کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه سفارت چک (متقاضیان مهاجرت تجاری)
نه ما كه اولين بار بود
-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان متاسفانه ویزای ما هم ریجکت شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
امروز به سفارت چک رفتم و نامه ای دادن که دلیل رد شدن رو ذکر کرده. اگه نظری دارید بفرمائید و راه حلی داره؟
نامه ضمیمه شده است.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-08-10 ساعت 19:49)@Š!M نوشته:  
(2010-08-08 ساعت 15:37)hamid123 نوشته:  
(2010-08-06 ساعت 15:02)aceperformer نوشته:  در نامه ای که به عنوان دلیل رد شدن به ما دادن، گفتن که ما حس می کنیم شما ممکنه بعد از اتمام مدت ویزا بخواین تو چک بمونین و برنگردین!

دلیل جالبی میارن یعنی میگن شما که می خواهید شرکت بزنید اونجا حق ندارید برید فقط از راه دور کنترلش کنید و لابد پولتونو بفرستید اونجا اما خودتون نرید. جالب تر اینکه گفتن حق Appeal ندارید.

یه نفر لطفا متن دقیق دلیل رد شدنش رو از طرف سفارت اینجا تایپ کنه.

در پست بالا ذکر شد

(2010-08-07 ساعت 12:33)@Š!M نوشته:  من امروز برای تعیین تکلیف این مسخره بازی اومدم چک دوشنبه دارم میرم دنبال کارا ببینم میتونم سر در بیارم مشکل از کجاست ظاهرا دوستانی که تهران هستن حتی تمایلی برای پیگیری مشکل خودشون از طریق سفارت ندارن

شما رفتید اونجا نتیجه ای حاصل شد؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-06 ساعت 12:50)hamid123 نوشته:  امروز به سفارت چک رفتم و نامه ای دادن که دلیل رد شدن رو ذکر کرده. اگه نظری دارید بفرمائید و راه حلی داره؟
نامه ضمیمه شده است.
دليل رد شدن ما هم همين بود.نه فقط ما كه دو تا ديگه از دوستامون هم همين بود.

(2010-09-06 ساعت 10:32)hamid123 نوشته:  دوستان متاسفانه ویزای ما هم ریجکت شد.
واقعا متاسفم اقا حميد.من مطمئن بودم كه شما قبول ميشين پس چي شد؟

-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من عضو تازه وارد هستم. می خواستم تازه اقدام کنم. میخواستم بدونم آیا از دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند، شرکت یا وکیل معتبری میتونید به من معرفی کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-06 ساعت 12:50)hamid123 نوشته:  امروز به سفارت چک رفتم و نامه ای دادن که دلیل رد شدن رو ذکر کرده. اگه نظری دارید بفرمائید و راه حلی داره؟
نامه ضمیمه شده است.

در واقع شما رو هم به همون بهونه کذائی رد کردن.البته مسلما مدارک شما به چک رفته و بررسی شده و بنظر میاد که اونجا مشکل خاصی برای صدور ویزاتون نداشتن ولی کنسول سنگ انداخته.متاسفانه بخش مهمی از این مهاجرت مربوط به کنسول سفارت میشه اگه بخواد میتونه به هر دلیل و بهونه ای متقاضی رو رد کنه کاری که الان در مورد چک در حال انجامه

منم فقط برای پرس و جوی وضعیت وکلا رفتم و بهم ثابت شد که وکیلمون هم انگیزه ای برای پیروزی پرونده موکلینش در این زمینه نداشته و فقط فکر پول بوده می خواستم وکیل جدید بگیرم اما با توجه به تعداد زیاد ریجکتی ها بعید میدونم دیگه دنبال این کار هم برم
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_hsi
(2010-09-07 ساعت 13:39)golrokh نوشته:  سلام دوستان من عضو تازه وارد هستم. می خواستم تازه اقدام کنم. میخواستم بدونم آیا از دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند، شرکت یا وکیل معتبری میتونید به من معرفی کنید؟

شرکتی که من از طریق اون اقدام کردم این شرکت هست:

http://www.emigrationtoeurope.cn/

بسیار شرکت بدی هست و دلیل رد شدن ما به آنها هم بر می گردد. مدارک ناقص. ثبت کردن فعالیت شرکت غیر مواردی که ما ذکر کردیم. کندی عملکرد و جواب ندادن به ایمیلها از خصوصیاتش می باشد.
در ضمن حالا که رد شدیم مسولیتی نمی پذیرند و هر چه تلفنی به آنها اصرار کردم در پلیس چک کیس ما رو اپیل کند قبول نکرد. بسیاری از کسانیکه از طریق واسط شرکت ثبت کردن بطور غیر مستقیم کارشون با این شرکت بوده.

پاسخ
تشکر کنندگان: golrokh ، alireza_hsi
سفارت چک مدارک شرکت ما را در چند روز آینده به ما تحویل خواهد داد و خانم انصاری گفت برای پیگیری وکیلتون به پلیس چک بره و با توجه به اینکه شرکتی که ما از طریق اون اقدام کردیم کاری برامون انجام نمیده من خودم قصد دارم برم چک و مورد رو دنبال کنم.
کسی از دوستان می دونه کدوم قسمت پلیس چک باید رفت و آدرسش کجاست؟
اونجا چی باید بگم و چه کار کنم تا پروندم رو دوباره بررسی کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: sara24
(2010-09-15 ساعت 00:44)hamid123 نوشته:  سفارت چک مدارک شرکت ما را در چند روز آینده به ما تحویل خواهد داد و خانم انصاری گفت برای پیگیری وکیلتون به پلیس چک بره و با توجه به اینکه شرکتی که ما از طریق اون اقدام کردیم کاری برامون انجام نمیده من خودم قصد دارم برم چک و مورد رو دنبال کنم.
من دقیق نمیدونم ولی سری پیش که من رفتم، اداره پلیس توی پراگ3 بود و فکر میکنم که نسبت به اون آدرسی که برای شما توی پراگ اعلام شده اداره پلیس ها فرق میکنه .

کردار بیارای و گرد گفتار نگرد چون شود کار گویند که کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid123
(2010-09-15 ساعت 00:44)hamid123 نوشته:  سفارت چک مدارک شرکت ما را در چند روز آینده به ما تحویل خواهد داد و خانم انصاری گفت برای پیگیری وکیلتون به پلیس چک بره و با توجه به اینکه شرکتی که ما از طریق اون اقدام کردیم کاری برامون انجام نمیده من خودم قصد دارم برم چک و مورد رو دنبال کنم.
مدارك رو به شما ميدن؟به ما كه گفتن مدارك برگردونده نميشه كه.اصلا مدركي به ما ندادن.؟؟؟

دکتر علی شریعتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیزPRAUGE سلام
توی یکی از پستها نوشته بودید یکی از دوستاتون با خانومش اقدام کرده بود و ویزا گرفت.... آیا شرکت را به اسم خانومشون هم ثبت کرده بودند؟ در مجموع چند نفر بودند؟ خانومشون همراه بود یا تو شرکت عنوانی داشت؟ متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-15 ساعت 14:02)golrokh نوشته:  دوست عزیزPRAUGE سلام
توی یکی از پستها نوشته بودید یکی از دوستاتون با خانومش اقدام کرده بود و ویزا گرفت.... آیا شرکت را به اسم خانومشون هم ثبت کرده بودند؟ در مجموع چند نفر بودند؟ خانومشون همراه بود یا تو شرکت عنوانی داشت؟ متشکرم

با سلام به شما
بله همسر ایشون هم سهامدار بوده و هم سمت اجرایی در شرکت داشته
و 2 نفر سهامدار شرکت بودن

با تشکر
کردار بیارای و گرد گفتار نگرد چون شود کار گویند که کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: golrokh ، mohammad.maleki
(2010-09-15 ساعت 10:21)sara24 نوشته:  
مدارك رو به شما ميدن؟به ما كه گفتن مدارك برگردونده نميشه كه.اصلا مدركي به ما ندادن.؟؟؟

متاسفانه رسید رو گرفتن و گفتن مدارک شما دست پلیس چک هست و دست ما چیزی نیست و چیزی به ما ندادند.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، alireza_hsi
(2010-09-25 ساعت 22:16)hamid123 نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 10:21)sara24 نوشته:  

متاسفانه رسید رو گرفتن و گفتن مدارک شما دست پلیس چک هست و دست ما چیزی نیست و چیزی به ما ندادند.
منم تعجب كردم شما گفتين كه مدارك رو ميخوان بهتون برگردونن.به ما هم گفتن بايد وكيل بره دنبال پروندتون.ولي وكيل هم شونه خالي كرد و گفت كه هيچ راهي نداره.فقط ميتونيد اعتراض بدين.فعلا كه دستمون به هيچي بند نيست.شايد همسرم خودش بره اونجا.بنظر شما فايده اي داره؟

دکتر علی شریعتی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان