کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات مطرح شده در زمينه نحوه چك كردن نتايج از روي سايت
سلام
امیدوارم همه شما هم این پیامی رو که من دریافت کردم، دریافت کنید:
نقل قول:Dear Selectee,

Based on the information and confirmation number provided, you should have received a letter by mail from the United States Department of State’s Kentucky Consular Center (KCC) notifying you that your Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery.

If you have not yet received your selectee letter, please do not contact KCC until after August 1, 2010. International mail delivery delays of one month or more are normal. KCC will not respond to questions they receive before August 1, 2010 regarding non-receipt of selectee letters. If you still have not received your selectee letter by August 1, 2010, however, you may contact KCC by email at kccdv@state.gov.

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، amir_ebrahimi99 ، arad ، amirhomayoun
با سلام خدمت دوستان
من همين الآن چك كردم همان بار اول پيغام داد شما برنده شديد و نامه بايد دريافت كرده باشيد و اگر دريافت نكرديد تا اول اگوست صبر كنيد بخاطر اينكه تا آن موقع ما به هيچ سوالي پاسخ نمي دهيم.
اميدوارم همه دوستان به هر آرزوي كه دارند برسند.
شماره کیس: 2011AS000299XX
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمها:31 May
کارنت شدن: بولتن June 2011 -
دریافت نامه دوم: 21 June
تاریخ مصاحبه: July 11
تاریخ دریافت کلیرنس:10 Aug برای سه نفر
تاریخ صدور ویزا: 17 Aug برای سه نفر
جمع هزینه ها: 6,450,000 تومان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزیزم,شرمندم 3ماهی بود که نبودم,امیدوارم منو ببخشید,اول از همه به همه دوستانی که برنده شدن تبریک میگم,مخصوصا سپهر عزیز,خوب منم رفتم و نگاه کردم و دیدم که برنده نشدم,به تمامی دوستانی که برنده نشدن میگم که جای نگرانی نیست,چون شکست مقدمه پیروزیه...Wink

موفق و تندرست باشید...

پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani
بالاخره براي منم Confirmation قبولي داد.
جالبه. ظاهرا اينجام بايد پافشاري كرد.
فكر كنم بيش از 50 بار زدم تا بالاخره ok داد!
اميدوارم نهايت اين قضيه براي همه اتفاق بيفته.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، pr.kia
من مي خوام يك مطلبي رو به همه ي كسانيكه مثل من برنده نشدند بگم:
قبل از اون مي خوام آخرين پست من تو اين سايت رو بخونيد كه در آبان سال پيش در تاپيك "چند درصد احتمال مي ديد برنده بشيد" نوشتم:

"""من خودم احتمال برنده شدن رو 1 در 100 می دونم. دوستان اگر هدف مشترک همه ی ما این است که به جایی برویم که در آنجا بتوانیم پیشرفت کنیم، جایی که بتوانیم استعداد ها (یا بهتر بگویم هدیه ها) که خداوند در وجود همه ی ما قرار داده را شکوفا کنیم و آن را برای زیبا تر کردن دنیا به کار بگیریم، نباید فقط این هدف بر پایه ی "فقط" یک لاتاری شانسی باشد. باید خودمان به سمت این هدف تلاش کنیم.

من چه برنده بشم چه برنده نشم به راه های دیگه هم فکر می کنم. برای من "فقط" امریکا مهم نیست. مثلا کانادا تو خیلی از زمینه ها دست کمی از آمریکا نداره. تازه مهاجرت به کانادا هم بر اساس شانس نیست. کسی که امتیازهاش به حد نصاب برسه می تونه اقدام کنه.

مثلا من خودم دانشجوی سال آخر کارشناسی هستم. واسه چند تا از دانشگاه ها تو امریکا و کانادا اپلای کردم. خیلی از دانشجویان با تبدیل ویزای دانشجوییشون به ویزای کاری و گرفتن شغل تونستن گرین کارت بگیرن. این پروسه اصلا بر پایه ی شانس نیست. برپایه ی تلاشه. یا اگه مثلا کانادا برم بعد اتمام کارشناسی ارشد حد اقل امتیاز رو برای ایجاد پروفایل مهاجرت کانادا پیدا می کنم. اگر هم واسه ارشد از جایی ادمیشن با فاند نگرفتم، خوب برای دکترا اقدام می کنم... و باز هم همچنان این حکایت ادامه داره. اما چیزی که من بهش یقین دارم اینه که دیر یا زود من عازم خواهم بود. چه به کانادا چه به امریکا. چه با لاتاری. چه بی لاتاری. برای همین گذرنامه ام را گرفته ام. """""

خوب الان 8 ماه از اون مطلب مي گذره و امروز هم ديدم كه در لاتاري برنده نشده ام. اما همونطور كه به حرفي كه زدم واقعا ايمان داشتم (اينكه بايد خودمون هم تلاش كنيم) بعد از يك سال و نيم تلاش در پروسه ي اپلاي موفق شدم از يكي از دانشگاه هاي خوب آمريكا بورسيه بگيرم. 1.5 ماه پيش در دبي مصاحبه داشتم و الان منتظر كليرنس هستم. (البته دعا كنيد كه زودتر بياد:دي) و تا 1 ماه ديگه هم عازم لس آنجلس يا همون تهران جلس خودمون هستم. چيزي كه مي خوام بگم اينه كه به لاتاري به ديد "اصل" نگاه نكنيد بلكه اون رو به عنوان "فرع" در كنار گزينه هاي ديگه اي قرار بديد كه با تلاش بالاخره مي شه بهش رسيد.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: khabaloo ، arad ، amir_ebrahimi99 ، sce
(2010-07-01 ساعت 09:19)NavidNavid نوشته:  بالاخره براي منم Confirmation قبولي داد.
سلام ..جدی یعنی امکان داره برنده شده باشی داخل سایت دفعه اول نشون نده ؟ باید چند بار امتحان کرد ؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Behinaz
سلام به همه
من قبلا نامه ام را دریافت کرده بودم و امروز هم که چک کردم تایید شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 09:51)POSTiGA نوشته:  
(2010-07-01 ساعت 09:19)NavidNavid نوشته:  بالاخره براي منم Confirmation قبولي داد.
سلام ..جدی یعنی امکان داره برنده شده باشی داخل سایت دفعه اول نشون نده ؟ باید چند بار امتحان کرد ؟Sad

ديشب براي من نشون نميداد كه انتخاب شدم اما امروز صبح كه زدم تاييد كرد.
پس شايد چون تازه سايت بارگذاري شده بود اين مشكلو داشته.
اما بحث چندين بار زدن و پافشاري جنبه شوخي داره!
ولي دوستان با تجربه ميگن اين قضيه تو روزاي اول عادي هستش.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب امسال هم گیم اور شدیم
تبریک به همه برنده ها و تسلیت به همه گیم اور ها
پاسخ
منم has not been selected معروف رو رويت كردم....كلي حالم گرفته شد...واقعا فكر نميكنم با چند بار امتحان كردن تغييري ايجاد بشه...بيخودي به خودمون اميد نديم بهتره...من امسال خيلي اميدوار بودم!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کسی هست که از تو سایت چک کرده دیده برنده شده اما نامه اش هنوز نرسیده باشه ؟
کافی است اولین قدم را با ایمان بردارید .
پاسخ
در ضمن لازم ميدونم به تمام دوستاني كه امسال برنده شدن تبريك بگم....اميدوارم همه موفق باشن
(2010-07-01 ساعت 09:51)POSTiGA نوشته:  

بابا فكر نكنم!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: zara man
راستي يه سوال....من با فايز فاكس كار ميكنم...البته سايت باز ميشه و كار ميكنه..يعني ممكنه چون با IE نيست درست نشون نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 08:42)sarfarash نوشته:  سلام
امیدوارم همه شما هم این پیامی رو که من دریافت کردم، دریافت کنید:
نقل قول:Dear Selectee,

Based on the information and confirmation number provided, you should have received a letter by mail from the United States Department of State’s Kentucky Consular Center (KCC) notifying you that your Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery.

If you have not yet received your selectee letter, please do not contact KCC until after August 1, 2010. International mail delivery delays of one month or more are normal. KCC will not respond to questions they receive before August 1, 2010 regarding non-receipt of selectee letters. If you still have not received your selectee letter by August 1, 2010, however, you may contact KCC by email at kccdv@state.gov.

موفق باشید

خوش به حالتون....تبريك ميگم...اما من چند بار زدم...نشد كه نشد!Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: User
آقا نوید شما احتمالا یه چیزی رو اشتباه وارد می کنید.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان