کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همه سوالات مربوط به ویزا و دعوت نامه انگلستان
سلام دوستان اگر کسی نابرادری که فامیلی و پدر مشترک دارند در انگلیس داشته باشه ازطریق اون میتونه اقامت بگیره‏(برادری که بیرتیش پاسپورت داره 5 سالشه‏)‏
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-08-26 ساعت 14:24)navid ahvazi نوشته:  سلام دوستان اگر کسی نابرادری که فامیلی و پدر مشترک دارند در انگلیس داشته باشه ازطریق اون میتونه اقامت بگیره‏(برادری که بیرتیش پاسپورت داره 5 سالشه‏)‏

برای ارسال دعوتنامه باید به سن قانونی رسیده باشی ،هدف دعوتنامه چیه ؟که شخص دعوت کننده ضمانت کنه مهمونش بعد از مدت ویزا کشورو ترک میکنه! با یه بچه 5 ساله چی کار میشه کرد اگه مهمونش قانون شکنی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، navid ahvazi ، storagemeter ، msar
تشکر که جواب دادین.من 1نامادری هم لندن دارم که بر خلاف پدرم دوست داره که من برم.حالا نمیتونه کفیل بچه بشه واسم دعوتنامه بفرسته؟
پاسخ
(2011-09-04 ساعت 22:25)navid ahvazi نوشته:  تشکر که جواب دادین.من 1نامادری هم لندن دارم که بر خلاف پدرم دوست داره که من برم.حالا نمیتونه کفیل بچه بشه واسم دعوتنامه بفرسته؟

اینو نمی دونم.می تونن همون جا بپرسن.ولی منطقیش اینه که کفالت کسی که خودش سیتیزن نیست نمی تونه اعتبار داشته باشه.....چرا خودش براتون دعوتنامه نمی فرسته؟چه اصراری دارین از طریق برادرتون دعوتنامه بگیرین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
سلام.همشون سیتیزنن.بابام.,زن بابام و بچه که متولده اونجاس.پدرم واسه کارایی که اونجا میکنه دوست نداره اونجا باشم ببینم واسه همین سنگ میندازه خودشم کارش بردن مسافره قاچاق به اروپا.اما زن بابام که برگ برندمه میخواد من برم.
پاسخ
سلام
کسی که ویزای انگلستان رو نداره ولی بلیط پرواز به انگلستان از دبی رو خریده آیا بهش اجازه میدن از دبی بره به انگلستان ؟ توی فرودگاه دبی نمیپرسن چرا بدون ویزا داری میری ؟
میدونم که در صورت ورود به انگلستان در فرودگاه بهم اجازه ورود میدن . سوال من فقط در مورد خرج از دبی یا ایران به مقصد انگلستان هست . آیا بدون ویزا اجازه میدن ؟
پاسخ
(2011-09-08 ساعت 13:51)mohsen khan نوشته:  سلام
کسی که ویزای انگلستان رو نداره ولی بلیط پرواز به انگلستان از دبی رو خریده آیا بهش اجازه میدن از دبی بره به انگلستان ؟ توی فرودگاه دبی نمیپرسن چرا بدون ویزا داری میری ؟
میدونم که در صورت ورود به انگلستان در فرودگاه بهم اجازه ورود میدن . سوال من فقط در مورد خرج از دبی یا ایران به مقصد انگلستان هست . آیا بدون ویزا اجازه میدن ؟

پروازهایی که توقف داره تو ترانزیت ویزای مسافرا چک میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen khan ، ParsTrader ، msar
خیلی ممنون بابت جوابتون ولی من متوجه نشدم .
آیا میتونم بدون ویزا و صرفا با تهیه بلیط از دبی یا ایران وارد انگلستان بشم ؟
( برای ورود به دبی رو فرض کنیم با ویای توریستی وارد شدم )
پاسخ
(2011-09-08 ساعت 14:08)mohsen khan نوشته:  خیلی ممنون بابت جوابتون ولی من متوجه نشدم .
آیا میتونم بدون ویزا و صرفا با تهیه بلیط از دبی یا ایران وارد انگلستان بشم ؟
( برای ورود به دبی رو فرض کنیم با ویای توریستی وارد شدم )

شما پرسیدی تو فرودگاه دبی درباره ویزا می پرسن جواب بله هست.در فرودگاه ترانزیت ویزاها چک میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mohsen khan ، msar
خیلی ممنون . اگه ویزا نداشته باشیم چی میشه ؟ من بالاخره حق ورود به اروپای غربی رو دارم یا نه ؟
پاسخ
(2011-09-08 ساعت 15:18)mohsen khan نوشته:  خیلی ممنون . اگه ویزا نداشته باشیم چی میشه ؟ من بالاخره حق ورود به اروپای غربی رو دارم یا نه ؟

شما اصلا از فرودگاه تهران نمی تونین خارج شین چون تو تهران هم ویزاها و اقامت ها رو چک می کنن.حالا اگه بقول خودتون با ویزای توریستی به دوبی برین باز اونجا هم نمی تونین به اروپا برین چون اونجا هم ویزا چک میشه و باید برگردین
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ابی22 ، msar
سلام . من واسه سفارت Uk باید عکس بگیرم . میخواستم بدونم از لحاظ ظاهری باید مثل پاسپورت باشه ( منظور ضمینه سفید و ... ) ؟
پاسخ
بله باید مثله پاسپورت باشه ولی طبق قانون سفارت عکس باید 35*45 باشه که ما در ایران این ابعاد رو نداریم برای همین بچه ها معمولا عکس 6*4 رو به سفارت میدن هر چند که یکی از دوستان من عکس 3*4 رو هم داده بود و مشکلی پیش نیومده بود
موفق باشید
(2011-09-24 ساعت 23:13)mehr_2011 نوشته:  سلام . من واسه سفارت Uk باید عکس بگیرم . میخواستم بدونم از لحاظ ظاهری باید مثل پاسپورت باشه ( منظور ضمینه سفید و ... ) ؟

[font=Tahoma]هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ رسيدي که روش يه قفل بزرگ بود نترس و نا اميد نشو!!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش يه ديوار ميذاشتن[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mehr_2011 ، msar
سلام
یه سوال داشتم
کسی که مدارک mcse و cisco داشته باشه و کار مناسبی تو لندن پیدا کرده باشه میتونه از این طریق اقامت بگیره؟

...
پاسخ
(2011-10-07 ساعت 11:02)Yashar1989 نوشته:  سلام
یه سوال داشتم
کسی که مدارک mcse و cisco داشته باشه و کار مناسبی تو لندن پیدا کرده باشه میتونه از این طریق اقامت بگیره؟

برای ویزای Tier2 شغلتون باید تو لیست زیر باشه
http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/siteco...onlist.pdf
موفق باشید
[font=Tahoma]هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ رسيدي که روش يه قفل بزرگ بود نترس و نا اميد نشو!!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش يه ديوار ميذاشتن[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Yashar1989 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان