کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
(2018-10-05 ساعت 00:55)Geeta نوشته:  
(2018-09-29 ساعت 06:34)Sara120 نوشته:  سلام دوستان من بعد از ١٤ ماه انتظار بالاخره مصاحبه گرفتم امتحان را قبول شدم ولي چون سفر بالاي شش ماه داشتم خيلي سوال ازم كرد بالاخره فرمي را به من داد كه قبول شدم ولي قسمتي را كه برام علامت زد نوشته a decision can not yet be made about your application مداركي را هم ازم خواست كه دادم در ضمن ادرسم هم عوض شد اگر كسي اطلاعي در اين مورد داره ممنون مي شم راهنمايي كنه

با سلام
من امروز رفتم برای مصاحبه و چون سفرهای طولانی به ایران داشتم که البته هیچکدام بیشتر از 6 ماه نبود ، کلی سوال و جواب کرد و در نهایت گفت که تا دو تا 3 هفته دیگه نتیجه مصاحبه برام پست خواهد شد و البته ورقه ای که بهم داد همان مطلب که "تصمیم فعلا گرفته نشده" بود ، می خولستم بپرسم از شما
1 چه مدارکی از شما خواسته شد
2آیا مدارک را همان روز مصاحبه از شما درخواست کردند و شما همانجا تحویل دادین؟
3
آیا در این چند روز نامه ای دریافت کرده اید؟
من کلی نگرانم و استرس دارم بعد از 13 ماه انتظار حالا این مساله پیش آمده
سلام مدارك را همان جا ازم خواست من تحويل دادم نامه اي دريافت نكردم تا حالا خبري شد با خبرتون مي كنم
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red
(2018-10-05 ساعت 01:41)Sara120 نوشته:  
(2018-10-05 ساعت 00:55)Geeta نوشته:  
(2018-09-29 ساعت 06:34)Sara120 نوشته:  سلام دوستان من بعد از ١٤ ماه انتظار بالاخره مصاحبه گرفتم امتحان را قبول شدم ولي چون سفر بالاي شش ماه داشتم خيلي سوال ازم كرد بالاخره فرمي را به من داد كه قبول شدم ولي قسمتي را كه برام علامت زد نوشته a decision can not yet be made about your application مداركي را هم ازم خواست كه دادم در ضمن ادرسم هم عوض شد اگر كسي اطلاعي در اين مورد داره ممنون مي شم راهنمايي كنه

با سلام
من امروز رفتم برای مصاحبه و چون سفرهای طولانی به ایران داشتم که البته هیچکدام بیشتر از 6 ماه نبود ، کلی سوال و جواب کرد و در نهایت گفت که تا دو تا 3 هفته دیگه نتیجه مصاحبه برام پست خواهد شد و البته ورقه ای که بهم داد همان مطلب که "تصمیم فعلا گرفته نشده" بود ، می خولستم بپرسم از شما
3
سلام مدارك را همان جا ازم خواست من تحويل دادم نامه اي دريافت نكردم تا حالا خبري شد با خبرتون مي كنم

از من اجاره نامه وبرق خواست نداشتم ولي سند اپارتماني كه اينجا خريده بوديم از سال ٢٠٠٧ را بهش دادم نميدونم ديگه چي بشه مدارك را به خاطر سفر بالاي شش ماه ازم خواست از شما مدركي خواست
پاسخ
(2018-10-05 ساعت 01:45)Sara120 نوشته:  
(2018-10-05 ساعت 01:41)Sara120 نوشته:  
(2018-10-05 ساعت 00:55)Geeta نوشته:  با سلام
3

از من اجاره نامه وبرق خواست نداشتم ولي سند اپارتماني كه اينجا خريده بوديم از سال ٢٠٠٧ را بهش دادم نميدونم ديگه چي بشه مدارك را به خاطر سفر بالاي شش ماه ازم خواست از شما مدركي خواست

ممنون از پاسختون ،خیر از من مدرکی نخواست و گفت نیازی نیست ولی نمی دونم چرا نتیجه را همون موقع اعلام نکرد و گفت باید بررسی کنه ،حالا امیدوارم به چند ماه نکشه این جواب دادنشون
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، aghamilad
(2018-10-05 ساعت 04:13)Geeta نوشته:  
(2018-10-05 ساعت 01:45)Sara120 نوشته:  
(2018-10-05 ساعت 01:41)Sara120 نوشته:  سلام مدارك را همان جا ازم خواست من تحويل دادم نامه اي دريافت نكردم تا حالا خبري شد با خبرتون مي كنم

ممنون از پاسختون ،خیر از من مدرکی نخواست و گفت نیازی نیست ولی نمی دونم چرا نتیجه را همون موقع اعلام نکرد و گفت باید بررسی کنه ،حالا امیدوارم به چند ماه نکشه این جواب دادنشون
وقتي سفرها زياد باشه فكر كنم چك مي كنن فكر كنم براي شما نامه سرموني بفرستند چون شما سفر بالاي شش ماه نداشتيد دوستان ديگه اگر تجربشون را اينجا براي ما بنويسن خيلي خوب ميشد
پاسخ
تشکر کنندگان: Geeta ، gbtm ، ramin_red
این قوانین جدید که موجب تاخیر در مسئله ی سیتیزن شیپی شده واقعا خنده داره !!! یکسال و چند ماه پیش ما سیتیزن شدیم و درخواست سرتیفیکیشن برای دخترم که 14 سالش بود دادیم و ایشون رو انداختن توی دور و تسلسل سیتیزن شیپی !! و با فرمان اجرایی ترامپ کل دوران انتظار به حتی 22 ماه هم کشیده شد !! جالب اینجاست که طبق قانون با سیتیزن شدن والدین ، فرزندان زیر سن قانونی هم خود به خود سیتیزن میشن و فقط شما درخواست گواهی اون رو میکنید. طبق قانون تا شما مراحل سیتیزنی رو طی نکنید به شما پاسپورت تعلق نخواهد گرفت !! چرا که بخش مهم این فرایند سوگند خوردن به پرچم و قانون اساسی آمریکاست !! حال اینکه ما وقتی دیدیم افتادیم توی مسخره بازیهای اداری ، فوری با همون گرین کارت دخترم درخواست پاسپورت دادیم و بعد از دو هفته پاسپورت ایشون به دستمون رسید و خیلی زیبا و قشنگ هم نشنالیتی رو زده آمریکا !!! بخدا موندم که به این قوانین قاطی پاتی چی بگم !! طرف قسم نخورده و پرونده ش در جریانه ، پاسش رو هم گرفت و نشنالیتیش هم از ایران به آمریکا تغییر پیدا کرد !!! کاری که اصلا لازم نیست مراحل اداریی داشته باشه و به تبع داشتن پدر و مادر سیتیزن و زیر سن قانونی بودن خیلی راحت میتونست گواهی سیتیزنیش رو قبل از پاس دریافت کنه و بعد برای پاس اقدام بشه !!! واقعا خنده داره !! هنوزم که زنگ میزنیم میگن ممکنه چند ماه دیگه هم طول بکشه !! دو روز پیش زنگ زدم به یو اس سی آی اس و گفتم بابا دخترم پاسپورتش رو هم دریافت کرد !! آخه این چه قانونی هستش که طرف غوره نشده مویز گشته !!؟؟؟ هنوز به ده راهش ندادن سراغ کدخدا رو گرفته !! طرف میگه تبریک میگم چه خوب که پاسپورتش رو گرفته لازم نیست که این فرایند انجام بشه !! میگم اگه لازم نیست چرا پس اینطوری شده که سریع براش اون گواهی رو صادر نمیکنن !! میگه من هیچ ایده ای ندارم !!!!!! جوک میگن در حد لالیگا !!!
پاسخ
دوستان سلام، ما حدود آپریل 5 سال اقامتمون در امریکا کامل میشه و میتونیم برای پاسپورت اقدام کنیم. ولی چون هنوز دانشجو هستیم و شغل پردرامد نداریم، و اینکه اوباماکر داریم و از طرف مدرسه برای بچه هامون فرم فود استمپ پر کردن، بعضی از دوستانمون میگن فعلا برای پاس اقدام نکنیم. میشه اگر اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنمایی کنین لطفا؟
شماره کیس:2012AS00035XXX آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 AUG
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 مارچ
تاریخ مصاحبه: 24 می
تاریخ دریافت کلیرنس:29 june
تاریخ دریافت ویزا: 18 جولای 2012
تاریخ ورود به امریکا:15آگست 2012
جمع تقریبی هزینه ها :36000عكس،84000پست اول ،200000 ترجمه،41500پست آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-06 ساعت 01:47)Follwer نوشته:  این قوانین جدید که موجب تاخیر در مسئله ی سیتیزن شیپی شده واقعا خنده داره !!! یکسال و چند ماه پیش ما سیتیزن شدیم و درخواست سرتیفیکیشن برای دخترم که 14 سالش بود دادیم و ایشون رو انداختن توی دور و تسلسل سیتیزن شیپی !! و با فرمان اجرایی ترامپ کل دوران انتظار به حتی 22 ماه هم کشیده شد !! جالب اینجاست که طبق قانون با سیتیزن شدن والدین ، فرزندان زیر سن قانونی  هم خود به خود سیتیزن میشن و فقط شما درخواست گواهی اون رو میکنید. طبق قانون تا شما مراحل سیتیزنی رو طی نکنید به شما پاسپورت تعلق نخواهد گرفت !! چرا که بخش مهم این فرایند  سوگند خوردن به پرچم و قانون اساسی آمریکاست !! حال اینکه ما وقتی دیدیم افتادیم توی مسخره بازیهای اداری ، فوری با همون گرین کارت دخترم درخواست پاسپورت دادیم و بعد از دو هفته پاسپورت ایشون به دستمون رسید و خیلی زیبا و قشنگ هم نشنالیتی رو زده آمریکا !!! بخدا موندم که به این قوانین قاطی پاتی چی بگم !! طرف قسم نخورده و پرونده ش در جریانه ، پاسش رو هم گرفت و نشنالیتیش هم از ایران به آمریکا تغییر پیدا کرد !!! کاری که اصلا لازم نیست مراحل اداریی داشته باشه و به تبع داشتن پدر و مادر سیتیزن و زیر سن قانونی بودن خیلی راحت میتونست گواهی سیتیزنیش رو قبل از پاس دریافت کنه و بعد برای پاس اقدام بشه !!! واقعا خنده داره !! هنوزم که زنگ میزنیم میگن ممکنه چند ماه دیگه هم طول بکشه !!  دو روز پیش زنگ زدم به یو اس سی آی اس و گفتم بابا دخترم پاسپورتش رو هم دریافت کرد !! آخه این چه قانونی هستش که طرف غوره نشده مویز گشته !!؟؟؟ هنوز به ده راهش ندادن سراغ کدخدا رو گرفته !! طرف میگه تبریک میگم چه خوب که پاسپورتش رو گرفته لازم نیست که این فرایند انجام بشه !! میگم اگه لازم نیست چرا پس اینطوری شده که سریع براش اون گواهی رو صادر نمیکنن !! میگه من هیچ ایده ای ندارم !!!!!! جوک میگن در حد لالیگا !!!
پاسپورت و سیتیزن شیپ دو چیز متفاوت هستند. بچه ها در آینده ممکنه براشون لازم بشه
ما هم همین داستان را داشتیم و ابتدا پاس گرفت دخترمون و بعد از 8 تا 9 ماه انتظار با چندتا بچه دیگه رفتند و سوگند خوردند و مدرک نشنالیزیشن گرفت.
نوبت به اون هم میرسه، فقط انشاله روز سوگند یادتون باشه که مدارک اصلی که داده اید پس بگیرید، هیچ کسی به شما یادآوری نمیکنه.
موفق باشید
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: Follwer ، nora
(2018-10-10 ساعت 01:59)hoseyn نوشته:  
(2018-10-06 ساعت 01:47)Follwer نوشته:  این قوانین جدید که موجب تاخیر در مسئله ی سیتیزن شیپی شده واقعا خنده داره !!! یکسال و چند ماه پیش ما سیتیزن شدیم و درخواست سرتیفیکیشن برای دخترم که 14 سالش بود دادیم و ایشون رو انداختن توی دور و تسلسل سیتیزن شیپی !! و با فرمان اجرایی ترامپ کل دوران انتظار به حتی 22 ماه هم کشیده شد !! جالب اینجاست که طبق قانون با سیتیزن شدن والدین ، فرزندان زیر سن قانونی  هم خود به خود سیتیزن میشن و فقط شما درخواست گواهی اون رو میکنید. طبق قانون تا شما مراحل سیتیزنی رو طی نکنید به شما پاسپورت تعلق نخواهد گرفت !! چرا که بخش مهم این فرایند  سوگند خوردن به پرچم و قانون اساسی آمریکاست !! حال اینکه ما وقتی دیدیم افتادیم توی مسخره بازیهای اداری ، فوری با همون گرین کارت دخترم درخواست پاسپورت دادیم و بعد از دو هفته پاسپورت ایشون به دستمون رسید و خیلی زیبا و قشنگ هم نشنالیتی رو زده آمریکا !!! بخدا موندم که به این قوانین قاطی پاتی چی بگم !! طرف قسم نخورده و پرونده ش در جریانه ، پاسش رو هم گرفت و نشنالیتیش هم از ایران به آمریکا تغییر پیدا کرد !!! کاری که اصلا لازم نیست مراحل اداریی داشته باشه و به تبع داشتن پدر و مادر سیتیزن و زیر سن قانونی بودن خیلی راحت میتونست گواهی سیتیزنیش رو قبل از پاس دریافت کنه و بعد برای پاس اقدام بشه !!! واقعا خنده داره !! هنوزم که زنگ میزنیم میگن ممکنه چند ماه دیگه هم طول بکشه !!  دو روز پیش زنگ زدم به یو اس سی آی اس و گفتم بابا دخترم پاسپورتش رو هم دریافت کرد !! آخه این چه قانونی هستش که طرف غوره نشده مویز گشته !!؟؟؟ هنوز به ده راهش ندادن سراغ کدخدا رو گرفته !! طرف میگه تبریک میگم چه خوب که پاسپورتش رو گرفته لازم نیست که این فرایند انجام بشه !! میگم اگه لازم نیست چرا پس اینطوری شده که سریع براش اون گواهی رو صادر نمیکنن !! میگه من هیچ ایده ای ندارم !!!!!! جوک میگن در حد لالیگا !!!
ما هم همین داستان را داشتیم و ابتدا پاس گرفت دخترمون و بعد از 8 تا 9 ماه انتظار با چندتا بچه دیگه رفتند و سوگند خوردند و مدرک نشنالیزیشن گرفت.
نوبت به اون هم میرسه، فقط انشاله روز سوگند یادتون باشه که مدارک اصلی که داده اید پس بگیرید، هیچ کسی به شما یادآوری نمیکنه.
موفق باشید
دوست عزیز ممنون از راهنماییهاتون ،
اما بر اساس قوانین مهارجرتی شرط تابعیت گرفتن و تغییر نشنالیتی در واقع همون قسم خوردن هستش وگرنه با گرین کارت هم میشد پاسپورت هم گرفت !!! رای هم داد چون اقامت دائم هم تمام حقوق شهروندی رو داره به استثنای مشارکتهای سیاسی و اجتماعی ولی در واقع تمام اینها زمانی محیا میشود که شما اون مراحل رو گذرونده باشید !!! البته در مورد بچه ها ممکنه این یه کمی شدت کمتری داشته باشه اما بهرحال به نظر من این یه تناقض هستش .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-10 ساعت 04:17)Follwer نوشته:  
(2018-10-10 ساعت 01:59)hoseyn نوشته:  
موفق باشید
اما بر اساس قوانین مهارجرتی شرط تابعیت گرفتن و تغییر نشنالیتی در واقع همون قسم خوردن هستش وگرنه با گرین کارت هم میشد پاسپورت هم گرفت !!! رای هم داد چون اقامت دائم هم تمام  حقوق شهروندی رو داره به استثنای مشارکتهای سیاسی و اجتماعی  ولی در واقع تمام اینها زمانی محیا میشود که شما اون مراحل رو گذرونده باشید !!! البته در مورد بچه ها ممکنه این یه کمی شدت کمتری داشته باشه اما بهرحال به نظر من این یه تناقض هستش .
شرمنده میپرسم ولی شما اینو از کجا آوردین که با گرین کارت هم میشه رای داد و هم میشه پاسپورت گرفت؟!
کسی که گرین کارت داره، معنیش این نیست که سیتیزن هم هست، پاسپورت برای شهروند آمریکا صادر میشه و حق رای هم جزئی از حقوق شهروندیه.

مگه اینکه منظورتون از پاسپورت، پاسپورت ایرانی باشه Smile
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-10 ساعت 05:33)j1970 نوشته:  
(2018-10-10 ساعت 04:17)Follwer نوشته:  
(2018-10-10 ساعت 01:59)hoseyn نوشته:  پاسپورت و سیتیزن شیپ دو چیز متفاوت هستند. بچه ها در آینده ممکنه براشون لازم بشه
موفق باشید
اما بر اساس قوانین مهارجرتی شرط تابعیت گرفتن و تغییر نشنالیتی در واقع همون قسم خوردن هستش وگرنه با گرین کارت هم میشد پاسپورت هم گرفت !!! رای هم داد چون اقامت دائم هم تمام  حقوق شهروندی رو داره به استثنای مشارکتهای سیاسی و اجتماعی  ولی در واقع تمام اینها زمانی محیا میشود که شما اون مراحل رو گذرونده باشید !!! البته در مورد بچه ها ممکنه این یه کمی شدت کمتری داشته باشه اما بهرحال به نظر من این یه تناقض هستش .
شرمنده میپرسم ولی شما اینو از کجا آوردین که با گرین کارت هم میشه رای داد و هم میشه پاسپورت گرفت؟!
کسی که گرین کارت داره، معنیش این نیست که سیتیزن هم هست، پاسپورت برای شهروند آمریکا صادر میشه و حق رای هم جزئی از حقوق شهروندیه.

دوست عزیز ،
شما دقت نکردین من چی عرض کردم !!! ایشون اشاره فرموده بودن سیتیزن شیپی با گرفتن پاسپورت فرق داره ، بنده عرض کردم که اگر اینطوری بود با گرین کارت هم میشد پاسپورت گرفت لازمه ی داشتن پاسپورت سیتیزن بودن هستش نه چیز دیگه !! کسی با گرین کارت نه میتونه رای بده و نه اینکه شهروند محسوب میشه !! گرین کارت یعنی اجازه ی زندگی در آمریکا نه چیز دیگه ای !!! خواهش میکنم مطالب رو با دقت بیشتری مورد ملاحظه قرار بدین !! توصیه میکنم اگر امکان داره یکبار دیگه مطلب منو بخونید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من کیبورد فارسی ندارم خیلی سعی میکنم خلاصه بنویسم. به خاطز همین سو برداشت پیش اومد. فرمایش شما درست ولی به قول بعضی ها (!!) اثبات شیی نفی ماعدی نمیکند....
در برخی پروسه ها، داشتن پاس را دال بر شهروند بودن نمیدونند و مشکل درست میشه. الان فرزند من و شما بدون قسم خوردن پاس گرفتند.
خیلی خویه که اقدام کردید و امید که زودتر انجام بشه.
موفق باشید
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: Follwer
سلام دوستان،

آیا به تازگی کسی سیتیزن شده ؟

می خواستم بدونم چند وقت بعد از انگشت نگاری می توان پاسپورت گرفت.

بسیار ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،

آیا به تازگی کسی سیتیزن شده ؟

می خواستم بدونم چند وقت بعد از انگشت نگاری می توان پاسپورت گرفت.

بسیار ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-10 ساعت 07:24)Follwer نوشته:  
(2018-10-10 ساعت 05:33)j1970 نوشته:  
(2018-10-10 ساعت 04:17)Follwer نوشته:  دوست عزیز ممنون از راهنماییهاتون ،

دوست عزیز ،
شما دقت نکردین من چی عرض کردم !!! ایشون اشاره فرموده بودن سیتیزن شیپی با گرفتن پاسپورت فرق داره ، بنده عرض کردم که اگر اینطوری بود با گرین کارت هم میشد پاسپورت گرفت لازمه ی داشتن پاسپورت سیتیزن بودن هستش نه چیز دیگه !! کسی با گرین کارت نه میتونه رای بده و نه اینکه شهروند محسوب میشه !! گرین کارت یعنی اجازه ی زندگی در آمریکا نه چیز دیگه ای !!! خواهش میکنم مطالب رو با دقت بیشتری مورد ملاحظه قرار بدین !! توصیه میکنم اگر امکان داره یکبار دیگه مطلب منو بخونید.

آره درست میگی، همون "وگرنه" اول رو که جا انداختم بقیشم بهمون منوال رفت تو مغزم. امان از مغز آدمیزاد که راحت گول میخوره، ممنون واسه تصحیح.

راجع به قسم خوردن هم ممکنه شرط سنی داشته باشه، مثلا یادمه وقتی آنکارا رفته بودیم واسه مصاحبه پرسید پسرم چند سالشه که گفتم تازه 14 ساله شده که گفت پس لازمه قسم بخوره
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-11 ساعت 06:19)j1970 نوشته:  
(2018-10-10 ساعت 07:24)Follwer نوشته:  [quote='j1970' pid='770676' dateline='1539133423']

آره درست میگی، همون "وگرنه"  اول رو که جا انداختم بقیشم بهمون منوال رفت تو مغزم. امان از مغز آدمیزاد که راحت گول میخوره، ممنون واسه تصحیح.

راجع به قسم خوردن هم ممکنه شرط سنی داشته باشه، مثلا یادمه وقتی آنکارا رفته بودیم واسه مصاحبه پرسید پسرم چند سالشه که گفتم تازه 14 ساله شده که گفت پس لازمه قسم بخوره
آره شرط سنی داره ! خلاصه اینکه بچه های بیچاره هم گیر این پروسه افتادن و دقیقا راهی رو دارن میرن که آدمای بزرگتر رفتن !! مثلا چه فرقی بین من و بچه م بوده تا حالا !!؟؟؟ من گرین کارت داشتم ، ایشون هم داشته !! من پروسه رو طی کردم ، ایشون هم توی پروسه هستن صرف نظر از اینکه پاسپورت گرفته که البته برای پنج سال اعتبار داره نه ده سال !! الباقی مراحل مثل خود ماست !! اینکه میگن بچه های زیر سن قانونی به تبع پدر و مادر سیتیزن میشن ، جوکی بیش نیست !! لااقل در مورد من اینطوری بوده !! همون موقع باید گواهی دخترم رو هم میدادن !! نه اینکه کل پروسه رو هم مثل خود ما نه تنها طی کنن !! بلکم عقب هم بندازن اونم بخاطر تراول بن !! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
خلاصه حکایته !!
راستی یادش بخیر 2012 من با اون آفیسر ریش قرمز مصاحبه داشتم خیلی هم آدم باحالی بود و خوش برخورد !! بر عکس اینکه همه ازش بد میگفتن ، به من گفت تو باید کلیرنس رو طی کنی اما من بهت میگم به آمریکا خوش اومدی !! اونجا بود که فهمیدم دیگه کار تمومه !! چون همه چیز به خود اون آفیسر بستگی داشت. چه دورانی بود !!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان