ‎Case number‎ من رو دادن و گفتن که مدارکتون در تاریخ 7 آپریل به ابوظبی ارسال شده. سوالی که داشتم اینه که دقیقا چه مدارکی از من میخوان واسه روز مصاحبه؟ آیا مدارک مربوط به دامسیل یا همون اثبات حضور همسر در آمریکا رو هم ازم میخوان یا خیر؟ من شنیدم که دامسیل فقط برای کیس های ازدواجی هست، آیا این درسته؟

سلام

همسر شما کجا هستند الان؟
دامیسیل مربوط به تمام کیس ها میتونه باشه.
سلام مجدد, همسر من در کالیفرنیا شاغل هستند و مالیات سه سال گذشته رو هم پرداخت کرده. حالا اگرم خواستن, کپی فیش حقوقی و برگه ی پرداخت مالیات کفایت میکنه؟
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-11 ساعت 11:11)mahziar_69 نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 06:13)armehraboon نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 04:00)mahziar_69 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی
نامزد بنده دیروز با ‎NVC‎ تماس گرفت و تلفنی بهش ‎Case number‎ من رو دادن و گفتن که مدارکتون در تاریخ 7 آپریل به ابوظبی ارسال شده. سوالی که داشتم اینه که دقیقا چه مدارکی از من میخوان واسه روز مصاحبه؟ آیا مدارک مربوط به دامسیل یا همون اثبات حضور همسر در آمریکا رو هم ازم میخوان یا خیر؟ من شنیدم که دامسیل فقط برای کیس های ازدواجی هست، آیا این درسته؟

سلام

همسر شما کجا هستند الان؟
سلام مجدد, همسر من در کالیفرنیا شاغل هستند و مالیات سه سال گذشته رو هم پرداخت کرده. حالا اگرم خواستن, کپی فیش حقوقی و برگه ی پرداخت مالیات کفایت میکنه؟
سلام

صد در صد...
اصلا مشکلی ندارید شما برای دامیسیل...فقط چه مدت با هم زندگی کردید؟ ممکنه مدارک اثبات رابطه رو بخوان.
اگه ویزای نامزدی هستید بیشتر مدارک اثتبات رابطه مهمه
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-14 ساعت 23:10)armehraboon نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 11:11)mahziar_69 نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 06:13)armehraboon نوشته:  سلام

همسر شما کجا هستند الان؟
سلام

صد در صد...
اصلا مشکلی ندارید شما برای دامیسیل...فقط چه مدت با هم زندگی کردید؟ ممکنه مدارک اثبات رابطه رو بخوان.
اگه ویزای نامزدی هستید بیشتر مدارک اثتبات رابطه مهمه

بله ما کیسمون نامزدی هست
فعلا که منتظر گرفتن نامه ی سفازت هستمو تقریبا همه چی آماده است فقط باید وقت مصاحبه بگبرم که خداروشکر توی برنامه ی زمانبندی ابوظبی تا 1 ماه آینده هنوز 12 روز وقت خالی داره.
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
با سلام ، من ويزامو گرفتم ، از فرودگاه لوس انجلس وارد امريكا شدم، ١٦ مارچ، خيلي خيلي برخوردشون عالي بود ، پليس فرودگاه ، بدون هيچ مشكلي وارد شدم،،١٨ اپريل ، همين ماه ازدواج كرديم ، ١٦٩ دلار هزينه ازدواج شد ، گپي هم گرفتيم از سرتيفيكيت مريج، ١٠ دقيقه بعدش سرتيفيكيت و بهمون دادن ، يه گواهي هم دادن به عنوان هديه كه تو خونه قاب كنيم بزنيم ، حالا در مورد سوشال و نحوه گرفتنش و مداركه لازمه كسي ميتونه كمك كنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، mahziar_69 ، armehraboon
سلام.لطفا راهنمایی کنید....???
من از سال 2012 گرین کارت دارم و بدلیل اینکه ازدواج کردم و از همون موقع اقدام کردم برای گرفتن ویزا برای همسرم به طور دائم نتونستم آمریکا زندگی کنم.12 دسامبر 2016 برای مصاحبه رفتیم که متاسفانه من هم در آنکارا حضور داشتم و مدارک دومسایل و نداشتم.آفیسر گفت دومسایل بیارید مثل اجاره نامه.من آمدم آمریکا و یه سوییت در ساختمان دانشجویی اجاره کردم و هفته پیش فرستادیم.ولی باز هم ویزا ندادن و گفتن مدارک بیشتری میخوان برای اثبات حضور من در آمریکا به علاوه دلیل ندادن تکس 2016.کسی میدونه الان باید چه کار کنم؟من الان آمریکا هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-08 ساعت 12:27)tanazgol1984 نوشته:  سلام.لطفا راهنمایی کنید....???
من از سال 2012 گرین کارت دارم و بدلیل اینکه ازدواج کردم و از همون موقع اقدام کردم برای گرفتن ویزا برای همسرم به طور دائم نتونستم آمریکا زندگی کنم.12 دسامبر 2016 برای مصاحبه رفتیم که متاسفانه من هم در آنکارا حضور داشتم و مدارک دومسایل و نداشتم.آفیسر گفت دومسایل بیارید مثل اجاره نامه.من آمدم آمریکا و یه سوییت در ساختمان دانشجویی اجاره کردم و هفته پیش فرستادیم.ولی باز هم ویزا ندادن و گفتن مدارک بیشتری میخوان برای اثبات حضور من در آمریکا به علاوه دلیل ندادن تکس 2016.کسی میدونه الان باید چه کار کنم؟من الان آمریکا هستم.
سلام

چه مدته اخیرا وارد امریکا شدید؟
مشغول چکاری هستید؟

ندادن تکس 2016 به چه دلیل بوده؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-08 ساعت 16:01)armehraboon نوشته:  
سلام

چه مدته اخیرا وارد آمریکا شدید؟
مشغول چکاری هستید؟

الان 1 ماهه امریکا هستم.نکس ندادم چون کار نکردم و درآمدی نداشتم و برای ویزای همسرم اسپانسر داریم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-09 ساعت 04:09)tanazgol1984 نوشته:  
(2017-06-08 ساعت 16:01)armehraboon نوشته:  
سلام

چه مدته اخیرا وارد آمریکا شدید؟
مشغول چکاری هستید؟

الان 1 ماهه آمریکا هستم.نکس ندادم چون کار نکردم و درآمدی نداشتم و برای ویزای همسرم اسپانسر داریم.

خوب شما اولا دو تا مورد دارید

مورد اول که نکس هست باید یک نامه بنویسید که در سال 2016 امریکا نبودید و کار نکردید پس تکس هم ندادید...و نامه رو امضا کنید..مثل خیلیهای دیگه مه این کار رو کردند..

مورد دوم که دامیسل هست خوب شما اضولا باید روز مصاحبه امریکا بودید حالا که نبودید یک ماه اصلا زمان زیادی نیست که بخوان دامیسل رو قبول کنند...
صرفا عجله کردید برای ارسال مدارک..
به غیر از اجاره مدارک دیگه مثل قبض ای و برق و ...
رسیدهای بانمی یا همون statement
گواهینامه
ثبت نام کتابخونه یا کالج
خرید یا اجاره ماشین
و ...

البته بهترین مدرک اکه کمار پیدا کندی قیض حقوقی هست...

ولی بهرحال اینها رو 2 یا 3 ماه صبر کنید و بعد بفرستید...
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب من میتونم اینجا سر کار برم؟یه کار عادی مثل صندوقداری یا ....
چون من زدم تا الان درآمد نداشتم...بعد الان برم سر کار,ممکنه بگن تو که میتونستی بری سر کار چرا تا الان نرفتی؟
البته کار و بیشتر برای این میخوام برم چون به پول نیاز دارم و رقم کافی از ایران نیاوردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من سیتیزن آمریکا هستم و در ایران زندگی میکنم و شش سال است که ازدواج کرده ایم که از سال گذشته برای همسر و فرزند یکساله ام در خواست گرین کارد دادم ماه قبل به آمریکا سفر کردم و فرمهای DS 260 , I864 را به NVC ارسال کردم و منتظر هستم که از ابوظبی وقت مصاحبه تعیین شود من در حال حاضر آمریکا کار نمکینم و چون فرزند یکساله ای دارم در ایران هستم و برای بردن خانواده ام مبلغی را بعنوان ساپورت در یکی از بانکهای    آمریکا قرار است نشان دهم محل زندگیم در آمریکا در خانه خواهرم خواهد بود که ایشان نامه ای برای این سکونت نوشته است ولی با فرم I864  ارسال نکرده ام و در زمان مصاحبه همسرم با خود بسفارت خواهد برد البته در آمریکا شغلی را ایجاد کرده ام که تا زمانی که به آنجا برگشتم بتوانم در آمد داشته باشم ولی در حال حاضر این شغل فعال نیست و فقط مدارک مربوطه از قبیل Seller Permit , Business tax licenses را دریافت کرده ام که با فرمهای I864 به NVC ارسال کرده ام سوالی که دارم آیا میتوانم تا زمان مصاحبه در ایران بمانم و با اینکه نمیتوانم در زمان مصاحبه به داخل سفارت بروم با خانواده ام به دوبی بروم ؟ و یا اینکه ممکن است در زمان مصاحبه به   Domicil بودن من ایراد بگیرند ؟ آیا اینکه من فرزند یکساله ای در ایران دارم و طبیعتا نمیتوانستم همسر و فرزندم را در ایران چندین ماه تنها بگذارم برای آفیسر سفارت قابل قبول نیست ؟ در آمریکا که بودم با وکیلی که صحبت کردم گفت چون شما فرزند کوچکی داری این خیلی طبیعی است که در کنارش باشی و ایرادی نخواهند گرفت
و اگر از domicil بودنم قرار است حتما ایراد بگیرند بنظر شما بهتر است که چه مدت قبل از مصاحبه من به آمریکا برگردم و با توجه به اینکه هنوز Business من در آمدی ندارد و فیش حقوقی و .... ندارم چه مدارکی برای Domicil بودن ارائه بدهم بهتر است ؟
همچنین میخواستم بدانم پس از ارسال مدارک به NVC چه مدت طول خواهد کشید تا وقت مصاحبه برای ابوظبی تعیین کنند ؟

با تشکر از راهنمایی شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 02:17)tanazgol1984 نوشته:  خوب من میتونم اینجا سر کار برم؟یه کار عادی مثل صندوقداری یا ....
چون من زدم تا الان درآمد نداشتم...بعد الان برم سر کار,ممکنه بگن تو که میتونستی بری سر کار چرا تا الان نرفتی؟
البته کار و بیشتر برای این میخوام برم چون به پول نیاز دارم و رقم کافی از ایران نیاوردم.

خیر نمیپرسن چرا..چون به دامیسل شما کلا ایراد گرفتند..یعی میگن مثلا
شما باید بمونی و کار کنی! پس از نظرشون این که ار کنید درست هست...

بحث پول و درامدش مهم نیست پون گفتید که اسپانسر دوم دارید ؟ درسته؟

اینجا صرفا میخواهید نشون بدید قصد موندن در امریکا رو دارید
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 12:00)nima_77 نوشته:  سلام دوستان
من سیتیزن آمریکا هستم و در ایران زندگی میکنم و شش سال است که ازدواج کرده ایم که از سال گذشته برای همسر و فرزند یکساله ام در خواست گرین کارد دادم ماه قبل به آمریکا سفر کردم و فرمهای DS 260 , I864 را به NVC ارسال کردم و منتظر هستم که از ابوظبی وقت مصاحبه تعیین شود من در حال حاضر آمریکا کار نمکینم و چون فرزند یکساله ای دارم در ایران هستم و برای بردن خانواده ام مبلغی را بعنوان ساپورت در یکی از بانکهای    آمریکا قرار است نشان دهم محل زندگیم در آمریکا در خانه خواهرم خواهد بود که ایشان نامه ای برای این سکونت نوشته است ولی با فرم I864  ارسال نکرده ام و در زمان مصاحبه همسرم با خود بسفارت خواهد برد البته در آمریکا شغلی را ایجاد کرده ام که تا زمانی که به آنجا برگشتم بتوانم در آمد داشته باشم ولی در حال حاضر این شغل فعال نیست و فقط مدارک مربوطه از قبیل Seller Permit , Business tax licenses را دریافت کرده ام که با فرمهای I864 به NVC ارسال کرده ام سوالی که دارم آیا میتوانم تا زمان مصاحبه در ایران بمانم و با اینکه نمیتوانم در زمان مصاحبه به داخل سفارت بروم با خانواده ام به دوبی بروم ؟ و یا اینکه ممکن است در زمان مصاحبه به   Domicil بودن من ایراد بگیرند ؟ آیا اینکه من فرزند یکساله ای در ایران دارم و طبیعتا نمیتوانستم همسر و فرزندم را در ایران چندین ماه تنها بگذارم برای آفیسر سفارت قابل قبول نیست ؟ در آمریکا که بودم با وکیلی که صحبت کردم گفت چون شما فرزند کوچکی داری این خیلی طبیعی است که در کنارش باشی و ایرادی نخواهند گرفت
و اگر از domicil بودنم قرار است حتما ایراد بگیرند بنظر شما بهتر است که چه مدت قبل از مصاحبه من به آمریکا برگردم و با توجه به اینکه هنوز Business من در آمدی ندارد و فیش حقوقی و .... ندارم چه مدارکی برای Domicil بودن ارائه بدهم بهتر است ؟
همچنین میخواستم بدانم پس از ارسال مدارک به NVC چه مدت طول خواهد کشید تا وقت مصاحبه برای ابوظبی تعیین کنند ؟

با تشکر از راهنمایی شما

سلام به شما دوست عزیز

اولا خدمت شما بگم دامیسل و فرم i864 هیچ ارتباطی بهم ندارند.

فرم 864 بحث اسپانسر شدن هست که شما اسپانسر اول هستید اگه حالا درامد کافی ندارین میتونید از اسپانسر دوم که مثلا حواهرتون یا هر کسی باشه که درامد فعالی داره استفاده گنید...
و باید اسپانسر دوم هم فرم 864 رو چدا پر کنه.....
تا روز مصاحبه وقت دارید برای اسپانسر دوم پیدا کردن.

در مورد دامیسیل موضوع فرث میکنه و اون نشون دهنده فصد اقامت شما در امریکا هست...
شما اگه دانشحو هم باشید نشونه مدرک دامیسبل هست ولی قطعا درامدی ندارید!
شما در مجموع چقدر اقامت داشتید امریکا؟

درسته داشتن فرزند دلیل نبودن میتونه باشه...ولی بهتره 3 ماه یا 4 ماه قبل مصاحبه امریکا باشید...مدارم دامیسل میتونه مثلا قرارداد اجاره خونه...خرید یا اجاره ماشین...
statement بانک...قبض تلفن و ... ثبت نام کالج و ...
بهترینش داشتن کار هست البته...

در محموع برای سیتیزن ها دامیبسل رو کمتر سخت میگیرن ولی اصلا ریسک نکنید.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 21:55)armehraboon نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 12:00)nima_77 نوشته:  سلام دوستان

با تشکر از راهنمایی شما

سلام به شما دوست عزیز

فرم 864 بحث اسپانسر شدن هست که شما اسپانسر اول هستید اگه حالا درامد کافی ندارین میتونید از اسپانسر دوم که مثلا حواهرتون یا هر کسی باشه که درامد فعالی داره استفاده گنید...

در مورد دامیسیل موضوع فرث میکنه و اون نشون دهنده فصد اقامت شما در آمریکا هست...
شما اگه دانشحو هم باشید نشونه مدرک دامیسبل  هست ولی قطعا درامدی ندارید!
شما در مجموع چقدر اقامت داشتید آمریکا؟

درسته داشتن فرزند دلیل نبودن میتونه باشه...ولی بهتره 3 ماه یا 4 ماه قبل مصاحبه آمریکا باشید...مدارم دامیسل میتونه مثلا قرارداد اجاره خونه...خرید یا اجاره ماشین...

سلام دوست عزیز ممنونم از پاسختون
من ماه گذشه حدودا یکماه در آمریکا بودم و در حال حاضر ایران هستم و منتظریم تا وقت مصاحبه تعیین کنند
من چون در آمریکا مشغول بکار نبودم خودم مبلغی را بعنوان ساپورت در بانک قرارداده ام
برای دامیسیل مدارکی از قبیل :ایجاد شغل ، درایور للیسنس ، کپی بیمه اتومبیل، نامه ای که نشان دهد در خانه خواهرم قرار است ساکن شویم که از طرف ایشان امضا شده است، کپی کارت کردیت کارد که نشان میدهد از سال 2005 عضو بوده ام ، صورتحساب خط موبایل . که نمیدانم چقدر این مدارک کافی باشد و قرار است تمامی این مدارک را همسرم در زمان مصاحبه با خود بسفارت ببرد تا اگر خواستند نشان دهد.

با توجه به اینکه من سیتیزن هستم آیا مدارک بالا کافی است ؟ و ممکن است اصلا در مورد دامیسیل بودن سوالی نکنند و مدارک بیشتری نخواهند و یا اینکه در مورد تمامی درخواست ها برای دامیسیل بودن حتما مدارک میخواهند ؟ و یا اینکه فقط بستگی بنظر فرد مصاحبه کننده دارد ؟ آیا این قانون و الزام است که در زمان مصاحبه حتما پتیشنر باید در آمریکا باشد و یا میتواند بهمراه خاونداه اش در زمان مصاحبه در آنجا باشد و فقط مدارکی نشان دهند که قرار است به آمریکا بهمراه خانواده اش برگردد ؟

من با توجه به شرایطی که دارم اصلا نمیتوانم مثلا 3 یا 4 ماه زودتر قبل از مصاحبه در آمریکا باشم و شاید بتوانم یکماه زودتر به آنجا بروم آیا فکر میکنید این موضوع تاثیری خواهد داشت و یا اینکه چون به زمان مصاحبه نزدیک شده است و من یکماه قبل به آمریکا رفته ام قرار است در نظر کنسول امتیاز منفی تری باشد و بهتر است که در ایران بمانم ؟ چون کنسول در زمان مصاحبه حتما از همسرم خواهد پرسید همسرت الان کجاست و چه مدت است در آمریکا است ؟ و شاید گفتن مثلا یکماه بدتر باشد
در حال حاضر برای ابوظبی از زمان ارسال مدارک چقدر طول میکشد تا وقت مصاحبه تعیین کنند و فکر میکنید ابوظبی از نظر شانس ویزا دادن از بقیه سفارتها بهتر است و یا بدتر؟
با تشکر از راهنمایی شما
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
[/quote]

سلام به شما دوست عزیز

درسته داشتن فرزند دلیل نبودن میتونه باشه...ولی بهتره 3 ماه یا 4 ماه قبل مصاحبه آمریکا باشید...مدارم دامیسل میتونه مثلا قرارداد اجاره خونه...خرید یا اجاره ماشین...

[/quote]

من ماه گذشه حدودا یکماه در آمریکا بودم و در حال حاضر ایران هستم و منتظریم تا وقت مصاحبه تعیین کنند
من چون در آمریکا مشغول بکار نبودم خودم مبلغی را بعنوان ساپورت در بانک قرارداده ام
برای دامیسیل مدارکی از قبیل :ایجاد شغل ، درایور للیسنس ، کپی بیمه اتومبیل، نامه ای که نشان دهد در خانه خواهرم قرار است ساکن شویم که از طرف ایشان امضا شده است، کپی کارت کردیت کارد که نشان میدهد از سال  2005 عضو بوده ام ، صورتحساب خط موبایل . که نمیدانم چقدر این مدارک کافی باشد و قرار است تمامی این مدارک را همسرم در زمان مصاحبه با خود بسفارت ببرد تا اگر خواستند نشان دهد.

با توجه به اینکه من سیتیزن هستم آیا مدارک بالا کافی است ؟ و ممکن است اصلا در مورد دامیسیل بودن سوالی نکنند و مدارک بیشتری نخواهند و یا اینکه در مورد تمامی درخواست ها برای دامیسیل بودن حتما مدارک میخواهند ؟ و یا اینکه فقط بستگی بنظر فرد مصاحبه کننده دارد ؟ آیا این قانون و الزام است که در زمان مصاحبه حتما پتیشنر باید در آمریکا باشد و یا میتواند بهمراه خاونداه اش در زمان مصاحبه در آنجا باشد و فقط مدارکی نشان دهند که قرار است به آمریکا بهمراه خانواده اش برگردد ؟

من با توجه به شرایطی که دارم اصلا نمیتوانم مثلا 3 یا 4 ماه زودتر قبل از مصاحبه در آمریکا باشم و شاید بتوانم یکماه زودتر به آنجا بروم آیا فکر میکنید این موضوع تاثیری خواهد داشت و یا اینکه چون به زمان مصاحبه نزدیک شده است و من یکماه قبل به آمریکا رفته ام قرار است در نظر کنسول امتیاز منفی تری باشد و بهتر است که در ایران بمانم ؟ چون کنسول در زمان مصاحبه حتما از همسرم خواهد پرسید همسرت الان کجاست و چه مدت است در آمریکا است ؟ و شاید گفتن مثلا یکماه بدتر باشد
در حال حاضر برای ابوظبی از زمان ارسال مدارک چقدر طول میکشد تا وقت مصاحبه تعیین کنند و فکر میکنید ابوظبی از نظر شانس ویزا دادن از بقیه سفارتها بهتر است و یا بدتر؟
با تشکر از راهنمایی شما
[/quote]

سلام دوست عزیز

با توجه به سیتیزنی شما کلا دامیسسل رو به نسبت راحت تر میگیرند براتون....
ولی شما نگفتید در مجموع چقدر تو چند سال اخیر امریکا اقامت داشتید؟
اخرین بار یکماه قبل بوده؟

مدارک شما خوبه برای دامیسل...حالا یمکاه قبل ماصحبه برید هم بد نیست..
مسلما دنیا اوردن فرزند و موارد اینچنینی دلیل مخکمی هست برای نبودن در امریکا....

قانون خاصی نیست و نظر مصاحبه کننده هست...
ولی معمولا میپرسن همسر شما الان کجا هست و چکار میکنه...

اضولا ممکنه هیچ مدرکی ازتون نخوان و راخت قبول کنند که چون فرزندتون تازه دنیا اومده ایران بودید  این دبهترین دلیل هست....

اگه گیر دادن به قضیه ، مدارک رو نشون بدند همسرتون.

کلا نبودن شما در امریکا با توجه به دینا اومدن فرزند توجیه داره وگرنه میتونست کار شما رو دچار مشکل کنه....الان زیاد جای نگرانی نیست...

ان وی سی نامه تکمیل مدارک رو شما رو ارسال کرده؟
از نظر ویزا دادن فرقی نداره...شغل همسر شما چی هست؟آزاد یا برای شرکتی و سازمانی کار میکنند؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و به سوالات من جواب دادید
من تا زمانی که سیتیزن شوم چند سال در آمریکا بودم ولی بعد از آن یعنی از سال 2012 به بعد بعلت اینکه ازدواج کردم بیشتر در ایران بودم و فقط چند بار برای دیدن خانواده ام به آنجا رفتم و اینکه اخیرا یعنی در اردیبهشت ماه برای تکمیل فرمهای ساپورت و ... یکماه در آمریکا بودم
ان وی سی هنوز نامه تکمیل مدارک را ارسال نکرده ، همسر من تا پارسال 9 سال کارمند دانشگاه آزاد بوده ولی از پارسال بعلت بدنیا آمدن فرزندمان از کار بیرون آمده و در حال حاضر خانه دار است، بنظر کلیرینس را خواهد داشت؟

شما گفتید که اگر یکماه قبل از مصاحبه به آمریکا بروم شاید بد نباشد بنظر شما اگر افسر مصاحبه از همسرم بپرسد که چه مدت است که من در آمریکا هستم و ایشان بگوید یکماه ، این منفی تر نخواهد بود و بهتر نیست که ایشان بگوید همسرم تا پایان اردیبهشت ماه در آمریکا بوده و سپس بعلت اینکه فرزند یکساله داشتیم به ایران برگشته تا اینکه کار مهاجرتمان درست شود ؟
ممنونم از شما دوست عزیز

سلام به شما دوست عزیز

[/quote]

برای دامیسیل مدارکی از قبیل :ایجاد شغل ، درایور للیسنس ، کپی بیمه اتومبیل، نامه ای که نشان دهد در خانه خواهرم قرار است ساکن شویم که از طرف ایشان امضا شده است، کپی کارت کردیت کارد که نشان میدهد از سال  2005 عضو بوده ام ، صورتحساب خط موبایل . که نمیدانم چقدر این مدارک کافی باشد و قرار است تمامی این مدارک را همسرم در زمان مصاحبه با خود بسفارت ببرد تا اگر خواستند نشان دهد.

با تشکر از راهنمایی شما
[/quote]

سلام دوست عزیز

با توجه به سیتیزنی شما کلا دامیسسل رو به نسبت راحت تر میگیرند براتون....
ولی شما نگفتید در مجموع چقدر تو چند سال اخیر آمریکا اقامت داشتید؟
اخرین بار یکماه قبل بوده؟

مدارک شما خوبه برای دامیسل...حالا یمکاه قبل ماصحبه برید هم بد نیست..
مسلما دنیا اوردن فرزند و موارد اینچنینی دلیل مخکمی هست برای نبودن در آمریکا....

قانون خاصی نیست و نظر مصاحبه کننده هست...
ولی معمولا میپرسن همسر شما الان کجا هست و چکار میکنه...

اضولا ممکنه هیچ مدرکی ازتون نخوان و راخت قبول کنند که چون فرزندتون تازه دنیا اومده ایران بودید  این دبهترین دلیل هست....

اگه گیر دادن به قضیه ، مدارک رو نشون بدند همسرتون.

کلا نبودن شما در آمریکا با توجه به دینا اومدن فرزند توجیه داره وگرنه میتونست کار شما رو دچار مشکل کنه....الان زیاد جای نگرانی نیست...

ان وی سی نامه تکمیل مدارک رو شما رو ارسال کرده؟
از نظر ویزا دادن فرقی نداره...شغل همسر شما چی هست؟آزاد یا برای شرکتی و سازمانی کار میکنند؟
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان