کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2010-09-25 ساعت 00:45)maryam_goli نوشته:  [quote='mirna' pid='77726' dateline='1285357221']
سلام

با توجه به ایمیلهایی که دوستان از سفارت آنکارا ا اینجا گذاشته اند، باید اصل ترجمه را بفرستیم برای سفارت؟ لطفا راهنمایی کنید.

سلام میرنا جان,

من خودم اصل ترجمه ها رو فرستادم,چون همون طور که مشخصه ,به عنوان مثال نوشته شده:
Copy and translation of birth certificate:
کپی و ترجمه شناسنامه ,
به استناد من, اصل ترجمه بوده وکپی از اصلش .........به این منظور در پایان ایمیل عنوان کردند در زمان مصاحبه اصل مدارکی که گفتندرو به همرا بیاریم در نتیجه: برای تطابق با کپی هایی که به اصل ترجمه ضمیمه شده WinkBig Grin
البته میتونید از دوستان 2010 هم بپرسید والا هر کدوم از دوستان به من پیشنهادی کردن منم در آخر استناد به همون میلی که برام فرستاده بودن کردم

من 17sep با DHL پست کردم حدودا 22 رسید...

تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من یکی دو روز آینده باید مدارک رو بفرستم، برای همین یه کم نگرانم. برای فرستادن مدارک باید فرم خاصی هم پر کنیم و بفرستیم یا نه؟ و اینکه یک نسخه ترجمه سند ازدواج کافی هست برای یک زوج؟ ممنون می شم سریعتر جوابم رو بدید.
(2010-09-25 ساعت 13:40)mirna نوشته:  [quote='maryam_goli' pid='77733' dateline='1285359354']
[quote='mirna' pid='77726' dateline='1285357221']
سلام

با توجه به ایمیلهایی که دوستان از سفارت آنکارا ا اینجا گذاشته اند، باید اصل ترجمه را بفرستیم برای سفارت؟ لطفا راهنمایی کنید.

سلام میرنا جان,

کپی و ترجمه شناسنامه ,
به استناد من, اصل ترجمه بوده وکپی از اصلش .........به این منظور در پایان ایمیل عنوان کردند در زمان مصاحبه اصل مدارکی که گفتندرو به همرا بیاریم در نتیجه: برای تطابق با کپی هایی که به اصل ترجمه ضمیمه شده WinkBig Grin
البته میتونید از دوستان 2010 هم بپرسید والا هر کدوم از دوستان به من پیشنهادی کردن منم در آخر استناد به همون میلی که برام فرستاده بودن کردم

ممنونم از جواب کاملتون، مدارکتون چقدر دیر رسید؟ من با DHL تماس گرفتم، گفتند سه روزه می رسه، اگه بیشتر از سه روز طول می کشه من زودتر مدارک رو بفرستم.

تشکر کنندگان:
(2010-09-25 ساعت 14:00)mirna نوشته:  سلام دوستان

من یکی دو روز آینده باید مدارک رو بفرستم، برای همین یه کم نگرانم. برای فرستادن مدارک باید فرم خاصی هم پر کنیم و بفرستیم یا نه؟ و اینکه یک نسخه ترجمه سند ازدواج کافی هست برای یک زوج؟ ممنون می شم سریعتر جوابم رو بدید.
(2010-09-25 ساعت 13:40)mirna نوشته:  [quote='maryam_goli' pid='77733' dateline='1285359354']
سلام

سلام میرنا جان,

کپی و ترجمه شناسنامه ,

ممنونم از جواب کاملتون، مدارکتون چقدر دیر رسید؟ من با DHL تماس گرفتم، گفتند سه روزه می رسه، اگه بیشتر از سه روز طول می کشه من زودتر مدارک رو بفرستم.

شما کاش یه ذره وقت میذاشتید تا هم نگرانیاتون ازبین بره هم اطلاعاتتون بیشتر بشه. USER عزیز بطور کامل در ارسال های شماره 8 و 17 همین تایپیک مدارک لازم رو توضیح دادن.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User
هیچ کسی از شما سفارت ابوظبی نیستین برای ابوظبی باید بعد از اینکه نامه دوم اومد مدارک ارسال بشه اونجا یا همراه خدمون برده بشه تو سایتش مثل انکارا نیست باید زنگ زد ایمیل زد چی کار باید کرد؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-25 ساعت 15:24)heli نوشته:  هیچ کسی از شما سفارت ابوظبی نیستین برای ابوظبی باید بعد از اینکه نامه دوم اومد مدارک ارسال بشه اونجا یا همراه خدمون برده بشه تو سایتش مثل انکارا نیست باید زنگ زد ایمیل زد چی کار باید کرد؟

دوستانی که در سفارت ابوظبی مصاحبه دارن باید مدارک زیر رو روز مصاحبه به همراه داشته باشن و نیازی به پست کردن نیست:
1-همراه داشتن اصل پاسپورت + یک نسخه کپی از تمام صفحات
2-همرا داشتن اصل شناسنامه + ترجمه آن + یک نسخه کپی از تمامی صفحات شناسنامه + یک نسخه کپی از ترجمه شده آن
3-همراه داشتن اصل مدرک ازدواج یا طلاق + ترجمه آنها + دو نسخه کپی از تمام صفحات آنها + دو نسخه کپی از ترجمه آنها
4-همراه داشتن اصل آخرین مدرک تحصیلی در صورت دارا بودن مدارک فوق دیپلم به بالا + دیپلم که برابر 12 سال تحصیل (برای ایران دیپلم + پیش دانشگاهی) + ترجمه های این مدارک یا در صورت نداشتن دیپلم گواهی 2 سال سابقه کار معتبر و مورد قبول
5-همراه داشتن اصل کارت پایان خدمت یا معافی + ترجمه آن
6- همراه داشتن نامه دوم و در صورت عدم دریافت نامه دوم پیرینت جواب ایمیل KCC که در آن روز مصاحبه مشخص شده
7-ترجیهاً 6 قطعه عکس 5*5
8-گواهی آزمایشات پزشکی + کارت بین المللی واکسیناسیون انستیتو پاستور
-------------------------------------
عزیزان لطفا" در تایپیک : خلاصه پیشرفت کار بندگان 2011 اطلاعتتون رو تکمیل کنید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، Hornet ، shabnam1
سلام

می خواستم بدونم که این چک لیست رو جهت تراحت تر شدن کار گذاشتین، یا اینکه باید با مدارک بفرستیم؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-25 ساعت 14:09)rayan.s نوشته:  
(2010-09-25 ساعت 14:00)mirna نوشته:  سلام دوستان

[quote='mirna' pid='77829' dateline='1285405823']
[quote='maryam_goli' pid='77733' dateline='1285359354']
سلام

سلام میرنا جان,

کپی و ترجمه شناسنامه ,

ممنونم از جواب کاملتون، مدارکتون چقدر دیر رسید؟ من با DHL تماس گرفتم، گفتند سه روزه می رسه، اگه بیشتر از سه روز طول می کشه من زودتر مدارک رو بفرست.

خواهش می کنم میرنا جان,
والا به من هم گفتن 3 روزه ولی می بینید که 5 روز طول کشید...

به نظرم درسته که زودتر پست کنید..... از این جهت که به پست ایران نمیشه اعتماد کرد چون نامه من تا یک روزو نیم هنوز ارسال نشده بود و DHL به من گفت بعد از 48 ساعت چک کن
نامه من پروسه ی پستش به این ترتیب بود درسایت که چک کردم

تهران/دبی/آلمان/استانبول/انکارا

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
دوستان عزیز
برای بچه های 14 و 16 سال باید چه مدارکی اماده کنیم (مدرک تحصیلی .شناسنامه و ..........)
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2010-09-27 ساعت 20:59)amir1345 نوشته:  دوستان عزیز
برای بچه های 14 و 16 سال باید چه مدارکی اماده کنیم (مدرک تحصیلی .شناسنامه و ..........)
با تشکر

دوست عزیز؛ ارسال شماره 8 و 17 USER عزیز رو بخون همه چیز معلومه ضمنا" شما بخاطر داشتن کودک با سن بین 2 تا 15 سال باید 4 روز کاری برای جواب دکتر در نظر بگیرید.(البته این در سایت دکتر اورگان اومده از ابوظبی خبر ندارم)

تشکر کنندگان:
دوست عزیز
با سلام
چطوری به ارسال شماره 8 و 17 USER عزیز دسترسی پیدا کنم .
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2010-09-28 ساعت 10:46)amir1345 نوشته:  دوست عزیز
با سلام
چطوری به ارسال شماره 8 و 17 USER عزیز دسترسی پیدا کنم .
با تشکر

دوست عزیز؛ بالای صفحه سمت چپ نوشته : صفحات: قبل 1 و ... 3و4 ..7
بروی روی صفحه 1 کلیک کن ارسال 8 رو ببین و روی صفحه 2 ارسال 17 رو ببین ضمنا" بالای هر ارسال شماره ارسال مشخصه.

سلام دوستان
کسانی که نامه دوم را دریافت کردن و آنکارا مصاحبه دارند آیا هیچ فرمی داخل نامه هاشون نبود؟منظورم اون دو تا فرمی هست که در مورد سفرهای خارجی و چیزهای دیگه اطلاعات می خواد.آیا اون دو تا فرم داخل نامه ها بوده و اگر نبوده چطور باید سفارت را در مورد سفرها و اطلاعات دیگه مطلع کرد.ممنون میشم پاسخم را بدید.
شماره کیس: 2011AS00038XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:8 جون 2010
کنسولگری:آ نکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 جون 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:15 جولای 2011
تاریخ مصاحبه:3 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا:همسرم(برنده اصلی) 4 آگوست.خودم 14 سپتامبر.
جمع تقریبی هزینه ها: 8.000.000 تومان برای 2 نفر
تشکر کنندگان:
عليرغم اينكه تعدادي از مصاحبه هاي 2011 از هفته بعد (دوشنبه) شروع ميشه ولي هنوز آنكارا ليست interview رو آپديت نكرده.
هميشه اينقدر دير و نزديك مصاحبه آپديت ميكنه يا اينكه الان آخر 2010 هست و سرشون شلوغه؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-28 ساعت 13:14)rayan.s نوشته:  [quote='farzad.s' pid='78346' dateline='1285656733']
سلام دوستان
کسانی که نامه دوم را دریافت کردن و آنکارا مصاحبه دارند آیا هیچ فرمی داخل نامه هاشون نبود؟منظورم اون دو تا فرمی هست که در مورد سفرهای خارجی و چیزهای دیگه اطلاعات می خواد.آیا اون دو تا فرم داخل نامه ها بوده و اگر نبوده چطور باید سفارت را در مورد سفرها و اطلاعات دیگه مطلع کرد.ممنون میشم پاسخم را بدید.

دوست عزیز؛ همانطور که از ارسال عزیزانی که نامه دوم رو دریافت کردن و شما هم میتونید با مراجعه به صفحات اولیه این تایپیک این مورد را متوجه بشید که فرمی ارسال نشده من خودم از تایپیک : لاتاری از آغاز تا پایان مربوط به لاتاری 2009 نوشته میلاد عزیز نامه دوم سال پیش رو برداشتم و فرم ها رو در WORD بازسازی کردم و اطلاعاتم و مسافرتام رو براشون ارسال کردم.

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1081

ممنون رایان جان از پاسختون
راستش منم تمام صفحات این تاپیک رو خوندم ولی از اونجایی که دیدم هیچ کدوم از دوستان راجع به اون فرم ها چیزی ننوشته بودن این سوال به ذهنم رسید.به هر حال با راهنمایی شما خیالم راحت شد.بازم ممنونم از راهنماییتون.

شماره کیس: 2011AS00038XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:8 جون 2010
کنسولگری:آ نکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 جون 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:15 جولای 2011
تاریخ مصاحبه:3 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا:همسرم(برنده اصلی) 4 آگوست.خودم 14 سپتامبر.
جمع تقریبی هزینه ها: 8.000.000 تومان برای 2 نفر
تشکر کنندگان:
قابل توجه دوستاني كه آنكارا مصاحبه دارند:
چك ليست مدارك ارسالي به انكارا رو دوباره پيوست كردم. من كنترل كردم اين فايل هنوز هم قابل دانلود است! با اينحال دوباره در اين پست پيوست كردم تا دوستاني كه اعلام كردند نتونستند دانلود كنند،‌اينجا دريافت كنند.
(2010-09-11 ساعت 15:46)User نوشته:  چک لیست مدارک ارسالی به سفارت آمریکا در آنکارا قبل از مصاحبه:
فایل ضمیمه --اولین فایل--را دانلود کنید، پر کنید و چاپ کنید:
اگر ویرایش نیاز داشت اعلام کنید.
عکس این چک لیست:
[عکس: a69df1e0d70740ffb520.PNG]

ویرایش:
با توجه به پیگیری های rayan.s و جواب آنکارا که شامل فرم های سال گذشته بوده، به نظر می رسد فرم ها را باید همراه با مدارک ارسال کنیم.
من فرم های سال پیش آنکارا رو به شکل "قابل تایپ کردن" تغییر دادم و آماده نوشتن است.
این فرم دو صفحه داره:
صفحه اولش رو همه افراد بالای 16 سال باید پر کنند.
اما صفحه دومش رو فقط برنده اصلی.
این فرم پیوست شده است. form (Ankara
دوستانی که هنوز مدارک رو برای آنکارا ارسال نگرده اند، این فرم را پر کنند و با مدارک خود به آنکارا ارسال کنند.
دوستانی هم که مدارک را ارسال کرده اند، این فرم را پر کرده و پرینت کنید و با خود به آنکارا ببرید.

پیروز باشید

فایل‌های پیوست
.doc   ANKARA SHIPMENT CHECKLIST-REVISED.doc (اندازه 126 KB / تعداد دانلود: 3,123)
.pdf   Forms (Ankara).pdf (اندازه 182.37 KB / تعداد دانلود: 3,645)
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، MOHSEN8766 ، peyman74 ، parastoo2011 ، mr.amir ، mahdi357

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان