کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
سلام دوستان. سوالي داشتم ممنون ميشم دوستاني كه اطلاع دارند و يا مورد مشابه ديدند پاسخگو باشند. اگر كيس f2a در حين اقدام پروسه سيتيزن بشن طرفي كه گرين كارت داشته، و پرونده در مرحله كارنت شدن باشه و حدود ١٢ ماه از pd گذشته باشه... اين تغيير چه تاثيري در روند كيس داره!
ميخوام بدونم اينكه گفته ميشه كيس ازدواج با سيتيزن از نوبت ويزا بولتن خارج ميشه صحيح است؟ و پرونده چقدر جلو ميفته؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر همگی؛
اول عذرخواهی میکنم اگر سوالم تکراریه، به علت کمبود وقت و تغییر شرایط ترجیح دادم جداگانه بپرسم ممنون میشم دوستانی که در حال انجام پروسه هستند پاسخ بدن:
۱ـ در حال حاضر بطور میانگین اخذ ویزای ازدواج ونامزدی هرکدام چه مدت طول میکشه؟
۲ـ مساله اثبات ارتباط وملاقات حدا قل از دو سال قبل درمورد ویزای ازدواج چقدر جدیه و اگر دو طرف فامیل باشند آیا باز هم باید اثبات بشه از دو سال قبل ملاقات حضوری داشتند؟ و اگر بجای دوسال یک سال و نیم باشه آیا پروسه به همون نسبت عقب میافته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان
کسی تماس جدید نداشته که ببینه چرا این اپروف کیس ها از ۷ ماه بیشتر شده؟و هنوز هیچ خبری نیست و روی ۲۳ اگوست هنگ کرده و جلو نمیره؟
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-18 ساعت 17:05)omid man نوشته:  دوستان
کسی تماس جدید نداشته که ببینه چرا این اپروف کیس ها از ۷ ماه بیشتر شده؟و هنوز هیچ خبری نیست و روی ۲۳ اگوست هنگ کرده و جلو نمیره؟

من بازهم تماس گرفتم، و گفتن همه چیز نرمال هست و کیس ها بررسی میشن به ترتیب تاریخ: پرسیدم که چرا جند ماهه روی آگست گیر کرده، گفت که نگران نباشیدهیچ موضوع خاصی نیست. تقریبا" همین جواب و دو ماه پیش هم گرفتم.
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
پاسخ
تشکر کنندگان: omid man
(2017-05-19 ساعت 08:51)mehdir نوشته:  
(2017-05-18 ساعت 17:05)omid man نوشته:  دوستان

من بازهم تماس گرفتم، و گفتن همه چیز نرمال هست و کیس ها بررسی میشن به ترتیب تاریخ: پرسیدم که چرا جند ماهه روی آگست گیر کرده، گفت که نگران نباشیدهیچ موضوع خاصی نیست. تقریبا" همین جواب و دو ماه پیش هم گرفتم.

ههههههه
ای تو روحشون .هفت ماه شده هنوز میگن عادیه
[color=#00BFFF][b]
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من وقت سفارتم دو هفته ى ديگس خواهش يه راهنمايى كنيد منو من يه سرى مداركمو كه شناسنامه و سند ازدواج بوده بردم ترجمه و فرستادم واسه ان وى سى سواله من اينه كه الان لازمه دوباره ببرم ترجمه بعد ترجمه و كپى شو ببرم سفارت يا همون قبلى ها معتبره ؟ همون كپى اوناورو با اصل مدارك ببرم كافيه؟ آخه من شنيدم ترجمه ها تا ١ سال اعتبار داره و ترجمه هاى من مال ٢٠١٥ هستش يه راهنمايى كنيد منو ممنون ميشم يه دنيا انشاالله خودم برم سفارت بعدش بيام اينجا كمكتون كنم.

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-14 ساعت 02:02)Elhambanoo نوشته:  ممنونم  خيلى استرس دارم واسه مصاحبه نه ما از طريق ايميل اينويس رو گرفتيم و به ترتيب مدارك رو ارسال كرديم  و هزينه هايى كه ميخواستن رو پرداخت كرديم نامه اولى هم كه گرفتيم تقريبا ٩ ماه طول كشيد يعنى ٩ ماه طول كشيد تا اينويس گرفتم

ی سوال داشتم چه زمانی تاریخ اینترویو بهتون اعلام کردن؟
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان:
تقريبا ٤٠ روز قبل از اينترويو

پاسخ
تشکر کنندگان: razraz
دوستان يه سوال ديگه هم داشتم براى مصاحبه چه مداركى براى اثبات رابطه با همسرم ببرم ميتونين كمكم كنين ؟ من فكر كردم يه سرى از عكس هامونو تو سال هاى مختلف ببرم با عكس عروسى و نامزدى و عكس هاى با خانواده ، بليط هواپيما و بليط هتل كه رفتيم مسافرت ، يه سرى از چت هامون تو تلگرام همش كه خيلى زياده ديگه چيا بايد ببرم ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 21:11)Abdorrezaa نوشته:  
(2017-05-19 ساعت 09:35)omid man نوشته:  
(2017-05-19 ساعت 08:51)mehdir نوشته:  من بازهم تماس گرفتم، و گفتن همه چیز نرمال هست و کیس ها بررسی میشن به ترتیب تاریخ: پرسیدم که چرا جند ماهه روی آگست گیر کرده، گفت که نگران نباشیدهیچ موضوع خاصی نیست. تقریبا" همین جواب و دو ماه پیش هم گرفتم.
ماه شده هنوز میگن عادیه
شما کی مدارکو فرستادید؟ من نوامبر فرستادم هنوز پیغام دریافت اطلاعات رو میده.

من مدارک رو ۱۹ سمپتامبر فرستادم
[color=#00BFFF][b]
Tongue
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-22 ساعت 07:48)omid man نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 21:11)Abdorrezaa نوشته:  
(2017-05-19 ساعت 09:35)omid man نوشته:  ماه شده هنوز میگن عادیه
شما کی مدارکو فرستادید؟ من نوامبر فرستادم هنوز پیغام دریافت اطلاعات رو میده.

من مدارک رو ۱۹ سمپتامبر  فرستادم

باز سرویس سنتر کالیفرنیا آپدیت شد و روی همون 23 آگوست مونده Sad آخه این چه وضعیه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان وقتتون بخير .من تازه براي همسرم اقدام كردم و امروز نامه رسيد پول رو دريافت كردم .اين همون نامه رسيد مدارك هستش ديگه؟؟و اينكه دائماً ديده بودم كه بچه ها از يه app چك ميكردن ميشه بپرسم چي هست و بايد چه كار كنم؟ مرسي ازتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 09:47)kianablau نوشته:  
(2017-05-22 ساعت 07:48)omid man نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 21:11)Abdorrezaa نوشته:  شما کی مدارکو فرستادید؟ من نوامبر فرستادم هنوز پیغام دریافت اطلاعات رو میده.

من مدارک رو ۱۹ سمپتامبر  فرستادم

باز سرویس سنتر کالیفرنیا آپدیت شد و روی همون 23 آگوست مونده Sad  آخه این چه وضعیه  Sad

اره. همه آفیسای دیگه الان November هستن ! عجیبه !
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان تورو خدا كمكم كنيد من ٢٣ خرداد وقت سفارت دارم ميخوام ببينم براى كيس هاى f2a گواهى سوِپيشينه لازمه ؟ من رفتم دنبالش ولى هنوز نيومده كه بدم ترجمه دارم از استرس سكته ميكنم به خدا

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
يه سوال ديگه هم دارم اين فرم i-134 چيه ؟ من i-864 رو همسرم بهم داده ولى اينو نه انگار اين براى كسايه كه ميخوان نامزدى اقدام كنن درسته ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان