کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرودگاه امام خمینی
یه موضوع قابل توجه اینکه وقتی شما از فرودگاه امام قصد بازگشت دارید معمولا ماشین سیر و سفر پیدا نمی کنید ولی ماشین های خود فرودگاه هستند (به شرط نبود خانواده ای برای بردن).نمیدونم چرا اینطوریه شاید از قبل باید سیرو سفر را رزرو کرد (من بلد نیستم) وقتی سوار ماشین فرودگاه می شوید اول با هاشون قیمت را طی کنید وگرنه مسیری را که در رفت 20 الی 25 تومن گرفته اند(بسته به ماشین انتخابیتون)30 تا 40 تومن ازتون می گیرند و شما هم مجبورید که تا قرون آخرش را بدهید واین کمی بیشتر از زیاد حال آدم را می گیرد و چون تازه هم از یک جای قانونمند در زمینه رعایت حقوق شهروندی امده اید مجبورید هی خودخوری کنید و زمین وزمان را به هم بدوزید و......... .
این جا ایران است نقطه سر خط (این را با خودتون در طی مسیر تکرار کنید که زیاد اعصابتون خرد نشه)
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: nastaran86 ، pr.kia ، msar ، Amir.AA
سلام.آقا کسی از راه آهن تا فرودگاه خمینی میدونه کم خرج ترینش چطوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-02-26 ساعت 00:09)lottory نوشته:  سلام.آقا کسی از راه آهن تا فرودگاه خمینی میدونه کم خرج ترینش چطوریه؟

سلام دوست عزیز. اینها موظف هستند که یک قیمت ثابت بگیرند. شما به خود فرودگاه زنگ بزن و رزرو کن.
پاسخ
سلام
کسی از دوستان میدونه مشه ماشینو تو فرودگاه امام برا یه هفته گذاشت؟
هزینش چقدره؟
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
(2015-02-25 ساعت 03:52)Iaccept نوشته:  سلام
هزینش چقدره؟
اتفاقا منم همین سوال رو دارم...
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
پاسخ
پارکینگ سر پوشیده شبی 9 تومن و غیر سرپوشیده شبی 6 تومن ماهم میخواییم بزاریم هم راحت تر وهم به صرفه تراگه رفت وبرگشت رو بخواییم حساب کنیم با تاکسی
شماره کیس:**32/تعداد کیس:2 نفر/سفارت: آنکارا/تاریخ ارسال فرم12 اگوست/زمان کارنت:9 دسامبر/زمان مصاحبه :9 مارچ/دریافت ویزا:16مارچ/مقصد:سیاتل/ورود به خاک آمریکا :28 جولای هوررررررا
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، m.ghoreishi
هفته دیگه اولین سفرم به خارج از کشور، چطوری میتونم راجع به فرودگاه امام و کلا روتینی که باید قبل از سفر در فرودگاه انجام بشه بدونم؟ خیلی استرس دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-25 ساعت 03:52)Iaccept نوشته:  سلام
هزینش چقدره؟

سلام. معمولا پارکینگ سرپوشیده جا نمیده ولی با 10000 تومان شیرینی به مسئول مربوطه بهترین مکان پارکینگ برات اماده میشه.
هزینه شبی 9000 و پارکینگ رو باز 6000 .موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، nora-nora
(2015-08-12 ساعت 11:56)Mina asadi نوشته:  هفته دیگه اولین سفرم به خارج از کشور، چطوری میتونم راجع به فرودگاه امام و کلا روتینی که باید قبل از سفر در فرودگاه انجام بشه بدونم؟ خیلی استرس دارم

هیچ استرسی نداشته باشید فقط 3 ساعت قبل از پرواز فرودگاه باشید. اگر عوارض خروج رو در بانک ملی پرداخت نکرده باشید میتونید بعداز گرفتن کارت پرواز و تحویل بار این کارو بکنید بعد ارز دولتی رو تحویل بگیرید.
همه این کارها در شعب بانکی مستقر در فرودگاه بصورت شبانه روزی انجام میشه. در اخر فقط گوش بزنگ باشید و با اعلام شماره و مقصدتون به سالن مربوطه مراجعه کنید.موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، nora-nora ، vahidbaq ، Amir.AA
با توجه به محدودیت ارز همراه (فکر کنم حدود 5000 دلار برای هر نفر) چه راهی پیشنهاد می کنید برای اینکه به دلارهای همراهتون گیر ندن؟
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-08 ساعت 13:05)msr839 نوشته:  با توجه به محدودیت ارز همراه (فکر کنم حدود 5000 دلار برای هر نفر) چه راهی پیشنهاد می کنید برای اینکه به دلارهای همراهتون گیر ندن؟
مقدار ارز همراهتان رو به چند قسمت تقسیم کنید و هر قسمت رو جداگانه جاسازی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان