کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن آرایشگرهای زنانه
سلام
هرچه گشتم چیزی در مورد خدمات زیبایی خانمها ندیدم. لطفا ممکن است کمی در مورد چیزهایی مثل اپیلاسیون و کاشت و ترمیم ناخن و ... در لس انجلس و اطراف توضیح دهید. قیمت ها و محلهای مناسب و تفاوتهای آن با ایران. ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، سمانه777 ، nika ، FMANIS ، romance33 ، msar
راستش در مورد آنچیرهایی که شما نوشتید، من فقط در مورد کوتاه کردن مو میتونم بگم که یک بار رفتم برای کوتاهی مو پیش خانم مهنار پاکروان در وست وود، 40 دلار ازم گرفت ( کند )!!!!!!!!!! زیاد هم راضی نبودم. البته کار این خانم بیشتر در مورد ناخن و تاتو و... از این چیزهاست. فقط میدونم خوب پول در میاره.
شنیدم " هنری" که در گلندل سالن داره برای کوتاهی ، 70 تا میگیره!!!!!!!! حالا چه معجزه ایی میکنه، نمیدونم!!!!!!!
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
با سلام خدمت خانم هاي ساكن ا.م.ر.ي.كا
سوالي داشتم اگر راهنمائي كنيد ممنون ميشم.آيا از بين دوستان كسي در كار آرايشگري مشغول به كار است؟ ميشه بفرمائيد اگر من بخوام اونجا در يك ارايشگاه مشغول به كار بشم ايا اونجا دوره هاي كوتاه مدتي است كه بخوام دوره ببينم يا پيشنهاد ميكنيد كه همين ايران هر چي ميخوام ياد بگيرم و بيام. ضمنا پيشنهاد شما درچه زمينه ارايشگري است؟ناخن؟ مراقبت هاي پوست؟و يا ... اگر بتونيد سايتهايي معرفي كنيد ممنون ميشم.
2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

پاسخ
تشکر کنندگان: الی الی ، SH1A2R3 ، SEPIDEHHHH ، FMANIS ، romance33 ، آلیس-1980 ، cchico ، nedali ، Jengi ، msar
اين سوال ها رو از آرايشگر هايي كه در ايران هستند و گواهينامه بين المللي دارند بپرسيد قطعا اينجا دوره ببينيد بهتره از نظر هزينه و....
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، romance33 ، msar
در مورد مدارک در آمریکا مدارک ایران رو قبول ندارند و شما باید دوره هایی که اینجا بگذرانید تا مدارک اینجا روبگیرید تا بتونید اینجا در آرایشگری کار بگیرید
این هم سایت Occupational در West Valley هست که این دوره ها رو برگذار میکنه که مثل فنی و حرفه ای خودمونه http://www.wvoc.net/cosmetology.html
کلاسهای زبان کاملا مجانی هست ولی دوره های دیگه باید هزینش پرداخت بشه
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
پاسخ
با سلام خدمت تمامی مهاجر سرایی ها
می خواستم در مورد شغل آرایشگری بپرسم می شه با مدارک ایران در آمریکا کار کرد یا نه ؟ و آیا لازم هست برخی ابزار آرایشگری را با خودمون ببریم یا نه ؟سایتی هست که بشه اطلاعاتی در مورد استخدام آرایشگر پیدا کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: armanbala ، nika ، FMANIS ، romance33 ، maria2000 ، msar
سلام
اول باید بگم که یک مشکل تو امریکا اینه هر ایالت با ایالت دیگه قوانینش متفاوته. شما هر ایالتی که می خوای بری باید ببینی قوانین اونجا چه جوریه.
من در مورد Nevada تحقیق کردم به این صورت که مدرکت رو ترجمه می کنی و سابقه کاریت رو هم میبری. چه خودت صاحب کار باشی و چه برای کسی کار کنی که مدارکشون متفاوته.
ولی یک قسمت هست که خودمم مطمین نیستم اینکه آیا اونجا باید امتحان بدیم یا نه که سطحمون رو بینن. این رو می گردم و خبرش رو می دم.
این آدرس کاملا توضیح داده که چه باید بکنین:
http://cosmetology.nv.gov/Forms/HelpfulH...try-02.pdf
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: SANI HAGHIGHI ، hoda2012 ، 3pideh ، nora ، مریم رف ، FMANIS ، romance33 ، fa79iran ، pari pariaaa ، reasonable ، msar
سلام
اگه تو ایران برم مدرک ارایشگری بگیرم اونجا بدردم میخوره.
پاسخ
تشکر کنندگان: nika ، msar
(2013-01-06 ساعت 15:12)omid_usa نوشته:  سلام
اگه تو ایران برم مدرک ارایشگری بگیرم اونجا بدردم میخوره.
آره به شدت. فقط بدونید هر ایالت فانونش با بقیه فرق داره. اول ازتون امتحان می گیرن اگه قبول بشین یا مدرک ایران می تونید کار کنید و نیازی به دوره دیدن نیست.

در آمدش هم بسیار زیاده و دلاریه که می تونید پارو کنید.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: 3pideh ، nika ، niko ، مریم رف ، FMANIS ، romance33 ، pari pariaaa ، reasonable ، Nadia_iran ، msar
سلام آیا آر ایشگاه زنانه در ایالت شارلوت کسی سراغ داره؟ و چقدر برا کاشت ناخن و دیزاین ناخن میگیرن؟ ترجیحا اگه ایرانی باشه بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان: nika ، romance33 ، msar
سلام دوستای عزیز ، نمیخوام کار تبلیغاتی کنم فقط برا دوستایی که دنبال آرایشگر ایرانی تو Cary ، North Carolina میگردن بگم نامزد من اونجا آرایشگاه داره ، بگید از مهاجرسرا هم هستید تا تخفیف ویژه میگیرید Big Grin
در ضمن دوستای آرایشگری که تو Raleigh دنبال جای خوبی برا کار میگردن بهم بگن، میتونم براشون دو تا جای خوب گیر بیارم که خودشون برن ببینن خوششون اومد قرارداد ببندن،
جدا دارم میگم ، برا تبلیغات ننوشتم ، فقط چون دوست دارم همه ی ما ایرانیا هوای همو داشته باشیم.
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
(2013-05-21 ساعت 00:41)houmanmir نوشته:  سلام دوستای عزیز ، نمیخوام کار تبلیغاتی کنم فقط برا دوستایی که دنبال آرایشگر ایرانی تو Cary ، North Carolina میگردن بگم نامزد من اونجا آرایشگاه داره ، بگید از مهاجرسرا هم هستید تا تخفیف ویژه میگیرید Big Grin
در ضمن دوستای آرایشگری که تو Raleigh دنبال جای خوبی برا کار میگردن بهم بگن، میتونم براشون دو تا جای خوب گیر بیارم که خودشون برن ببینن خوششون اومد قرارداد ببندن،
جدا دارم میگم ، برا تبلیغات ننوشتم ، فقط چون دوست دارم همه ی ما ایرانیا هوای همو داشته باشیم.

من دنبال کار میگردم 2 ماه دیگه دارم میام شارلوت کار کاشت ناخن بلدم اگه بتونن دوستان کمک کنن ممنون میشم
2013as6xxx نفر*2 مصاحبه w2 اپریل آنکارا[/align]
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، FMANIS ، romance33 ، msar
(2013-05-25 ساعت 17:46)hnbroker نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 00:41)houmanmir نوشته:  سلام دوستای عزیز ، نمیخوام کار تبلیغاتی کنم فقط برا دوستایی که دنبال آرایشگر ایرانی تو Cary ، North Carolina میگردن بگم نامزد من اونجا آرایشگاه داره ، بگید از مهاجرسرا هم هستید تا تخفیف ویژه میگیرید Big Grin

من دنبال کار میگردم 2 ماه دیگه دارم میام شارلوت کار کاشت ناخن بلدم اگه بتونن دوستان کمک کنن ممنون میشم

شارلوت تا کری 2 ساعتی راهه Smile اگه خواستید حتما ایمیل بزنید در خدمتیم Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، FMANIS ، romance33 ، pari pariaaa ، msar
بچه هایی که اونجا کار می کنید وضعیت استخدامی چه جوریه؟سابقه کار لازمه؟
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، msar
(2013-05-25 ساعت 23:05)houmanmir نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 17:46)hnbroker نوشته:  

شارلوت تا کری 2 ساعتی راهه Smile اگه خواستید حتما ایمیل بزنید در خدمتیم Smile
ممنون میشم ایمیل بدین یا شماره تماس؟
2013as6xxx نفر*2 مصاحبه w2 اپریل آنکارا[/align]
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، romance33 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان