کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارتقای نرم‌افزار انجمن
مرسی حجت جان از زحمت های که میکشی .
این انجمن www.mohajersara.com خیلی مشکل پیدا کرده که من نظری دراینمورد ندارم .
به این انجمن هم رفتم همان طور که فرموده بودین عمل کردم ولی یوزر من رو نشناخت . www.******.com
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، msar
مشکل «تشکر» حل شد! اسکریپتش درست آپدیت نشده بود. Smile
تشکر کنندگان: usa.lover ، admin ، sh-b ، seravin ، saeedhei ، msar
(2009-10-17 ساعت 00:38)saeedhei نوشته:  با سلام
سه تا مشکلی که می تونم مطرح نمایم
1: در جستجوی ارسالهای جدید اتومات وارد صفحه جدید نمی شود
2: تمامی پست ها را نمی آورد مثلا من 4 روز مسافرت بودم و فقط 3 تا تاپیک رو برای ارسالهای جدید نمایش داد .
3: برای پاسخ به پیام شخصی قسمت پاسخ ایراد دار بوده ماننده اینکه تصویری در لینک اصلی نبوده و قابل نمایش نبوده .

مورد اول و دوم رو نتونستم به قول انگلیسی‌ها reproduce کنم. یعنی هر بار که امتحان کردم، درست کار کرد. مورد سوم هم حق با شما بود و رفع شد. Smile
تشکر کنندگان: admin ، seravin ، saeedhei ، msar
آقا حجت توجه کردید که زمان سایت 1 ساعت جلوئه؟ مثلا الان که ساعت 9:39 است سایت زمان جاری رو 10:39 اعلام می کنه!!!
تشکر کنندگان: usa.lover ، msar
Hojjat جان یه مشکلی‌ که من باهاش مواجه شدم اینه که رتبه نمی‌شه داد دیگه!همون روز که تغیرات رو دادین شد ولی الان 2 روز که امتحان میکنم و نمیشه.

در کل مرسی
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: msar
(2009-10-20 ساعت 22:41)shr.jafari نوشته:  آقا حجت توجه کردید که زمان سایت 1 ساعت جلوئه؟ مثلا الان که ساعت 9:39 است سایت زمان جاری رو 10:39 اعلام می کنه!!!
تصور می‌کنم که علتش اینه که سرور در آمریکاست و در اون‌جا هم تغییر ساعت تابستانه در نوامبر اتفاق می‌افته نه در آخر شهریور (که توی اکتبره). کاریش نمی‌شه کرد.
(2009-10-21 ساعت 01:02)R.F نوشته:  Hojjat جان یه مشکلی‌ که من باهاش مواجه شدم اینه که رتبه نمی‌شه داد دیگه!همون روز که تغیرات رو دادین شد ولی الان 2 روز که امتحان میکنم و نمیشه.

در کل مرسی
والا من امتحان کردم شد! همین الان هم به شما یک رتبه دادم! اسم دکمه‌اش هنوز Rate User هست و ترجمه نشده.
حجت عزیز از زحماتی که برای بهتر شدن سایت میکشید ممنون.
من نمیتونم عکس بگذارم میتونم بپرسم اشکال از کجاست.؟یعنی عکس پیوست نمیشه...
با سلام
من به یه مشکلی برخوردم که شاید از ie باشه اگر کسی این مشکل رو داره ممنون میشم ذکر کنه .

بعضی وقتی بعد از ورود یوزر و پسورد در لینک های بعدی دوباره از یوزر و پسم خارج شده و به صورت مهمان می شود .
پیروز باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
(2009-10-21 ساعت 13:36)saeedhei نوشته:  با سلام
من به یه مشکلی برخوردم که شاید از ie باشه اگر کسی این مشکل رو داره ممنون میشم ذکر کنه .

بعضی وقتی بعد از ورود یوزر و پسورد در لینک های بعدی دوباره از یوزر و پسم خارج شده و به صورت مهمان می شود .
پیروز باشید .

این اتفاق برای من وقتی میفته که مثلا تو پیام خصوصیام یا profile ام هستم وقتی مهاجرسرا رو میزنم که برگرده به صفحه اصلی مهمان میشم.

یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینکه با اینکه وقتی میخوام بیام بیرون خروج رو میزنم و مگه با موفقیت انجام شد ولی وقتی بعدآ دوباره می خوام وارد سایت بشم مستقیم با user من وارد میشه.

Hojjat جان یه دلیل دیگه داشت و حل شد.مرسی
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
این مشکل آخری رو حل کردن خیلی دشواره. لطفاً تک تک با من تماس بگیرید و این اطلاعات رو دقیقاً به من بدید:

نوع browser که باهاش این مشکل هست (با ذکر نسخه، مثلاً IE 6.0 یا Firefox 2.0 یا ...)

آیا بعد از پاک کردن کامل cache و cookie ها هم این مشکل تکرار می‌شه؟
Hojat گرامی
از زحمتی که میکشی واقعا ممنون.
من هم همین مشکل رو دارم اما وقتی کوکی ها رو پاک میکنم این مشکل حل میشه، اما اگه کاری کنی که نیاز به پاک کردن کوکی ها نباشه چه بهتر....

پیروز باشی.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
نمی‌شه کاریش کرد. متاسفانه سایت از همون کوکی‌های قبلی باید استفاده کنه و نرم‌افزار هم این ناسازگاری رو داشته که غیر قابل رفعه. عدهٔ کمی این مشکل رو دارن که اون‌ها هم با یک بار پاک کردن کوکی معمولاً مشکلشون رفع می‌شه.

در یک مورد خاص، یکی از کاربرها مشکلش از browser بود که با تغییر اون حل شد.
تشکر کنندگان: admin ، msar
فکر کنم این به روز رسانی کلا یه نقشه بوده که من را از سایت بیاندازند بیرونTongue
چون بعد از 10 بار درخواست رمز جدید ، اخرش با رمزی که خودتون برام ارسال کردید تونستم وارد سایت بشم . حالا هم که وارد شدم می بینم تمام پیامهای خصوصی
ارسالی یا دریافتی من پاک شده! Sad تازه وقتی در تاپیکهایی که عضو بودم مطلب جدیدی عنوان می شه دیگه برام میل نمیاد ! کلا سابقه من پاک شدهSad
کمک
تمام این‌هایی که گفتید خیلی خیلی عجیبه! بررسی می‌کنم!
وقتی بصورت میهمان وارد سایت می شوم نسخه سایت قدیمی است. انگار بروز نشده

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان