کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟
من چند باری تو لاتاری شرکت کردم پارسال Aug-17-2009 بود که یه ایمیل برام رسید که نوشته بود برنده ای من هم که هل بودم یادم نی اومد که کانفرم نامبر رو کجا یادداشت کردم چک کنم ولی برای صحت نامه تو اینترنت گشت میزدم که با این سایت آشنا شدم و نتیجه گرفتم که ایمیل تقلبی هست بایست برای برنده شدن نامه پستی بیاد و Aug-20-2009, 15:42 تو بهترین وب سایت مهاجرتی فارسی عضو شدم و از تجربیات بقیه دوستان استفاده می کنم.
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، ساشا ، ساسان ، honareirani ، usa.lover ، lexington
من فکر کنم از سال 2007 مهاجر سرا میومدم اما عضو نبودم تا پارسال

بهترین سایتی که دیدم واقعا همه با هم دوست هستن و بهم دیگه کمک واقعی میکنن همینجا بود

دقیقا یادم نیست از کجا آشنا شدم اما فکر کنم از یکی از همکارای سابقم گرفتم که اون الان آمریکاست شایدم گوگل بود
اما در هر حال از همه ممنونم
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، ساشا ، ساسان ، nnazi_2005 ، ubk ، honareirani ، R.F ، Ashkan78 ، lexington
سلام به همه دوستان
راستش من بعد از برنده شدن تو لاتاری و دریافت نامه از طریق پست چون شنیده بودم که انواع تقلبی آن در بازار موجود می باشد و ممکنه این نامه تقلبی باشه 3 روز بعد از دریافت نامه و پس از صحبت تلفنی با یکی از دوستانم که از برنده های لاتاری 2008 بود و الان ساکن آمریکا هستش بعد از پرسیدن کیس نامبر و دادن کلی توضیحات از طرف من تشخیص داد که نامه تقلبی نیست و اصل اصلهBig Grin
خلاصه یهو یادش اومد و مهاجر سرا رو به من معرفی کرد و بهم گفت که سایت مفید و جالبیه من هم اومدم از 1 نصف شب ثبت نام کردم و هنوز ماجرای من و مهاجر سرا هنوز ادامه دارد ......

خلاصه این که : تریاک ؛ هرویین ؛ حشیش ؛ شیشه ؛کریستال ؛ کوکایین رو میشه ترک کرد ولی مهاجر سرا رو نمیشه ....Big Grin
خوشبختی یعنی فاصله این بدبختی تا بدبختی دیگر ( چارلی چاپلین )

Case num:2010AS23300
دریافت نامه اول :2009 4July
ارسال نامه اول :2009 13July
کنسولگری:آنکارا
کارنت شدن کیس : for june 2010
تشکر کنندگان: Monica ، nnazi_2005 ، ساشا ، ubk ، Ali Sepehr ، اليزا ، honareirani ، Ashkan78 ، WIKIMAN ، OverLord ، lexington
(2010-04-28 ساعت 22:50)ساسان نوشته:  سلام به همه دوستان
راستش من بعد از برنده شدن تو لاتاری و دریافت نامه از طریق پست چون شنیده بودم که ممکنه تقلبی باشه 3 روز بعد از دریافت نامه و پس از صحبت تلفنی با یکی از دوستانم که از برنده های لاتاری 2008 بود و الان ساکن آمریکا هستش بعد از پرسیدن کیس نامبر و دادن کلی توضیحات از طرف من تشخیص داد که نامه تقلبی نیست و اصل اصلهBig Grin
خلاصه یهو یادش اومد و مهاجر سرا رو به من معرفی کرد و بهم گفت که سایت مفید و جالبیه من هم اومدم از 1 نصف شب ثبت نام کردم و هنوز ماجرای من و مهاجر سرا هنوز ادامه دارد ......

خلاصه این که : تریاک ؛ هرویین ؛ حشیش ؛ شیشه ؛کریستال ؛ کوکایین رو میشه ترک کرد ولی مهاجر سرا رو نمیشه ....Big Grin
من تا حالا سیگار نکشیدم واز حس معتاد شدن تا حالا طرف هیچی نرفتم و از معتاد شدن می ترسیدم
ولی الان متوجه شدم که معتادم به مهاجر سرا
تریاک ؛ هرویین ؛ حشیش ؛ شیشه ؛کریستال ؛ کوکایین رو میشه ترک کرد ولی مهاجر سرا رو نمیشه ....: اگر کسی مراکز ترک مهاجر سرای خوب میشناسه معرفی کنه CoolCoolCool
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: honareirani ، Ashkan78 ، m.memari ، lexington
Big Grinسلام.
من قبل از رفتن به آنکارا برای مصاحبه از طریق دوستان آشنا شدم.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ساسان ، lexington
یکی از دوستان مهاجرسرا که اونم امسال برنده بود به من معرفی کرد.
تشکر کنندگان: ساسان ، lexington
دوستم مهدی که پارسال برده بود بهم معرفی کرد و من هم به بقیه دوستام معرفی می کنم
تشکر کنندگان: ساسان
بنده هم به وسیله دوست بسیار نازنینم که همیشه و همه جا به کمکم میاد با مهاجرسرا آشنا شدم و اون دوست کسی نیست جز گوگل جون
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: OverLord ، honareirani ، nnazi_2005 ، laili ، WIKIMAN ، Ashkan78 ، lexington
كاملا تصادفي. پارسال همينجوري داشتم تو گوگل سرچ ميكردم چند تا سايت رو باز كردم. مهاجرسرا به دلم نشست!Big Grin
تشکر کنندگان: honareirani ، nnazi_2005 ، ساشا ، Ashkan78 ، lexington
كاملا اتفاقي
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، lexington
من بعد از برنده شدن لاتاري تو گوگل سرچ كردم و يه وب لاگ خوب پيدا كردم http://safareman.persianblog.ir/
و بعد با اين سايت آشنا شدم . از طريق همون وب لاگ.
شماره کیس:2010as0025xxx
دریافت نامه قبولی:29 JUNE-آنكارا
ارسال فرمهای اول:August 2009
کارنت شدن :July 2010
دریافت نامه دوم:تا امروز كه نرسيده
مصاحبه:24 august
دريافت ويزا:21 Sept
هيچگاه عشق را با محبت، دلسوزي، ترحم و دوست داشتن يكي ندان، همه اينها اجزاء كوچكتر عشق هستند نه خود عشق.

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، lexington
ساناز حان،

منو ياد قديم انداختي كه در مهاجرسرا بيشتر خواننده بودم تا نويسنده.

اين Weblog مال يكي از دوستان گل و قديمي مهاجرسرا هست با شناسه M!LAD .

قديمها بيشتر بهمون سر مي زد اما الان هم رابطه اش رو قطع نكرده و هر از گاهي از سلامتيش خبردار مي شيم.

(2010-05-24 ساعت 17:46)sanaz2010 نوشته:  من بعد از برنده شدن لاتاري تو گوگل سرچ كردم و يه وب لاگ خوب پيدا كردم http://safareman.persianblog.ir/
و بعد با اين سايت آشنا شدم . از طريق همون وب لاگ.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Monica ، sanaz2010 ، lexington
(2010-05-24 ساعت 18:02)Ashkan78 نوشته:  ساناز حان،

منو ياد قديم انداختي كه در مهاجرسرا بيشتر خواننده بودم تا نويسنده.

اين Weblog مال يكي از دوستان گل و قديمي مهاجرسرا هست با شناسه M!LAD .

قديمها بيشتر بهمون سر مي زد اما الان هم رابطه اش رو قطع نكرده و هر از گاهي از سلامتيش خبردار مي شيم.

اشکان جون بالاخره سوتی دادی توامBig Grin

این وبلاگ مال سعید بود با یوزر nimfasl Tongue
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Monica ، lexington
شرمنده... فكرم دنبال فوتبال بود!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، lexington
تو کوچه های اینترنت پرسه می زدم تا آدرس لاتاری 2010 را پیدا کنم
که یک دفعه خونه مهاجرسرا دیدم وقتی در خونه را زدم صاحب خانه آنقدر با روی گشاده از من پذیرایی کرد که من را نمک گیر خود ساخت
برای همین تصمیم گرفتم برای همیشه اونجا بمونم

بقول بعضی ها کنگر خوردیم و انداختیم لنگر

شاد باشید
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile