کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
سلام ، من این پیغام رو امروز در قسمت case history فرم آنلاین دیدم قبلا به شکل دیگه ای بود ولی الان متفاوت نشون می‌دهد پیغام این هست invalid date case was received and a receipt notice was emailed ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من حدودا شش ماه پیش بصورت آنلاین فرم رو پر کردم و هنوز منتظر نامه فینگر پرینت هستم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من دو روز پیش دقیقا ۹۰ روز قبل از اینکه ۵ سالم پر بشه فایل کردم. تاریخ رو از https://www.uscis.gov/forms/uscis-early-...calculator در آوردم، یک دلیل که عجله کردم اینه که کسانی که بعد از اول دسامبر فایل کنند سوالهاشون سخت تر میشه. کسی از وضعیت فعلی تایم لاین ها اطلاعی داره؟؟
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-11-21 ساعت 06:34)Resident نوشته:  سلام ، من این پیغام رو امروز در قسمت case history فرم آنلاین دیدم قبلا به شکل دیگه ای بود ولی الان متفاوت نشون می‌دهد پیغام این هست invalid date case was received and a receipt notice was emailed ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من حدودا شش ماه پیش بصورت آنلاین فرم رو پر کردم و هنوز منتظر نامه فینگر پرینت هستم .

زودتر از موعد فایل کردید؟؟
F2B
-----------
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-11-29 ساعت 00:01)KingNothing نوشته:  سلام دوستان. من دو روز پیش دقیقا ۹۰ روز قبل از اینکه ۵ سالم پر بشه فایل کردم. تاریخ رو از https://www.uscis.gov/forms/uscis-early-...calculator در آوردم، یک دلیل که عجله کردم اینه که کسانی که بعد از اول دسامبر فایل کنند سوالهاشون سخت تر میشه. کسی از وضعیت فعلی تایم لاین ها اطلاعی داره؟؟

تایم لاین بستگی به محل سکونت و ایالت شما داره:

https://egov.uscis.gov/processing-times/

تو این لینک فرم N400  رو انتخاب کنید بعد اون field office  تون رو.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-11-29 ساعت 00:10)KingNothing نوشته:  
(2020-11-21 ساعت 06:34)Resident نوشته:  سلام ، من این پیغام رو امروز در قسمت case history فرم آنلاین دیدم قبلا به شکل دیگه ای بود ولی الان متفاوت نشون می‌دهد پیغام این هست invalid date case was received and a receipt notice was emailed ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من حدودا شش ماه پیش بصورت آنلاین فرم رو پر کردم و هنوز منتظر نامه فینگر پرینت هستم .

زودتر از موعد فایل کردید؟؟
نه، اتفاقا دوماه هم دیرتر فایل کردم-طبق تاریخ درج شده روی گرین کارت میتونستم چهار سال و نه ماه اقدام کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون میشم اگر اطلاعاتی درباره شرایط کنونی انگشت نگاری پاس سفید دارید بگید ، همسر من در تاریخ ۱۶سپتامبر نامه رسید مدارک و هزینه رو از uscis دریافت کرد ولی هنوز نامه انگشت نگاری دریافت نکرده .حضوری مراجعه کرده گفتن تماس بگیرید ولی کسی پاسخگو نبوده ، بلیط برگشتش کنسل شد . و واقعا از این بلاتکلیفی خسته شده ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-12-15 ساعت 02:54)Mehr naz نوشته:  سلام ممنون میشم اگر اطلاعاتی درباره شرایط کنونی انگشت نگاری پاس سفید دارید بگید ، همسر من در تاریخ ۱۶سپتامبر نامه رسید مدارک و هزینه رو از uscis دریافت کرد ولی هنوز نامه انگشت نگاری دریافت نکرده .حضوری مراجعه کرده گفتن تماس بگیرید ولی کسی پاسخگو نبوده ، بلیط برگشتش کنسل شد . و واقعا از این بلاتکلیفی خسته شده ممنون میشم راهنمایی کنید

به خاطر شرایط کرونا بیومتریک ها خیلی طولانی هست. من اگه جای شما بودم این کار ها رو می کردم:

1- تماس مستقیم با uscis و درخواست صحبت با آفیسر LEVEL 2  بعضا من دیدم کسانیکه تونستند با آفیسر LEVEL2 تلفنی صحبت کنند وقت انگشت نگاری رو براشون گرفته
2- فرستادن ایمیل با توضیحات کامل در مورد شرایط شما
3- مکاتبه با هر دو سناتور ایالتتون و همچنین نماینده ی کنگره ی محل اقامتتون (برید تو سایتشون باید یک فرم رو پر کنید و امضا کنید و براشون فکس یا ایمیل کنید تا اون ها بتونند کیس شما رو دنبال کنند)

در هر سه حالت باید کیستون رو به خوبی توضیح بدید و بگید همسرتون باید برگرده و برای انگشت نگاری بیش از سه ماهه که منتظر مونده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-12-15 ساعت 20:19)lordsaroman نوشته:  
(2020-12-15 ساعت 02:54)Mehr naz نوشته:  سلام ممنون میشم اگر اطلاعاتی درباره شرایط کنونی انگشت نگاری پاس سفید دارید بگید ، همسر من در تاریخ ۱۶سپتامبر نامه رسید مدارک و هزینه رو از uscis دریافت کرد ولی هنوز نامه انگشت نگاری دریافت نکرده .حضوری مراجعه کرده گفتن تماس بگیرید ولی کسی پاسخگو نبوده ، بلیط برگشتش کنسل شد . و واقعا از این بلاتکلیفی خسته شده ممنون میشم راهنمایی کنید

به خاطر شرایط کرونا بیومتریک ها خیلی طولانی هست. من اگه جای شما بودم این کار ها رو می کردم:

1- تماس مستقیم با uscis و درخواست صحبت با آفیسر LEVEL 2  بعضا من دیدم کسانیکه تونستند با آفیسر LEVEL2 تلفنی صحبت کنند وقت انگشت نگاری رو براشون گرفته
3- مکاتبه با هر دو سناتور ایالتتون و همچنین نماینده ی کنگره ی محل اقامتتون (برید تو سایتشون باید یک فرم رو پر کنید و امضا کنید و براشون فکس یا ایمیل کنید تا اون ها بتونند کیس شما رو دنبال کنند)

در هر سه حالت باید کیستون رو به خوبی توضیح بدید و بگید همسرتون باید برگرده و برای انگشت نگاری بیش از سه ماهه که منتظر مونده
سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون با این شماره تماس گرفته ولی ربات جواب میده و موفق نشده با شخصی صحبت کنه حتی اون مراحل ۷گانه رو هم انجام داد که تو سایت زده بود ولی نشد، من ادرس ایمیلی پیدا نکردم حتی از وکیل خواستیم پیگیر باشه اونم میگه تلفنی نتونسته صحبت کنه با کسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-12-15 ساعت 20:50)Mehr naz نوشته:  
(2020-12-15 ساعت 20:19)lordsaroman نوشته:  

سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون با این شماره تماس گرفته ولی ربات جواب میده و موفق نشده با شخصی صحبت کنه حتی اون مراحل ۷گانه رو هم انجام داد که تو سایت زده بود ولی نشد، من ادرس ایمیلی پیدا نکردم حتی از وکیل خواستیم پیگیر باشه اونم میگه تلفنی نتونسته صحبت کنه با کسی

نمیدونم این راه جواب میده یا نه ولی شاید بشه یک اکانت USCIS باز کنید و کیستون رو لیست کنید، معمولا بعدش امکان نامه نگاری به آفیسر درباره کیستون میده
F2B
-----------
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام .من چند تا سوال در مورد فرم n400 دارم . اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم
توی part 6 . اگه پدر و مادر سینیزن نباشن کلا خالی بزارم یا No رو تیک بزنم و سوال مربوط به پدر و مادر قبل تولد ۱۸ سالگیت ازدواج کردن رو باید جواب بدم یا مربوط به پدر مادر سینیزن هست . در part11 تعداد فرزندان باید صفر بذارم یا None بنویسم چون بچه ندارم .
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-12-23 ساعت 08:42)ATYY نوشته:  سلام .من چند تا سوال در مورد فرم n400 دارم . اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم
توی part 6 . اگه پدر و مادر سینیزن نباشن کلا خالی بزارم یا No رو تیک بزنم و سوال مربوط به پدر و مادر قبل تولد ۱۸ سالگیت ازدواج کردن رو باید جواب بدم یا مربوط به پدر مادر سینیزن هست . در part11 تعداد فرزندان باید صفر بذارم یا None بنویسم چون بچه ندارم .

پدر و مادر اگه سیتیزن نیستند پاسخ میدید که نه سیتیزن نیستند. هیچ جوابی رو مبهم نگذارید.
پدر و مادرتون اگه قبل از ۱۸ سالگی شما ازدواج کرده بودند باید بگید بله - هر چیزی رو مطابق حقیقت بگید حتی اگه واضح و کمی عجیب به نظر بیاد
من انلاین فایل کردم. ازدواج نکردم. بچه هم ندارم. بعد از فایل کردن چک کردم، دیدم خودشون تعداد بچه ها رو نوشتن صفر پس به نظرم اگه بچه ندارید باید جواب بدین صفر . اگه جواب ندید و مبهم باشه کیستون به تاخیر میخوره.

خواهشن مدیران و افرادی که تجربه دارن هم نظر بدن...
F2B
-----------
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-12-24 ساعت 08:50)KingNothing نوشته:  
(2020-12-23 ساعت 08:42)ATYY نوشته:  سلام .من چند تا سوال در مورد فرم n400 دارم . اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم

پدر و مادر اگه سیتیزن نیستند پاسخ میدید که نه سیتیزن نیستند. هیچ جوابی رو مبهم نگذارید.
پدر و مادرتون اگه قبل از ۱۸ سالگی شما ازدواج کرده بودند باید بگید بله - هر چیزی رو مطابق حقیقت بگید حتی اگه واضح و کمی عجیب به نظر بیاد
من انلاین فایل کردم. ازدواج نکردم. بچه هم ندارم. بعد از فایل کردن چک کردم، دیدم خودشون تعداد بچه ها رو نوشتن صفر پس به نظرم اگه بچه ندارید باید جواب بدین صفر . اگه جواب ندید و مبهم باشه کیستون به تاخیر میخوره.

مرسی از پاسختون . من منظورم اینه که باید اسکیپ کنم یا No بزنم.این part 6 نوشته‌if neither one of your parents is a US citizen then skip part and go to part7 .می‌خوام ببینم no رو‌تیک کنم یا چون گفته اسکیپ کن خالی بذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-12-24 ساعت 09:23)ATYY نوشته:  
(2020-12-24 ساعت 08:50)KingNothing نوشته:  

مرسی از پاسختون . من منظورم اینه که باید اسکیپ کنم یا No بزنم.این part 6 نوشته‌if neither one of your parents is a US citizen then skip part and go to part7 .می‌خوام ببینم no رو‌تیک کنم یا چون گفته اسکیپ کن خالی بذارم

من خودم  برای مادرم No زدم. اگه اشتباه نکنم وقتی No میزنی دیگه اطلاعات بیشتری نمیخواد.
F2B
-----------
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان وقت بخیر . من ۲۰۱۵ گرین کارت گرفتم از طریق لاتاری و ۲۰۱۵ وارد امریکا شدم و پاس سفید گرفتم و دوباره ۲۰۱۷ برگشتم امریکا و الان ۳۰ ماه حضورم را در ۴ سال تکمیل کردم و چندتا سوال دارم
۱ تا اونجایی که من شنیدم این که اگر کسی پاس سفید بگیره و بعدش توی ۴ سال بتونه ۳۰ ماهش رو پر کنه میتونه درخواست سیتیزنی بده درست هست یا نه؟
۲ من توی این ۴ سال یک بار ۶ ماه و ۱۱ روز خارج از آمریکا بودم میخوام بدونم ایا به مشکل میخورم یا خیر؟
ممنون
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی نبود جواب سوالم رو بده؟؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان