کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟
با سلام من هم دنبال شماره سفارت ابوظبی می گشتم و در گوگل جستجو کردم اولین جا این سایت رو معرفی کرد. از این که عضو جدید این سایت هستم خوشحالم چون دنبال یک سری چیز ها بودم که در این جا راحت پیدا کردم. با تشکر از همه ی دوستان. می خواستم چون عضو جدیدم خودم رو معرفی کنم.
نیلوفر هستم 20 ساله و تازه ویزای امریکا گرفتم و برای همین در یک سری مسائل مشکل داشتم ,که اینجا کارم رو خیلی اسون کرد با بحث های متنوع دوستان.به امید موفقیت برای همه دوستانWink[/color]
تشکر کنندگان: shahram1347 ، msar
من در گوگل دنبال عبارت خاطرات سفر به امریکا گشتم و فکر کنم پنجمین لینک اینجا بود
تشکر کنندگان: shahram1347 ، سارا کوچولو ، msar
درود
پس از چک کردن وضعیت قبولی، در گوگل جستجو کردم که پس از بررسی دهها سایت و وبلاگ به این سایت علاقه مند شدم.
تشکر کنندگان: shahram1347 ، ساسان ، msar
با سلام
جستجو در نت.
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: msar
من یک مدت بعد از قبولی چون درست نمیدونستم چه کارایی واسه پر کردن فرم ها و این جور کارا باید انجام داد توی گوگل .قبولی در لاتاری. رو سرچ کردم و با وبلاگ سعید (خاطرات لاتاری) اشنا شدم و بعد از طریق اون با مهاجر سرا اشنا شدم و باید همین جا بگم که سایت واقعا پر بار و مفیدی هستش .
با تشکر
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان: saeedhei ، ساسان ، msar
منم از طریق داداشم(usa.lover) این سایت رو پیدا کردم.
تشکر کنندگان: usa.lover ، ساسان ، msar
من هم برادر شوهرم(usa.lover) این سایت رو بهم معرفی کرد.
به به جمع یو اس ا ها که جمعه .
usa.lover
usa.over
usa.color
محمد جان بازم هست ؟
نه متاسفانه، چون بقیه اعضای خانوادمون آمریکا رو بلاد کفر تصور کردند.
حالا اگه منم زن گرفتم(اسادم essadom: به زبان خمینی،اراکی) یه یوزر هم برایش درست میکنم. هر چند من اگه ازدواج کنم با یه نیتیو ازدواج میکنم که نه زبان ما رو بلده نه این سایت به دردش میخوره!!! :d
تشکر کنندگان: msar
منم توی گوگل یه عبارتی سرچ کردم و اومدم اینجا زود هم ثبت نام کردم .
خیلی خوشحالم که در کنار دوستان عزیز هستم و هم ازشون کمک میگیرم ، هم اگر چیزی بلد باشم در اختیارشون میذارم .
موفق باشید .
تشکر کنندگان: sh-b ، Ashkan78 ، msar
من از طریق Search کردن ویزای نامزدی در گوگل این سایت رو پیدا کردم و واقعا خوشحالم که این سایت یکی از بهترین سایتهای اطلاع رسانی در مورد مهاجرت و ویزاست .
هیچ سایت دیگه ای من پیدا نکردم که راجع به ویزای نامزدی امریکا اینقدر بشه اطلاعات بدست آورد.
بسیار ممنون و متشکر از این خلاقیتتون Wink
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، Ashkan78 ، ساسان ، msar
روزی که نامه قبولی در لاتاری اومد اینقدر گیج و سردرگم بودم که چشمتون روز بد نبینه تا خود صبح از سردرد بیدار بودم.
صبح تصمیم گرفتم یه کم سرچ کنم. اول انگلیسی سرچ کردم...خوب بد نبودیه چیزایی دستگیرم شد. بعد گفتم بعید است که از جماعت ایرانی اونقدر بخار بلند بشه که از تجربیاتشون در قبولی لاتاری ریز به ریز بنویسن ولی حالا ضرر نداره یه سرچی بزنم.
بعد دیدم نه بابا ای ول چه کمک رسانی قوی ای میشه اینجا...البته همون روز اول عضو نشدم ولی بعدا تصمیم گرفتم که عضو بشم و الان هم خیلی خوشحالم از تصمیمم...چون هم از تجربیات بقیه میتونم استفاده کنم و هم اینکه تجربیات خودم رو در اختیار بقیه بگذارم ...خلاصه دست همه مدیران و پیشکسوت های سایت درد نکنه..امیدوارم همه موفق و سلامت باشن
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، kavoshgarnet ، Ashkan78 ، babakped ، msar
من دير اينجا مي نويسم... ببخشيد.

من از اوايل سال 2008 اينجا عضوم. از طريق يه فروم انگليسي به نام Immigration Forum اينجا رو پيدا كردم. سال 2008 چند ماهي اومدم اما ديدم جز حسرت چيزي برام نداره چون برنده نشده بودم. اما امسال قضيه متفاوت بود. شانس آوردم Passwordم يادم بود و لازم نشد يه I.D جديد بسازم. وگرنه صدرا كله ام رو مي كند!!!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، Ali Sepehr ، babakped ، ساسان ، msar
من هم بعد از دریافت نامه قبولی مونده بودم که این نامه درسته یا تقلبی؟ اگر درست باشه مراحل بعدی چیه و ظرف چه مدت مراحل بعدی انجام میشه و ...
چون کسی که برنده سالهای قبل باشه رو نمی شناختم ، رفتم سراغ اینترنت و از پیدا کردن این سایت کلی خوشحال شدم و آرامش پیدا کردم و الان هم کماکان اطلاعات خوبی بدست می اورم.
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Ali Sepehr ، msar
شب ساعت 12 در تاریخ 29may 2009 نامه رو دیدم ساعت 1:15 تو گوگل واژه لاتاری رو سرچ کردم و رسیدم به سرای مقصود و همون شب تا 4 صبح کل سایت رو مطالعه کردم و کل موضوع اومد دستم .مرسی از بک و بچه های با صفای مهاجر سرا ......همتونو دوست دارم قطار قطار .....

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان