کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن آرایشگرهای زنانه
سلام... چرا کسی جواب منو نمیده؟؟!!!

اگه کسی کار آرایشگری رو بلد باشه ولی مدرک نداشته باشه چی؟میتونه کار کنه؟
سالن های اونجا تست میگیرن که کارو بلد باشی یا مدرک میخوان؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید...

--------------------------------------------------------------------------------
وقتی لبخند دیگران در گرو شکست توست..
برخیز تا بگریند...
"کوروش کبیر"
پاسخ
تشکر کنندگان: nedali ، msar
(2014-05-29 ساعت 13:30)زیبا ح نوشته:  سلام... چرا کسی جواب منو نمیده؟؟!!!
زیبا خانم دو پست قبل جوابی که به آقای مقدم دادم برای شما هم ممکنه مفید باشه. تو ولایت ما حتماً نیاز هست که شما به آموزشگاه برین و مدرکشو بگیرین. مدارک کشورهای دیگه هم مورد قبول نیست. ممکنه جاهای دیگه آمریکا اینطوری نباشه. یک قسمت زیادی از پروسه آموزش هم تئوری هست. یعنی شما باید کتاب های مورد تاکید آموزشگاه در مورد بهداشت پوست و مو رو بخونین و امتحان بدین. بعد آروم آروم میذارن شما به مشتری نزدیک بشین و بعد از کوتاه کردن و مثلاً رنگ کردن موی تعداد معینی مشتری باید امتحان عملیش رو هم بدین. یادمه اینجا یکی از دخترهای کارآموز نتونسته بود تا یک تاریخ معینی تعداد مورد نیاز برای رنگ مو رو انجام بده. این دوست ما می گفت در نهایت دست به دامان دوست پسرش شده و زنگ زده آقا تشریف آوردن و کله بنده خدا رو رنگی مالیده که مسلمان نشنود کافر نبیند!!!Big Grin
اگر فقط مهارت داشته باشین و مدرک اینجا رو نداشته باشین میشه در جمع خود ایرانی ها مشتری جلب کنین و مثلاً تو خونه موهای هموطنان عزیز رو کوتاه کنین ولی به صورت یک حرفه رو درآمد این کار نمیشه حساب کرد و بیشتر حالت پول توجیبی خواهد داشت.
پاسخ
(2014-05-29 ساعت 19:36)Saeedv13 نوشته:  
زیبا خانم دو پست قبل جوابی که به آقای مقدم دادم برای شما هم ممکنه مفید باشه. تو ولایت ما حتماً نیاز هست که شما به آموزشگاه برین و مدرکشو بگیرین. مدارک کشورهای دیگه هم مورد قبول نیست. ممکنه جاهای دیگه آمریکا اینطوری نباشه. یک قسمت زیادی از پروسه آموزش هم تئوری هست. یعنی شما باید کتاب های مورد تاکید آموزشگاه در مورد بهداشت پوست و مو رو بخونین و امتحان بدین. بعد آروم آروم میذارن شما به مشتری نزدیک بشین و بعد از کوتاه کردن و مثلاً رنگ کردن موی تعداد معینی مشتری باید امتحان عملیش رو هم بدین. یادمه اینجا یکی از دخترهای کارآموز نتونسته بود تا یک تاریخ معینی تعداد مورد نیاز برای رنگ مو رو انجام بده. این دوست ما می گفت در نهایت دست به دامان دوست پسرش شده و زنگ زده آقا تشریف آوردن و کله بنده خدا رو رنگی مالیده که مسلمان نشنود کافر نبیند!!!Big Grin
اگر فقط مهارت داشته باشین و مدرک اینجا رو نداشته باشین میشه در جمع خود ایرانی ها مشتری جلب کنین و مثلاً تو خونه موهای هموطنان عزیز رو کوتاه کنین ولی به صورت یک حرفه رو درآمد این کار نمیشه حساب کرد و بیشتر حالت پول توجیبی خواهد داشت.

خیلی ممنون....کلی نا امیدم کردین!!!Big GrinBig Grin
چقد سخت میگیرن خوب وقتی کارم خوبه مدرکو میخوان چیکار...فایده نداره زودتر برم حالیشون کنم
وقتی لبخند دیگران در گرو شکست توست..
برخیز تا بگریند...
"کوروش کبیر"
پاسخ
تشکر کنندگان: moqadam ، آلیس-1980 ، msar ، rezahoorjandi ، matin86
(2014-06-06 ساعت 12:14)زیبا ح نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 19:36)Saeedv13 نوشته:  

خیلی ممنون....کلی نا امیدم کردین!!!Big GrinBig Grin
چقد سخت میگیرن خوب وقتی کارم خوبه مدرکو میخوان چیکار...فایده نداره زودتر برم حالیشون کنم

زیبای عزیز
من چند روز پیش از یکی از دوستان که مدرک ارایشگری ایران رو داشتند و کار میکردند ، شنیدم که اینجا در خانه خودشان به این کار مشغولن. البته من خودم باورم نشد که تونسته همچین کاری رو انجام بده. اما فعلا که انجام داده و راضی بود. اما تو برنامه اش هست که برود و مدرک اینجارا بگیرد.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، moqadam ، nedali ، آلیس-1980 ، msar
منم ایران مدرک فنی حرفه ای کوتاهی و رنگ گرفتم اما مجبورم مدرک اونور را هم بگیرم تا بتونم کار کنم حالا کسی درجریان هست من تو کالیفرنیا کجا بایئ برم برای این دوره های اموزشی
case number : 2014as000015xx / abu dhabi / interview : 2nd week of december ]
apdates : 12Dec 10Feb 20Apr 28;29may 01;02;03jun / clear : me 02 jun and my husband 17 jun ( after 190 days )
my dear god I ♥ u & thank u
پاسخ
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، mpas89 ، msar
سلام.دوستان جراانقدراينجاخلوته؟همه رفتيداونوروديكه يادمانيستيد....يكم ازتجربتون بكيد؟من اينجا يه سالن دارم همه دستكاه هاى مربوط به كارم برقين؟حالا به نظرتون ميتونم بيارم بابرق اونجا همخونى نداره كه.ميتونم ازتبديل استفاده كنم؟ياازهمونجابخرم دوباره؟قيمتاجطوره؟مثلا سوهان برقى؟يووى؟فن؟دستكاه تاتو؟سشوار؟و....خواهشا راهنماييم كنيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، matin86
يه سوال ديكه به نظرتون براى زدن يه سالن تو ايالت تكزاس حداقل جقدرسرمايه ميخاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان عزیز
درآمد کوتاهی مو در تگزاس و بوستون و شیکاگو به چه صورته؟کدوم ایالت واسه آرایشگری بهتره؟
از بین شاخه های آرایشگری کدومش طرفدارای بیشتری داره،کوتاهی، ابرو،رنگ و مش،کاشت ناخن؟کدومش بهتره که یاد بگیر؟
پاسخ
Maral جان اينجاخيلى خلوته.ومنم منتظرجوابم هرروزميام اينجا ميبينم كسى جوابمونداده وميرم باكلى نااميدى.
پاسخ
سلام بچه ها من دو ماهه اومدم ولی مدرکم اماده نبود که ترجمه کنم یکی از ارایشگرا بهم گفت باید یه دوره ببینی و مدرک اینجارو داشته باشی تا بتونی بیای پیشم کار کنی ???
case number : 2014as000015xx / abu dhabi / interview : 2nd week of december ]
apdates : 12Dec 10Feb 20Apr 28;29may 01;02;03jun / clear : me 02 jun and my husband 17 jun ( after 190 days )
my dear god I ♥ u & thank u
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، mpas89 ، msar
سلام عزیزم دوماهه اونجایی؟به سلامتی. کدوم ایالت هستی؟قانون ایالات باهم یکسان دوره چندوقته بایدببینی؟هزینش؟مرسی جواب بدین لطفا
پاسخ
سلام دوستان
من میخوام برم واشنگتن ،میخوام بدونم اونجا مدرک کاشت ناخن به درد میخوره یا نه؟ خیلی واسم مهمه........لطفا هرکی میدونه بهم بگه چون من وقت زیادی ندارم....
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

پاسخ
ایران مگه مدرک کاشت ناخن میده؟فکرکنم فقط مدرک پدیکورمانیکور بده.اگرم مدرکت از یه کشورهمسایست بین المللی حساب میشه که باخودت ترجمه کن ببر.حتما به دردت میخوره.و ازوسایلت باخودت ببرکه نخای تاچندوقت اونجا موادشو بخری.
پاسخ
منم 2 ماهه اومدم شارلوت و در ایران مدرک کوپ ورنگ مش رو دارم حدود 5 سال هم تو ایران کار کردم ولی مثل اینکه ندرک ایران رو قبول ندارن شنیدم یا باید 10000 دلار بدم اینجا دوباره دوره ببینم و مدرک بگیرم یا یکسال صبر کنم تا سکونتم تو شارلوت ثابت بشه بعد بتونم از کلاسایی با قزمت مناسب پیدا کنم کسی هست بتونه به من اطلاعات بهتری بده
پاسخ
دوستان کسانیکه به لاین پوست علاقمندند و هنوز ایران هستند می تونم زمینه کاری پوست ( پاکسازی و جوانسازی و ... ) و اموزشها را بهشون راهنمائی کنم اینجا دورهش رو ببینیند - دستگاه و وسائل رو هم در حد 600 دلار از همونجا وقتی رفتین ( کمپانی آمریکائی که الان دارم با نمایندگیش از ترکیه برا ایران کار میکنم ) تهیه کنید وبستگی به فعالیت خودتون درامدی داشته باشین - این سایت ما هست که می تونید با محصولات و کمپانی آشنا بشین www.nuskinshop.ir
ارسال مدارک 11 می 2015 به USCIS , دریافت رسیپت نامبر 21 می و 22 جون approved Cool دریافت ایمیل کیس نامبر 3 اگوست - وقت مصاحبه 18 نوامبر آنکارا
Follow your dreams , don't give up
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان