کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آتلانتا، ایالت جورجیا
salam khobin shoma ? man arman az iran hastam gharare mohjerat konim be Atlanta mikhastam bebinam onja alan sharayete karo bar chetorie va momkene komakam konid onjaro bishtar beshnasam... age idi yahoo ya email dari behem bede lotfan baham dar tamas bashim merc
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من تازه عضو اينجا شدم
كسي هست كه الان اتلانتا زندگي كنه؟؟
من ٢ماه هست كه اومدم اتلانتا
ممنون ميشم يه خورده از تجربيات دوستان استفاده كنم
پاسخ
تشکر کنندگان: 3rip
(2015-11-03 ساعت 04:03)Mati1 نوشته:  سلام من تازه عضو اينجا شدم

دو ماهه اونجایین دیگه خودتون صاحب تجربه آید! از تجربیاتتون برا ما بگید!
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh
(2015-11-03 ساعت 04:03)Mati1 نوشته:  سلام من تازه عضو اينجا شدم

خب سوالتون رو بپرسید دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: golia
من دنبال كار هستم ورزشكارم رزمه ورزشيه خوبي دارم به باشگاهايي كه مربوط به تخصص خودم بود ايميل زدم ولي جواب مثبت نگرفتم
ميخواستم اگر ممكن هست در زمينه كار كمكم كنيد البته هنوز گرين كارتمم نرسيده دستم[/size]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-25 ساعت 00:34)nimamp3 نوشته:  
(2015-10-24 ساعت 23:51)ehsan_ati نوشته:  
(2015-10-23 ساعت 05:59)nimamp3 نوشته:  سلام دوستان من چند روز آمدم آتلانتا سمت سندی اسپرینگ و شدیدا دنبال کار میگردم کسی میتونه کمکم کنه

سلام، تخصصتون چیه؟

رشته ام متالورژی هست ولی زبانم خوب نیست دنبال کارهای معمولی مثل رستوران هستم تا زبانم خوب شه و چند تا سرتیفیکیت از اینجا بگیرم

منم سندي اسپرينگ هستم اگر موفق شدين كار پيدا كردين منم در جريان بذاريد مرسي 7702318863اين شماره من هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بگن درحال حاضر وضعیت کار در اونجا چجوریه؟؟ کارهای سطح پایین مثل رستوران واسه شروع زندگی خوب پیدا میشه؟ مثلا حدودا حداکثر چقدر طول میکشه کار پیدا کنیم؟
و اینکه توی آتلانتا حداقل درامد ساعتی چنده؟ ( از نظر عملی نه آماری )
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
(2015-11-09 ساعت 22:57)SaEiD_MaFiA نوشته:  دوستان بگن درحال حاضر وضعیت کار در اونجا چجوریه؟؟ کارهای سطح پایین مثل رستوران واسه شروع زندگی خوب پیدا میشه؟ مثلا حدودا حداکثر چقدر طول میکشه کار پیدا کنیم؟
و اینکه توی آتلانتا حداقل درامد ساعتی چنده؟ ( از نظر عملی نه آماری )
مرسی

جاهاي مختلف متفاوت هست مثلا ساب وي ساعتي هفت و خورده اي و والمارت ساعتي نه و خورده اي و...
پيدا كردن كار بستكگي به پشتكار خودتون داره ببينيد كجا مي خوان حضوري برويد رزومه پر كنيد.
يادتون باشه اينجا شكست نفسي جايي نداره، تواناييهايي كه داريد را نشون بديد و كمي از خودتون و تواناييهاتون تعريف كنيد در زمان مصاحبه مخصوصاً
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، 3rip ، Shahram914
دوستان يادتون باشه الان نزديك كريسمس هست، الان همه در همه جا در تكاپو هستند و خيلي سرشون شلوغه و الان بهترين زمان براي پيدا كردن كار هست. پس اگه هنوز بيكار هستيد بهترين زمان براي پيدا كردن كار الان هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، 3rip ، barfi1
دوستان ما بعد از 5 ماه زندگی تو امریکا داریم منتقل می شیم به آتلانتا و محل کار همسرم نزدیک دانشگاه جرجیا تک هست، بهترین جایی که میتونیم خونه بگیریم که هر روز تو ترافیک نمونیم و قیمت اجاره معقول باشه کجا هست؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری داره راهنماییمون بکنه.
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: 3rip ، sahar2016
از دوستان کسی هست که Savannah زندگی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-19 ساعت 08:05)3rip نوشته:  از دوستان کسی هست که Savannah زندگی کنه؟

دوستان اگر صلاح میدانید یکی از کسانیکه مدتی در آتلانتا هست و اطلاعات بیشتری از آتلانتا دارد یک گروه تلگرام تشکیل بدهد
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی هست که یه جای مناسب تو آتلانتا برای اقامت دو ماهه سراغ داشته باشه؟
خیلی ممنون میشم
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی راجع به رشته اشپزی بین الملل توی اتلانتا تجربه ای داره ؟ /من اشپز بین الملل هستم مدارک دانشگاهی رسمی هم دارم برای ساعت کار و حداقل دستمزد اگر دوستان اطلاعاتی دارند ممنون میشم پاسخ بدند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-29 ساعت 04:22)chefpeymi نوشته:  سلام دوستان کسی راجع به رشته اشپزی بین الملل توی اتلانتا تجربه ای داره ؟ /من اشپز بین الملل هستم مدارک دانشگاهی رسمی هم دارم برای ساعت کار و حداقل دستمزد اگر دوستان اطلاعاتی دارند ممنون میشم پاسخ بدند

سلام.
یه نگاه به این چندتا صفحه بنداز شاید به دردت خورد!
درآمد معمول سرآشپز در کل آمریکا
http://www.bls.gov/oes/current/oes351011.htm
تقریب درآمد در جورجیا
http://salarygenius.com/ga/1/salary/chef-salary
مثلاً مریتا
http://salarygenius.com/ga/marietta/sala...salary?p=2

یه شغلی هم هست که تو ایران هم بود ولی نمیدونم اسمش چی بود! اینجا بهش میگن کترینگ catering . کارش هم اینه که سفارش غذای عمده برای شرکتها و مراسمات انجام میدن. کار نون و آب داریه. اگر تصمیم گرفتی ما هم پایه هستیمBig Grin. سرمایه گذار هم پیدا میکنیم!
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، chefpeymi ، golia ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان