کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟
اکثر بچه ها با سرچ کردن توی گوگل به مهاجرسرا رسیدن من هم همینطور
شاید اگه زود تر میشناختمش خیلی برام بهتر میشد چون بخاطر نقص اطلاعاتی که قبلا داشتم یک سال قرعه کشی لاتاری رو از دست دادم.
در اینجا از دوست خوبم sadra-sepehr تشکر میکنم که منو راهنمایی های زیادی کرد.
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78 ، Amir.Mansoury ، batis2010
(2010-01-01 ساعت 22:03)joseph نوشته:  اکثر بچه ها با سرچ کردن توی گوگل به مهاجرسرا رسیدن من هم همینطور
شاید اگه زود تر میشناختمش خیلی برام بهتر میشد چون بخاطر نقص اطلاعاتی که قبلا داشتم یک سال قرعه کشی لاتاری رو از دست دادم.
در اینجا از دوست خوبم sadra-sepehr تشکر میکنم که منو راهنمایی های زیادی کرد.

منم همینطور

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، joseph ، batis2010
من بعد از ورود به شهر اسلو با سرچ عبارات مهاجرت به نروژ و شهر اسلو وارد سایت شدم البته برخلاف بیشتر دوستان که در اینجا اطلاعات موردنیازشون رو پیدا کردن چیزی درباره این شهر ندیدم و فکر کنم نهایتا خودم مجبور شم اطلاعاتی درباره این کشور اینجا بذارمSmile.اما بدلیل ارتباط دوستانه و فرهنگ مناسب فاروم گردی بیشتر کاربرا به اینجا علاقمند شدم و ایدی ساختم و بعد از یه مدت کوتاهم با لطف و توجه ادمین بعنوان مدیر انجمن اروپا انتخاب شدم که امیدوارم بتونم کمکی هرچند ناچیز برای دوستان درباره مهاجرت به اروپا باشم
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78 ، laili ، kianoush ، lexington ، shahram1347
از اینترنت.
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
تشکر کنندگان:
بعد از دیدن نامه و باورنکردن بنده شدن خودم یه بار تو گوگولی سرچ کردم اما نمیدونم چی شد که وارد زیر موضوعات نشدم.
فکر میکردم اینجا هم مثل خیلی جاهای دیگه رسوب کرده و کسی حتی زحمت نوشتن اینکه دیگه Up نمیشه رو نکشیده.

بعد از ارسال فرمهای سری اول با اینجا آشنا شدم.

regards,
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان: ساسان
(2009-10-29 ساعت 17:11)ramin2010 نوشته:  من یک مدت بعد از قبولی چون درست نمیدونستم چه کارایی واسه پر کردن فرم ها و این جور کارا باید انجام داد توی گوگل .قبولی در لاتاری. رو سرچ کردم و با وبلاگ سعید (خاطرات لاتاری) اشنا شدم و بعد از طریق اون با مهاجر سرا اشنا شدم و باید همین جا بگم که سایت واقعا پر بار و مفیدی هستش .
با تشکر

من هم همینطورBig Grin
البته اون روز یه تاپیکی و خوندم که یکی نوشته بود وقتی نامه دستش رسید بهش توجهی نکرده بود و....... حالا هرچی می گردم پیداش نمی کنم Cool
حالا که همه را می شناسم می خوام بدونم اون کی بودBig Grin Tongue Wink
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
(2010-01-07 ساعت 08:01)SamiraN نوشته:  از اینترنت.

من یادم نیست از کدوم «ترنت» بود!‌
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
من قبل از مصاحبه از طریق همسرم با اینجا آشنا شدم و با ای دی اون میومدم مطالب رو میخوندم،بیشتر خواننده بودم و سوال داشتم تا اینکه بخوام چیزی بنویسم.ولی الان که خودم تمام مراحل رو گذروندم ،حس کردم باید چیزهایی که تجربه کردم رو به بقیه بگم،این شد که برای خودم ای دی باز کردم و حالا نویسنده وخواننده شدم.صدام خوبه؟!Big Grin
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، mary joon ، babakped ، SamiraN ، kianoush
با درود خدمت دوستان عزیز
راستش من داشتم تو گوگل سرچ میکردم در مورد مهاجرت که رفتم تو وبلاگ آرش عزیز ایشون هم لینک مهاجر سرا رو تو وبلاگشون گذاشته بودن از اون به بعد هم هر روز بجز روزای تعطیل هم یه سر به وبلاگ ایشون میزنم و مطالب جدیدش رو میخونم هم به این سایت که فکر میکنم دارم یه جورایی معتادش میشم
تشکر کنندگان: lexington ، kianoush ، rs232
من هم بطور اتفاقی در گوگل کلمه "مهاجرت" را تایپ کردم سایت شما باز شد و آنرا ADD کردم و عضو شدم و هر روز سری به آن می زدم و اطلاعات جدیدی می گرفتم. بماند که الان خیلی کمتر سر می زنم آن هم بخاطر شرایط زندگی در آمریکا و مشغولیت آن است .
تشکر کنندگان: m.memari ، hasti_banoo ، honareirani
من سه سال قبل با سرچ در گوگل با وبلاگ سعید آشنا شدم و همه مطالب رو می خوندم مدت کوتاهی بعد از اون باز هم از طریق گوگل با مهاجر سرا آشنا شدم و عضو شدم البته آی دی من اونموقع چیز دیگه ای بود ( قابل توجه مدیران!! ) بعد از مدتی مهاجرسرا رو فراموش کردم و پس وردم هم یادم رفت و بعد از یک و سال و نیم که لاتاری قبول شدم یاد اینجا افتادم و دوباره عضو شدم.
تشکر کنندگان: R.F ، rasarasa ، ساسان
من هم چند ماهی هست که از طریق سرچ گوگل اینجا رو پیدا کردم. اول به صورت گشت نامحسوس می آمدم ولی از وفتی اداره مهاجرت رسیدگی به پرونده منو شروع کرد ترجیح دادم مطالب اینجا رو جدی پیگیری کنم. گرچه نمی دونم با وجود ایرانی های بسیار زیاد در آمریکا، چرا تعداد افرادی که از طریق خانوادگی دارن مهاجرت می کنن اینقدر کمه و اگر کم نیست، حداقل چرا در مهاجرسرا نیستنند؟

به هر حال هر جند مطالب این فاروم بیشتر به خوش شانسها مربوط میشه Big Grin ولی برای من هم بسیار قابل استفاده بوده. با خوندن هر خبر خوشی خوشحال میشم و خدای نکرده با رد شدن بعضی کیس ها غصه می خورم. یه جورایی خودمو در حال و هوای برندگان و منتظران لاتاری شریک می دونم و خلاصه اینکه خیلی به اینجا عادت کردم.
تشکر کنندگان: ساشا ، Ashkan78 ، honareirani
بابا ماشالا همه چند آی دیی هستند ،فکر کنم با تعداد آی دی اعضا ،سر جمع ما 60 نفر بیشتر نیستیم ،که تعداد آی دی هامون به 6000 تا رسیده Smileمن خودم یک نفر رو می شناسم 3-4 تا ای دی داره.
باید هر چه زودتر از من تقدیر رسمی به عمل بیاد ،من یک آی دی بیشتر ندارم. وگرنه می رم 10 تا آی دی درست می کنم. با 10 تا شخصیت پردازی متفاوت. با تشویق بر و بچ موتور قصه گوییم هم که راه افتاده مشکلی ندارم. برای هر کدوم از شخصیتهای شلمرودی هم یک آی دی باز کنم ،خودش کلی می شه.
یالا اااا یالا ،من تقدیر می خوام یالا! (این قسمت رو با ریتم مربوطه بخونید بی زحمت)
(2010-04-24 ساعت 14:39)ساشا نوشته:  من سه سال قبل با سرچ در گوگل با وبلاگ سعید آشنا شدم و همه مطالب رو می خوندم مدت کوتاهی بعد از اون باز هم از طریق گوگل با مهاجر سرا آشنا شدم و عضو شدم البته آی دی من اونموقع چیز دیگه ای بود ( قابل توجه مدیران!! ) بعد از مدتی مهاجرسرا رو فراموش کردم و پس وردم هم یادم رفت و بعد از یک و سال و نیم که لاتاری قبول شدم یاد اینجا افتادم و دوباره عضو شدم.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: ساشا ، R.F ، Ashkan78 ، honareirani ، looloo ، lexington
آفرین ، صد آفرین ، تک آی دی روی زمین!!! ( با هر ریتمی خواستین بخونید! )
بیایین هر کی رو می شناسیم دو تا یا بیشتر آی دی داره لو بدیم من خودم یکی رو می شناسم که خیلی کم پست می ذاره اسم هر دو تا آی دی اش رو هم می دونم.

یکیش مسعوده!
دومیش ادمین! Smile
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان: rasarasa ، Ashkan78 ، honareirani ، looloo ، ساسان ، ubk ، lexington
منم با سرج کردن عبارت شرکت در لاتاری ابتدا با وبلاگ سعید و بعد از اون لینک مهاجرسرا وارد این سایت شدم.مهاجرسرا خیلی خوبه.من اطلاعات و همچنین دوستای با ارزشی پیدا کردم که هیچ وقت فراموششون نمی کنم
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، lexington ، ADONIS

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان