کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2019-04-27 ساعت 17:04)AMIN.ON نوشته:  
(2019-04-27 ساعت 12:08)melon نوشته:  
(2019-04-26 ساعت 02:31)Sh_dadvar نوشته:  سلام دوستان.
من دو سال و چند ماه پیش با شخصی که گرین کارت آمریکا داشت ازدواج کردم، بیست و هشتم ماه مارچ سال ۲۰۱۹ کیس من اپروو شد و توی نامه ای که برای همسرم فرستادن نوشته بود که مدارک رو فرستادن nvc و اگر تا سی روز جوابی نگرفتید بهشون ایمیل بزنید. تا الان حدود شصت روز گذشته اما جوابی نیومده. اما وکیل بهمون گفت ایمیل نزنید چون اختلال پیش میاد و در ازاش بیشتر صبر کنید. تاریخ priority date من مال 14march 2017 هست. اما دانش چک کردم در bulletin رو ندارم و سر در نمیارم.
اینجا کسی هست که بدونم این مدت زمان اوکیه یا زیاده؟ و یا بتونه بهم بگه تاریخ priority  ام الان کارنت شده یا نه؟
ضمنا ما هنوز برگه اسپانسر و تکس ها و سایر چیزها رو به nvc ارسال نکردیم. یعنی وکیل گفت اجازه بدید اول اونها بهتون نامه ارسال کنند بعد شما اینها رو بیارید تا من براشون بفرستم.
منتظر پاسخ دوستانی که تجربه و اطلاعات دارند هستم. خیلی ممنون

دوست عزیز امیدوارم کارتون زودتر درست بشه انتظار 60 روزه خیلی غیرطبیعی نیست مخصوصا برای شما که وکیل دارید و قطعا پیگیر کار شما هستند . ویزا بولتن دانش خاصی نمیخواد مخصوصا برای شما که با اصطلاحات آشنا هستید توی صفحه اول ویزا بولتن که میرید دو تا جدول میبینید جدول اول مربوط به شما نیست مربوط به کسانی میشه که پرونده اشون تکمیل و منتظر وقت سفارت هستند جدول دوم B مربوط به شما است ردیفF2A را نگاه کنید یک تاریخی را زده ببینید با تاریخ شما چقدر فاصله داره یک زمانی حدودی میشه که NVC به شما نامه میزنه که مدارک اسپانسری و تکمیلی را براشون بفرستید
موفق باشید
خسته نباشید - میشه لینک این قسمتی که میگید دو تا جدول داره رو بدید . ممنونم
https://travel.state.gov/content/travel/...letin.html
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-28 ساعت 00:00)Sh_dadvar نوشته:  
(2019-04-27 ساعت 12:08)melon نوشته:  
(2019-04-26 ساعت 02:31)Sh_dadvar نوشته:  سلام دوستان.
من دو سال و چند ماه پیش با شخصی که گرین کارت آمریکا داشت ازدواج کردم، بیست و هشتم ماه مارچ سال ۲۰۱۹ کیس من اپروو شد و توی نامه ای که برای همسرم فرستادن نوشته بود که مدارک رو فرستادن nvc و اگر تا سی روز جوابی نگرفتید بهشون ایمیل بزنید. تا الان حدود شصت روز گذشته اما جوابی نیومده. اما وکیل بهمون گفت ایمیل نزنید چون اختلال پیش میاد و در ازاش بیشتر صبر کنید. تاریخ priority date من مال 14march 2017 هست. اما دانش چک کردم در bulletin رو ندارم و سر در نمیارم.
اینجا کسی هست که بدونم این مدت زمان اوکیه یا زیاده؟ و یا بتونه بهم بگه تاریخ priority  ام الان کارنت شده یا نه؟
ضمنا ما هنوز برگه اسپانسر و تکس ها و سایر چیزها رو به nvc ارسال نکردیم. یعنی وکیل گفت اجازه بدید اول اونها بهتون نامه ارسال کنند بعد شما اینها رو بیارید تا من براشون بفرستم.
منتظر پاسخ دوستانی که تجربه و اطلاعات دارند هستم. خیلی ممنون

دوست عزیز امیدوارم کارتون زودتر درست بشه انتظار 60 روزه خیلی غیرطبیعی نیست مخصوصا برای شما که وکیل دارید و قطعا پیگیر کار شما هستند . ویزا بولتن دانش خاصی نمیخواد مخصوصا برای شما که با اصطلاحات آشنا هستید توی صفحه اول ویزا بولتن که میرید دو تا جدول میبینید جدول اول مربوط به شما نیست مربوط به کسانی میشه که پرونده اشون تکمیل و منتظر وقت سفارت هستند جدول دوم B مربوط به شما است ردیفF2A را نگاه کنید یک تاریخی را زده ببینید با تاریخ شما چقدر فاصله داره یک زمانی حدودی میشه که NVC به شما نامه میزنه که مدارک اسپانسری و تکمیلی را براشون بفرستید
موفق باشید
سلام دوست عزیزم ممنونم از پاسخ شما. میتونم از حضورتون سوال کنم آیا شما موفق به گرفتن ویزا شدید یا خیر؟ و به چه سفارتی مراجعه فرمودید و سوالاتی که افسر کنسولگری ازتون کرد چی بود؟ بسیار ممنون

خیر متاسفانه من هنوز بعد از نزدیک به یکسال موفق به دریافت ویزا نشدم آفیسر سوال خاصی از شما نمی پرسه و اصلا مصاحبه پیچیده ای نیست چون در حال حاضر ویزا نمیدن خیلی هم سوال و جوابتون نمیکنن مگر اینکه چیزی به نظرشون شک برانگیز باشه مهم نیست شما چه سفارتی میرید الان روال تمام سفارت ها به یک صورت می باشد .
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-28 ساعت 10:58)melon نوشته:  
(2019-04-28 ساعت 00:00)Sh_dadvar نوشته:  
(2019-04-27 ساعت 12:08)melon نوشته:  دوست عزیز امیدوارم کارتون زودتر درست بشه انتظار 60 روزه خیلی غیرطبیعی نیست مخصوصا برای شما که وکیل دارید و قطعا پیگیر کار شما هستند . ویزا بولتن دانش خاصی نمیخواد مخصوصا برای شما که با اصطلاحات آشنا هستید توی صفحه اول ویزا بولتن که میرید دو تا جدول میبینید جدول اول مربوط به شما نیست مربوط به کسانی میشه که پرونده اشون تکمیل و منتظر وقت سفارت هستند جدول دوم B مربوط به شما است ردیفF2A را نگاه کنید یک تاریخی را زده ببینید با تاریخ شما چقدر فاصله داره یک زمانی حدودی میشه که NVC به شما نامه میزنه که مدارک اسپانسری و تکمیلی را براشون بفرستید
موفق باشید
سلام دوست عزیزم ممنونم از پاسخ شما. میتونم از حضورتون سوال کنم آیا شما موفق به گرفتن ویزا شدید یا خیر؟ و به چه سفارتی مراجعه فرمودید و سوالاتی که افسر کنسولگری ازتون کرد چی بود؟ بسیار ممنون

خیر متاسفانه من هنوز بعد از نزدیک به یکسال موفق به دریافت ویزا نشدم آفیسر سوال خاصی از شما نمی پرسه  و اصلا مصاحبه پیچیده ای نیست چون در حال حاضر ویزا نمیدن خیلی هم سوال و جوابتون نمیکنن مگر اینکه چیزی به نظرشون شک برانگیز باشه مهم نیست شما چه سفارتی میرید الان روال تمام سفارت ها به یک صورت می باشد .

خیلی عجیب به نظر میاد دوست خوبم.
من توی شش ماه اخیر، پنج مورد کیس ازدواجی با گرین کارت دیدم که توانستند ویزا بگیرند. یک موردش هم همین هفته پیش پرواز کرد و رفت.
و عجیبتر موردی بود که یک پسر دانشجو بدون گرین کارت و هیچ کارت دیگری، فقط با ویزای پنج ساله دانشجویی، برای مادرش دعوتنامه فرستاد و مادرش برای ژانویه امسال ویزای یک ماهه گرفت و رفت!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-28 ساعت 11:33)Sh_dadvar نوشته:  
(2019-04-28 ساعت 10:58)melon نوشته:  
(2019-04-28 ساعت 00:00)Sh_dadvar نوشته:  سلام دوست عزیزم ممنونم از پاسخ شما. میتونم از حضورتون سوال کنم آیا شما موفق به گرفتن ویزا شدید یا خیر؟ و به چه سفارتی مراجعه فرمودید و سوالاتی که افسر کنسولگری ازتون کرد چی بود؟ بسیار ممنون

خیر متاسفانه من هنوز بعد از نزدیک به یکسال موفق به دریافت ویزا نشدم آفیسر سوال خاصی از شما نمی پرسه  و اصلا مصاحبه پیچیده ای نیست چون در حال حاضر ویزا نمیدن خیلی هم سوال و جوابتون نمیکنن مگر اینکه چیزی به نظرشون شک برانگیز باشه مهم نیست شما چه سفارتی میرید الان روال تمام سفارت ها به یک صورت می باشد .

خیلی عجیب به نظر میاد دوست خوبم.
من توی شش ماه اخیر، پنج مورد کیس ازدواجی با گرین کارت دیدم که توانستند ویزا بگیرند. یک موردش هم همین هفته پیش پرواز کرد و رفت.
و عجیبتر موردی بود که یک پسر دانشجو بدون گرین کارت و هیچ کارت دیگری، فقط با ویزای پنج ساله دانشجویی، برای مادرش دعوتنامه فرستاد و مادرش برای ژانویه امسال ویزای یک ماهه گرفت و رفت!

چقدر عالی و خوب که شما کسانی را میشناسید که ویزا گرفتن از طریق ازدواج چون من با بچه هایی که هم زمان من مصاحبه رفتن در ارتباط هستم موفق به گرفتن ویزا نشدن .
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-28 ساعت 10:56)melon نوشته:  
(2019-04-27 ساعت 17:04)AMIN.ON نوشته:  
(2019-04-27 ساعت 12:08)melon نوشته:  دوست عزیز امیدوارم کارتون زودتر درست بشه انتظار 60 روزه خیلی غیرطبیعی نیست مخصوصا برای شما که وکیل دارید و قطعا پیگیر کار شما هستند . ویزا بولتن دانش خاصی نمیخواد مخصوصا برای شما که با اصطلاحات آشنا هستید توی صفحه اول ویزا بولتن که میرید دو تا جدول میبینید جدول اول مربوط به شما نیست مربوط به کسانی میشه که پرونده اشون تکمیل و منتظر وقت سفارت هستند جدول دوم B مربوط به شما است ردیفF2A را نگاه کنید یک تاریخی را زده ببینید با تاریخ شما چقدر فاصله داره یک زمانی حدودی میشه که NVC به شما نامه میزنه که مدارک اسپانسری و تکمیلی را براشون بفرستید
موفق باشید
خسته نباشید - میشه لینک این قسمتی که میگید دو تا جدول داره رو بدید . ممنونم
https://travel.state.gov/content/travel/...letin.html

خیلی ممنونم - اینجا الان دوتا دکمه هست " MAY 2019- UPCOMING VISA BULLETIN " و "APRIL 2019- CURRENT VISA BULLETIN" و با توجه به اینکه بنده ماه مارچ 2018 مدارکم رو برای USCIS ارسال کردم و رسید نامبر گرفتم ،باید کدام یک از این ها رو در ویزا بولتن چک کنم وهر کدام دارای دو جدول A , B هستند ..ضمنا میخواستم بدونم که تاریخی که در جدول مربوطه میبینم برای چیست؟! با تشکر از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان کسی میفهمه که علت اینکه فورمه ۲۶۰ رو برای کسی ریفایند میکنند و میگن اپدیت کن چیه.در صورتی که از مصاحبه ۱۰ ماه میگذره.و این اپدیت دوباره ۲۶۰ میتونه خبر خوب باشه واسه پروسه ادمینستریشن .؟
اگر بخواد خبری بشه بعد پر کردن فورمه ۲۶۰ چقدر طول میکشه خبر تازه بشه.
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2019-10-24 ساعت 00:11)omid man نوشته:  سلام
دوستان کسی میفهمه که علت اینکه فورمه ۲۶۰ رو برای کسی ریفایند میکنند و میگن اپدیت کن چیه.در صورتی که از مصاحبه ۱۰ ماه میگذره.و این اپدیت دوباره ۲۶۰ میتونه خبر خوب باشه واسه پروسه ادمینستریشن .؟
سلام اميد جان
معمولا پيش نيومده بود به كسي قبل از 1 سال از پر كردم فرم 260 بگن مجدد فرم رو سابميت كن 
اما حالا كه ب شما گفتن احتمالا خبر خوبي برات در پيش باشه
اما با اينكه بعدش چقدر طول مي كشه خبر خوب بشنوي معلوم نيست
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-10-24 ساعت 00:11)omid man نوشته:  سلام
سلام
من فکر میکنم این یعنی اینکه شما به زودی ویزا میگیرین. تبریک
و بعد از پر کردن مجدد ۲۶۰ خیلی زود خبر میدن بهتون که مرحله بعدی چیه
کیس: ‎2017AS28xx
تاریخ مشاهده نتیجه: اکتبر
تاریخ ارسال فرم: اکتبر
محل مصاحبه: ابو ظبی
تاریخ ارسال مجدد: اواخر ژانویه
دريافت نامه دوم: 28 مارچ
زمان مصاحبه: 9 می
تعداد: ۱ نفر معمار
ويزاى يكضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من به تازگی وارد انجمن شدم.
دوستان اگر لینک مراحل دریافت ویزای ازدواج با کسی که شهروند امریکا هست را دارید برای من ارسال کنید.
یسوال دیگه داشتم... چند ماه بعد از تاریخ عقد، برای دریافت ویزا میشه درخواست داد که شبهه برانگیز نباشه برای افیسر؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: bab12
سلام به دوستان
من به تازگی ازدواج کردم و گرین کارت دارم و میخوام برای همسر اقدام کنم
لطف می کنید مدارک لازم بگید و از کجا باید شروع کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
bab12 نوشته: سلام به دوستان
من به تازگی ازدواج کردم و گرین کارت دارم  و میخوام برای همسر اقدام کنم
لطف می کنید مدارک لازم بگید و از کجا باید شروع کنم
کسی نیست راهنمایی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-04 ساعت 07:58)sib 24 نوشته:  سلام.
لیست تمام مدارک ارسالی به NVC, USCIS و کلینیک پزشکی برای ویزای ازدواج Interview Questions+ (چکیده مهاجرسرا (

لیست مدارک ارسال بهUSCIS:
۱-پر کردن فرم I-130 که توسط تقاضا کننده پر میشه یعنی کسی که داره برای شما تقاضا میکنه.(جواب فرمها روتایپ کنیدبعدش پیرینت بگیرید اصل امضازیرش باشه کپی نفرستید.)
Instructions for Form I-130 درسایت http://www.uscis.gov 
۲-فرم G-325a که برای هر نفر باید پر بشه .یکی شما و دیگری همسرتون.(جواب فرمها روتایپ کنیدبعدش پیرینت بگیرید اصل امضازیرش باشه کپی نفرستید.)
G-325A, Biographic Information درسایت http://www.uscis.gov
۳-فرم G-1145 که یک دونه پر کنید برای اینکه از طریق ایمیل هم با شما مکاتبه داشته باشند.
۴-ترجمه و کپی برابر با اصل شناسنامه هر دو نفر و عقد نامه و کارت ملی و(اگربرای شوهرتون اقدام میکنید ترجمه و کپی برابر با اصل کارت پایان خدمت)
۵-کپی برابر با اصل پاسپورت هر دو نفر(توجه کنید اگرپاسپورت همسرتون احتیاج به تعویض داره قبل از کپی برابر اصل کردن انجام بدید)
۶-کپی پشت و روی گرین کارت شخص متقاضی یا اگر سیتیزن هستید کپی از تمام صفحات پاسپورت آمریکا +کپی سوشال سکیوریتی
۷- دو قطعه عکس ۵*۵ برای هر نفر که باید پشت نویسی شده باشه(اسم ,فامیل وتاریخ تولد) و عکس متقاضی باید شماره گرین کارت یا همون Aنامبر هم نوشته بشه.توجه کنید به عکاس بگید فوتوشاپ نشه.
۸-مبلغ 535 $ که باید به صورت چک یا مانی اوردر باشه.به حساب:
U.S. Department of Homeland Security
درتوضیحات فرم I-130 به یک نکته اشاره کرده بودکه اگرمدرکی بجز این مدارک دارید که نشان دهنده رابطه زوجین هست بفرستید.من عکسهای سرعقد, عکسهای دونفره قدیمی و جدید رو فرستادم +اگه حساب مشترک دونفره دارید یا ملکی بنام زوجین هست مدرکش رو بفرستید
و در آخر تمام مدارک رو برای USCIS بنا به ایالتی که زندگی میکنید پست میکنید.

لیست مدارک ارسال به NVC:
[u]مدارک سری اول:
۱: پرکردن آنلاین فرم Ds-260, DS-261 
۲:پرداخت 120$ (Affidavit of Support) (AOS)+ پرینت قبض 120$
۳: پرینت کاورشیت (قرار دادن کاورشیت روی بقیه مدارک)
۴: فرم I-864 برای petitioner
۵: فرم I-864 برای Joint sponsor
۶: ترجمه و کپی برابر اصل شناسنامه ها,کارت ملی, سند ازدواج, کارت پایان خدمت, عکسهای پرسونلی ۵*۵ (پشت نویسی شود.اسم و فامیل ,اگه گرین کارت دارید #A وبرای همسرتون case number و تاریخ تولد میلادی روبنویسید)،و کپی برابر اصل پاسپورتها(ترجمه پاسپورت نیاز نیست)
۷: کپی از فرمهای مالیاتی سه سال گذشته petitioner و اسپانسر (W2, 1040)+ کپی از آخرین فیش حقوقی اسپانسر وpetitioner
۸: فتوکپی از پاسپورت اسپانسر و petitioner اگه سیتیزن آمریکا هستندولی اگه گرین کارت دارند کپی از پشت و روی گرین کارت بگیرند.
مدارک سری دوم:
۹: پرداخت 325$ IV Application Processing+پرینت قبض 325$
۱۰: پرینت کاورشیت (قرار دادن کاورشیت روی بقیه مدارک)
11:فوتوکپی ازقبض برق ,تلفن ,اجاره خونه ,کارتهای بانکی ,بیمه نامه ,عکس با روزنامه یا مجله محلی ,اگه دانشجوهستید کپی کارت دانشجویی وپرینت واحدهای درسی..... خلاصه هرچیزیکه ثابت کنه آمریکازندگی میکنید.
((من مدارک سری اول و دوم NVC رو باهم فرستادم در یک پاکت ولی ۲ پوشه جدا همراه با کاورشیت مجزا. بستگی به خودتون داره دوست داشتید جدا بفرستید یا باهم بفرستید))
12:همه اینهارو به این ادرس بفرستید(این آدرسی بود که من فرستادم شما قبل از فرستادن مدارک یکبار دیگه آدرس رو از وبسایت چک کنید ممکنه تغییر کرده باشه)
National visa center
Attn. CMR AOS
31Rochester Avenue Suit 100
Portsmouth , NH 03801-2914

لیست مدارک مصاحبه و کلینیک پزشکی:
چون هرکس سفارتش فرق میکنه و هر سفارت قوانین مربوط به خودش رو داره من کلیات رو میگم ولی شما باید بدقت نامه مصاحبه رو بخونید تا ببینید دقیقا چه چیزهایی میخواهند.

مدارک کلینیک پزشکی:
۱:گرفتن نوبت از پزشک کلینیک و پرینت از جوابی که دادند.بعضیها مخالف هستند و بعضیها موافق و نظرشون این هست تاثیری نداره.ولی خوبیه وقت گرفتن این هستش که آدرس کلینیک،ساعتهای کاریشون، مدارک مورد نیاز و مبلغهای که باید پرداخت کنید در ایمیل بشما میگن.
آدرس ایمیل (nmc)کلینیک پزشکی در ابوظبی: newmedcr@emirates.net.ae

۲: اصل و فوتوکپی پاسپورت
۳: عکس های ۵*۵ بستگی به کلینیک داره مثلا در حال حاضر ابوظبی ۵قطعه عکس خواسته ولی آنکارا خودشون عکس میگیرند
۴:کپی از نامه مصاحبه
۵:کارت واکسیناسیون ایران( توصیه میکنم صفحات واکسیناسیون پزشکی رو مطالعه کنید چون یکسری از واکسنها مثل هپاتیت و mmr از قبل باید زد) نتیجه آزمایش آنتی بادی ایران رو ببرید با خودتون کلینیک سفارت
۶:شماره تماس اگر خط تلفن گرفتید که هیچی اگر نگرفتید شماره هتل واتاقتون رو همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز سفارت:
۱:نامه مصاحبه
۲:اصل و فوتوکپی پاسپورت
۳:کیف پلاستیکی که فایل فایل باشه مدارک رو مرتب داخلش بگذارید.هیچ کیف دیگه و موبایل همراه نبرید اجازه ورود نمیدند
۴:اگر ویزای ازدواج هستید اصل و ترجمه و کپی سند ازدواج
۵:اصل شناسنامه و کارت ملی همراه با ترجمه و کپی از اصل
(دوستان باز هم قید میکنم مدارکی که میگم کلیات هست یهو یه نفر میبینید فقط اصل مدارک رو برده ویزای یکضرب گرفته یکی ۵کیلو مدرک داشته اف بی آی چک خورده)
۶:اصل کارت پایان خدمت،کپی از اصل و ترجمه
۷:مدارک مالیاتی ۳سال آخر اسپانسر و کواسپانسر بهمراه کپی از ۲طرف گرین کارتشون و اگه سیتیزن هستند کپی از پاسپورت آمریکایی
۸:دو قطعه عکس ۵*۵
۹:نتیجه آزمایشی که پزشک مورد اعتماد سفارت به شما داده
۱۰:مدارک جدید دامیسیل که اگه پرسیدند همسرتون الان کجاست بتونید ثابت کنید آمریکا زندگی میکنه
۱۱:مدارک اثبات رابطه.پرینت حساب بانکی مشترک یا هر چیزی که بنام مشترک شماست، عکس های ۲نفره،پرینت از بلیطهای مسافرتی ۲نفره و....هرچیزی که ثابت کنه شما باهم ارتباط دارید
۱۲:عدم سوپیشینه ایران(بعضیها مخالفند بعضی موافق)ما گرفتیم ترجمه هم کردیم.نظر شخصی شماست چیکار کنید چون در نامه سفارت نوشته همراهتون باشه.
ما مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو زدیم.بازهم سر این موضوع مخالفان و موافقان داریم که نظر شماست.ما همه مهرها رو زدیم
۱۳:نامه ار محل کارتون همراه با کپی و ترجمه
۱۴:خواندن interview questions
۱۵:مدارک شناسایی همسرتون که در آمریکاست.مثل کپی پاسپورت،ترجمه شناسنامه و ..
۱۶: اصل و ترجمه طلاقنامه.( البته برای دوستانی که ازدواج دومشان است )
(اگه مشکلی یا کمی کاستی در لیستم میبینید خوشحال میشم بهم بگید تا آپدیت کنم)
.........................................

سلام به همگی دوستان
کسی از دوستان اطلاع داره این فرمها عوض شده یا نه
و ایا این روالی که دوستمون زحمت کشیده تغییری داشته یا نه
در اخر کسی از نحوه پرکردن فرمها اطلاعاتی دارن
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: علی کریمی ۶۳۷۵
سلام
کسی نیست پاسخ بده
باید فرم I 130A پر بشه
یا همون فرم I 130 کافیه
ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان 
من سه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین:
1- ایا برای کسی که از طریق مادر گرین کارت دریافت میکنه، بعد از دریافت گرین کارت محدودیتی در ازدواج وجود داره؟ چون قبلش تعهد میگیرن که فرد مجرد باشه ایا اگر مثلا چند ماه بعد از دریافت گرین کارت ازدواج کنه مشکلی پیش میاد؟ 
2- اینکه فرد بخواهد در این شرایط برای همسر خود اقدام کند ایا بلاقاصله بعد از ثبت ازدواج میشه یا باید مدتی از ازدواج بگذره و بعد اقدام شود؟
3- ایا در زمانی که برای همسر درخواست ویزا می دهم ایا ایشون میتونن خودشون از طریق دانشجویی هم اقدام کنن و امکان گرفتن ویزا از طریق دانشجویی براشون امکانپذیره؟ یا بخاطر اینکه پرونده از طریق دیگه براشون باز شده نمیتونن دانشجویی اقدام کنن؟
ببخشید زیاد شد ولی خیلی نیاز به راهنمایی دارم  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-06-03 ساعت 19:36)sabaef نوشته:  سلام دوستان 
من سه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین:
1- ایا برای کسی که از طریق مادر گرین کارت دریافت میکنه، بعد از دریافت گرین کارت محدودیتی در ازدواج وجود داره؟ چون قبلش تعهد میگیرن که فرد مجرد باشه ایا اگر مثلا چند ماه بعد از دریافت گرین کارت ازدواج کنه مشکلی پیش میاد؟ 
2- اینکه فرد بخواهد در این شرایط برای همسر خود اقدام کند ایا بلاقاصله بعد از ثبت ازدواج میشه یا باید مدتی از ازدواج بگذره و بعد اقدام شود؟
3- ایا در زمانی که برای همسر درخواست ویزا می دهم ایا ایشون میتونن خودشون از طریق دانشجویی هم اقدام کنن و امکان گرفتن ویزا از طریق دانشجویی براشون امکانپذیره؟ یا بخاطر اینکه پرونده از طریق دیگه براشون باز شده نمیتونن دانشجویی اقدام کنن؟
ببخشید زیاد شد ولی خیلی نیاز به راهنمایی دارم  Rolleyes
 سلام من هم دقیقا شرایط شما رو داشتم و از طریق مادرم گرین کارت گرفتم و بعد هشت ماه ،ازدواج کردم در ایران و میخوام برای همسرم اقدام کنم 
1- مشکلی پیش نمیاد
2-همان لحظه بعد ازدواج میشه اقدام کرد مشکلی نیست
3- فکر کنم بعد اقدام گرین کارت هیچ نوع ویزای غیر مهاجرتی دیگه قابل قبول نیست.
منم یه سوال دارم که آیا گرفتن وکیل تاثیری توی پرونده داره یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان