کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات مطرح شده در زمينه نحوه چك كردن نتايج از روي سايت
سلام
از روی فرم PDF Submission Confirmation که ثبت نام کردید اطلاعات کانفرمیشن نامبر و نام فامیلی رو کپی پیست کنید جواب میده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 02:25)satusa نوشته:  سلام
از روی فرم PDF Submission Confirmation که ثبت نام کردید اطلاعات کانفرمیشن نامبر و نام فامیلی رو کپی پیست کنید جواب میده.

مگه شما جواب گرفتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Behinaz
منم فعلا NOT Selected هستم...تا ببینیم بعدا چی میشه!
(نامه هم نگرفتم.ولی قبولم این خنگولا اشتباه مبکنن!)
سایت به شدت شلوغه...
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
پاسخ
من هم یک "Has not Selected" دریافت کردم. اما فعلا امید هست Rolleyes
پاسخ
با سلام خدمت همه دوستان

قابل توجه همه دوستاني که نامه به دستشون رسيده يا با سايت چك كردن و سايت گفته قبول نشدن ..
من چندين بار چك كردم و گفت شما قبول نيستيد بعد از 3 يا 4 بار و دقت در وارد كردن شماره ها اين پيغام زيبا رو داد
Dear Selectee,

Based on the information and confirmation number provided, you should have received a letter by mail from the United States Department of State’s Kentucky Consular Center (KCC) notifying you that your Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery.
If you have not yet received your selectee letter, please do not contact KCC until after August 1, 2010. International mail delivery delays of one month or more are normal. KCC will not respond to questions they receive before August 1, 2010 regarding non-receipt of selectee letters. If you still have not received your selectee letter by August 1, 2010, however, you may contact KCC by email at kccdv@state.gov.

لطفا شما هم امتحان كنيد بد نيست
پاسخ
تشکر کنندگان: Behinaz ، satusa ، Elf ، cky ، vahidansari ، honareirani ، khabaloo ، arad
اشتباه شده !
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 02:27)zara man نوشته:  
(2010-07-01 ساعت 02:25)satusa نوشته:  سلام

مگه شما جواب گرفتید؟

البته
پاسخ
تشکر کنندگان:
من یکی که دوتا دریافت کردم!! یکی برای خودم و یکی هم واسه خانمم.!!شماها که میگین امید هست منظورتون چیه؟ خوب انتخاب نشدیم دیگه. دیگه چطوری میشه امید داشت؟!
وقتی تنهای تنها شدی بدان هنوز خدا هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: khabaloo
(2010-07-01 ساعت 03:11)گریت کش نوشته:  من یکی که دوتا دریافت کردم!! یکی برای خودم و یکی هم واسه خانمم.!!شماها که میگین امید هست منظورتون چیه؟ خوب انتخاب نشدیم دیگه. دیگه چطوری میشه امید داشت؟!

چون بعضیا که نامه به دستشون رسیده وقتی میزنن میگه برنده نشدین

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
پاسخ
تشکر کنندگان: Elf
آقا سالهاي پيش هم ظاهرا اين اشتباه ها پيش اومده بود ميگفتن زياد عجيب نيست .....
پاسخ
یه میل به kcc دادم که این چه وضعیه!!! چرا کسایی که نام رو هم گرفتن not selected مینویسه...
لطفا بگید من قبول شدم یا نه!!
به نطرتون جواب میدن؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: Behinaz ، honareirani
(2010-07-01 ساعت 03:12)Behinaz نوشته:  
(2010-07-01 ساعت 03:11)گریت کش نوشته:  من یکی که دوتا دریافت کردم!! یکی برای خودم و یکی هم واسه خانمم.!!شماها که میگین امید هست منظورتون چیه؟ خوب انتخاب نشدیم دیگه. دیگه چطوری میشه امید داشت؟!

چون بعضیا که نامه به دستشون رسیده وقتی میزنن میگه برنده نشدین

دوست عزيز اگر شما اون نامه پاكت آجري رنگ رو دريافت كرديد كه هيچي .... اگر نه تا 2 هفته ديگه صبر كنيد تا به اعتراض ها ترتيب اثر بدن و اشتباهات رو تصحيح كنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
من بعد از 2 میلیارد بار چک کردن بلاخره پیام دوست داشتنیمو گرفتممممممممممممم

HAS NOT BEEN SELECTED !

سر کاری بود! Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، khabaloo
(2010-07-01 ساعت 03:20)Elf نوشته:  یه میل به kcc دادم که این چه وضعیه!!! چرا کسایی که نام رو هم گرفتن not selected مینویسه...
لطفا بگید من قبول شدم یا نه!!
به نطرتون جواب میدن؟!

مطمئن باش كه جواب ميگيري .... اون هم از نوع مثبتش ... شك نكن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که برنده شدن خواهشا چک کنن ببینن که سایت قبولیشون رو اعلام میکنه یا خیر.
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان