کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه سفارت چک (متقاضیان مهاجرت تجاری)
سلام دوستان!
من عضو جدید این تالار هستم و دارم در مورد مهاجرت تجاری تحقیق می کنم. تقریبا همه ی گفتگوهای شما دوستان خوبم را خوندم.
راستش به این فکر افتادم که اگه امکانش باشه دور هم جمع بشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم. بهتره که هماهنگی این کار دست شیما خانم یا هر کدوم از دوستان که همه بهش رای دادیم باشه.
اگه همه مدارک برگشتی از سفارت رو بیارن و دوستان مطلع ببینن بهتر میشه مشکل را حل کرد.
لطفا نظرتون رو بگین.

از همه ممنونم.
محسن
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
سلام آقای Prague و همه دوستان عزیز
من میخوام برای یکی از دوستانم و خانومش همین کار ثبت شرکت رو توسط شرکت فوتو رم انجام بدم که ممنونم از حمید عزیز و همه شما دوستان که باعث شدید من بیخیال این شرکت بشم،من این کار رو بعهده گرفتم چون ایلتس 8 دارم ،زبان انگلیسی تدریس میکنم و خارج از کشور درس خوندم این دوست ما هم گفت بیا این کارو برای ما انجام بده. حالا از این مسائل حاشیه ای بگذریم منم میخواستم به همراه دوستم و خانومش، سه نفری اقدام کنیم که این رو هم فهمیدم که شدنی نیست.
حالا یه سوال میشه اسم اون شرکتی رو که وکالت شما رو قبول کرد بگید تا بتونم باهاشون تماس بگیرم
خواهشی که از همه شما عزیزان دارم اینه که بگید چه ادمهایی وکالت شما رو به عهده داشتند به همراه ادرس وبسایت و تلفن تا سایر دوستانی که مثل من میخوان در آینده اقدام کنند بشناسن این متقلب ها و امثال همچین کلاهبردارهایی رو
اینترنت منبع وسیعی از اطلاعات هست که ما میتونیم به راحتی ازش استفاده کنیم همه مثله من یا شما نیستند که بخوان تحقیق کنن فبل از انجام یک عمل
ضمن تشکر از شما دوستان و این سایت که ما رو با هم پیوند داده
در ضمن من به تازگی برگشتم ایران و در مورد اکثر نقاط دنیا اطلاعات دارم و اگه هر زمانی نامه ای داشتید در این فروم (تالار-سالن) با کمال افتخار خوشحال میشم اگه کمکی ازم بربیاد براتون انجام بدم
اینکه دوستان فرمودید دور هم دیگه جمع بشیم و یه کار بزرگ انجام بدیم خوبه میشه در یک اتاق کنفرانس در یاهو یا اسکایپ یا پل تاک یا حتی به صورت حضوری
در یه کافی شاپ یا مکان دیگه بشینیم و به هم چاره اندیشی کنیم
معذرت میخوام من از همه شما کوچکتر هستم ولی صحبت های همه شما رو از صفحه اول تا این صفحه خوندم البته گفتگو و بحث های بقیه صفحات سایت رو هم در مورد اروپا و چک نگاه کردم،صحبت های تک تک شما اموزنده و سرشار از پند و اندرز بود برای منیکه میخواستم از این طریق برای دوستم کاری انجام بدم،فکر میکنم حالا به جزیره مالتا یا سایر نقاط فکر کنم و این دوستم رو هم از رفتن به چک منصرف کنم
چون بحث پول برای من مهم نیست دلم میخواد خدای نکرده ریجکت نشه و من شرمنده بشم
دست همگی شما رو میبوسم و سپاسگذارم از اطلاعات مفیدی که اینجا ارائه دادید.

(ویرایش توسط مدیر تالار : حذف لینک شرکت)
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر
سلام و خوش آمد به شما دوست عزیز
در حال حاضر کابر پراگ تنها شخصی هستن که موفق به گرفتن ویزای تجاری چک شدن و میتونین راهنمایی های لازم رو از ایشون درباره وکیل و سایر مراحل اجرایی بپرسین فقط لطفا تبادل نظر درباره ادرس و تلفن وکیل ها از طریق پیام خصوصی انجام شه

درباره جزیره مالتا اطلاعاتی ندارم اما بعید نیست چیزی شبیه به چک باشه ضمن اینکه این یکی حتی جز منطقه شینگین هم نیست پس برای تصمیم گیری مهاجرت به این منطقه حتما تحقیقات کافی رو انجام بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
من هنوز از رفتن به چک و استفاده از اون برای گرفتن اقامت بلند مدت ناامید نشدم. چون معتقدم که شدنی است. همونطور که یکی از دوستان تونسته انجام بده.
من که دارم روش کار میکنم و در صورت دریافت نتیجه روش رو به همه میگم.

با آرزوی موفقیت برای همه
پاسخ
سلام دوستان
من براي مهاجرت به چك از طريق ثبت شركت اقدام كرده ام.اگر اطلاعي در مورد سئوالات سفارت داريد منو راهنمايي كنيد.همچنين در مورد business plan .ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-16 ساعت 15:11)رضا1959 نوشته:  سلام دوستان
من براي مهاجرت به چك از طريق ثبت شركت اقدام كرده ام.اگر اطلاعي در مورد سئوالات سفارت داريد منو راهنمايي كنيد.همچنين در مورد business plan .ممنون

با سلام
سئوالاتی که بیش تر از من کردن راجع به بیسینس پلنی بود که ارائه کردم و همین طور راجع به ادرس خونه ای بود که من داده بودم و البته من چند تا عکس هم از اونجا همراهم داشتم و اینکه ایا میخوام توی چک بمونم یا نه و کسی رو میخوام اونجا استخدام بکنم یا نه.
کردار بیارای و گرد گفتار نگرد چون شود کار گویند که کرد
پاسخ
سلام .من میخوام برا ثبت شرکت تو چک اقدام کنم
یه سوال از دوستان دارم اینایی که ویزاهاشون رو رد کردن قبلا ویزای شنگن داشتن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من نیاز به اطلاعات به روز دارم لطفاراهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من سال آخر لیسانس برق و مخابرات میخونم دانشگاه جواهر هند الان سه سال و نیمه ایران نرفتم مشکل زبان انگلیسی هم ندارم 32 سالمم هست مجردم هستم 10 سالم سابقه کار شبکه و کامپیوتر دارم توی ایران که برای 6 سالش بیمه دارم فکر میکنید میتونم کار پیدا کنم توی چک ؟ کلا میخواهم اگه بشه ایران بر نگردم مشکل خدمت هم ندارم اندازه یه حقوق که بتونم یه زندگی معمولی یه نفره داشته باشم لطفا راهنمایی کنید . اگه لازم باشه میتونم مدارک سیسکو و مایکروسافت شبکه رو هم یه هفته ای بگیرم ccna - mcitp Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان