کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
(2019-06-28 ساعت 21:20)shahin61 نوشته:  
(2019-06-28 ساعت 21:01)آنجلا.. نوشته:  سلام دوستان عزیز..  امیدوارم که همگی خوب باشید..
راستش من سوالی در رابطه با زمان اقدام کردن برای پروسه سیتیزن شیپی دارم که ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند پاسخ بدند.
راستش اولین ورود من به همراه خانواده در june 2016 بوده که تاریخ صدور گرین کارتهامون هم در همون زمان هست، ما بعد از دو ماه اقامت در آمریکا، به دلایل متعددی به ایران برگشتیم و نتونستیم در زمان شش ماه ورود مجدد داشته باشیم (به دلیل یه سری مشکلات پزشکی که برای همسرم پیش اومد و مدارکش هم موجوده)، و در نهایت ما بعد از حدود ده ماه از ورود اولیه یعنی june 2017 مجددا وارد آمریکا شدیم و این بار سکونت کردیم.
حالا سوالی که ذهن منو درگیر کرده اینه که ما چه زمانی میتونیم برای سیتیزن شیپی اپلای کنیم؟ آیا باید تاریخ اولین ورودمون رو در نظر بگیریم علیرغم غیبت ده ماهه؟!! و یا اینکه داشتن مدارک پزشکی کمکی خواهد کرد یا نه؟!
و یا اینکه اگر بخواهیم دومین ورودمون رو مبدا زمان اپلای کردن برای سیتیزن شیپی قرار بدیم (که ریسک کمتری داشته باشه) چه زمانی می تونیم اپلای کنیم؟
ممنون
سلام. بعید میدونم که مدارک پزشگی برای یک دوره غیبت ده ماهه تآثیری داشته باشد.بقول شما ریسک دارد.
اما شما ۴ سال و یکروز بعداز ورود اخیر میتوانید اقدام کنید، مشروط بر اینکه حداقل ۳۰ ماه اقامت در کشور را در این مدت کلا داشته باشید و در طی این مدت زیر ۶ ماه بخارج از کشور سفر کنید.البته مسایلی مانند اثبات دامیسلی را هم از قبیل محل سکونت ، حساب بانکی و مالیاتی و کاری را هم انجام دهید.
حالا با توجه بتاریخ دقیق ورود اخیرتان ، ۴ سال و یکروز بعداز ان را محاسبه کنید.

سلام مجدد.. خیلی از پاسختون ممنونم .. فقط اینکه آیا ما باید مدارک مربوط به اجاره خونه ها رو حفظ کنیم و در زمان سیتیزن شیپی ارایه بدیم؟ چون بهرحال ما تا الان دوبار نقل مکان داشتیم و‌حتی احتمال تغییر ایالت رو هم داریم، پس باید تمامی مدارک مربوط به سکونت و اجاره نامه ها رو از روز اول داشته باشیم؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2019-06-30 ساعت 05:29)آنجلا.. نوشته:  
(2019-06-28 ساعت 21:01)آنجلا.. نوشته:  سلام دوستان عزیز..  امیدوارم که همگی خوب باشید..
راستش من سوالی در رابطه با زمان اقدام کردن برای پروسه سیتیزن شیپی دارم که ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند پاسخ بدند.
راستش اولین ورود من به همراه خانواده در june 2016 بوده که تاریخ صدور گرین کارتهامون هم در همون زمان هست، ما بعد از دو ماه اقامت در آمریکا، به دلایل متعددی به ایران برگشتیم و نتونستیم در زمان شش ماه ورود مجدد داشته باشیم (به دلیل یه سری مشکلات پزشکی که برای همسرم پیش اومد و مدارکش هم موجوده)، و در نهایت ما بعد از حدود ده ماه از ورود اولیه یعنی june 2017 مجددا وارد آمریکا شدیم و این بار سکونت کردیم.
حالا سوالی که ذهن منو درگیر کرده اینه که ما چه زمانی میتونیم برای سیتیزن شیپی اپلای کنیم؟ آیا باید تاریخ اولین ورودمون رو در نظر بگیریم علیرغم غیبت ده ماهه؟!! و یا اینکه داشتن مدارک پزشکی کمکی خواهد کرد یا نه؟!
و یا اینکه اگر بخواهیم دومین ورودمون رو مبدا زمان اپلای کردن برای سیتیزن شیپی قرار بدیم (که ریسک کمتری داشته باشه) چه زمانی می تونیم اپلای کنیم؟
ممنون
سلام. بعید میدونم که مدارک پزشگی برای یک دوره غیبت ده ماهه تآثیری داشته باشد.بقول شما ریسک دارد.
اما شما ۴ سال و یکروز بعداز ورود اخیر میتوانید اقدام کنید، مشروط بر اینکه حداقل ۳۰ ماه اقامت در کشور را در این مدت کلا داشته باشید و در طی این مدت زیر ۶ ماه بخارج از کشور سفر کنید.البته مسایلی مانند اثبات دامیسلی را هم از قبیل محل سکونت ، حساب بانکی و مالیاتی و کاری را هم انجام دهید.

سلام مجدد.. خیلی از پاسختون ممنونم .. فقط اینکه آیا ما باید مدارک مربوط به اجاره خونه ها رو حفظ کنیم و در زمان سیتیزن شیپی ارایه بدیم؟ چون بهرحال ما تا الان دوبار نقل مکان داشتیم و‌حتی احتمال تغییر ایالت رو هم داریم، پس باید تمامی مدارک مربوط به سکونت و اجاره نامه ها رو از روز اول داشته باشیم؟
با تشکر

سلام. تا آنجا که من شرایط را مطالعه کردم موضوع 4 سال و یک روز مربوط به افرادی است که بیش از یکسال با استفاده از ری اینتری یا اصطلاحا پاس سفید خروج داشته اند و برای خروج زیر یکسال جایی ندیدم. البته در فلوچارت سایت بجای خروج بیش از شش ماه سئوال میکنه که خروج بیش از یکسال نداشتید؟ خلاصه اینکه خروج بین شش ماه و یکسال کمی ضد و نقیض شده. شرایط ما تقریبا مشابه شما بوده. بعد از اولین ورود که 4 ماه مقیم بودیم و اخذ کارت سبز برگشتیم و 11 ماه ایران بودیم. به همین دلیل صبر کردیم تا 5 سال از دومین ورودمون بگذره چون اولا عجله ای نداشتیم ثانیا ریسک از دست دادن حدود یکسال زمان انتظار و همینطور ضرر مالی مربوط به ثبت نام باعث شد که از 15 ماه زمان ورود اولیه تا ورود دوم را صرفنظر کنیم. در مورد اجاره نامه ها و سایر مدارک جایی الزام نیامده ولی بنظر من هر چه مدارک مثبت در مورد اقامت جمع آوری و حتی زمان ثبت نام ارائه دهید ( مثل اجاره نامه - قبوض آب وبرق - مالیات - بیمه ماشین و ....) فکر میکنم در تسریع روند کار موثر باشد ضمن اینکه زحمت چندانی ندارد .نا گفته نماند که تا زمان ثبت نام شما احتمال تغییر و تحول در پروسه شهروندی وجود دارد که لازم است اخبار مربوطه را تا آن زمان پیگیری کنید.
شماره کیس2012AS6xxx -آنکارا- مصاحبه: آپریل2012
کلیرنس: 2 may - ویزا: 24 may - ورود آمریکا : 20 Sep ویرجینیا - دریافت گرین کارت :سه هفته . سوشیال یک هفته
نفرات کیس :2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، آنجلا..
ممنون

با تشکر

بله. بهتره داشته باشین.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: آنجلا..
(2019-07-04 ساعت 12:29)ronmony نوشته:  
(2019-06-28 ساعت 21:20)shahin61 نوشته:  سلام. بعید میدونم که مدارک پزشگی برای یک دوره غیبت ده ماهه تآثیری داشته باشد.بقول شما ریسک دارد.

با تشکر

سلام. تا آنجا که من شرایط را مطالعه کردم موضوع 4 سال و یک روز مربوط به افرادی است که بیش از یکسال با استفاده از ری اینتری یا اصطلاحا پاس سفید خروج داشته اند و برای خروج زیر یکسال جایی ندیدم. البته در فلوچارت سایت بجای خروج بیش از شش ماه سئوال میکنه که خروج بیش از یکسال نداشتید؟ خلاصه اینکه خروج بین شش ماه و یکسال کمی ضد و نقیض شده. شرایط ما تقریبا مشابه شما بوده.  بعد از اولین ورود که 4 ماه مقیم بودیم و اخذ کارت سبز برگشتیم و 11 ماه ایران بودیم. به همین دلیل صبر کردیم تا 5 سال از دومین ورودمون بگذره چون اولا عجله ای نداشتیم ثانیا ریسک از دست دادن حدود یکسال زمان انتظار و همینطور ضرر مالی مربوط به ثبت نام باعث شد که از  15 ماه زمان ورود اولیه تا ورود دوم را صرفنظر کنیم. در مورد اجاره نامه ها و سایر مدارک جایی الزام نیامده ولی بنظر من هر چه مدارک مثبت در مورد اقامت جمع آوری و حتی زمان ثبت نام ارائه دهید ( مثل اجاره نامه - قبوض آب وبرق - مالیات - بیمه ماشین و ....) فکر میکنم در تسریع روند کار موثر باشد ضمن اینکه زحمت چندانی ندارد .نا گفته نماند که تا زمان ثبت نام شما احتمال تغییر و تحول در پروسه شهروندی وجود دارد که لازم است اخبار مربوطه را تا  آن زمان پیگیری کنید.

سلام . و خیر ، فقط مربوط به پاس سفید نیست ، اگرچه غیبت بیش از ۶ ماه به نظر افیسر بستگی دارد اما غیبت ۱۱ ماهه شما ، میتونستید از همان قانون ۴ سال و یکروز برای سیتیزنی استفاده کنید.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: آنجلا..
(2019-07-04 ساعت 17:41)shahin61 نوشته:  
(2019-07-04 ساعت 12:29)ronmony نوشته:  
(2019-06-30 ساعت 05:29)آنجلا.. نوشته:  سلام مجدد.. خیلی از پاسختون ممنونم .. فقط اینکه آیا ما باید مدارک مربوط به اجاره خونه ها رو حفظ کنیم و در زمان سیتیزن شیپی ارایه بدیم؟ چون بهرحال ما تا الان دوبار نقل مکان داشتیم و‌حتی احتمال تغییر ایالت رو هم داریم، پس باید تمامی مدارک مربوط به سکونت و اجاره نامه ها رو از روز اول داشته باشیم؟
با تشکر

سلام. تا آنجا که من شرایط را مطالعه کردم موضوع 4 سال و یک روز مربوط به افرادی است که بیش از یکسال با استفاده از ری اینتری یا اصطلاحا پاس سفید خروج داشته اند و برای خروج زیر یکسال جایی ندیدم. البته در فلوچارت سایت بجای خروج بیش از شش ماه سئوال میکنه که خروج بیش از یکسال نداشتید؟ خلاصه اینکه خروج بین شش ماه و یکسال کمی ضد و نقیض شده. شرایط ما تقریبا مشابه شما بوده.  بعد از اولین ورود که 4 ماه مقیم بودیم و اخذ کارت سبز برگشتیم و 11 ماه ایران بودیم. به همین دلیل صبر کردیم تا 5 سال از دومین ورودمون بگذره چون اولا عجله ای نداشتیم ثانیا ریسک از دست دادن حدود یکسال زمان انتظار و همینطور ضرر مالی مربوط به ثبت نام باعث شد که از  15 ماه زمان ورود اولیه تا ورود دوم را صرفنظر کنیم. در مورد اجاره نامه ها و سایر مدارک جایی الزام نیامده ولی بنظر من هر چه مدارک مثبت در مورد اقامت جمع آوری و حتی زمان ثبت نام ارائه دهید ( مثل اجاره نامه - قبوض آب وبرق - مالیات - بیمه ماشین و ....) فکر میکنم در تسریع روند کار موثر باشد ضمن اینکه زحمت چندانی ندارد .نا گفته نماند که تا زمان ثبت نام شما احتمال تغییر و تحول در پروسه شهروندی وجود دارد که لازم است اخبار مربوطه را تا  آن زمان پیگیری کنید.

سلام . و خیر ، فقط مربوط به پاس سفید نیست ، اگرچه غیبت بیش از ۶ ماه به نظر افیسر بستگی دارد اما غیبت ۱۱ ماهه شما ، میتونستید از همان قانون ۴ سال و یکروز برای سیتیزنی استفاده کنید.
سلام من به تازگي سيتيزن شدم دوتا سفر بالاي شش ماه داشتم افيسر روز مصاحبه ازم مدارك خواست من مداركي داشتم دادم ٥ ماه طول كشيد تا به من قسم دادن
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2019-07-05 ساعت 11:42)Sara120 نوشته:  
(2019-07-04 ساعت 17:41)shahin61 نوشته:  
(2019-07-04 ساعت 12:29)ronmony نوشته:  سلام. تا آنجا که من شرایط را مطالعه کردم موضوع 4 سال و یک روز مربوط به افرادی است که بیش از یکسال با استفاده از ری اینتری یا اصطلاحا پاس سفید خروج داشته اند و برای خروج زیر یکسال جایی ندیدم. البته در فلوچارت سایت بجای خروج بیش از شش ماه سئوال میکنه که خروج بیش از یکسال نداشتید؟ خلاصه اینکه خروج بین شش ماه و یکسال کمی ضد و نقیض شده. شرایط ما تقریبا مشابه شما بوده.  بعد از اولین ورود که 4 ماه مقیم بودیم و اخذ کارت سبز برگشتیم و 11 ماه ایران بودیم. به همین دلیل صبر کردیم تا 5 سال از دومین ورودمون بگذره چون اولا عجله ای نداشتیم ثانیا ریسک از دست دادن حدود یکسال زمان انتظار و همینطور ضرر مالی مربوط به ثبت نام باعث شد که از  15 ماه زمان ورود اولیه تا ورود دوم را صرفنظر کنیم. در مورد اجاره نامه ها و سایر مدارک جایی الزام نیامده ولی بنظر من هر چه مدارک مثبت در مورد اقامت جمع آوری و حتی زمان ثبت نام ارائه دهید ( مثل اجاره نامه - قبوض آب وبرق - مالیات - بیمه ماشین و ....) فکر میکنم در تسریع روند کار موثر باشد ضمن اینکه زحمت چندانی ندارد .نا گفته نماند که تا زمان ثبت نام شما احتمال تغییر و تحول در پروسه شهروندی وجود دارد که لازم است اخبار مربوطه را تا  آن زمان پیگیری کنید.

سلام من به تازگي سيتيزن شدم دوتا سفر بالاي شش ماه داشتم افيسر روز مصاحبه ازم مدارك خواست من مداركي داشتم دادم ٥ ماه طول كشيد تا به من قسم دادن
سلام.همانطور که عرض کردم سفر بالای 6 ماه به نظر آفیسر بستگی دارد البته برای چند هفته. اگر بالای چند ماه باشد کار مشگل میشود.مهم اینستکه غلیرغم نبودن در کشور  دامیسل  بودن در زمان غیبت را ثابت  کنبد(بغیر از اثبات دلایل غیبت)

پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120 ، Shahram914
دوستان سلام . سوالی داشتم از خدمتتون . آیا میتونیم بلافاصله بعد از oath ceremony برای پاسپورت اپلای کنیم منظورم همونجا فرم پر کنیم ؟ یا اینکه بعدا انجام میشه ؟ چه مدارکی لازمه اگر میشه اونجا انجام داد ؟ ممنون از وقتی که میگذارید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-29 ساعت 06:19)sadeghi897 نوشته:  
(2019-05-25 ساعت 02:08)ronmony نوشته:  
(2019-05-24 ساعت 23:40)sadeghi897 نوشته:  
(2019-05-24 ساعت 10:34)پرستوی مهاجر نوشته:  سلام ایام به کام دوستان
دسامبر ۲۰۱۸ درخواست سیتی زنی کردم و دو هفته بعد انگشت نگاری رفتم زمان مصاحبه تو سایت زده شده بود اکتبر ۲۰۱۹ ولی امروز دیدم شده مارچ ۲۰۲۰ یعنی یکسال سه ماه انتظار 😕آیا این تغییر ممکن هست دوباره چند ماه بعد بیشتر بشه ؟ و یا خدا بخواد کمتر؟
واین که من باید سفر به ایران داشته باشم  چه مدت ایران باشم که مشکل ساز نباشه و روز مصاحبه به مشکل برنخورم ممنون از دوستان که همیشه لطف پاسخ دادن به سوالات دارند🙏🌷

من فکر نمیکنم نیازی باشه که حتما سه ماه قبل از مصاحبه برگشته باشید. اگر کسی 5 سال بدون سفر در آمریکا بوده و سال پنجم تغییر ایالت بده تا زمانی که سه ماه از سکونت در ایالت جدید نگذشته باشه نمیتونه در ایالت جدید درخواست بده و این جزو شرایط اولیه درخواست هست و فکر نکنم مربوط به سفر کوتاه مدت باشه که بدون جابجایی ایالت هست.
پیشنهاد جناب صادقی برای محکم کاری بسیار متین است : "این سوال ها رو انلاین از خودشون هم می تونید بپرسید دو روزه جواب می دن مخصوصا در مورد ایران رفتن به نظرم از خودشون بپرسید خیلی بهتره هست."
ببین این سه ماه قانون هست قبلا تازه شیش ماه بوده.

Eligibility Requirements
If you are a Green Card holder of at least 5 years, you must meet the following requirements in order to apply for naturalization:  

Be 18 or older at the time of filing
Be a Green Card holder for at least 5 years immediately preceding the date of filing the Form N-400, Application for Naturalization
Have lived within the state, or USCIS district with jurisdiction over the applicant’s place of residence, for at least 3 months prior to the date of filing the application. Students may apply for naturalization either where they go to school or where their family lives (if they are still financially dependent on their parents).
Have continuous residence in the United States as a Green Card holder for at least 5 years immediately preceding the date of filing the application
Be physically present in the United States for at least 30 months out of the 5 years immediately preceding the date of filing the application
Reside continuously within the United States from the date of application for naturalization up to the time of naturalization
Be able to read, write, and speak English and have knowledge and an understanding of U.S. history and government (civics).
Be a person of good moral character, attached to the principles of the Constitution of the United States, and well disposed to the good order and happiness of the United States during all relevant periods under the law
این هم لینک از خود سایت اینجا می تونی همین متنی که من کپی کردم رو بخونی اینها رو چک می کنن موقع مصاحبه
https://www.uscis.gov/us-citizenship/cit...itizenship
اگر هر کدوم نداشته باشین می گن برو بعدا بیا که واجد شرایط شدی حتی اگر یک روز مشکل باشه.
اگر نیاز دارید برید سفر باید نامه بزنید بعد ببنین چی جوابتون می دن.
دوستان لطفا اطلاعات اشتباه ندید به دوستای دیگه. هیچ جا نگفته ۳ ماه قبل از مصاحبه باید مسافرت نرین یا تو امریکا بمونین. حداقل ۳ ماه قبل از فایل کردن اپلیکشنتون باید توی اون ایالتی که ازش اقدام می کنید ساکن بوده باشید. این معنیش این نیست که نمی تونید از امریکا بیرون برید. معنیش اینه که مثلا اگر ایالت محل زندگیتون رو تغییر دادین باید حداقل ۳ ماه صبر کنید تا دوباره بتونید اقدام کنید.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: navidshii
سلام دوستان
من در حال پر کردن فرم سیتیزن شیپی یا همون N-400 هستم. در قسمت employment history خواسته شده که تمام اطلاعات کاری رو وارد کنیم. چند سوال برام پیش اومده:
1- ایا برای بازه ای که شغلی نداشتم نیاز هست که unemployed رو اضافه کنم؟
۲- من مدتی برای یه شرکت کار می کردم که به من با 1099 پرداخت می کردن. اون رو باید self employed  ذکر بکنم یا employed ؟
با سپاس
کیس نامبر:**2014AS61 / اعضای کیس:1 نفر / تاریخ مصاحبه: May14
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-07-11 ساعت 10:14)alirangh نوشته:  سلام دوستان
من در حال پر کردن فرم سیتیزن شیپی یا همون N-400 هستم. در قسمت employment history خواسته شده که تمام اطلاعات کاری رو وارد کنیم. چند سوال برام پیش اومده:
۲- من مدتی برای یه شرکت کار می کردم که به من با 1099 پرداخت می کردن. اون رو باید self employed  ذکر بکنم یا employed ؟
با سپاس

اره باید بزنی که بیکار بودی. یک.
اونم بزن اسم شرکت رو. دو
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-07-11 ساعت 10:27)sadeghi897 نوشته:  
با سپاس

اونم بزن اسم شرکت رو. دو

پس چطور برای اوبر باید ذکر بکنیم self employed ؟ جایی خوندم که نوشته بود برای تمام 1099 ها باید بگیم self employed
کیس نامبر:**2014AS61 / اعضای کیس:1 نفر / تاریخ مصاحبه: May14
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اینجا کسی با بیمه مدیکل(MediCal) اقدام به گرفتن سیتیزنی کرده؟ من چون میخواستم از این بیمه استفاده کنم باید تمام مدارک رو با پست میفرستادم حالا میخواستم بدونم که حدودا چقدر طول میکشه تا برم برای مصاحبه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-07-11 ساعت 23:48)alirangh نوشته:  
(2019-07-11 ساعت 10:27)sadeghi897 نوشته:  
با سپاس

اونم بزن اسم شرکت رو. دو

پس چطور برای اوبر باید ذکر بکنیم self employed ؟ جایی خوندم که نوشته بود برای تمام 1099 ها باید بگیم self employed

اگر اوبر به شما پی چک میداد نمی توانستید اوبر را هم سلف امپلوید اعلام کنید. توجه داشته باشید که اوبر به شما حقوق پرداخت نمیکند بلکه شما به اوبر کارمزد استفاده از خدمات را میدهید.
شماره کیس2012AS6xxx -آنکارا- مصاحبه: آپریل2012
کلیرنس: 2 may - ویزا: 24 may - ورود آمریکا : 20 Sep ویرجینیا - دریافت گرین کارت :سه هفته . سوشیال یک هفته
نفرات کیس :2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
shahin61 نوشته:
آنجلا.. نوشته:
shahin61 نوشته: سلام. بعید میدونم که مدارک پزشگی برای یک دوره غیبت ده ماهه تآثیری داشته باشد.بقول شما ریسک دارد.

با تشکر

بله. بهتره داشته باشین.
ببخشيد آيا قانون قانون ٤سال و ٩ ماه به ٤ سال و يك روز براي اپلاي سيتيزن شيپ تغيير پيدا كرده؟
لاتاري ٢٠١٥ -٢+١نفر- ايالت فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من یک سوال فوری داشتم. من قرار مصاحبه برای سه روز اینده دارم. امروز متوجه شدم که ماه تاریخ یکی از سکونت ها را که باید سپتمبر میزدم اشتباها اکتبر زدم. به نظر شما بهتر است چه کار کنم؟ دوشنبه با تماس تلفنی اطلاع بدم؟ یا روز مصاحبه قبل از قسم اطلاع بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان