کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
جناب lordsaroman عزيز
من يك پيام خصوصى براى شما فرستاده ام در صورت امكان لطف كنيد بخونيد و نظرتون را به من بگوييد
با تشكر
***2014AS ٤نفر انكارا مصاحبه: اكتبر٢٠١٣ كلير ٨ جولاي٢٠١٤ (٢٧٠ روز)
update: ٥ بار
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزيز سلام
در صورت امكان من را راهنمايي كنيد. من سال2014 لاتارى برنده شدم( كيس من شامل خودم و همسرم و دو پسرم كه در حال حاضر يكى ٧ سال و دومى ٤ ساله هستند)ما در سال ٢٠١٤ وارد امريكا شديم و پس از حدود دو ماه گرين كارت وسوشيال ها رو گرفتيم و همچنين پاس سفيد گرفتيم و به ايران برگشتيم.
من وهمسرم پس از حدود١٥ ماه بعد از گرفتن پاس سفيد دوباره براى٢٠ روز وارد امريكا شديم( البته بدون بچه ها) و در مرز پاسهاى سفيد هم مهر ورود خورد. البته لازم به ذكر هست كه اين كار را انجام داديم كه پروسه سيتيزنى ما(٤ سال+ ١ روز) شروع شود. الان از تاريخ بر گشت ما از امريكا حدود ٥ ماه ميگذرد و ما١٠ روز ديگر ميخواهيم همگى ( من و همسرم و بچه ها) دو باره وارد امريكا بشيم و براي ٢٥ روز اونجا باشيم و دوباره به ايران برگرديم، و پس از ٥ ماه يعنى تابستان سال اينده بطور كامل تا گرفتن سيتيزنى بريمو بمانيم انجا، حالا سوالات من،
١-ايا شما ميتونيد به من توصيه اى بكنيد كه من چكارى ميتونم انجام بدم كه بعد از ٤ سال براى گرفتن سيتيزنى مشكلى نداشته باشم و اياميتونم الان كارى انجام بدم كه براى اين روز هاى كه من خيلى كم در امريكا هستم و پروسم شروع شده ، پس از ٤ سال هنگام مصاحبه من جوابى داشته باشم كه بدم و يا مدركى داشته باشم كه ارايه بدم .
٢- ايا الان كه ما داريم ميريم امريكا بايد پاسهاى سفيد بچه ها را هم بدهم در مرز ورود ، مهر ورود بزنه يا لازم نيست چون ممكنه كه افيسر بگه چرا بچه ها را دفعه پيش با خودتون نياورديد،
بازم صميمانه از شما تشكر ميكنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 22:18)tabrizi نوشته:  دوست عزيز سلام
در صورت امكان من را راهنمايي كنيد. من سال2014 لاتارى برنده شدم( كيس من شامل خودم و همسرم و دو پسرم كه  در حال حاضر يكى ٧ سال و دومى ٤ ساله هستند)ما در سال ٢٠١٤ وارد امريكا شديم و پس از حدود دو ماه گرين كارت وسوشيال ها رو گرفتيم و همچنين پاس سفيد گرفتيم و به ايران برگشتيم.
من وهمسرم پس از حدود١٥ ماه بعد از گرفتن پاس سفيد دوباره براى٢٠ روز وارد امريكا شديم( البته بدون بچه ها) و در مرز پاسهاى سفيد هم مهر ورود خورد. البته لازم به ذكر هست كه اين كار را انجام داديم كه پروسه سيتيزنى ما(٤ سال+ ١ روز) شروع شود. الان از تاريخ بر گشت ما از امريكا حدود ٥ ماه ميگذرد و ما١٠ روز ديگر ميخواهيم همگى ( من و همسرم و بچه ها) دو باره وارد امريكا بشيم و براي ٢٥ روز اونجا باشيم و دوباره به ايران برگرديم، و پس از ٥ ماه يعنى تابستان سال اينده بطور كامل تا گرفتن سيتيزنى بريمو بمانيم انجا، حالا سوالات من،
١-ايا شما ميتونيد به من توصيه اى بكنيد كه من چكارى ميتونم انجام بدم كه بعد از ٤ سال براى گرفتن سيتيزنى مشكلى نداشته باشم و اياميتونم الان كارى انجام بدم كه براى اين روز هاى كه من خيلى كم در امريكا هستم و پروسم شروع شده ،  پس از ٤ سال هنگام مصاحبه من جوابى داشته باشم كه بدم و يا مدركى داشته باشم كه ارايه بدم .
٢- ايا  الان كه ما داريم ميريم امريكا بايد پاسهاى سفيد بچه ها را هم بدهم در مرز ورود ، مهر ورود بزنه يا لازم نيست چون ممكنه كه افيسر بگه چرا بچه ها را دفعه پيش با خودتون نياورديد،

سلام.
ممنون که سوال رو به صورت عمومی هم پرسیدید چون این سوال خوبیه و ممکنه به درد خیلی ها بخوره.
پیشنهاد بنده برای این سفر کوتاهی که به امریکا می آیید اینه:

1- اگه بتونید یک lease یک ساله امضا بکنید خیلی خوبه. من نمی دونم دقیقا سیستم اسکان شما در امریکا چی شکلی هست؟ آیا خانه ی فامیل هستید یا هتلی چیزی؟ علت اینکه lease یک ساله اینه که ثابت می کنه continuous residence شما شکسته نشده تو اون مدت 5 ماه که تو ایران هستید و یک مدرک خیلی خوبه موقع مصاحبه سیتیزنی اگه آفیسر گیر داد. رسید پرداخت پولش رو هم حتما نگه دارید.

2- اگه بتونید تو این مدت برای یک utility ثبت نام کنید به نام خودتون و پولش رو بدید و رسید این bill ها رو نگه دارید. utility مثل آب برق گاز اینترنت این چیزا

3- اگه بتونید خط تلفن موبایل امریکایی بگیرید bill هاش رو تو این مدت پرداخت کنید و همه ی رسید ها رو نگه دارید

4- سعی کنید که تو حساب بانکی امریکاتون پول باشه و statement های ماهانه ی تمام اکانت هاتون رو نگه دارید

5- حتما Driving License به روز با آدرس به روز برای اون محل سکونتتون داشته باشید

6- اگه بتونید یه بیمه ماشین بگیرید و رسیدشو نگه دارید خیلی خوبه

7- اگه بتونید یک ماشین بخرید ه صورت قسطی و اقساط ماهانشو شروع به پرداخت بکنید مدرک قوی ای خواهد بود

8- سعی کنید که بیمه ی پزشکی به روز داشته باشید و مدارکش رو نگه دارید. اگه بتونید پزشک خانوادگی بگیرید و یه check up برید و رسیدش رو نگه دارید. وقتی برگشتید 6 ماه بعد امریکا دوباره برید پیش همون پزشکه و زسیدشو نگه دارید.

9- اگه بتونید خونه بخرید و mortgage هاش رو شروع به پرداختن که خیلی مدرک قوییه.

10- لازم به گفتن نیست که حتما tax تون رو باید فایل کنید

11- من نمی دونم توی امریکا شغل شما چه خواهد بود اما داشتن یک Job Offer از یک کارفرمای امریکایی بسیار امتیاز مثبتی حساب می شه

همه ی مدارک بالا نمونه مدارکی هستند که شما می تونید از الان با برنامه ریزی جمعش کنید که موقع سیتیزن شیبی اگه آفیسر خواست گیر بده که شما تو اون مدت ولو اینکه سفر بالای 6 ماه نداشتید continuous residence شما شکسته شده ارائه بدید و قانعش کنید که موطن اصلی و مکان اصلی زندگی شما امریکا بوده.

درمورد پاسپورت سفید بچه ها اگه بیش از 1 سال بیرون امریکا بوده باشند لازم میشه.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، feidom30
(2016-12-19 ساعت 18:57)lordsaroman نوشته:  
(2016-12-17 ساعت 22:18)tabrizi نوشته:  دوست عزيز سلام
در صورت امكان من را راهنمايي كنيد. من سال2014 لاتارى برنده شدم( كيس من شامل خودم و همسرم و دو پسرم كه  در حال حاضر يكى ٧ سال و دومى ٤ ساله هستند)ما در سال ٢٠١٤ وارد امريكا شديم و پس از حدود دو ماه گرين كارت وسوشيال ها رو گرفتيم و همچنين پاس سفيد گرفتيم و به ايران برگشتيم.
١-ايا شما ميتونيد به من توصيه اى بكنيد كه من چكارى ميتونم انجام بدم كه بعد از ٤ سال براى گرفتن سيتيزنى مشكلى نداشته باشم و اياميتونم الان كارى انجام بدم كه براى اين روز هاى كه من خيلى كم در امريكا هستم و پروسم شروع شده ،  پس از ٤ سال هنگام مصاحبه من جوابى داشته باشم كه بدم و يا مدركى داشته باشم كه ارايه بدم .
٢- ايا  الان كه ما داريم ميريم امريكا بايد پاسهاى سفيد بچه ها را هم بدهم در مرز ورود ، مهر ورود بزنه يا لازم نيست چون ممكنه كه افيسر بگه چرا بچه ها را دفعه پيش با خودتون نياورديد،

سلام.
ممنون که سوال رو به صورت عمومی هم پرسیدید چون این سوال خوبیه و ممکنه به درد خیلی ها بخوره.
پیشنهاد بنده برای این سفر کوتاهی که به آمریکا می آیید اینه:

1- اگه بتونید یک lease یک ساله امضا بکنید خیلی خوبه. من نمی دونم دقیقا سیستم اسکان شما در آمریکا چی شکلی هست؟ آیا خانه ی فامیل هستید یا هتلی چیزی؟ علت اینکه lease  یک ساله اینه که ثابت می کنه continuous residence شما شکسته نشده تو اون مدت 5 ماه که تو ایران هستید و یک مدرک خیلی خوبه موقع مصاحبه سیتیزنی اگه آفیسر گیر داد. رسید پرداخت پولش رو هم حتما نگه دارید.

2- اگه بتونید تو این مدت برای یک utility ثبت نام کنید به نام خودتون و پولش رو بدید و رسید این bill ها رو نگه دارید. utility مثل آب برق گاز اینترنت این چیزا

3- اگه بتونید خط تلفن موبایل آمریکایی بگیرید bill هاش رو تو این مدت پرداخت کنید و  همه ی رسید ها رو نگه دارید

4- سعی کنید که تو حساب بانکی آمریکاتون پول باشه و statement های ماهانه ی تمام اکانت هاتون رو نگه دارید

5- حتما Driving License  به روز با آدرس به روز برای اون محل سکونتتون داشته باشید

6- اگه بتونید یه بیمه ماشین بگیرید و رسیدشو نگه دارید خیلی خوبه

7- اگه بتونید یک ماشین بخرید ه صورت قسطی و اقساط ماهانشو شروع به پرداخت بکنید مدرک قوی ای خواهد بود

8- سعی کنید که بیمه ی پزشکی به روز داشته باشید و مدارکش رو نگه دارید. اگه بتونید پزشک خانوادگی بگیرید و یه check up برید و رسیدش رو نگه دارید. وقتی برگشتید 6 ماه بعد آمریکا دوباره برید پیش همون پزشکه و زسیدشو نگه دارید.

9- اگه بتونید خونه بخرید و mortgage هاش رو شروع به پرداختن که خیلی مدرک قوییه.

10- لازم به گفتن نیست که حتما tax تون رو باید فایل کنید

11- من نمی دونم توی آمریکا شغل شما چه خواهد بود اما داشتن یک Job Offer از یک کارفرمای آمریکایی بسیار امتیاز مثبتی حساب می شه

همه ی مدارک بالا نمونه مدارکی هستند که شما می تونید از الان با برنامه ریزی جمعش کنید که موقع سیتیزن شیبی اگه آفیسر خواست گیر بده که شما تو اون مدت ولو اینکه سفر بالای 6 ماه نداشتید continuous residence شما شکسته شده ارائه بدید و قانعش کنید که موطن اصلی و مکان اصلی زندگی شما  آمریکا بوده.

درمورد پاسپورت سفید بچه ها اگه بیش از 1 سال بیرون آمریکا بوده باشند لازم میشه.
از راهنمايى  و توصيه هاى شما صميمانه سپاسگزارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اگر کسی همه مدارکش کامل باشه اماکار وشغل نداشته باشد TAX هم طبیعتا نداده باشد موردی دارد؟یا خیر؟
شماره کیس :2012AS00062xxx
تاریخ ارسال فرمهاشنبه 10تیر91
کنسولگری: ANKARA
یکضرب
تعداد :1نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-25 ساعت 06:33)iranian1 نوشته:  سلام
اگر کسی همه مدارکش کامل باشه اماکار وشغل نداشته باشد TAX هم طبیعتا نداده باشد موردی دارد؟یا خیر؟

همه چیز به moral character مربوط میشه افیسری که پرونده تون رو بررسی میکنه نگاه میکنه کار غیر قانونی نکرده باشید و اینکه برای امریکا مفید بوده و یا خواهید بود...پس به احتمال زیاد نباید مشکلی داشته باشید اگر کاری غیر قانونی نکرده باشید توی مدتی که اینجا بودید... ولی خودتون رو بزارید جای اون افیسر کسی که کار نداشته tax نداده و معلوم نیست چجوری توی این مدتی که امریکا بوده پول در میاورده رو approve میکنید؟
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: atlantis770 ، iranian1
دوستانی که به تازگی برای سیتیزن شیپ اقدام کردند اگر شرایط لازم رو داشته باشید به راحتی میدند یا کلا پروسش بالا و پایین زیاد داره؟ معولا بعد از چند وقت باید اقدام کنیم ؟ 5 سال تقویمی یا حتما مدت خاصی در امریکا بوده باشی؟
ممنون
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: atlantis770
من امسال پنج سال از گرين كارتم را پر كردم و سه سال و نيم اخر را در امريكا بودم ولي دومين بار بعد از ١١ ماه اومدم حالا دارم ريسك ميكنم و براي سيتي زني اقدام ميكنم البته من نامه دكتر پسرم را كه عمل كرده و نتونستيم بيايم را دارم .سوال من اينه كه اگر من شرايطم پذيرفته نشه و رد بشم أيا تأثيري در روند سيتي زني سري بعد داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-25 ساعت 07:06)ps5 نوشته:  
اگر کسی همه مدارکش کامل باشه  اماکار وشغل نداشته باشد TAX هم طبیعتا نداده باشد موردی دارد؟یا خیر؟

همه چیز به moral character مربوط میشه افیسری که پرونده تون رو بررسی میکنه نگاه میکنه کار غیر قانونی نکرده باشید و اینکه برای آمریکا مفید بوده و یا خواهید بود...پس به احتمال زیاد نباید مشکلی داشته باشید اگر کاری غیر قانونی نکرده باشید توی مدتی که اینجا بودید... ولی خودتون رو بزارید جای اون افیسر کسی که کار نداشته tax نداده و معلوم نیست چجوری توی این مدتی که آمریکا بوده پول در میاورده رو approve میکنید؟

ممنون ازپاسختان بله درسته من از جیب دارم خرج میکنم واصلا نیازی به کار کردن ندارم آیا کارکردن اجباری است؟ همین که من دارم زندگی میکنم وهرچیزی خرید میکنم 10 درصد دارم tax می دم. آفیسر هم بایدطبق قانون عمل کنه نه نظر وبرداشت شخصی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-31 ساعت 06:19)iranian1 نوشته:  
(2016-12-25 ساعت 07:06)ps5 نوشته:  
اگر کسی همه مدارکش کامل باشه  اماکار وشغل نداشته باشد TAX هم طبیعتا نداده باشد موردی دارد؟یا خیر؟

همه چیز به moral character مربوط میشه افیسری که پرونده تون رو بررسی میکنه نگاه میکنه کار غیر قانونی نکرده باشید و اینکه برای آمریکا مفید بوده و یا خواهید بود...پس به احتمال زیاد نباید مشکلی داشته باشید اگر کاری غیر قانونی نکرده باشید توی مدتی که اینجا بودید... ولی خودتون رو بزارید جای اون افیسر کسی که کار نداشته tax نداده و معلوم نیست چجوری توی این مدتی که آمریکا بوده پول در میاورده رو approve میکنید؟

ممنون ازپاسختان بله درسته من از جیب دارم خرج میکنم واصلا نیازی به کار کردن ندارم آیا کارکردن اجباری است؟ همین که من دارم زندگی میکنم وهرچیزی خرید میکنم 10 درصد دارم tax می دم. آفیسر هم بایدطبق قانون عمل کنه نه نظر وبرداشت شخصی.

افیسر کارش این هست که نظر شخصی بده در مورد کسایی که میان برای سیتیزنی و قانونش هم اینه که اگر به نظر افیسر خوب نبود پرونده حتی اگر همه جیز هم کامل بود میتونه ردش کنه. در کل چیزی که بنده شنیدم اینه که خیلی روی مالیات دادن حساس هستن و حتما میخوان مالیات رو هر سال پر کرده باشید با این حال امیدوارم که کارتون درست بشه و سیتیزنی رو بگیرید.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-21 ساعت 10:45)rozollina نوشته:  من يك ماه پيش رفتم مصاحبه و چون دفعه اول كه اومدم حدود ٨ ماه از آمريكا خارج شدم و موقع مصاحبه به نظر ميومد مشكلي نباشه حتي آفيسر بهم گفت از نظر من قبولي ولي چون سيستم كند بود نشد كه جواب قطعي رو يهم بده و خودش روز بعد بهم زنگ زِد وگفت متاسفانه كيست به مشكل خورده و مدارك لازم داري و بهم گفت چي بفرستم برام خوبه چون من نه سال اول نه كار كردم نه رنت دادم نه تكس فايل كردم.دو هفته پيش مدارك و فرستادم امروز توي سايت چك كردم كه نامه دعوت به ceremony رو برام فرستادن. إينو نوشتم به خاطر همه كسايي كه با خوندن پست شما مثل من استرس گرفتن.
و در مورد همسر شما ايشون بايد موقعي اقدام كنند كه أون ١١ ماه توي ٥ سال گذشته نباشه
سلام دوستهای خوبم رو
یک سوال دارم که هیچ ربطی به ویزای ازدواج و اینجور چیزا نداره Big Grin
برادر شوهر من امسال واسه سیتیزن شدن اقدام کرد در طول این 5 سال که گرین کارت دارشته یک بار بیشتر از 6 ماه بیرون بوده یعنی حدود 11 ماه وقتی برای مصاحبه رفت افیسر ایراد گرفت و کیس سیتیزنیش رد شد حالا میگن 4 سال دیگه بیا ولی خیلی ها میگن 1 سال بعد اگه از آمریکا بیرون نیاد میتونه دوباره اقدام کنه
شماها چیزی در این ارتباط میدونین ؟؟
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-09 ساعت 14:17)samira t نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 10:45)rozollina نوشته:  من يك ماه پيش رفتم مصاحبه و چون دفعه اول كه اومدم حدود ٨ ماه از آمريكا خارج شدم و موقع مصاحبه به نظر ميومد مشكلي نباشه حتي آفيسر بهم گفت از نظر من قبولي ولي چون سيستم كند بود نشد كه جواب قطعي رو يهم بده و خودش روز بعد بهم زنگ زِد وگفت متاسفانه كيست به مشكل خورده و مدارك لازم داري و بهم گفت چي بفرستم برام خوبه چون من نه سال اول نه كار كردم نه رنت دادم نه تكس فايل كردم.دو هفته پيش مدارك و فرستادم امروز توي سايت چك كردم كه نامه دعوت به ceremony رو برام فرستادن. إينو نوشتم به خاطر همه كسايي كه با خوندن پست شما  مثل من استرس گرفتن.
و در مورد همسر شما ايشون بايد موقعي اقدام كنند كه أون ١١ ماه توي ٥ سال گذشته نباشه
سلام دوستهای خوبم رو
یک سوال دارم که هیچ ربطی به ویزای ازدواج و اینجور چیزا نداره Big Grin
برادر شوهر من امسال واسه سیتیزن شدن اقدام کرد در طول این 5 سال که گرین کارت دارشته یک بار بیشتر از 6 ماه بیرون بوده یعنی حدود 11 ماه وقتی برای مصاحبه رفت افیسر ایراد گرفت و کیس سیتیزنیش رد شد حالا میگن 4 سال دیگه بیا ولی خیلی ها میگن 1 سال بعد اگه از آمریکا بیرون نیاد میتونه دوباره اقدام کنه
شماها چیزی در این ارتباط میدونین ؟؟rozollina
دوست عزيز rozollina ممكنه بگيد وقتى افيسر براي سال اول كه اونجا كم بوديد ، افيسر از شما چه مداركى خواست؟ و شما ايا اون مدارك را فرستاديد يا نه ؟ و ممكنه بگيد شما چه مداركى براشون فرستاديد ؟
ممنون ميشم اگه جوابم رو بديد
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت بزرگواران گرامی
من سه تا سوال داشتم و ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:
من از دسامبر 2010 تا دسامبر 2012 پاس سفید داشتم و الآن با توجه به قانون چهار سال و یک روز و با توجه به مدت زمان زندگی کردنم در امریکا واجد شرایط سیتیزنی هستم. سوال اولم اینه که در فرم N400 سوال اول وقتی میپرسه کدوم شرایط در مورد شما صدق میکنه آیا من باید قسمت A رو انتخاب کنم چون 8 ساله گرین کارت دارم یا قسمت E رو چون دارم از قانون چهارسال و یک روز استفاده میکنم؟
سوال دوم اینه که تاریخهای ورود و خروج تا پنج سال قبل رو که میزنم، چون سال اول بیشتر از شش ماه خارج بودم با وجود پاس سفید، ایا این موضوع مشکل سازه؟
و سوال سوم اینکه به جز فرم N400 و مبلغ مورد نیاز آیا چیز دیگه ای هم باید براشون بفرستم الآن؟

پیشاپیش ممنون از وقت و راهنمایی هاتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه کسی سوال من رو جواب بده ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻫﻤﺴﺮﻡ اﻭﻣﺪﻡ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ .ﺯﻣﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺕ ﺑﻮﺩ ﺑﺎ ﻫﻢ اﺯﺩﻭاﺝ ﻛﺮﺩﻳﻢ و ﻛﺎﺭ ﻣﻦ ﺣﺪﻭﺩ 4 ﺳﺎﻝ و ﻧﻴﻢ ﻃﻮﻝ ﻛﺸﻴﺪ ﺗﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺪ و ﻭﻗﺘﻲ ﺧﻮﺩ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺳﻴﺘﻴﺰﻥ ﺷﺪ ﺳﺰﻳﻌﺘﺮ ﺷﺪ ﻣﻦ ﺳﺎﻝ 2010 ﻭاﺭﺩ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺷﺪﻡ و ﺣﺎﻻ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺑﺮاﻱ ﺳﻴﺘﻴﺰﻧﻲ اﻗﺪاﻡ ﻛﻨﻢ 3 ﺩﻓﻌﻪ اﺯ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ اﻭﻣﺪﻡ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺭﻓﺘﻢ اﻳﺮاﻥ ,ﺩﻓﻌﻪ اﻭﻝ ﺣﺪﻭﺩ 40 ﺭﻭﺯ ﺩﻓﻌﻪ ﺩﻭﻡ 4 ﻣﺎﻩ و ﺩﻓﻌﻪ ﺳﻮﻡ ﺣﺪﻭﺩ 5 ﻣﺎﻩ و ﺑﻴﺴﺖ و ﺷﺶ ﺭﻭﺯ ﻣﺎﻩ. ﻭﻟﻲ اﻓﻴﺴﺮ ﺳﺮي ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺩﺭ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ اﻳﺮاﺩ ﮔﺮﻓﺖ و ﮔﻔﺖ ﭼﺮا اﻳﻦ ﻣﺪﺕ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﺑﻮﺩﻱ ﺑﺮاﻡ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻟﻴﻞ ﺑﻴﺎﺭﻱ و ﻋﺼﺒﺎﻧﻲ ﺷﺪ و ﮔﻔﺖ اﮔﺮ اﻳﻦ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﺮﻱ اﻳﺮاﻥ ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺗﺖ و اﺯﺕ ﻣﻴﮕﺮﻡ .ﺳﺮﻱ ﺁﺧﺮ ﻣﻦ ﺳﺎﻝ 2015 ﻣﺎ ﺁﮔﻮﺳﺖ اﻭﻣﺪﻡ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ و ﻣﻦ ﻣﺮﺗﺐ اﻳﺮاﻥ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﺣﺎﻻ ﺑﺮاﻱ ﺳﻴﺘﻲ ﺯﻥ ﺷﺪﻧﻢ ﻧﮕﺮاﻧﻢ ﺁﻳﺎ اﺷﻜﺎﻟﻲ ﺑﺮاﻡ ﭘﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﻭﻛﻼ اﺯ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﻛﻪ اﻗﺪاﻡ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ ﺑﺮاﻱ ﺳﻴﺘﻲ ﺯﻧﻲ ﭼﻘﺪ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ .ﻣﻤﻨﻮﻥ اﮔﺮ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان